Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la 19 Ekim haftasının burç yorumları

Astroloji
19 Ekim 2020
Astrolog Sema Sidar'la 19 Ekim haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars ve Jüpiter arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle sizin kariyerinizde daha farklı düşünmenize sebebiyet verecek. Fırsatları elde etmek umduğunuzdan daha zor olabilir. Bazı şeyler için gereksiz mücadele ediyormuş hissine kapılabilirsiniz.

Diğer yandan Venüs-Jüpiter ile çok güzel bir açı yapıyor, bu etkiyle beraber para kaynaklarını arttırmak için burcunuza yeni fırsatlar oluşacak. Sağlık açısından size çok olumlu bir geri dönüş olurken, dişler ve kemiklerle ilgili problemlerinize çözüm bulabileceksiniz.

Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise ilişkilerde sizi sıkıntıya sokacak. Daha çok ilişkiler, evlilik, ortaklıklarda maddi problemler gün yüzüne çıkabilir.

Son olarak Güneş burç değiştirecek, Akrep Burcu geçecek.  Maddi konularda karar almanız ve daha gelecek odaklı ilerlemeniz gerekli. Hayatınızdaki krizleri çözmek adına oldukça olumlu etkileyecek bir etki olacak...

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars ve Jüpiter arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iç dünyanıza yönlendirecek. Bir yandan da yolcuklar sizi tedirgin edip zorlayabilir, yolculuğa çıkmak istemeyebilirsiniz.

Diğer yandan Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı size aşk adına çok güzel bir geri dönüş olarak yansıyacak, aşktaki problemleri çözebileceğiniz gibi daha mantıklı ilerleyeceksiniz.

Güneş’in Satürn ile yaptığı zorlu açı ise sizi sağlık adına zora sokabilir, yolcuklardan hasta dönebilirsiniz. Yolculuklar adına riskli bir hafta; dikkat etmeniz lazım. 

Güneş’in burç değiştirmesi sizi ortaklıklar, ikili ilişkilerde etkileyecek... Yeni bir ortaklık girişiminde bulunabilir. Güven duygusu ise tüm ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken bir nokta olacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkileyecek. Kalabalık arkadaş gruplarınızdan kaynaklı parasal sıkıntıya girebilirsiniz. Kimseye kesinlikle borç para vermemelisiniz.

Jüpiter’in Venüs ile yaptığı olumlu açı ise aileden gelecek maddi desteği işaret ederken, miras beklentiniz varsa olumlu sonuçlanabilir. Ayrıca aile içindeki maddi sıkıntılar adına da oldukça ferahlatıcı bir dönem.

Güneş’in Satürn ile yaptığı zorlu açı ise ve ilişkiler yüzünden maddiyatta sorun çıkabileceğini gösterirken, lüks harcamalarınız artabilir, dikkatli olmalısınız.

Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi çalışma ortamında etkileyecek. Daha fazla sorumluluk alıp, stratejik olmak zorunda kalacaksınız. İş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde sezgilerinizi kullanmak çözüm bulmanızı sağlayacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklarda sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterirken, evlilikteki sıkıntılarınız da iş hayatına yansıyabilir.

Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile güzel bir ortaklığa başlamanız adına destek oluştururken, ilişkinizdeki problemlerin çözümüne kardeşleriniz destek verecek. Kurduğunuz iletişim ağı ise her zaman olumlu sonuç almanızı sağlayacak.

Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise aile ilişkilerinde sizin sorumluluk almanızı sağlarken, ailenizin maddi yükümlülüklerini üstlenebilirsiniz.

Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise aşk anlamında size çok iyi gelecek. Hem çocuklarla ilgili konular da hem de aşkta şanslı bir dönem. Kendinizi rahat ifade edebileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz.  Bu etki sizin iş ortamında daha fazla sorumluluk almanıza da sebebiyet verecek. Mecburi bir eğitim programında yer alabilirsiniz, kendinizi geliştirmeniz gereken konular bu hafta yüzünüze vurulabilir, bu da sizi tedirgin edebilir.

Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı çalışma ortamınızdaki sorumluluğun artmasına, maddi konularda olumlu olarak yansımasını sağlarken, ekstra gelir elde edebilirsiniz. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise yakın çevrenizin ve kardeşlerinizin sorumluluklarını sizin üstlenmeniz gerektiği konusunda ihtar niteliğinde olacak.

Güneş’in burç değiştirmesi ise yine aile ve yuva kavramlarında sizi etkilerken, aile içindeki anlaşmazlıkları dengede tutmak sizin göreviniz olabilir. Evde vakit geçirmeyi daha çok tercih edebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı krediler, borçlar, ödemelerle ilgili konularda çok akılcı olmanız şart. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Beklemediğiniz masraflar çıkabilir.

Burcunuzdaki Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise hobilerinizden para kazanabileceğinizi gösteriyor. Diğer yandan kazancınız yüksek olsa da harcamalarınız o orantıda artabilir mesajı da var. 

Güneş’in Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı aile büyüklerinden para desteği beklerken bunu alamama durumunun sizi zorlayacağına işaret ediyor.

Güneş’in burç değiştirmesi ise kardeşlerle ilgili konularda etkili olurken, onlarla ilişkilerinizde stratejik olmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşlerinizle çok yakın iletişim kuramayabilirsiniz, kendinizi düşünmek zorundasınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki aile, yuva ve ev kavramlarında sıkıntılara sebebiyet verirken, evliliğinizde ve evinizdeki problemlerin gün yüzüne çıkabilirliğine işaret ediyor. Eşinizin ya da partnerinizin ailesindeki sıkıntılar da ilişkinize negatif yansıyabilir.

Jüpiter’in Venüs’e yaptığı olumlu açı sizi ruhsal süreçlerde etkilerken, içsel bir yolculuğa çıkacaksınız. Kendi gelişiminiz adına olumlu zamanlar.

Diğer yandan Güneş’in Satürn’ yaptığı zorlu açı ise kendi içinizdeki dengeyi kurmak adına sizi zorlayacak. Maddi kaynaklar, ihtiyaçlarınız, istekleriniz konularında hangisinin ağır bastığını konusunda seçim yapacaksınız.

Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi maddi konularda etkileyecek. Gelirleriniz açısından önemli bir aya başladınız. Kimseye borç para vermemeli, parayı çok fazla konuşmamalı ve hedeflerinizi anlatmamalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu etki ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşlerle ilgili konularda etkilerken onların angarya işleri sizi bulabilir. Bu işleri halletmek için gereksiz bir çabanın içinde olabilirsiniz. Yine sağlık açısından migrene çok yatkınsınız, kesinlikle saçlarınız yaş dışarı çıkmamalısınız.

Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise yeni bir sosyal çevreye işaret ederken, kalabalık gruplarla güzel iş ortaklıklarına başlayabilirsiniz. Güneş’in Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı ise maddi kaynaklar açısından sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Gereksiz harcamalar çıkabileceği gibi çok çalışmak istemeyeceksiniz. Motivasyonunuz düşük olacak, bu etkiyi Güneş’in burcunuza geçmesi ile üstünüzden atacaksınız.

Astrolojik açıdan sizin döneminiz başlarken bireysel anlamda yola çıkmak ilerlemek adına çok güzel bir dönem. Harekete geçme zamanı.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Jüpiter yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu lüks harcamalarınızın artacağı konusunda ihtarda bulunurken, parayı elde etmekte gereğinden fazla efor sarf edebilirsiniz. Parayı kazanmak o kadar kolay olmayacak; biliyorsunuz ki harcamak kolay kazanmak zordur.

Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise işlerinizin artacağını işaret ediyor. Kariyerde yaratıcılığınız artarken, ilham perileri bu hafta sizinle olacak. Yeni işler, yeni projeler gelebilir. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlu açı ise kalabalık arkadaş gruplarında baskı yaşayabileceğinizi gösterirken, başka insanlarla fikirsel bir mücadeleye girebileceğiniz konusunda ihtarda bulunuyor.

Güneş’in burç değiştirmesi ise tamamen içe dönmenize, spritüel konulara yöneltirken, spor yapmak ve yoga ile uğraşmak size çok iyi gelecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Jüpiter’in Marsla yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu uzun zamandır hayatınızda olan sıkıntıları tekrar tetikliyor, mücadele etme isteğiniz yokken fırsatları elde etmek kolay olmayacak. Pozitif şeyleri büyütmek ve ilerletmek için her zamankinden daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalacaksınız. Bu yaraya merhem olacak açı ise Jüpiter’in Venüs ile yaptığı açı olurken katılacağınız eğitim programı, gideceğiniz seyahat size çok iyi gelecek ve üzerinizdeki kasvet enerjisini değiştirecek.

Burcunuzdaki Satürn ise Güneş ile zorlayıcı bir açı yapıyor. Bu da kariyerle ilgili konularda harekete geçmeniz gerekirken, sorumluluğu almanız konusunda uyarıda bulunacak.

Güneş’in burç değiştirmesi kalabalık gruplarda popülaritenizi artıracak ve güzel yeni bir arkadaş ortamınızın oluşmasını sağlayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars’ın Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber kısa yolculuklarınız artacak ama bu yolculuklara çok istekli bir şekilde çıkmayacaksınız. Yine kardeşlerinizle olan iletişimde bazı sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir.

Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise maddi kaynaklar açısından destek sağlarken, sıkıntılarınızın çoğunu maddiyattaki başarıyla atlatabileceksiniz.

Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı görmeniz adına destek olsa da bu kişiyle bazı problemler olabilir, iyi başlayan arkadaşlık ilişkiniz sıkıntı ile sonuçlanabilir.

Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konuları etkilerken, bu alanda yeni bir dönem başlıyor. Kariyerde stratejik gitmek, sezgilerinizi kullanmak çok önemli olacak. Yükselmek istediğiniz alanlarda şimdi hamle yapıp Ocak Ayı’nın başında başarı elde edebileceksiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ı Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu para kaynakları açısından sizi tedirgin ederken, maddi konularda ekstra efor sarf etseniz de yeni bir ortaklık girişimi ile kolay sonuç elde edebileceksiniz.

Burada Jüpiter’in Venüs ile yaptığı açı size destek olacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve kalabalık çevre ile kurduğunuz tüm ilişkiler size fayda sağlayacak.

Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise finans kaynaklarında ödemelerinizi gözden geçirmeniz konusunda ihtarda bulunurken unuttuğunuz ödemeler, krediler, borçlar sizi gerebilir.

Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ise eğitim konularında size destek sağlayacak. Sezgileriniz kuvvetli olurken, eğitimle ilgili konularda oldukça güzel bir sürece başlayacaksınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
burçlar
Astrolog
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter