Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la 19 Ocak haftasının ve burcunuzun yorumları

Astroloji
15 Ocak 2017
Astrolog Sema Sidar'la 19 Ocak haftasının ve burcunuzun yorumları

 

 

Sevgili Okuyucularım, Sevgili danışmanlarım;

Hepinize yepyeni bir haftadan merhaba;

Bu hafta gökyüzünde hem destekleyici hem de zorlayıcı etkiler bir arada. Denge de bir hafta olacak diyebilirim.

Sizlerle bana her konuda ulaşabilmeniz için sosyal medya adreslerimi paylaşmak istiyorum:

iNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

HAFTAYA OLUMLU AÇI İLE BAŞLAYACAĞIZ

İlk olarak haftaya Jüpiter -Satürn olumlu açısı  ile başlıyoruz.

Bu güzel etki çalışmalarımızda, projelerimizde fırsatların uzun süreli olmasına izin verecek ve daha  garantici olmamızı da sağlayacak.

Kariyere biraz daha önem vereceğiz, bu hafta yaşça büyük insanlarla konuşmalarımızı, bağlantılarımızı daha rahat yaparken, memnuniyet ve olumlu sonuç elde edebileceğiz. Kendi kendimizi kısıtlamadığınız sürece büyük başarılar adına kolay harekete geçebiliriz ve daha çalışkan olduğumuz bir dönem diyebilirim.

 

İŞTE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ETKİ:

Dikkat etmeniz gereken etki ise  Mars ile  Satürn arasında oluşacak zorlu  açı!

Astrolojinin 2 zorlu gezegenin  yapacağı bu etki, konuşmalarımızda oldukça uç kelimeler kullanmamıza, yani patavatsız olmamıza sebep verecek. Mücadele  etmemiz gereken konularda  yaşayacağımız bir tecrübe sonunda zorla harekete geçebiliriz. Duygusal açıdan  takıntılı olup, harekete geçmeyi bazı durumları sonlandırma sıkıntısı yaşayabiliriz.

 

19 OCAK'TA GÜNEŞ KOVA BURCU'NA GEÇİYOR

19 Ocak itibariyle Güneş, Kova burcuna geçiyor.

Önümüzdeki 1 ay boyunca, kendimizi ifade etme biçimimiz daha  özgürlükçü olacak...

Çevremizdeki insanlar için daha verici ve fedakar olabileceğiz, insani duygularımız önem kazanacak. Topluluklar ile  hareket etmeyi  severken, sosyalleşeceğimiz 1 ay olacak diyebilirim.

Zihin olarak, beğeni ve düşünce olarak sıradan olan hiçbir şey bizi tatmin etmeyecek. Yeni fikirler, geleceğe yönelik ideallerimiz için önemli bir süreç, hedeflerimizi yüksek tutarken, vizyon sahibi insanlarla arkadaşlık kurabiliriz. Marjinal tarafımız ön plana çıkacak. Zekamız bizi bir tık öne çıkartacak.

 

HAFTA SONUNA DOĞRU VENÜS / MARS KAVUŞUMU OLACAK. AŞK ADINA HARİKA BİR ETKİ BAŞLAYACAK!

Hafta sonuna doğru gökyüzünde Venüs- Mars kavuşumu olacak ve bu gerçekten aşk adına harika bir etkiyi başlatacak.

Tüm ikili ilişkilerimize olumlu yansıyacak bu güzel enerji, aşkı ve sevgiyi duygularımıza eklerken, sezgilerimizi kullanarak yol alacağız.  

Romantik bir hafta sonu planı yapmayı ihmal etmeyin, bu güzel enerjiyi değerlendirin mutlaka :)))

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, partnerinizle yapacağınız seyahat planı sizi hafta içinde rahatlatacak, onunla kurduğunuz diyaloglar, ortaklıklar size iyi gelecek...

İşe odaklanmakta bu hafta zorluk çekeceksiniz. Kendinizi tam olarak iş ortamında yansıtabilmek için daha fazla efor sarf etmeniz gerekecek...

Zorunlu bir eğitim programı ve ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Güneşin Kova Burcu'na geçmesi ile beraber sosyalleşeceğiniz  harika bir dönem başladı, arkadaşlarınızla birlikte daha güzel  vakit geçireceğiniz bir süreç diyebilirim, bu dönemde birden fazla ortağın olduğu büyük projelere imza atabilirsiniz.

 

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, iş ortamınız yeni fırsatlarla dolu, bunları değerlendirip, maddi anlamda size yeni kazanç kaynakları sağlayabilirsiniz... Ödemelerinizle ilgili de  sürpriz gelişmeler yaşarken,  kendinizi sıkmadan ödeyebileceksiniz.

Diğer yandan arkadaş çevreniz ile ilişkilerinizde  kıskançlıktan kaynaklı negatif yorumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle kariyerinize yönelik olurken, projelerinizi dillendirmemeniz, önemli. Güneşin Kova Burcu'na geçmesi yine kariyer adına harika bir süreci sizin için başlattı, işleriniz ile ilgili yeni ve sıra dışı projelerde yer alabileceksiniz.

 

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, aşk adına harika bir hafta, her an evlilik kararı alabilir yeni bir ilişki başlatabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiye hazır olun. Yine kendinizi, duygu ve düşüncelerinizi de çevrenize rahatlıkla ifade edebileceksiniz, iletişiminiz çok kuvvetli. Dikkat etmeniz gereken konu ise para ile  ilgili durumlar. Enerjiniz çok fazla aşkta kalıp  işe odaklanmakta sıkıntı çekebilirsiniz. İş-aşk dengesini sağlamak için haftayı programlamalısınız. Güneşin Kova Burcu'na geçmesi ile beraber uzun yolculuklar alanınız aktifleşti. Yurtdışı ile ilgili konularda fırsatlar yakalayabileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, ailenizle dostlarınızla sevdiklerinizle güzel vakit geçirdiğiniz bir hafta var yine iş ortamında. Fırsatlar kalıcılığınızı netleştirmek adına bu hafta sizinle olacak.

Diğer yandan sürpriz gelişecek bir yolculuk sizi zorlasa da enerji olarak iyi gelecek.

Sağlıkla ile ilgili problemlere  dikkat etmeniz gerekirken, özellikle bacaklar hassas iken, dolaşım sistemi rahatsızlıkları canınızı sıkabilir.

Güneşin Kova Burcu'na  geçmesi ile beraber finansal anlamda rahat edeceğiniz bir aylık dönem başladı. Çevrenizin de artı bir desteği olacak.

 

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, kısa yolculuklar; çevreniz ile  yapacağınız uyumlu ortaklıklar sizi mutlu edecek.

Kalıcı projeler, iş teklifleri bu hafta hayatınızda olabilir. Yeni bir iş fırsatı ve net olarak hayatınıza yansıyacak.

Kendinize vakit ayıracağınız fırsatlarda oluşabilecek. Maddi açıdan ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz, özellikle vergi borçlarınıza ve kredi kartları ödemelerinize dikkat edin. Güneşin karşıt burcunuz  Kova'ya geçmesi, size aşk, ilişkiler ve  ortaklıklar açısından yeni bir boyut kazandıracak. Kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca  kalabalık ilişkilerden ziyade, ikili ilişkilere yönelmelisiniz.

 

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Sevgili Başaklar, ev ile  ilgili giderler, aileyle ilgili konularda daha fazla gideriniz söz konusu, partneriniz size destek olabilir ama sizi tatmin etmeyebilir. Bu desteği artırmak  için gereksiz bir  mücadeleniz olabilir.

Eş ve aile arasında ya da ortağınızla aile arasında  kalma adına  zor etkiler söz konusu.

Fayda sağlayacağınız konu ise iş ortamınız ve sağlığınız. Güneşin Kova Burcu'na geçmesi sizi bu konu başlıklarında  daha rahat hareket etmenizi sağlarken. Unutkanlığa yatkınsınız not alarak çalışmalısınız, böylece işleriniz aksamaz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, burcunuzdaki Jüpiter ile gerçekleşen Satürn'ün  olumlu açısı, kalıcı başarılar, yapmak istediğiniz projelerinizin hayatınıza olumlu  yansıması, yapacağınız işlerde daha büyük kalıcı uzun süreli başarı elde etmek için çok olumlu etkileri hayatınıza getirecek... Sadece bunun için hafta ortasına doğru biraz daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Güneşin Kova Burcu'na geçmesi size aşk, ilişkiler, hobilerinize yönelme, kendinizle barışmak için de çok olumlu destekleyecek.

Sıra dışı insanlar ve birliktelikler hayatınızda olabilir oldukça olumlu bir hafta sizin için.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Sevgili Akrepler, hiç ummadığınız yerlerden maddi kaynaklar elde etmek adına fırsat yakalayabilirsiniz...

İşiniz dışındaki projeler ve durumlar size para kazandıracak, bu hafta fırsatları kovalamanız önemli.

İş dünyası ve eğitim alanda çalışan Akrepler, yeni projeler kapınızda. Özellikle çevrenizdeki insanlar ve partneriniz size maddi anlamda destek verecek. Ama burada algılarınızı açın, birden ilişkileriniz çıkar ilişkilerine dönüşebilir.

Güneşin Kova Burcu'na geçmesi size aile ve yuva kavramlarında fırsat sağlayacak... Ev almayı, taşınmayı , evinde değişiklik yapmak isteyenler için olumlu bir dönem başladı.

 

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Sevgili Yaylar, burcunuzdaki Satürn, Jüpiter ile  oldukça olumlu bir açı yapacak ve böylece kalabalık ortamlardan, sosyalleştiğiniz her alandan kendinize uzun süreli başarılar elde edeceksiniz.

Sosyal çevreniz bu hafta size inanılmaz güzel fırsatlar getirebilir.

Diğer yandan  kendinizi farkında olmadan geçmiş birliktelikleriniz ve  ailenizle ile duygusal bir  mücadelenin içinde  bulabilirsiniz dikkat edin.

Güneşin Kova Burcu'na geçmesi sizi yolculuklar anlamında aktifleştirdi, hem yakın çevrenizde beraber gideceğiniz yolculuklar hem bireysel yolculuklar ve iletişim alanında fırsat çıkarken sıra dışı insanlarla da tanışabilirsiniz.

 

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta iş ortamınızdaki işlerin rahatlığıyla beraber kendinize vakit ayırma fırsatı bulabileceksiniz. İş temponuz hafiflerken, iş arayanlar da yeni iş fırsatları adına fırsat yakalayabilir. Fakat bunun için duygusal anlamda  fedakarlıkta bulunmanız gereken bir iş fırsatı çıkabilir. Mücadeleden kaçmayın, devam eden süreçte bu size daha yüksek bir başarı gelecek.

Güneşin Kova Burcu'na geçmesi sizi maddi anlamda çok rahatlatacak ve yeni fırsatların geleceği bir ayı da başlattı. Yalnız gider durumunuz da söz konusu; özellikle tasarım ürünlere, gereksiz para harcayabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Tatlı Kovalar, bu hafta hem kariyer hem de sosyal çevre adına harika bir etkiler var, uzun süreli başarılar elde etmek için gideceğiniz uzun yolculuklar, fırsat niteliğinde projeleri hayatınıza getirecek. Kariyerinize sosyal çevreniz de destek olacak. 

Gireceğiniz ortamlarda  parayla ilgili durumlar, sosyal çevrenizdeki para tarafından çıkarcı ilişkiler canınızı sıkabilir. Diğer yandan Güneş sizin burcunuza geçiyor bu hafta ve çok güzel bir dönemi başlatıyor, hayatınızdaki her alanda  özgürlükçü tarafınız ön plana çıkacak, her şeyin size özgü olduğu 1 aylık dönem 19 Ocak ile birlikte bir ay dönem başlayacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, maddi konularda ödemeleriniz adına fırsatlar yakalarken, borçlarınızı kalıcı kapatabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile gireceğiniz yeni ortaklıklar söz konusu olurken. Ruhsal açıdan  işe odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Hedef koymanız önemli ama  duygusal mücadeleniz var bu hafta. Güneşin Kova Burcu'na geçmesi ile ise sizi spritüel  konulara yöneltirken. Sezgilerinizi nasıl kullanmanız gerektiğini ve hislerinizin doğruluğunu göreceğiniz bir aylık dönemi başlattı. Bu bir aylık dönemde iş ortamınızda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

 

Tüm kapılarınızın açıldığı bir hafta olması dileğiyle.

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
bilinçalı terapisti
burçlar
gezegenler
kova burcu
güneş

Facebook Google plus Instagram Twitter