Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la 27 Temmuz haftasının burç yorumları

Astroloji
26 Temmuz 2020
Astrolog Sema Sidar'la 27 Temmuz haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Neptün-Jüpiter açısının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin kariyerde beklentilerinizi netleştirmeniz için destek sağlarken. İşleriniz için ertelediğiniz konuları halletmek içinde harekete geçeceksiniz. İşle ilgili konularda, iş ortamınızı yenilemek isteyebilirsiniz.  Diğer yandan Neptün- Venüs ile zorlu bir temasta olacak, kardeşleriniz, yakın çevreniz ve kurduğunuz iletişim ağında sıkıntılara sebebiyet verecek, onların problemleri canınızı sıkabilir. Yine yakın çevrenizden beklediğiniz sevgiyi göremeyebilirsiniz. Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile yalnızlık hissine kapılabilirsiniz. Mars burcunuzdan bu açıyı yaparken, ailenizden destek bekleseniz de sorunları tek başınıza çözümleyeceksiniz.  Son olarak Merkür, Jüpiter’e ve Pluto’ya karşıt konumda yer alacak. Bu etki ailevi problemlerin işinize yansımasına sebep verebilir, duygu değil mantık ile yol alarak buradan çıkabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya kesinleşen Neptün, Jüpiter yaptığı güzel netleştirdiği güzel acıyla başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda rahat etmenizi, hatta geleceğe dair bir proje için eğitim alabilirsiniz. Yine yolculuklar size çok iyi gelecek, her an sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Neptün’ün Venüs ile gerçekleştirdiği zorlu için para kaynakları açısından zorlayabilir, lüks harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Standartlarınızı daha yükseğe çıkartmak isterken maddi açıdan açılabilirsiniz, bu da maddi anlamda dengenizi bozabilir. Merkür’ün Mars ile yaptığı zorlayıcı açı ise uykusuz geceler geçirmenizi sebebiyet verecek, uyku ile ilgili zor bir döneme başladığınız, gün içinde daha az kafein tarzı uyarıcı maddeler tüketmemenizi tavsiye ederim. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ise çevrenizdeki insanların sizi doğru anlaması ile ilgili problem yaratacak, yine yolcuklar için destek varken bir yandan da orada eşyaların kayıp olmasına neden olabilir, kafanızın dalgınlığından eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya kesinleşen Neptün-Jüpiter açısıyla başlıyoruz. Bu etki sizin kariyerde hem yukarı yönlü ivme kazanmanıza hem de bunu paraya çevirmenize destek verecek. Kendi işinizi yapıyorsunuz ve yatırım yapmayı düşünüyorsanız ödemeler, borçlar, krediler için destekleyici yatırım yapmak için de yine değerlendirebilirsiniz. Burcunuzdaki Venüs’ün Neptün ile yaptığı zorlayacağı açı bunu ikili ilişkilerde sizi zorlu bir sürece sokuyor. Karşınızdaki insandan beklentinizi artabilir, hayal kırıklığı yaşatabilir. Kararsızlıktan dolayı ilişkide problem yaşayabilirsiniz ve hayal kurmadan ilerlemeniz önemli aşk adına. Diğer yandan Merkür’ün Mars ile yaptığı zorlayıcı açı sosyalleştiğiniz ortamlardan dolayı para kaybetmenize sebebiyet verebilir, girdiğiniz ortamlarda tutamayacağınız sözler vermeyin özellikle maddi konularda. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı karşıt açı ile unuttuğunuz faturaların ya da sorumlulukların yine parasal anlamda sıkıntı yaratmasına sebebiyet verebilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya kesinleşen Neptün-Jüpiter açısı ile başlıyoruz. Bu etki evlilikte size iyi gelirken partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz, yolculuk enerjisi adına gerçekten güzel. Diğer yandan ikili ilişkilerden, ortaklıklardan yine bu hafta oldukça verim alacaksınız. Neptün’ün Venüs ile gerçekleştirdiği zorlu açı ise yorgunluk zor hareket etmenize neden olacak. Hareket halinde olmak zorlayacak sizi, diğer yandan uykularda kâbus görebilirsiniz, uykularınıza dikkat edin. Burcunuzdaki Merkür’ün Mars’la yaptığı zorlu açı ise kariyer ortamındaki tartışmalara sebebiyet verebilir, patronunuza ekstra dikkat etmezsiniz. Yine burcunuzdaki Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı zorlu açı işteki gerginliğin ilişkinize yansımasını sebebiyet verebilir. Eşiniz ya da partneriniz ile ortak iş yapıyorsanız daha fazla dikkat edin aşkta güzel enerjiler var ama işte bu enerji işe negatif olarak yansıyabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya kesinleşen Neptün Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin iş ortamınız da rahat etmenizi hatta bu beklemediğiniz maddi kaynakları bulmanızı sağlarken, sağlık açısından da geçireceğiniz bir operasyon varsa çok rahat sonuçlanacağını söyleyebilirim. Neptün’ün Venüs’e yaptığı zorlayıcı açı kalabalık gruplarda sevgisizlik, kandırılma adına sıkıntı yaşamanıza neden olurken.  Arkadaşlarınız söylediklerini yerine getirmeyebilir, dedikoduya dikkat etmelisiniz. Merkür’ün Mars’la yaptığı zorlu açı ise eğitimle ilgili konularda zorlanacağınızı, yanlış anlaşılmalara açık olduğunuzu gösterirken. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı karşıtlık ise sağlıkla ilgili problemlere dikkat çekiyor, özellikle dişleriniz, kemikleriniz oldukça hassas yine güneş lekelerine karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya kesinleşen Neptün, Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki mevcut ilişkinizi daha iyi bir boyuta getirirken, çocuklarla ilgili konularda da güzel etkiler altında olmanızı sağlayacak ve aştaki problemlerinizi kesin olarak rahat bir şekilde sonuçlandıracak. Neptün’ün Venüs ile yaptığı zorlayıcı açı ise evlilikte çocukla ilgili konularda destek sağlasanız da fazla beklentiye girmeden ilerlemelisiniz. Diğer yandan Merkür’ün Marsla yaptığı zorlayıcı açı ise maddi konularda yanlış yatırımlar yapma konusunda uyarıyor, başkalarının sözüyle kesinlikle yatırım yapmamalısınız. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter’e yaptığı karşıt açı ise sizin kendinize vakit ayırmak da zorlanacağınıza zamanı iyi kullanmanızı ve biriken işleri işaret ediyor, programlı olmanızı tavsiye ederim.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya kesinleşen Neptün-Jüpiter açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ev konuları ile daha fazla ilgilenmenize sebep olurken hem yatırım amaçlı fırsatların oluşması hem sağlık açısından daha rahat sürece sokacak, enerjinizi güzel kullanacaksınız. Neptün’ün Venüs ile yaptığı zorlu açı ise beklediğiniz   haberleri alamayacağınızı, misafir bekliyorsanız insanın sizi oyalayacağını gösteriyor. Merkür’ün Mars ile yaptığı zorlu açı is işteki sorumlulukların artacağını bununda evliliğe negatif yansıyacağını gösterirken, problemleri aşmak için biraz daha gayret içinde olmalısınız. Konuşmalarınız karşı tarafı kırabilir. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto ile yaptığı zorlu açı ise yakın çevreniz ile doğru iletişim kurmanızı güçleştirirken. Evinizdeki elektronik eşyalara dikkat etmeniz gerekebilir, bozulup ekstra bir gider çıkartabilir. Çarşamba gününden itibaren harcamalarınızı yazarsanız devamında zorluk yaşamazsınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya kesinleşen Neptün-Jüpiter açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk adına çok güzel etkilerken, partneriniz size maddi destek de bulunabilir, parasal problemleri çözümleyebilirsiniz. Ayrıca kardeşlerinizle olan ilişkiniz oldukça güzel olurken, Neptün’ün Venüs ile yaptığı zorlu açı ise kendinize vakit ayırmakta zorlanacağınızı gösterirken, sezgileriniz kuvvetli olmasına rağmen gerçeği görmekte onları dinlemekte zorlanacağınıza işaret ediyor. Merkür’ün Mars’la yaptığı zorlu açısı ise iş ortamından dolayı gideceğiniz mecburi bir yolculuğa işaret ediyor, iş için gerçekleştirdiğiniz yolculuklar sizi yorabilir. Yine sağlık adına özellikle midenizin hassas olduğu bir hafta dikkat etmelisiniz. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı karşıt açı ise iş yerindeki iletişimin çok zorlu geçeceğini insanları kırgınlıklarının artabileceğini mecburi yolculukların sizi yoracağını gösterirken bu hafta programlı olmanızı tavsiye ederim.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya kesinleşen Neptün Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki size ev, aile, yuva kavramlarında güzel etkileyecek, maddi kaynaklarınızı da toparlayabileceksiniz. Neptün’ün Venüs ile yaptığı zorlu açıdan kaynaklı ev, aile açısından güzel olsa da ilişkileriniz. Aşk açısından hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi gösteriyor, ilişkilerinizi de beklentilerinizi düşük tutmalısınız. Merkür’ün Mars ile yaptığı yaptı zorlu açıda ilave edilince partneriniz yüzünden para kaybedebilirsiniz ki aşk sizi parasal anlamda zorlayabilir, kesinlikle aldanmamaya dikkat edin ortaklı işlerden uzak durun. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı karşıt açı ise yatırım yapmak isteğiniz alanlarda daha mantıklı olmanız gerektiğini gösterirken uzun zamandır temin etmeye çalıştığınız para varsa  bu hafta bunu çözümleyeceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya kesinleşen Neptün-Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki burcunuzdaki Jüpiter ile gerçekleştirdiği için hayallerinizi gerçekleştirme adına çok güzel insanlarla tanışacağınızı, güzel insanların karşınıza çıkacağını gösterirken. Neptün’ün Venüs ile yaptığı zorlu açı ise iş ortamına dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor, iş ortamı dışındaki tüm sosyal ilişkilerinizde güzel etkiler var. Hatta radikal kararlar alıp ilerleyebileceksiniz ama iş ortamındaki dedikodulara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Merkür’ün Mars ile yaptığı zorlu açı ise ev içindeki düzeni oturtma, evdeki elektronik eşyalar da problem yaratabilecek, düzeninizi temizliğini kurmak çok kolay olmayacak. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı karşıt açı ise ortaklıklarda karar alacağınızı, duygusal tavırların ilişki ilişkilerinizde temel oluşturacağını gösterirken. İnatlaşmadan kendi doğrularınızı gözden geçirerek ilerlemelisiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya netleşen Neptün Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi para kaynaklarında hayallerinize kavuşma, korkularınızla yüzleşip daha fazla gelir elde etme adına destekleyecek, risk alabileceksiniz. Neptün’ün Venüs ile yaptığı zorlu açı ise gelirlerinizin artmasına rağmen giderlerinizde daha fazla harcayabileceğinizi hiç olmadık yere lükse para harcayabileceğinizi gösteriyor. Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ise kardeşinizle olan konuları gündeme getirecek, onların işi hayatı ya da sağlığıyla daha çok ilgilenebilirsiniz, yine sizin sağlık problemlerinize onların ilgisiz kaldığını görebilirsiniz. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı karşıt açı ise daha realist olmanızı sağlayacak yakın çevre kardeşler ve sosyal hayatla ilgili mantıklı yol almanıza destek verecek Tabi bunu tecrübelerle yapmanızı sağlayacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Neptün’ün Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyalleştirirken kalabalık gruplarda popülerliğiniz artacak. Aynı zamanda geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek için rahat adım atabileceksiniz. Diğer yandan Neptün’ün Venüs ile gerçekleştirdiği zorlu açı evle ilgili konularda problem yaşayabileceğinizi gösterirken. Sezgilerinize güvenmemelisiniz kuvvetli olmasına rağmen beklentileriniz çok yüksek olacağı için sizi zorlayabilir. Merkür Mars zorlu açısı maddi kaynaklar da lüksü kısmanız gerektiğini parayı elde etmek, talep etmek ve kazanmak için ekstra çaba sarf edeceğinizi gösterirken çok fazla para konuşabilirsiniz. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto’ya yaptığı karşıt açı ise sosyalleştiniz alanların partneriniz ile ilişkilerinizde sıkıntı yaratabileceğini arkadaş çevresi mi partneriniz mi arada kalıp bir seçim yapmanız gerektiğini gösteriyor.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

Etiketler: 
burçlar
Astrolog
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter