Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 29 Haziran haftasının burç yorumları

Astroloji
28 Haziran 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 29 Haziran haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, ev, yuva, ev ile konularda etkilerken, tüm bu konu başlıklarında iletişim anlamında önemli kararlar verebilirsiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Ailedeki problemlerle yüzleşip, evdeki elektronik eşyaları gözden geçirip yenileyebilirsiniz. Satürn’ün geri hareketi ile burç değiştirmesi ve Pluto-Jüpiter kavuşumu ise kariyerde önemli karar almanıza, iş değiştirmeyi düşünüyorsanız, bunun nasıl ilerlemesi ve nasıl olması gerektiği hakkında destek verecek. Ayrıca kariyerde, iş ve toplumdaki statünüzü de etkileyecek. 2018’den bu yana yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Son olarak haftayı Ay tutulması ile kapatıyoruz. Hafta başından beri hayatınız da olacak kariyer konusunu tutulmada destekleyecek, artık bir karar almalı hayatınızda ne negatif gidiyorsa düzeltmek için yola çıkmalısınız erteleme enerjisinden de kurtulmak için destek olacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre, kardeşler ve sosyal ortamınızdaki iletişiminizde etkileyecek kırılgan olabilirsiniz. İnsanlara karşı hassaslaşacağız bir etkiler var, kırılgan ruh haliniz siz yorabilir. Jüpiter-Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi, gerçekleşecek Ay tutulması hep aynı konu başlıklarına ışık tutacak. Uzun yolculuklar, eğitim, yurt dışı, ithalat ve ihracat konular olurken. Kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına katılabilirsiniz, iki yıldan beri devam ettiğiniz bir eğitim programı varsa artık sonlanabilir ve yer değişikliği taşınma lokasyon ilgili kararları uygulamanızı sağlayacak. Sizin için hareket zamanı diyebilirim, gerekirse risk de alacaksınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi geliriniz ve harcamalarınızda etkiliyor, gelirlerinizi artırmak için başka branşlara yönelebilirsiniz. Diğer insanlarla iletişiminizi artırıp, başka kaynaklardan gelir elde edebilirsiniz. Eski yarım kalan işlerinizi toparlama ve onlarla ilgili karar alma adına yine destek sağlarken. Kesinlikle borç para vermemeniz gereken bir dönem olduğunu da belirtmek isterim. Jüpiter-Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek Ay tutulması sizi ise krediler, ödemeler, borçlar alanında etkileyecek. Bu hafta ödemelerinizi çözümleyebilir.  Yatırım için borçlanma yapabilir ve mirasla ile ilgili beklediğiniz bir haber varsa bunu alabilirsiniz. Parayla ilgili önemli bir hafta, maddi konulara ağırlık vereceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, bu haftaya burcunuzdaki Güneş-Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki hayatın her alanına yönelmek, hayattan beklentinizi netleştirmek, iletişim yeteneklerinizi kullanmak adına destekleyici bir etki, yarım kalan işlerinizi de yönelebilirsiniz. Jüpiter-Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek Ay tutulması bunların hepsi karşıt burcunuzda olacak, aynı konulara parmak basacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar da karar alma yola çıkma ve ertelediğiniz yapmadığınız, yapmaktan kaçındığınız her şeyi yapmanıza sebebiyet verecek. Artık sorumluluk alma ve gerçeklerle yüzleşme zamanı diyebilirim. Yine bu etki duygu ve mantık arasında gelgit yaşamanıza sebep olsa da artık mantığınızı dinleme zamanı. Diğer yandan güzel bir ortaklık girişimine girebilirsiniz. 2018’den bu yana devam eden problemlere de son noktayı koyacak ve çözümlemeye çalışacaksınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi ruhsal anlamda biraz yoracak, kendi içinize dönmeniz gereken bir hafta kesinlikle meditasyon yapıp, kendinize zaman ayırarak bu haftaya geçirin, kendinize vakit ayırmalısınız. Yoksa bu hafta gerçekleşecek gökyüzü hareketleri sizi çok yorar, Jüpiter-Pluto tam kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek Ay tutulması ise iş ortamınızı tetikliyor, çalışma arkadaşlarınız ve iş ortamınız da radikal kararlar almak zorunda kalacaksınız. İnsanlara daha mesafeli yaklaşmanız gerek, sınır oluşturmalısınız yoksa problem olur. Diğer yandan sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor, özellikle dişler ve kemikler çok hassas cilt problemleri öne çıkabilir muhakkak destek gıda almalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar ve geleceğe dair projelerinizde etkileyecek. Bu konularda yarım kalan işlerinize yönelik çözüm elde edebilirsiniz. İnsanlara çok iyilik yapacağınız bir hafta diyebilirim, çok fazla onlara yardım etmek isteyeceksiniz iyilik meleği gibisiniz desem abartmış olmam. Diğer yandan Jüpiter-Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek Ay tutulması sizi hep aynı konularda etkileyecek. İkili ilişkiler, aşk, çocuklar ve kendinize ayırdığınız vakitte etkileyecek. Bu hafta bunları programlamak ve çocuklarla ilgili sorumlulukları partnerinizle beraber paylaşmak ve ailenizdeki sıkıntılarına yardım edebilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz hatta devamın da para kazanabileceğiniz bir hobiye başlayabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkilerken, yarım kalan işlere yönelmek ve bunları çözmek önemli fakat kırılgan ruh halinden dolayı işlere odaklanamayabilirsiniz. Jüpiter-Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek Ay tutulması çok fazla aile konusuna parmak basıyor. Ailenizle ilgili problemler gibi içindeki sorumluluklar, ev değişimi taşınma çok önemli. Bu konu başlıkları ile o kadar fazla uğraşacaksınız ki kariyere odaklanmak zor olabilir ve gerilebilirsiniz. Diğer yandan aile içinde özellikle baba figürü ile olan problemlere dikkat etmelisiniz, anlaşmazlıklar sıkıntılar olabilir. Hatta 2018’den bu yana gelen sıkıntılar artık son evrede diyebilirim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, yurtdışı ile ilgili konularda etkilerken. Yarım bıraktığınız bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Diğer yandan gerçekleşecek Jüpiter-Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi, gerçekleşecek Ay tutulması, kısa yolculuklar, iletişim, yakın çevreniz ile konularda etkilerken. Kardeşleriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu hafta resmen 2018 yılının bu konu başlıklarında son gösterimi diyebilirim. Bu yüzden o dönemde yapmadığınız hamleleri muhakkak bu hafta yapmalısınız. Sorumluluk almak zamanı iyi kullanmak kendinize değer vermek, başkaları için üzülmemek çok önemli. Diğer yandan para ile ilgili karar almanız gereken etkiler var para biriktirmeye başlamalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür-güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi krediler, ödemeler, borçlar alanında etkilerken. Evle ilgili yatırım yapabilir, borçlarınızı çözümleyebilirsiniz. Başkalarının finans kaynaklarından gelir elde edeceksiniz, miras ile ilgili beklediğiniz haberler varsa bu hafta gelebilir. Ayrıca maddi konularda aileden gelecek destek var. Jüpiter-Pluto kavuşum, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek Ay tutulması sizi aynı konu başlıklarında etkilerken. Bu sefer kendi gelir kaynaklarınıza yöneleceksiniz. Gelirlerinizi arttırmak tutumlu olmak para biriktirmek yatırım yapmak farklı finans kaynaklarından sonuç elde etmek adına destek varken. 2018’den bu yana devam eden bir borcunuz varsa onu da sonlandırabileceksiniz. Para konusunda kesinlikle mantıklı davranmanız gerek duygulardan uzak durmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik de etkilerken bu konularda yarım kalan işlere yönelip, eski ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Evliliğinizdeki problemler bu hafta  gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca gökyüzü resmen burcunuzda şekillenecek, Jüpiter Plüton kavuşumu netleşirken, Satürn yine burcunuza geçiyor ve önemli bir ay tutulması yaşayacaksınız. Tüm bunlar hayatla ilgili ekstra sorumluluk almanıza sebep olurken. Diğer yandan da ben demeye çalışacaksınız, kendinizi düşüneceksiniz. Çok fazla emir altında kalamazken sorunlar birden üstünüze gelebilir. Burada yapacağınız en iyi şey zamanı iyi kullanmak ve kendinize ait bir program oluşturmak, başkalarına göre hayat yaşamayı bırakmanız gerekiyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizin iş ortamınız da olurken yarım kalan işlere yönelmek, iş ortamında, iş arkadaşlarınızla daha sıcak ilişkiler kurmak adına destek sağlarken, kırgınlıklar olabilir. Sizin de hassaslaşacağınız zamanlar, burada başkasının gözünden hayatınıza bakarsınız sıkıntı yaşamazsınız. Diğer yandan Jüpiter- Pluto kavuşumu, Satürn’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek ay tutulması sizin içe dönmenize sebebiyet verecek. Bugüne ne kadar hayattaki korkularınızla yüzleşecek, cesaretle onlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. 2018 yılından beri zorlandığınız etkiler artık son noktasında temmuz ayının sonuyla beraber bu yaşadığınız sıkıntılarda çözüme gideceksiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür-Güneş kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size oldukça iyi gelecek, ilişkiler, aşk hobilerinizde etkilerken. Sezgilerinizi de çok kuvvetli yapacak sadece eski konuları aşırı takıntılı olabilirsiniz, bu da motivasyonunuzu düşürebilir. Duygularınızın dengesini kurmanız önemli. Satürn’ün burç değiştirmesi, Jüpiter-Pluto kavuşumu ve gerçekleşecek Ay tutulması, hepsi aynı konu başlığına işaret ediyor. Yeni bir arkadaş ortamına girebilir, arkadaş ortamınızı revize edebilirsiniz. Ayrıca geleceğe dair hedefleriniz için maddi kaynak oluşturacaksınız. Ve bu yolda ilerleyeceksiniz, kalabalık gruplarda size destek sağlayacak ve parayı arkadaş çevrenizde kazanabileceksiniz.  Beklediğiniz paralarda bu hafta gelebilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter