Reklam
Temiz Magazin
12 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la 6 Temmuz haftasının burç yorumları

Astroloji
05 Temmuz 2020
Astrolog Sema Sidar'la 6 Temmuz haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür ile Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Mars’ın burcunuzdan yapıyor bu açı, bireysel olarak davranmak isteseniz de ailenizdeki sorunlar, anlaşmazlıklar sizi bulabilir. Ailesindeki iletişimsizlik sizi yorabilir. Diğer yandan yine burcunuzdaki Mars’ın Venüs ile harika teması ilişkilerde size güzel bir enerji verirken. Aşk ilişkilerinde aileden gelen yarayı sarabileceksiniz. Haftanın son etkisinde Güneş Neptün arasında harika bir açı var. Buda kendi başınıza idare etmenin kendi ev düzeninizi kurmanız ve bunun önemini vurguluyor. Gelecekle ilgili hayalleriniz artarken zaman zaman içe kapanabilirsiniz meditasyon bu hafta çok iyi gelir, ruhunuzdaki tıkanıklığı açar.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür ile Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe dönmenize hayatla ilgili nerelerde mücadele etmeniz gerektiğini algılamanıza sebep olurken. İletişim anlamında zor bir hafta, yanlış anlaşılmalara müsaitsiniz. Özellikle yakın çevre ve kardeşleriniz ilgili konularda. Diğer yandan para açısından destekleyici bir hafta Venüs Mars arasındaki güzel etki sosyal hayatta kayıplara sebebiyet verse de parada ve sağlıkta kazanmanı sağlayacak. Harcamalarınızı yazarak yapmalı ve unutkanlıktan dolayı kayıp yaşamamanızı sağlar. Son olarak Güneş Neptün arasındaki olumlu açı ise kalabalık gruplar sosyalleştiğiniz alanlarda popüler yapacak kısa yolculuklara gidebilir sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin yakın çevreniz yüzünden para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Kalabalık gruplardan istediğiniz sonucu elde etmek adına daha fazla para harcaya bilirsiniz. Diğer yandan Venüs Mars arasındaki olumlu etkileşimde Venüs burcunuzdan bu açıyı yapıyor. Aşk adına harika bir etkiyi de hayatınıza getirecek para kaybetseniz bile kalabalık gruplardan aşk her an, yeni bir insan karşınıza çıkabilir. Güzelliğinizin, görselinizin pozitif anlamda ön planda olacağı etkiler var. Diğer yandan Güneş Neptün arasındaki güzel açı kariyer de size hayallerinizi getirecek kariyerde oldukça güzel bir döneme işaret ederken, parasal anlamda da rahat edebileceksiniz hafta sonuna doğru.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Merkür burcunuzdan bu etkiyi gerçekleştirirken, kariyerde zorlanabilirsiniz işle ilgili problemler ortaya çıkabilir. İnsanlar sizi yanlış anlayabilir ve duygusal tavrınız yüzünden istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz. Mantıkla ilerlemek işte daha çok kazanç sağlar. Venüs Mars arasındaki güzel etkileşim kariyerde fazla hayal kurmanızdan kaynaklı sıkıntılar konusunda uyarıda bulunuyor. Aslında hayallerinizi gerçekleştirecek için destekleyici etki de var fakat dediğim gibi yanlış anlaşılmalara da açık o yüzden daha dikkatli olmalısınız. Sonra olarak burcunuzdaki Güneş’in Neptün’e gerçekleştireceği açıyla beraber hafta sonu itibari ile hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel bir eğitim programına katılabilir, yeni bir yolculuğa seyahate çıkabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size uzun yolculuklar ve seyahatte etkileyecek. Zoraki mecbur kaldığınız yolculuklara çıkabilirsiniz, istemeden hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.  Zorunluluklar bu hafta sizi yorabilir. Haftanın güzel etkisinde kalabalıklaştığınız sosyalleştiğiniz ortamla zamanları size iyi gelecek, eğitimle ilgili yapacağınız işlerde hızlı sonuç alacağınızı gösterirken. Yut dışından beklediğiniz haber varsa her an gelebilir. Diğer yandan Güneş Neptün arasındaki olumlu açı ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar ve kredilerde destek sağlarken korkularınızla yüzleşip onlara çözüm bulacaksınız ki, aynı zamanda ayaklarınızı yere basarak ilerlemek size kazanç sağlayacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden dolayı ödemelerinizde sıkıntılar olabilir, unutabilirsiniz yazarak çalışmalı ve para kaynaklarınızı iyi programlamalısınız. Diğer yandan borçlanarak, büyük bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız. Biraz daha ay sonunu beklemenizi tavsiye ederim. Venüs Mars arasındaki güzel etki ise iş ortamında size iyi kaynak sağlayacağını, belki ekstra çalışarak ödemelerinizde rahat edebileceğinizi gösterirken. Başkasının finans kaynaklarını değerlendirip onlara para kazandırabilirsiniz. Diğer yandan Güneş Neptün olumlu açısı ise yeni bir çalışma ortamı için size destek verirken. İlişkiler ve evlilikte de uzun zamandır beklediğiniz haber varsa gelebilir yeni bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür ve Marsa arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklarda etkileyecek ve burada yaşadığınız problemlerin kariyere yansımasına sebebiyet verecek. Zor bir etki kariyer ve evlilik, ilişki dengesini kuramayabilirsiniz. Buna destek Venüs-Mars arasındaki olumlu açı olacak, belki bir seyahate katılarak ya da kendinizi rahatlatacak bir eğitim programıyla ilişkinin üstündeki kara bulutları dağıtabilirsiniz. Diğer yandan Güneş Neptün olumlu etkileşimi güzel bir çalışma ortamı iyi bir kariyer düzeni ve statü getirecek. Sağlık açısından vücudunuz ödem tutmaya yatkın olsa da yine de güzel etkilerle karşı karşıyasınız ve kariyer ortamında yukarı yönlü güzel bir ivme sizi bekliyor.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür ile Mars arasındaki zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sağlık, eğitim yurtdışı ile alakalı konularda sizi zorlarken. Dolaşım yolu rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalısınız vücudunuz ödem tutmaya yatkın, bağırsaklarınıza sıkıntılı yansıması olabilir. Venüs Mars arasındaki güzel etkileşim size para kaynağı olarak geri dönecek mesaiye kalabilir daha fazla çalışabilir gelir kaynaklarınız yükseltebilirsiniz. Son olarak haftaya Güneş Neptün arasındaki güzel açı ile kapatıyoruz. Bu etki de sürpriz bir aşka yelken açmanıza yeni bir yolculuğa çıkmanızı sağlayacak hatta uzun süredir beklediğiniz tatil programını gerçekleştirmek için size destek sağlarken. Kendinize vakit ayırmak size çok iyi gelecek yine çocuklarla ilgili konularda olumlu dönüşümler, geri dönüşler elde edebilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür-Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki lükse anlayışınızdan dolayı para kaybetmenize ve sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Lüks ihtiyaçlara karşı duyarlılığınız artacak para kaynaklarını ödemelerinizi çok güzel ve iyi programlamasınız. Diğer yandan Venüs Mars arasındaki güzel etkileşim işte daha fazla çalışmanıza sebebiyet verirken. Bir yandan da aşk için çok destekleyici olacak, yeni bir aşk gelebilir uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Diğer yandan Venüs-Neptün arasındaki güzel açı ise aileden gelecek maddi desteğe işaret ediyor. Onların gelir kaynakları ile hafta başında yaşadığınız parasal sıkıntı çözebilir, paradan para kazanabilirsiniz. Yine ev düzeni ve parayla ilgili konularda güzel ve destekleyici etkiler var.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür ile Mars arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi evlilik ve ortaklıklarda zor etkileyecek. Ailenizle ilgili sıkıntılar olabilir, aileyle ilgili problemler evliliğinize yansıyabilir. Yine ev düzeninizi tam kuramamaktan dolayı ilişkilerinizde problem olabilir. Diğer yandan Venüs’ün Mars ile gerçekleştireceği güzel etki size çalışma ortamı açısından fayda sağlayacak. Belki evden iş yürütebilir, dinlenerek çalışabilirsiniz. Haftanın son etkisinde Güneş’in Neptün ile yaptığı olumlu açı ise yakın çevrenizde olan ilişkileriniz ile ilişkilerinizdeki kara bulutları dağıtmanızı sağlayacak. Yine kardeşleriniz işlerinizde size destek verebilir, onlarla ortaklaşa bir girişimde bulunabilirsiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür ve Mars arasındaki zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi çalışma ortamınızda etkilerken, gerilebilirsiniz. İnsanlar sizi doğru anlamayabilir. Yetişmeniz gereken yerlere tam vaktindeki gidemeyebilirsiniz. Haftayı çok iyi programlamalısınız. Diğer yandan Venüs’ün Mars ile gerçekleştireceği güzel açıyla beraber sürpriz bir aşk hikayesi gündeme gelebilir. İlişkilerde destekleyen bir süreçtesiniz. Aynı zamanda hobilerinize de vakit ayırabileceksiniz. Güneş Neptün olumlu açısı ise mesaiye kalarak ekstra para kazanma adına fırsat sağlarken, gelirlerinizi arttırmanıza neden olacak oldukça olumlu bir etki. Sağlık açısından da sağlığınıza para harcayabilirsiniz, bu konuda alternatifleri değerlendirip muayene olmanızı tavsiye ederim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür ve Mars arasındaki zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda desteklerken, aşk ilişkileri ve para konusunda zorlayabilir. Maddi anlamda desteğiniz var ama hayatınızdaki insana para harcayabilirsiniz. Ayrıca hobilerinizden kaynaklı harcamalarınız artabilir. Venüs Mars arasındaki güzel etkileşimde gelecek maddi desteğe işaret ediyor. Ailenizle beraber parasal anlamda fayda sağlayacağınız güzel bir döneme başlıyorsunuz. Burcunuzdaki Neptün’ün Venüs ile yaptığı olumlu açı ise, hayallerinizi gerçekleştirme daha güzel bir ilişki yaşama aşkta güzel zamanlar için fırsat sağlarken. Kendinizi bulabileceğiniz etki hafta sonu ile başlayacak ve 18 Temmuz’a kadar devam edecek ayaklarınız yere basa basa ama bir yandan da hayalleriniz için ilerleyebileceksiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Burç Yorumları
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter