Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la 8 Haziran haftasının burç yorumları

Astroloji
07 Haziran 2020
Astrolog Sema Sidar'la 8 Haziran haftasının burç yorumları

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım,

Merakla beklediğiniz burç yorumlarınız hazır... Lütfen yükselen burcunuzun da yorumlarını okuyun, her zaman belirttiğim gibi, yükselen burcunuzun da etkileri altındasınız: 

Hafta boyunca da  sosyal medya hesaplarımda görüşmek üzere:

İnstagram: www.instagram.com/semasidar/ 

Twitter: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars-Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe dönmenize, hayatı beklentilerinizi sorgulamanıza neden olurken, iş ortamınız da ki ilişkilerinizde daha hayalperest bir yapıda olmanıza neden olacak, daha realist olmalısınız. Güneş’in bu ikiliye yapacağı zorlu açı ise yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili konularda zorunlu hamle yapmanıza neden olacak, onların desteği olabilir fakat beklentilerinizi tam olarak karşılamayacaklar. Haftanın güzel etkisinde burcunuzda Şiron Venüs ‘e çok güzel bir açı yapacak ve haftayı güzel kapatmanızı sağlayacak kendinizle ilgili sorun yaşadığınız birçok konuda çözüm bulabileceksiniz, başka insanların desteğini alacaksınız size çok iyi gelecek.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Neptün-Mars kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz ortamlarda popülerliğiniz adına hayalperest olmanız konusunda uyarı yaparken, yaratıcılığınız için oldukça olumlu yansımaları olacak. Sadece arkadaş çevrenizin söylediklerine değil yaptıklarına bakmalısınız. Güneş’in bu ikiliye yaptığı zorlu açı ise harcamanızın ve giderlerinizin artabileceği konusunda uyarıyor, eğer duygusal dengenizi bulamazsınız, harcamalarınız artabilir ve sizi yaz sonuna kadar zorlayabilir. Haftanın diğer etkisinde Venüs ile Şiron çok güzel bir açı da bulunacak, bu etki ile kendi içinizdeki birçok soruya cevap bulabileceksiniz. Eğer imkânınız olursa yaşadığınız sorunlar için profesyonel bir destek almanız ise tavsiye ederim çok iyi gelecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer alanında etkileyecek iş ortamı ve işinizle ilgili beklentileriniz, hayalleriniz artabilir. Bunları gerçekleştirecek gücü bulsanız da bu ikiliye Güneş’in yaptığı zorlu açıdan dolayı önünüze engeller çıkabilir ve güneş burcunuzdan bu ikiliye zorlu açıyı gerçekleştireceği için gün içindeki tutarsızlıklarınız, kararsızlıklarınız başarı gelecekken başarısızlık olarak yansıyabilir, daha dikkatli olmalısınız ne istediğinizi tam olarak belirlemelisiniz. Burcunuzdaki Venüs Şiron’a çok güzel bir açı yapıyor, kariyerde zorlansanız da arkadaş gruplarınız ve sosyal çevreniz tarafından destek alacağınızı ve ilişkilerde yaşadığınız problemleri rahatlıkla çözebileceğinizi gösteriyor.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, seyahat eğitim konularında tetiklerken, burada çok fazla hayale kapılabilir. Virüs olsa bile yurtdışıyla, tatille ilgili planlar kurabilirsiniz ama çarşamba günü itibari ile güneşin bu ikiliye yaptığı zorlu açıyla beraber hayaller ve gerçekler arasındaki git-gelleri çözebileceksiniz. Biraz içinize kapanmanıza sebebiyet verebilir, bu etki ile kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri tekrar sorgulayacaksınız. Venüs-Şiron olumlu açısı da destek verecek, kariyerde parlarken kendi içinizde birçok konunun da iş başarısıyla üstesinden geleceksiniz, şu an hayatınızda en iyi giden şey kariyerin olduğunu belirtmek isterim. Bu yüzden bu alana daha fazla yönelirseniz daha rahat ederseniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısıyla başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar krediler alanında etkiliyor, borcunuz varken kesinlikle borçlanmamalısınız, mevcut faizler düşük olsa bile ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Salı günü itibari ile sevdiğiniz bir insandan para ile ilgili destek alabilirsiniz. Para konusunu çok ön planda olacak, bire bir ilişkileriniz de bu konuda destek varken, kalabalık grupların size sunacağı imkanlara çok güvenmemelisiniz. Neptün-Mars kavuşumuna Güneş’in yaptığı zorlu açı sizin kalabalık gruplarda problem yaşamanıza sebebiyet verecek. Venüs-Şiron kavuşumu ise uzun yolcuklar, seyahat, yurtdışıyla beraber yaşadığınız karmaşaya çözümleyebileceğinizi gösteriyor.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi evlilikler, ortaklıklarda daha hayalperest bir ruh haline sokarken. Buradaki hayallerinizi gerçekleştirmek için içsel gücü bulsanız da Güneşin bu ikiliye yaptığı zorlu açıdan kaynaklı kariyer, iş planını ve annenizle alakalı problemler bu hayallerin son bulmasına neden olabilir. Kariyerde gerçekçi olmalısınız, ilişkilerinizdeki problemler kariyerinize yansırsa maddi olarak sıkıntılara sebebiyet verebilir. Haftanın diğer etkisinde Venüs-Şiron kavuşumu ise ödemeler, borçlar alanında sorunların üstesinden gelmeniz için destek sağlarken kariyerde de eski işleri yönelip, yarım işleri sonuçlandırmalısınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında ve sağlıkta etkileyecek, vücudunuz ödem tutmaya çok yatkınken, iş ortamında da çok fazla hayale kapılabilirsiniz. Bunu salı günü itibari ile sıkıntılı bir şekilde yaşayacağınız tecrübeyle beklentilerinizin gerçekleşmeyeceğini anlatan bir olay karşınıza çıkabilir. Bunun sebebi ise Güneş’in bu ikiliye yaptığı zorlu açı olacak. Ayrıca mecbur kalıp bir yola çıkabilir, yolculuk etmek zorunda kalabilirsiniz. Yine eğitimle ilgili işleriniz varsa ayın 20’sine kadar istediğinizi, beklentilerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Venüs- Şiron kavuşumu ise size ikili ilişkiler ve ortaklıklar da destek sağlayacak partnerinizin desteğiyle hafta içindeki karmaşayı çözümleyebileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sezgilerinizi çok kuvvetli yaparken aşkta ve çocuklarla ilgili konularda size destek sağlayacak fakat aşırı hayalperest ruh hali gerçeklerden uzaklaşmanıza neden olurken. Güneş’in bu ikiliye yaptığı zorlu açıdan kaynaklı daha çok para harcamanıza gereksiz, borçlanmanıza sebebiyet verebilir. Mevcut yaşadığınız sorunları parayla çözmek isteyebilirsiniz. Venüs-Şiron olumlu açısı da yine para ve iş ortamı konusunda destek sağlarken gereksiz borçlanma yerine daha çok çalışıp para kazanabilirsiniz, iş ortamınızda da yaşadığınız tüm sıkıntıları çözecek olumlu etkiler altındasınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki aile, ev, ev düzeni ile ilgili konularda size destek sağlarken, bir yandan da aşırı hayalperest bir ruh haline girebilirsiniz. Ailenizden beklentileriniz çok fazla olabilir ama burada tek başınıza olduğunuzu bu ikiliye Güneş’in yaptığı zorlu açı ile anlayacaksınız. Aile söz konusu olunca dikkatli olmanız gereken bir nokta da partnerinizin ailesinden dolayı sıkıntılar olabilir ayın 20’sine kadar sizi zorlayabilir ilişkiler. Venüs-Şiron olumlu açısı ise sürpriz bir aşka yelken açmanızı sağlayabilir. Yeni bir ilişki ya da ortaklık yaşadığınız sorunların üstesinden gelmenizi destek verecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Neptün-Mars kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki kardeşleriniz ve yakın çevrenizden beklentilerinizin artmasına onlarla ilgili çok fazla istekte bulunmanıza sebebiyet verecek. Güneşin bu ikiliye yaptığı zorlu açı ile aslında kendinizle ve sağlığınıza ilgilenmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Çevrenize yaptığınız aşırı fedakarlıktan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hastalık açısından riskli burçlardan biri bu hafta sizsiniz, dikkat edip takviye gıda alabilirsiniz. Venüs’ün Şiron ile yaptığı olumlu açı ise ev ortamınızın kendi çekirdek aileniz ile bütün bu problemlerin üstesinden gelebileceğinizi gösterirken ev alma gibi bir planınız varsa gökyüzünün yanınızda olduğunu belirtmek isterim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Neptün-Mars kavuşumu ile başlıyoruz. Bu sizi gelirler kazançlar alanında etkileyecek daha fazla para kazanmak isteyebilirsiniz, para konusunda çok fazla hayale kapılabilirsiniz. Gerçekçi olmanız gerektiğini ise bu ikiliye Güneş’in yaptığı zorlu açı ile anlayacaksınız. Çünkü hayatınızdaki diğer sorumluluklar çocuk, eş, partner maddi kaynakların daha farklı alanlara dağılacağı ve sorumluluklarınız ile yüzleştirecek. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Müsriflik yaptığınız taktirde ya da lüks harcamalarınızdan dolayı yaz boyu borç ödemek zorunda kalabilirsiniz. Venüs’ün Şiron ile yapacağı olumlu açı ise hobilerinizden para kazanmanıza ek gelir adına destek verecek hatta yakın çevreniz, kardeşleriniz size bu konuda destek verebilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzda gerçekleşen Neptün-Mars kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size hayatın her alanında daha hayalperest yaparken, bağımlılıklarınızla yüzleşeceksiniz ne kadar onları çözmeye çalışsanız da ailenizden gelen problemler, ev ortamındaki sıkıntılar bunların artmasına sebebiyet verebilir. Ayaklarınız yere basmadan kesinlikle hamle yapmamalısınız. Diğer yandan Venüs-Şiron olumlu açısı ise ailenizle ilgili konularda parayla ilgili olumlu birtakım gelişmeler olabileceğini gelirlerinizi arttırıp onlara yardım yapabileceğimizi ya da onların size maddi anlamda yardım yapmasına destek sağlarken. Paradan oldukça şanslı bir haftadasınız daha fazla gayret gösterirsiniz daha çok para kazanabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

Etiketler: 
burçlar
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
haftalık burç yorumları
günlük burç yorumları
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter