Temiz Magazin
18 Mayıs 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la burçlar: 13 Mayıs haftasının burç yorumları

Astroloji
05 Mayıs 2024
Astrolog Sema Sidar'la burçlar: 13 Mayıs haftasının burç yorumları

13 Mayıs Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta da temel konunuz  maddiyat olacak. Gökyüzünde gerçekleşen açılar uzun zamandır sizi parayla ilgili konularda tetiklerken, yapmadığınız ertelediğiniz para ile ilgili hamleler  varsa bu konuda harekete geçmek size iyi gelecek. Sadece borç para vermekten ya da başkaları için kefil girmemelisiniz. Onun dışında gerçekten oldukça verimli etkiler altındasınız. Yaratıcılığınız yüksek inisiyatif alabileceğiniz, başlattığınız işleri bitireceğininiz mükemmel bir hafta. Dikkat etmeniz gereken nokta ise rehavete kapılabilirsiniz. Kendinizi motive etmeyi unutmayın.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, gökyüzü tamamen burcunuzda şekilleniyor. Yeni insanlar tanıyabilir, uzun zamandır yapmak istediğiniz ve yapmadığınız hamleleri yapabilirsiniz. Geride bıraktığımız iki yılın meyvesini yiyeceğiniz bir ay. Harekete geçmeli ve sonuç odaklı olmalısınız. Bu dönem biraz ani kararlar almanıza sebebiyet verecek etkiler var. Yer değişimi ve iş değişimi kararı alabilirsiniz. Taşınabilir evinizin içindeki dekorasyonlarla ilgilenebilirsiniz. Her alanda yenilenme zamanı. Konfor alanınızdan çıkmalısınız. Bu arada artık eskiyi  tamamen yenileme dönemi sizin için yeni olan her şeyde ferahlık ve refahlık olduğunu bilmelisiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, gökyüzünde gezegenlerin yerleşimleri, sizi içsel bir yolculuğa çıkartıyor. İç dünyanızda kapattığınız  taraflarla yüzleştirip onları çözümlemeniz için destek oluşturuyor. Sıkıntı yaşadığınız konuları fark edeceksiniz. Bunları kendiniz çözümleyebileceğiniz gibi profesyonel destek de alabilirsiniz. Diğer taraftan işle ilgili konularda ortaklaşa girişim teklifi gelse de daha bireysel ilerlemenizi hatta kendinizi geliştirecek bir eğitim süreci olursa hamle yapmanızı tavsiye ederim.  Yurt dışı bağlantılı  planlarınız çözümlenirken, bu vize işlemleri yolculuk bile olabilir.  

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, gökyüzündeki etkiler sizi sosyalleşmeye ve yeni insanlara yönlendiriyor hayatınızda bir dönemi kapatıp yeni bir dönem açma zamanı. Diğer taraftan maddiyatla ilgili konularda tutamayacağınız sözler vermemeli daha önceden yaptığınız borçlanmalar varsa onları kapatmak için yeni bir plan oluşturmalısınız. Daha çok kariyer odaklı ilerlemelisiniz. Fakat bir o kadar gökyüzündeki açıların gölge yönünden kaynaklı rehavete kapılabilirsiniz. O kadar verimli ve güzel bir dönem ki sonuna kadar değerlendirmeli ve adım atmalısınız.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu hafta eğitimle ilgili konular, yolculuklar ve kariyerde yapabileceğiniz hamleler üzerine şekillenecek. Bu doğrultuda yeni kararlar alabilir ve onları uygulamaya geçirebilirsiniz. Gökyüzündeki olumlu etkiler sizi mecburi dönüşümlere yönlendirecek. Tek dikkat etmeniz gereken nokta inatlaşmak ve direnç olacak. Bildiğinizi bırakmak iyiye doğru adım atmak sizi zorlayabilir. Diğer taraftan ikili ilişkiler ortaklıklar ve evlilikle ilgili konularda sıkıntılar olabilir. Mevcut ilişkinizde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Özellikle cuma ve cumartesi günü büyük sözler söylemekten kaçınmanızı tavsiye ederim.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta inançlarınızı ve isteklerinizi yeniden gözden geçirmek için harika etkiler var. Bazen ne istediğimizi bilmek kadar ne istemediğimizi bilmek de önemlidir. Siz ne istemediğinizi anlayarak, hamle yapacaksınız ve çok rahat bir şekilde isteklerinizi elde edeceksiniz. Aşk, ilişkiler, hayattan beklentileriniz, neler yapabileceğiniz, tanışacağınız yeni insanlarla güzel ortamlar bunların hepsi geçmişi temizleyip geleceğe adım attığınızda bu hafta sizinle olacak. Yolculuk adına yine sürpriz bir karar alabilir yola çıkabilirsiniz. Ve size gayet iyi gelecek.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, maddi konularla  ilgili denge arayışınız bu hafta da devam ediyor. Ailenizin imkanları, eşinizin parası, krediler, vergiler, primler bu konu başlıklarında kendinizi garanti altına alma isteği ve bunları sonuçlandırmak için harekete geçebilirsiniz. Diğer taraftan sağlıkla ilgili alerjik reaksiyonlara yatkınsınız. Astım ve nefesle ilgili problemleriniz varsa ilaçlarınızı ihmal etmeyin. Bu arada beklediğiniz bir aile mirası varsa geçen hafta da belirtmiştim bu hafta da ona destek var. Tüm evrak işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, bu hafta ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konular yine gündemde olacak. Gökyüzü  karşıt burcunuzda şekillenmeye devam ediyor ve sizin için artık ilişkilerle ilgili karar alma anını getirdi. Ne istiyorsunuz, neler yapabilirsiniz. Hayatınızdaki insanla ne yöne gideceksiniz. Tek mi kalmak istiyorsunuz evlenmek mi istiyorsunuz bunları anlayıp bütün haftayı ilişkiler üzerine kuracaksın. 23 Mayıs’a kadar hayatınızdaki bir çok konuyu çözümleyebilecek güzel etkiler var. Yalnız direnç gösterebilir, geçmişi bırakmakta zorlanabilirsiniz. Harekete geçmeli ve direksiyonlu başında kendiniz olmalısınız.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta sağlıkla ilgili konular çok öne çıkacak. Kendinize iyi bakmakla ilgili harekete geçmek hamle yapmak için son destekleyici etkiler. Yeme düzeninizden, günlük destek gıdalara kadar hepsini bir düzene koymalı ve rutin kontrol doktor kontrollerinizi yaptırmalısınız. Diğer taraftan oldukça yoğun bir çalışma temposunun içinde yer alacaksınız. Özellikle 23 Mayıs’tan sonra bir dakika boşluğunuz olmayacak. Mental olarak buna şimdiden hazırlanmalı ve harekete geçmelisiniz.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Sizin için harika bir hafta. Gökyüzündeki etkiler burcunuza mükemmel destek veriyor. Hayatın her alanında bolluk bereket sizinle, sadece rehavete kapılmamalısınız ve konfor alanından çıkmalısınız. Diğer tarafta ilişkiler aşk, çocuklarla ilgili konularda güzel bir süreç. Her an her şey olabilir. Sürpriz aşklara yeniliklere açık olun. Ayrıca,  eğer hobilerinizi işe çevirmek, ekstra bir kazanç sağlamak istiyorsanız bunun için de olumlu açılar size haydi harekete geç diyor.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, 23 Mayıs’a kadar ev, aile, yuva ve evin içinde yapacağınız tadilat ve tamiratlar için tetikleniyorsunuz. Bu negatif anlamda değil bu konu başlıkları mayıs başından beri hayatınızda baskın bir yer ediyor. Artık bunu çözümleme ve sonuçlandırdırma haftası. Taşınabilir, yer değiştirebilir ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Sadece bunu kendiniz için yapmalı çok fazla başka insanların fikirlerinde ve manipülasyonda kalmamalısınız. İsteklerinizi bu hafta bu benim isteğim mi gerçekten bunu mu istiyorum diye sormanızı tavsiye ederim.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, geçen haftadan bu yana burcunuzda  bol bol seyahat enerjisi aktif. Yola çıkmak, yolculuk yapmak, yolculuklardan gelecek karlı işlere yönelmek için oldukça olumlu. Diğer taraftan bağımlılıklarınızı çözümlemek kendinizde sıkıntı yaratan noktalara çözüm aramak hatta belki profesyonel destek almak için çok çok uygun etkiler altındasınız. Maddiyatla ilgili konularda ise riskten uzak durmalısınız. Yatırım yapmak için çok fazla insanla konuşsanız da biraz daha haziran sonu temmuz başı yatırım yapmak bir şeyler almak için uygun zamanlar burcunuz adına.