Temiz Magazin
18 Mayıs 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la burçlar... Yeni haftada burcunuzu ve sizi neler bekliyor?

Astroloji
14 Nisan 2024
Astrolog Sema Sidar'la burçlar... Yeni haftada burcunuzu ve sizi neler bekliyor?

29 Nisan Haftasının Burç Yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda daha garantici olma ve konfor alanı yaratma adına olumlu etkileyecek. Mars’ın burcunuza geçmesiyle ise mücadeleci enerjinizi harekete geçirip, yeniden güç toplayacaksınız. Bu süreçte biraz agresif ve tezcanlı olabilirsiniz. Kendinizi motive edecek bir kuvvetle beraber yol alacaksınız. Haftanın diğer açılarıyla beraber sosyalleştiğiniz alanlarda çok başarılı olup, yeni insanlarla tanışa bileceksiniz. Özellikle hafta sonuna doğru aktif olmak insanlarla içli dışlı olmak size çok iyi gelecek. Geleceğe doğru adım atma, gelecek planları yapmadan oldukça uygun zamanlar.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bu güzel etki ile beraber kendi doğanınıza uygun hareket edebilecek, aynı zamanda aşkı doya doya hayatın her alanında yaşayabileceksiniz. Tek dikkat etmeniz gereken konu konfor alanından çıkamamak olabilir. Bu da zaman yönetimi ile ilgili sıkıntı yaratabilir. Zamanı iyi değerlendirmeli ve kullanmalısınız. Mars’ın burç değiştirmesi ise yine sizi rehavete sürükleyecek. Kendinize bir motivasyon kaynağı bulmalısınız. İşle ilgili konularda ise bu hafta istediğiniz tatmin elde etmek zor. Size iyi gelecek konu geleceğe dair plan yapmak olacak. Ve yine hobilerinizle ilgileniyorsanız bunu kazanca dönüştürebilirsiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya aşkla ilgili sıkıntılarınızı çözmek, ilişkilerdeki sorunları anlamak ve dengeye gelmek için harekete geçeceksiniz. Belki profesyonel destek bile alabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek ve yaşam enerjisi getirecek. Güzel insanlarla tanışacak geleceğe dair bir hedef belirleyeceksiniz. Bu arada yarım bıraktığınız bir eğitim programı ve iş için gitmeniz gereken bir yolculuk varsa bu hafta sonu bunu gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise biraz parasal gereksiz harcamalardan özellikle bu hafta uzak durmalısınız.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber eğer hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınız vasıtasıyla yeni bir aşka yelken açabileceğinizi gösteriyor. Mevcut ilişkinizde ise problemler varsa yine sosyal çevreniz destek verecek. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi biraz öfke kontrolle ilgili sıkıntıya sürükleyebilir. Özellikle iş ortamında daha sakin olmanızı tavsiye ederim. Diğer taraftan maddi konularda beklediğiniz haberler varsa biraz daha gecikmeli gelecek. Borçlarınızı zamanında ödemeli gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu eski kariyerde çok fazla beklentiye girmenize, bayan figürlerinde problemler olabileceğine ve iş arkadaşlarınıza güvenle ilgili sıkıntı yaratabilir. Sizin hareketli tavrınınıza onlar durağan davranabilir. Bu da sizi gerebilir. Kendi başınıza ilerlemeyi seçmelisiniz. Varsın burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek daha hareketli bir yaşama geçeceksiniz. Seyahatleriniz artabilir. Bu arada ilişki adına da çok güzel bir hafta. Partnerlerinizle ortak bir şeyler yapmak, ilişkideki problemleri çözmek, katıldığınız davetlerde birbirinizin kıymetini anlayacağınız olumlu etkiler altındasınız.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etkisi o kadar iyi gelecek ki öncelikle ilişkilerde ne istediğinizi anlayacaksınız. Bu da istemediğiniz şeyler için harekete geçirecek sizi ve inisiyatif alabileceksiniz. Ayrıca doğru insanı hayatınıza çekebilecek gücü de elde edeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise parayla ilgili konulara çok takılmanızı. Maddi konularda kendinizi çaresiz hissetmenize sebebiyet verebilir. Akıllı harcamalar yapmalısınız. Hafta sonuna doğru ekstra çalışmak mesaiye kalmak durumunuz olabilir. İşten kaçmamalısınız. Bu arada sağlık açısından nefesle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Burcunuzun yönetici gezegeni diğer mutlu olduğu burca geçecek. Bu etki ile beraber kendinize çok çok iyi hissedecek ve fiziksel görüntünüze odaklanacaksınız. Hafta ortası ile beraber ise her an aşk pıtırcığı olabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler, ortaklıklar evlilikte size iyi gelecek. Öfkenizi yönetebilirseniz, hayat enerjisini ilişkinize yansıtmış olacaksınız. Eğer öfkede kalırsanız, ilişkinize büyük zararlar verebilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi bir yere akıtmalısınız. Hafta sonuna doğru farklı insanların problemleri ile ilgilenmek ve yardım etmek size iyi gelecek. Yine çocuklarla ilgili konularda sorumluluğu üstlenebilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki tam karşıt burcunuz da gerçekleşeceği için sizin için ana temalar ikili ilişkiler, ortaklıklar evlilik olacak. Bu konu başlıklarında güven arayışınız ve gelecek odaklı kararlarınız olabilir. Diğer taraftan Mars’ın burç değiştirmesi sizi daha çok çalışmak ve sağlığınıza dikkat etmek konusunda önemli bir sürece başlatıyor. Baş ağrılarına dikkat etmeli ve şeker tüketiminizi dikkatli yapmalısınız. Son olarak kalabalık gruplar ruhunuzu daraltabilir. Birebir ilişkiler için gökyüzü sizi destekleyecek.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konulara diyete, spora yönlendirecek. Kendinizi bakıma çekeceksiniz. Diğer taraftan iş ortamında daha yoğun bir süreçte başlayacak programlı gitmeye özen göstermelisiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise ilişkileri ve aşk adına hareketli zamanları hayatınıza getirirken, kimi istediğinizi kimi sevdiğinizi anlamayabilirsiniz. Aşk trafiğiniz yoğun olabilir. Hafta sonuna doğru ise yakın çevrenizde görüşmek için harekete geçsenizde istediğiniz planlar gerçekleşmeyebilir.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber ilişkiler adına yeni bir dönem başlayacak sizin için eskiden sizi yoran her şeyi bırakıp yeni başlangıçlara yöneleceksiniz. Yine  özgüveninizi artırmak ve fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmak için uygun zamanlar. Hafta sonuna doğru ise maddi konularda risk alıp önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Sadece uzun vadede başarı geleceğini belirtmek isterim. Son olarak boynunuz oldukça hassas özellikle boyun fıtığı rahatsızlığınız varsa lütfen kontrollerinizi ihmal etmeyin.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi olumlu olmasına rağmen biraz gerebilir. Aile içindeki problemler sizin çözmeniz için üzerinizde baskı oluşturacak. Evin içindeki değişim sizin konfor alanınızdan çıkmanıza sebebiyet verecek. Bir anda hiçbir şeyin değişmeyeceğinin altını çizmek isterim. Mars’ın burç değiştirmesi ise bir o kadar size güç ve kuvvet verecek. Gerginlikleri yolculuklarda çözümleyeceksiniz. Diğer taraftan arkadaşlarınızla ilişkilerinizde onlara destek olmak ve yeni fikirlerinizi anlatmak için harika zamanlar. Bu hafta yaratıcılığınız çok yüksek aklınıza gelen fikirleri bir yere not almanızı tavsiye ederim

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki seyahatlerinizin artmasına ve daha çok gezmenizi sağlayacak. Gittiğiniz her yerde iş bağlantıları kurabilir parasal kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise parayla ilgili konularda gerekirse risk almanızı çok uzun vadeli planlar yapmadan mevcut koşulları değerlendirmenizi istiyor. hafta sonuna doğru hastalık hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle  gribal rahatsızlıklara ve tansiyon ile ilgili problemlere karşı risk altındasınız. Katıldığınız organizasyonlarda kendinizi korumalısınız. Stresten uzak durmalısınız.