Reklam
Temiz Magazin
26 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Balık Burçlarının 2019 yılı analizi Astrolog Sema Sidar'dan

Astroloji
29 Aralık 2018
Balık Burçlarının 2019 yılı analizi Astrolog Sema Sidar'dan

 

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balıklar

2019 yılı sizin için önemli bir yıl ayaklarınız yere basarak yol aldığınız zaman kariyerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Jüpiter; şans, bolluk bereket gezegeni size kariyerde ilgili statü getirirken, aile de dahil birçok konuda şans getirecek.

Tüm bunları yaparken gerçekçi olmanız şart.

Çünkü yıl boyunca Jüpiter  ve burcunuzda bulunan Neptün; hayal ve hayal kırıklıkları gezegenin yaptığı zorlu açıdan kaynaklı hayalperest yapıya bürünebilirsiniz, bu da gerçekçi adım atmanızı engelleyebilir.

Burada ne kadar ayaklarınız yere basarsa o kadar rahat sonuç elde edeceksiniz.

2 Aralık'tan sonra ise Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile beraber gerçekten sizin için güzel bir dönem başlayacak, geleceğe dair projelerinizi isteklerinizi belirleyeceksiniz, hamle yapıp sonuç elde edebileceksiniz. Bu anlamda da gayet başarılı bir süreç geçireceksiniz.

2 Aralık'tan önce Satürn’den kaynaklı kalabalık gruplarda ilişkileriniz, gelecek adına istekleriniz sınava tabi tutulacak ve ne istediğini bilmek yön çizmek bu yılın görevi, bir sonraki yılda bunu gerçekleştirmek için fırsatları getirecek.

Bu yüzden çok sistemli programlı olup iş disiplini elden bırakmamalısınız.

 

Bu anlamda 6 Ocak'ta gerçekleşecek tutulma da buna destekçi olurken, ayaklarınızı yere basmanız duygu değil mantık ile yol almanız konusunda ihtarları var.

Bu dönemde otorite figürleri ile beraber yeni topluluğun içine girebilir işle ilgili kararlar alabilirsiniz.

Yine kalabalık gruplarla beraber yol alırken kimlerle arkadaşlık kurmanız gerektiğini   tutulmanın ve Satürn’ün iş birliğinden doğan sınava tabi olacaksınız. 

Bir diğer tutulmamız ise 21 Ocak'ta gerçekleşiyor bu tutulma ile iş ortamınız ile alakalı hamle yapmanız gerekebilir.

Belki işinize bir yatırım yapabilir yaşça büyük etiket sahibi insanlar işinize destek olabilir.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise rakiplerinizle, onlarla ego savaşlarınız olabilir.

2 Temmuz ve 16 Temmuz'da gerçekleşecek tutulmalar ile aşk mı sosyal ortam mı karar vermeniz gerekecek.

Burada partnerinizin sözünü dinlemenizi tavsiye ederim.

2 Temmuz’daki tutulmada hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşk girebilir, aşk ilişkiniz öne çıkabilir.

Diğer yandan 16 Temmuz'da gerçekleşecek tutulma ile beraber partnerinizle minik gerginlikler olabilir kalabalık gruplardan kaynaklı.

Burada çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Ayrıca işlerinizdeki yatırımı teknolojiye yapabilirsiniz. 26 Aralık'ta yılın son tutulması da gerçekleşecek işinize yatırım yapma, iş değişimi, kendi işinizi kurmak istiyorsanız yılın sonunda ki bu tutulma bunu yapma adına fırsatları getirecek.

Yılın genelinde aşk adına girdiğiniz kalabalık ortamlarda destek sağlayacaksınız, özel zamanlar ise  26 Mart ve 20 Nisan arasında olacak. 2 Temmuz'daki tutulma ise aşk, ilişkiler ve evlilik yolunda adım atmak için güzel bir periyot.

Merkür; iletişim gezegeni 10 Şubat ve 5 Mart arasında size istediklerinizi yapma , büyük imzaları atma ve önemli kararları fırsata dönüştürmek için destek verirken. 5 Mart ve 28 Mart arasında burcunuzda geri harekette olacak, radikal hamleler , ilişki başlangıcı, önemli imzaları bu dönemde kesinlikle yapmamalısınız. 28 Mart'tan sonra 17 Mart'a kadar yine burcunuzda ki yolculuğuna ileri harekette  devam edeceği için geri harekette iken  yapamadığınız tüm hamleleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 Sağlık açısından güzel bir sene, sadece  kilo almaya müsait  yapınız var. Onun dışında gayet güzel sadece 15 Şubat'ta karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay dan kaynaklı olarak  mide ve bağırsak problemleri öne çıkabilir dikkatli olmanızda fayda var. Ve yıl genelinde su tüketiminiz önemli olacak.

Etiketler: 
Sema Sidar
balık burcu
2019
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter