Reklam
Temiz Magazin
09 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Balık Burcu'ndaki "Güneş Tutulması" yaşanacak yeni haftada Astrolog Sema Sidar'dan burcunuzun yorumları!

Astroloji
26 Şubat 2017
Balık Burcu'ndaki "Güneş Tutulması" yaşanacak yeni haftada Astrolog Sema Sidar'dan burcunuzun yorumları!

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç'lar; bu hafta "güneş tutulması"nın etkisini net olarak hissedeceksiniz!

Tutulma sizin kendi iç dünyanızdaki karmaşalarla yüzleşme, kendi yaralarınızı sarma adına önemli iken; iş ortamındaki hayal kırıklıklarına ve ertelenen durumlara dikkat etmelisiniz.  

Bu hafta konuşmalarınızda ne istediğinizi tam olarak söylemeniz önemli. Burcunuzda gerçekleşen Uranüs-Mars kavuşumundan kaynaklı,  isyan etme enerjiniz sizi zorlayacak ama hani köprüden geçene kadar derler ya; bu hafta insanları idare etmek zorundasınız.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise boğaz ağrıları ve gribal enfeksiyonlar. Bu hastalıklara çok açıksınız dikkat etmeniz çok önemli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olan okuyucularım. 

Tutulmanın etkisi ile beraber bu hafta özellikle arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz, kalabalık sosyal gruplar ve geleceğe dair projelendirmek istediğiniz konular ön plana çıkacak. Bu alanda beklentilerinizin dışında olaylar gerçekleşebilir. Kurduğunuz sistemin, düşündüğünüz düşüncelerin tam tersi ile  karşılaşabilirsiniz. Fakat bu durum, işleriniz olmayacak  anlamında değil, sadece sizi duygusal olarak yıpratabilir. Hayal kırıklıklarına dikkat edelim kısaca.

Perşembeden itibaren arkadaş gruplarınızda ve girdiğiniz kalabalıklarla kurduğunuz bağlantılar, söylediğiniz sözler yanlış anlaşılabilir. Randevularınız bile  aksamaya uğrayabilir, karşı taraftan ok alın muhakkak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, güneş tutulması sizi kariyer alanında etkileyecek. Beklediğiniz projelerin aksamasına, daha farklı bir yol izlemenize sebebiyet verecek etkilerle karşı karşıyasınız.

Kariyer alanında minimum beklenti olursa yaşayacağınız sıkıntılardan daha az duygusal kayıp ile çıkabilirsiniz. Devamında bu duygusal kayıp size maddi sıkıntı olarak da dönebilir.

Diğer yandan özellikle arkadaş gruplarınızda  size zıt görüşler oluşurken  sakin olmanız önemli. Kariyerde özellikle bu dönemde yaptığınız hamlelerin ve beklentilerin  meyvesini yaza doğru yiyebileceksiniz o yüzden bırakmak ve vazgeçmek yok, beklediğiniz sonuçları  bilginize.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, güneş tutulması sizin uzun yolculuklar ve eğitim alanınızı tetikliyor. Özellikle önümüzdeki 1 aylık dönemde hiç beklemediğiniz sürpriz yolculuklar ve kendinizi daha rahatlatmak adına çıkacağınız uzun yolculuklar olabilir.

Diğer yandan özellikle kariyerdeki durumları sonuçlandırmak, orada hakkınızı aramak için de gereksiz diyaloglara girebilirsiniz, sakin olalım.  

Mart başı ile beraber dikkat etmeniz gereken konu ise eğitim alanı... Eğitim alanı aktif olan  Yengeçler, işlerinizde  aksamalar, projelerinizde sıkıntılar olabilir. Sistemli gitmeniz çok önemli son dakikaya iş bırakmak size bu süreçte direkt başarısızlık olarak geri döner altını çizmek istiyorum.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, güneş tutulması sizin para alanınızı aktifleştiriyor. Yeni gelir kaynakları alanını da olumlu etkiliyor. Bu dönemde  borç vermemelisiniz  ama  kredi çekmek için destek var. Yalnız ödeme konusunda gerçekçi olmalısınız. Yine  sürpriz gelir  kaynağı elde edebilirsiniz. Bu dönemde kendi hayatınızla ilgili beklentilerinizde  konu maddi durumunuz olurken, bu alanda aşırı hayal perest olabilirsiniz.

Duygusal olarak üzülmemek için, hedef küçültmek ve gerçekçi olmak çok önemli. Mart başı ile birlikte kredi kartı ödemelerinizi özellikle önümüzdeki bir ay boyunca hatta ekstrelerinizi faturalarınızın ödemelerini kontrol edin. İki kez ödeme durumunuz oluşabilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Sevgili Başaklar,  karşıt burcunuzda gerçekleşen güneş tutulması, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konularını tetikliyor. Yeni ortaklıklar kurabilirken, yeni tanışacağınız insanlarla iş yapma durumunuz oluşabilir. Fakat burada iç sesiniz devreye girecek, eğer gerçekten ilk elektriğiniz bu kişilerle olumlu ise  projeye ya da ilişkiye başlayın. Yoksa devamında bir hüsran yaşayabilirsiniz, çünkü  görünenin dışında görünmeyen etkiler oluşacak.

Diğer bir nokta ise eşiniz ya da partneriniz ile olan konuşmalar,  yanlış anlaşılmaya açıksınız . Konuşmalarınızda aşırı detaycı olmanızdan dolayı karşınızdaki insanlar tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; güneş  tutulması sizi sağlık ve iş ortamınızdaki ilişkileriniz alanında tetikliyor. Sağlık açısından özellikle ayakla ilgili problemler,  tırnak batması, ayakkabıdan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz...

İş ortamında ise işe konsantre olma, odaklanma problemine dikkat edelim. Diğer yandan risk altında olacağınız bir konu ise iş ortamındaki ilişkilerinizde karşı taraftan aşırı bir beklentiye girebilirsiniz, karşı taraftan bunu bulamayıp üzülebilirsiniz. Yine sistemli çalışmanız önemli, son dakikaya iş bırakmayın kesinlikle ve iletişim anlamında yolladığınız mailler aldığınız randevularda karşı taraftan teyit  almanız önemli.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, güneş  tutulması  sizin aşk alanınızı aktifleştirirken, çocuklarınızla ilgili konular hatta kendinizden harcamanız gereken zaman adına da aşırı beklenti içinde olabilirsiniz. Oldukça duygusal bir dönemdesiniz ve karşınızdakilere fedakarlık dengelerini de kaçırabilirsiniz. Kendinizi ihmal etmeyin buna  dikkat edelim.

Diğer yandan yakın çevreniz ile kurduğunuz iletişim anlamında  yanlış anlaşılmalar olurken. Aşk adına  gökyüzü sizi desteklerken, bu kişi bu dönemde hayatınıza girse de ,ilişkinin adını koymak için destekleyen bir dönem değil. Hem ilişkiler adına ve  yeni başlangıçlara çok fazla görev ve sorumluluk yüklemeyin, sizin için ilişkilerde minimum beklenti maksimum verim dönemi.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, güneş tutulması sizi aile ve yuva konularında  tetikliyor. Evinizin içinde bir düzen oluşturma, evle ilgili güzel bir değişiklik olurken; bu dönemde size en iyi gelen alan ev ortamı, daha çok evde vakit geçirebilir misafir ağırlayabilir, misafirliğe  gidebilirsiniz. İşlerinizi bile evden yürütebilirsiniz. Bu da enerji olarak biraz sizi kısıtlayabilir, partneriniz ve kendinize harcayacağınız vakit ve  hobileriniz ile  dışarı enerjiniz aktif olacak.

Diğer yandan evdeki özellikle su ile ilgili tadilat durumlara dikkat edin su ve tesisat problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, güneş tutulması sizi yolculuklar alanında etkilerken, özellikle şehirlerarası  yapacağınız seyahatler açısından desteklerken... Kardeşlerinizle ilgili de  ortak girişimde bulunabilirsiniz. Bu dönemde insanların sizden daha çok beklentileri artacak... Tüm sorumluluğu üstünüze almanız gerekebilir diğer yandan bunu fırsata dönüştürebilirsiniz, emekleriniz ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Tutulmanın etkisinden kaynaklı  ev ortamında durmak, evde vakit geçirmek sizin için zor olurken, bu hafta  daha çok dışarı enerjiniz yüksek olurken, ev ortamı motivasyonunuzu düşürebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, güneş tutulması para alanınızda gerçekleşiyor.  Ekstra gelir kaynakları oluşurken, yine parayı kullanma, parayı harcama enerjinizde  biraz yüksek ve parayla ilgili beklentileriniz umduğunuzun dışında gelişebilir.  Gelirlerinizde  beklediğiniz yerlerden beklediğiniz paraları biraz gecikmeli alabilirken, sizde bazı ödemeleri kaçırıp ekstra gider ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu konuda kontrolü elden bırakmayın.

Gezgin bir enerjiniz varken, seyahat programınız her an aktif olabilir. Hayatınızı çok plansız  yaşayabileceğiniz bir hafta diyebilirim, anı yaşamak akışına bırakmak çok önemli plan yapayım derken zorlanabilirsiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Güneş  tutulması her anlamda sizi olumlu etkiliyor burcunuzda gerçekleşen bu tutulma sizi beklentileriniz doğrultusunda zorlayabilir. Ne kadar  gerçekçi hedefler kurarsınız, gerçekten hayalini gerçekleştirebileceğiniz isteklere yönelirseniz o kadar olumlu olurken. Dikkat etmeniz gereken konu sadece bağımlılıklarınız, bağlılık ve bağımlılık enerjisi ön planda olacak... Bu dönemde aldığınız sıvı alımları ve alkol kullanımlarına dikkat edelim. Aynı zamanda  hisleriniz de çok kuvvetli ki söylediğiniz sözcüklerin bile sihirli gücü var. O yüzden  doğru cümle kurmak doğru planlama yapmak sizi hedeflerinize  yöneltirken. Sağlık konusunda gıda zehirlenmelerine dikkat edelim.

 

Kendinize daha çok değer verip sevdiğiniz bir hafta olması dileğiyle...

SEMA SİDAR / ASTROLOG

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
güneş tutulması
balık burcu
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter