Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Başak Burcu'nun 2019 yılı analizi, önemli günleri Astrolog Sema Sidar'ın yazısında! Sağlıktan aşka, paradan iş hayatına kadar Başak Burçları ile ilgili her şey bu yazıda...

Astroloji
23 Aralık 2018
Başak Burcu'nun 2019 yılı analizi, önemli günleri Astrolog Sema Sidar'ın yazısında! Sağlıktan aşka, paradan iş hayatına kadar Başak Burçları ile ilgili her şey bu yazıda...

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak burcu olanlar...

2019’un size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, 2019 yılı analizlerime başlıyorum.

Bu sene şanslı olduğunuz konular Jüpiter’in  Yay burcuna geçmesi  ile beraber aile ,yuva, ev hayatı ve aile ilişkileri olacak...

2 Aralık 2019'a kadar ev değiştirebilir, ev alabilir ve ilişkinizi evlilik yönüne götürüp kendi aile düzeninizi kurabilirsiniz.

Ayrıca aile içindeki problemlerinizi çözebileceksiniz, ciddi bir farkındalığa ulaşıp bütün sorunları çözebilecek güçlü olacaksınız.

Ev hayatınızı yeniden revize edeceğiniz güzel bir yıl sizi bekliyor.

2 Aralık'tan sonra ise çocuklarla ilgili konularda destek var, 2 Aralık ve devam eden bir yıllık süreçte çocuk sahibi olabilirsiniz.

Yine aynı dönemlerde hobilerinize yönlenebilir, isteğiniz doğrultusunda yeni bir iş kolu yaratabilirsiniz.

Geçen seneden bu yana sizi zorlayan konu başlığı ise çocuklar, aşk ilişkileri, ikili ilişkilerdi...

Bu yıl kendi sorumluluklarınız açısından önemli bir olacak.

Satürn zorlayıcı gezegeni tarafından sınavınız devam ederken daha fazla sorumluluk almak,  disiplinli olmak zorunda kalabilirsiniz.

Kendinize vakit ayırmak da zor olabilir.

Fakat 2 Aralık'tan sonra Jüpiter'in desteği ile Satürn bu zorlayıcı etkisi kırılacak ve sizi daha kalıcı bir düzene çoluklu çocuklu daha mutlu kalıcı bir ilişkide sürece yönlendirebilecek.

Hayatınızın kontrolü sizde olacak.

 

Yılı şekillendiren tutulmalar da bu konuları tetikleyecek.

Sosyalleştiğiniz ortamlardan, kalabalık arkadaş gruplarından ilişkinizi seçeceksiniz.

İlk tutulma 6 Ocak'ta gerçekleşecek ve sizi aşk ilişkiler, hobiler alanında etkileyecek.

Bu dönemde kendinize vakit ayırmak zor olabilir, iş disiplini kazanmanız yaptığınız işlerde öne çıkartırken, aile içindeki angarya işler sizi bunaltabilir ve daha fazla gayret gösterebilirsiniz.

21 Ocak'ta gerçekleşecek tutulma ise sağlık açısından zorlayacak.

Nefesle ilgili sıkıntılar, akciğerle ilgili problemlere karşı dikkat etmelisiniz.

Vücudunuz yanma/yanıklara karşı risk altında olacak.

Yılın 2. Yarısına yön verecek tutulmaların ilki 2 Temmuz'da gerçekleşecek.

2 Temmuz'daki güneş tutulması ile kalabalık gruplarda daha seçici olacaksınız.

Arkadaş seçimlerinizin ilişkinize negatif yansıması olabilir.

Ocak ayında yaşadıklarınız ilişkinizde radikal karar almanıza  sebebiyet verebilir ve sorumluluklarınızı, karşı tarafın ne kadar sorumluluk aldığını gösterirken. 

Aşk için sınav vereceksiniz, ilişkiniz dengelerini oluşturmaya çalışacaksınız.

Aynı zamanda kalabalık gruplarla olan ilişkilerinizi de denetleyecek.

Çünkü 16 Temmuz'da gerçekleşecek tutulma da  ilişkiler açısından ve çocukla ilgili Ocak başından bu yana yaşadıklarınızı bir analizi gibi olacak.

Bu yüzden bu iki döngüde mümkün mertebe kendi üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirip daha kaliteli arkadaş gruplarına yönelip hayatınızda kalıcı bir düzen kurmaya yönelmelisiniz.

Yılın son tutulmasında 26 Aralık'ta gerçekleşecek tutulma enerjisi ile birlikte, yeni bir iş kolu yeni  iş fırsatı oluşabilir, ek bir iş kapısı oluşturabilirsiniz.

2019 yılında aşk ve ilişkiler adına yılın genelinde olumlu etkiler var,  enerjinizi toparlayacağınız, ilişkilerinizi revize edip, beklentilerinizi netleştireceksiniz.

Özellikle 21 ağustos ve 14 Eylül arasında ise aşk, ilişki gezegeni Venüs  burcunuzda olacak, bu etki ile  beraber  ilişkilerde her şey kusursuz olurken, aşk hayatınız durağan ise  yeni birisi gelebilir, mevcut  ilişkiniz başka bir ileri aşamaya geçebilir.

Yıl içinde  büyük anlaşmalar ve sözleşmeler ve güzel başlangıçlar için 30 Ağustos'ta burcunuzda gerçekleşen yeni ayın pozitif etkisini kullanabileceğiniz gibi, Merkür; iletişim gezegeni 29 Ağustos- 14 Eylül arasında yine burcunuzda olacak bu tarihleri başlayacağınız işlerde rahat sonuçları elde edebilirsiniz.

Sağlık açısından  21 Ocak'taki tutulma döneminde risk altında olurken artı  19 Şubat'ta gerçekleşecek burcunuzdaki dolunayda dikkatli olmalısınız.

Dolunay döneminde kırılgan bir yapınız olabilir ve  depresyona meyilli bir ruh haliniz olabilir,  stresten  kaynaklı hastalıklara karşı açık olacaksınız.

Son olarak daha hırslı ve  aktif olabileceğiniz dönem ise 18 Temmuz-14 Ekim arası olurken, Mars; mücadele gezegeni burcunuzda yer alacak ve size gerekli teşviki sağlayacak.

Yeni yılda muhakkak hamle yapmalısınız, geri planda olmamalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
başak burcu
2019
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter