Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bayram haftasında burcunuzu ve sizi neler bekliyor? 26 Haziran haftasının yorumları ve burç yorumlarınız Astrolog Sema Sidar farkıyla!

Astroloji
25 Haziran 2017
Bayram haftasında burcunuzu ve sizi neler bekliyor? 26 Haziran haftasının yorumları ve burç yorumlarınız Astrolog Sema Sidar farkıyla!

Merhaba Sevgili okuyucularım, takipçilerim; danışanlarım... Bana gerek Temiz Magazin üzerinden, gerekse Facebook ve İnstagram hesaplarım üzerinden ulaştığınızda son derece mutlu oluyorum... Yazılarımın, saptamalarımın; yorumlarımın doğruluğu karşısında verdiğiniz tepkiler beni çok mutlu ediyor ve de gururlandırıyor... Aynı güzel enerjiyle her hafta Temiz Magazin üzerinden ve her gün sosyal medya adreslerim üzerinden buluşmanın mutluluğunu, keyfini yaşıyorum... 

Öncelikle hepinize harika bir bayram geçirmenizi diliyorum, yüzünüzden gülümseme, hayatınızdan pozitif enerjinin  eksik olmayacağı harika bir bayram olsun.

Ardından sosyal medya hesaplarımı yine paylaşmak istiyorum:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Bu hafta  gökyüzü radikal değişikliklere gebe değil fakat bir "B" planımızın da olması gerekli. 

Her zaman 2'nci bir ihtimal düşünmeniz gerekecek.

Zekanızla ve duygularınızı aynı denge de tutmak çok önemli olacak bu hafta da... 

Geçtiğimiz hafta yazdığım yazım çok önemli; işte tam burada, geçen haftaki yazımın da linkini paylaşıyorum; lütfen yeniden gözden geçirin. Çünkü ayrıntılı şekilde Yengeç Burcu'nun hayatımıza etkisini yazdım:

http://www.temizmagazin.com/astroloji/bu-haftaya-yengec-burcu-damgasini-...

 

 

HAFTANIN GENELİNDE MERKÜR SÖZ SAHİBİ OLACAK!

Haftanın genelinde  Merkür, (iletişim gezegeni) ve  yaptığı  açılar söz sahibi olacak.

Bizi ilk yönlendirecek etki, Merkür'ün yanına, Mars (mücadele gezegenini de) alıp, Jüpiter (şans, bolluk bereket gezegenine) yaptığı gerilimli açı.  Hayatla ilgili sınırlarınızı çizmekte, kendinizi ifade etmekte, kabul ettirmekte ve bazen kandırılmaya eğiliminizin olmasıyla, duygularınızın oynandığı zaman sıkıntıya girebileceğimize  dikkat çekecek... Benden de uyarması!

 

DUYGULARINIZI ÇOK FAZLA BELLİ ETMEYİN!

Duygularınızı çok fazla belli etmemeniz konusunda uyarılar var, kendi sınırlarınızı çizerseniz, tam tersi çok olumlu etkiler oluşacak.

Yani kısaca yola duygularımız ile yola çıksak da mantığımıza dönmeliyiz, yoksa kendi içimizde bir mücadelenin içinde olup  fırsatları kaçırabilirsiniz.

Hafta genelinde hem hisleriniz çok kuvvetli olacak hem de rüyalarınız önemli olacak.

Ama Perşembe'ye kadar gıda zehirlenmelerine açık olduğunuz  gibi, mideniz oldukça hassas; bilmediğiniz bir şeyi yemeyin lütfen.

 

HAFTA ORTASI MERKÜR, NEPTÜN ve VENÜS İLE OLUMLU BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

Hafta ortası Merkür, Neptün (hayal ve hayal kırıklıklarımızı temsil eden gezegen) ve Venüs (aşk, ilişki, sanat gezegeni) ile çok olumlu bir açı gerçekleştirecek; fakat Pluto ile karşıt bir açı yapacak, tüm bu etkilerle beraber dediğim gibi "B" planınızın olması gerekecek, çünkü her şey yolunda giderken beklemediğiniz şartlar ve koşullar oluşabilir.

Hislerimiz inanılmaz derece  kuvvetli olurken artık sevginin, sevilmenin, şefkatin, koruyup kollanma ihtiyaçlarınız çok yüksek olacak, bunu göremediğimiz insanları hayatınız boyu silme durumunuz olabilir.

Hayallerinizi gerçekleştirmek adına doğru insanlarla da görüşme durumunuz oluşacak, yine olumlu etkiler arasında  yaratıcılığınız, sezgisel tarafınız ön planda olurken, ilham perileri sizinle  olacak.

Aynı zamanda hayatınızdaki sembolleri okuma, evrenden gelen mesajları algılama ve her olaydan bir çıkarım kazanmak ve bu çıkarımları hayatınıza yansıtmak için yine olumlu etkiler var...

Bu hafta yeni  ve uzun süreli aşk ilişkileri de  başlayabilir.

Yeni sosyal ortamlar oluşurken,  tarzınız olmayan insanlarla bir arada olabilirsiniz. Fakat genelde sizi mutlu edecek bir ortam olacak.

Edebiyatla, yetenek yaratıcılık  isteyen işlerle uğraşan okuyucularım bu hafta sizin haftanız yeni başlangıçlar olabilir.

Diğer yandan başkaları tarafından manipülasyona uğrama,  fikirsel anlamda  güç savaşlarına girme, saplantılı insanlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.  Bu insanlara ikinci şansı verecek kadar anlayışlı  olamayabilirsiniz,  böyle bir durumun olması sizin ilerisi için yolunuzu açacak bir etki olarak düşünebilirsiniz.

Haftanın burçlara etkilerini incelersek:
 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar, eviniz, aileniz, kendi kurduğunuz çekirdek ailenizle olan ilişkilerinizdeki düzeni koruma adına  çok fazla fikirsel ve duygusal bir mücadelenin içine girebilir, hatta bu konuda eşiniz ya da partnerinizle zıtlaşabilirsiniz. Bu konuda yaşadığınız problemleri partnerinize  yansıtmamanız çok önemli. Çünkü o da beklediğiniz desteği veremeyebilir.

Diğer yandan  sosyal ortamlar da sizi zora sokabilir. Huzur bulunduğunuz yerler, ev ortamınız ya da eviniz gibi sevdiğiniz yerlerde bulunmanız size iyi gelecek.

Maddi kaynaklar açısından da Çarşamba'dan sonra rahatlayacaksınız, sadece işe odaklanmakla ilgili ciddi bir problem yaşadığınız dönemdesiniz, Perşembe'den itibaren iş ortamındaki gerilimlere dikkat edin.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Sevgili Boğalar; yakın çevreniz, kardeşleriniz ile olan iletişiminiz, gideceğiniz kısa yolculuklar ve özellikle  kardeşlerinizle  ilişkilerinizde yüksek bir başarı elde ederken, konuşmalarınız size fırsat getirecek. Sadece  sorumluluğu sizin almanızdan kaynaklı bir sıkıntıya girebilirsiniz.

Özellikle Pazartesi'den itibaren bu konuda "her şey beni buluyor" diye bir isyanınız olabilir.

Diğer yandan hastalıkla ilgili konularda, boyun ve omuzla ilgili problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yine bu hafta yeni tanıştığınız  insanlar da gelecekle ilgili projelerinize yer verebilir, ve sizi bir tık ileriye taşıyabilir.

Uzun yolculuklarda ise eşyalarınıza ve paranıza dikkat etmenizi öneririm.

Gereğinden fazla para harcama durumunuz ise sizi zorlayabilir önümüzdeki ay için.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:
Tatlı İkizler, maddi konularda harika bir hafta; ne kadar bayram haftasında olsak da gerçekten maddi anlamda fırsatlar yakalayabileceksiniz, her duygunuzu ve düşüncenizi paraya çevirebilecek olumlu etkiler varken.

Kendinize, partnerinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Yine yoğunluğunuzdan kaynaklı çocuğunuz da ilgisizlikten nasibini alacak.

Biraz daha bencil olabileceğiniz bir hafta, yine kariyerde de fırsatlar arka arkaya gelirken,  kariyer ve işle ilgili hislerinizi kullanabilirsiniz, ne söyleseniz olabilir.

Dikkat etmeniz gereken konu, başkasının isteyeceği borçlar... Borç vermemelisiniz hatta, başka insanlarla parayla ilgili alışverişe girmemeniz çok önemli ve kazançlarınızı da yine başkasına söylemeyin. 

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler, gökyüzü  burcunuzun etrafında şekilleniyor, tamamen sizin döneminiz.

Her düşündüğünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Aile temasına  sırtınızı dönmeniz gerekebilir, bu sizin ileri gitmenizi sağlarken, daha kendinizi düşünmeniz gereken enerjilerle ön plana çıkmalısınız.

Uzun yolculuklarda fırsatlar ve  yeni insanlar hayatınıza gelirken; oldukça da sosyalsiniz ve kalabalık grupların içine girebilirsiniz. Yalnız burada partneriniz ile ilişkileriniz ve ikili ortaklıklarınız sıkıntıya girebilir buna dikkat edin, ortaklaşa bir şey yapmaktansa ya tek olarak ya da kalabalık gruplarla girişimlerde bulunmalısınız. Sıkıntıları olan bir gönül ilişkiniz varsa bu hafta bitebilir.                 

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, gökyüzündeki Yengeç Burcu hakimiyeti sizi duygusal olarak zorluyor, kendi iç dengenizi bulmaya da devam ediyorsunuz. 

Yakın çevrenizden destek isteseniz de,  belki çıkacağınız yolculuklar olabilir, istediğinizi bulamayabilirsiniz.

Akrabalarınızdan ziyade, sosyal gruplarınız size daha  iyi gelecek. Hatta onların maddi desteğini bile görebileceksiniz. Yine kariyerde fırsatlarla dolu bir hafta, Çarşamba'dan sonra sezgilerinizi de kullanarak, kariyerde yüksek  pozisyonlar, daha rahat koşulları elde etme adına fırsatlar oluşabilir. 

Sağlık konusunda ise kemikler, dişler oldukça hassas. Gıda zehirlenmelerine de açığız kullandığınız ilaçların yan etkilerine de ekstra dikkat edin. 

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Tatlı Başaklar, kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz güzel organizasyonlarda istediklerinizi, hedeflerinizi elde edebileceksiniz.

Bu hafta oldukça başarılı olurken, pozitif enerjiler  sizi bulacak. Fakat maddi anlamda dikkatli olmalısınız, istediklerinizin daha iyi olması için  standartlarınızın bir tık fazlası için giderleriniz artabilir.

Eğer hayatınızda birisi yoksa girdiğiniz ortamlardan uzun süreli  bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Aşk adına şanslı bir haftadasınız.

Uzun yolculuk, tatil planınız  varsa  gerçekleştirin. Yolculuklar sizi pozitif etkiler, yalnız çocukla ilgili konularda ona vakit ayırma adına sıkıntı yaşayabilirsiniz. Haftayı programlayarak planlı yaşamanız aksaklıkların önüne geçecek.
 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, kariyer adına harika bir hafta, düşüncelerinizi yansıtabilme adına da... Hem kendinizi,  hem de  kararlarınızı çevrenizdeki insanlara doğru  aktarma konusunda olumlu etkileriniz var.

İlk etapta size ters genel koşullar olabilir fakat sakin ve sabırlı davrandığınız zaman şartlar sizin lehinize gelişecek.

Hafta ortası ile beraber iş ortamınızda düzenleme istediğiniz alanlarda çözümler oluşurken,  bunun size ekstra bir maddi gelir getirdiğini görebileceksiniz. Kredi ve ödemeler konusunda da şanslı olacaksınız.

Ailevi ilişkilerde problem yaşayabilirsiniz, mecburi yeni bir ev düzeni yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz. Bu ay sonunda her şey içinize sinecek.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: 
Akrepler, uzun yolculuklar, yurtdışıyla ilgili konular, eğitim konularında fırsat yakaladığınız çok güzel enerjiler oluşurken, bu konu başlıklarında sezgileriniz de yol gösterici etkiye sahip...

İlk etapta  bardağın boş tarafından bakmaya meyilli bir ruh haliniz olsa da Çarşamba'dan sonra daha akışta ve pozitif olacaksınız.

Eğer hayatınızda biri yoksa, çıktığınız  yolculuklardan  devamı evlilik ile sonuçlanabilecek, bir ilişkiniz başlayabilir. Mevcut ilişkinizde de evlilik kararı alabilirsiniz.

Sıkıntı yaşayacağınız alan ise kardeşleriniz ile iletişiminiz, fikir birliğine varmanız ortak noktada bir araya gelmeniz zor.
 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, ödemeler, maddi konular finansal anlamda fırsat sağlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ödemelerinizi güzel bir şekilde planlayıp, Kasım ayına kadar rahat bir bütçeyle dönemi geçirebilirsiniz.

Fakat kalabalık gruplar, büyük organizasyonlar; geleceğe dair projelerinizde bazı sıkıntılar olabilir. Maddi konularda iyi olan durumunuz, çevrenizde tepkiye sebep olabilir. Aynı zamanda başka insanların sizden borç isteme durumunda "hayır" demeniz problem yaratabilir.

Aileyle ilgili konularda fayda sağlarken sağlık anlamında da gayet olumlu bir haftadasınız, hatta kendinizde fiziksel değişikliklere gidebilirsiniz. Cuma gününden itibaren kesinlikle borç para vermemelisiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık alanlarında çok harika bir hafta.

Karşıt burcunuz Yengeç'te olan gezegenler size bu konu başlıklarında destek verecek.

Sosyal çevreniz ile ilgilenmek, vakit geçirmek size çok iyi gelecek, sorumluluk duygunuz artabilir ama yine de mutlu olacağınız enerjiler var.

Diğer yandan kariyerde istediğiniz fırsatları bulamayabilirsiniz.

İkili ilişkilerinizden kaynaklı kalabalık ortamlarda problem yaşama riskiniz var. Çarşamba'dan itibaren yakın çevreniz, kardeşleriniz ile çıkacağınız kısa yolculuklar size ekstra fırsat ve olanak tanırken... Hayatınızda birisi yoksa aşk kapınızı çalabilir.

Sadece "ben" demek ile ilgili bazı sıkıntılarınız var, "biz" kelimesini kullanmanız sizin çıkış noktanız olurken, maddi konularda da fırsat yakalayabileceksiniz.
 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Sevgili Kovalar, sağlıkla ilgili konularda, günlük hayatla ilgili sorumluluklarınızda, iş ortamınızdaki konularla ilgili fırsat yakalayacaksınız...

Bu hafta uzun yolculuk planınız varsa çok iyi gelmeyecek ve özellikle Pazartesi günü mecburen katılacağınız bir yolculuk sizi zorlayabilir ve yolculuğa çıktığınız zaman eşyalarınızın kaybolmamasına, ilaç kullanıyorsanız yanınıza almanız ekstra önemli.

Yine maddi konularda fayda sağlarken, yeni fırsatlar elde edebileceksiniz.

Çarşamba'dan itibaren, uyku düzenine dikkat etmeniz gerekiyor. Mideniz de hassaslaşacak, bildiğiniz yerlerin dışında bir yerde yemek yememenizi öneririm.

Para ile ilgili hisleriniz kuvvetli ben bir şans oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, aşk ilişkileri, fobileriniz, çocuklar konusunda çok harika bir hafta, bu konularda fırsatlar yakalayacaksınız.

Hayatınızda birisi yoksa her an hayatınıza birisi gelebilir, yine mevcut ilişkinizde aşk tazeleyebilirsiniz.

Maddi konular, ödemeleriniz bir tık canınızı sıkabilir; istediğiniz fırsatların gelmesi adına zorlanabilirsiniz, ama burada öngörülerinizi kullanarak yol alırsanız, hiç problem olmaz.

Uzun vadeli beklediğiniz paralarda problem olurken, miktarı az paralarda ise fırsatlar var.

Diğer yandan kardeşleriniz ile iletişiminiz  artarken.

Bu hafta daha sakin ortamları seçmeniz enerjinizi dengelemeniz için önemli. 

 

Hepinize harika  şeker tadında bir hafta diliyorum...

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Yengeç Burcu
merkür
venüs
bayram
Ramazan bayramı
burçlar
gezegenler
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter