Reklam
Temiz Magazin
26 Temmuz 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bayramda burcunuzu ve sizi neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar farkıyla 19 Temmuz haftasının burç yorumları

Astroloji
18 Temmuz 2021
Bayramda burcunuzu ve sizi neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar farkıyla 19 Temmuz haftasının burç yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR

19 Temmuz Haftasının Burç Analizleri

 Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür-Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki parasal anlamda beklediğiniz gelişmelerin olması için fırsatların oluşmasını sağlarken, maddi konularda özellikle aileden gelecek desteğe vurgu yapıyor. Venüs’ün burç değiştirmesi ise size iş ortamında daha detaycı ve titiz çalışmanızı isterken, iş ortamdaki bayan figürlerine dikkat etmelisiniz. Çok fazla takıntılı olup sizi sıkıntıya sokabilirler. Güneş’in burç değiştirmesi kariyerde parlama zamanını hayatınıza getirecek. Kariyer de çok güzel bir dönem başladı. Sorumluluk almaktan kesinlikle kaçmayın. Aşk hayatınızda kimse yoksa iş ortamından yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise kalabalık gruplarda popülaritenizi artırırken, yeni bir arkadaş çevresi oluşturabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Uranüs burcunuzdan bu açıyı gerçekleştirirken, uzun zamandır görmediğiniz yakın dostlarınızla karşılaşmanızı sağlarken, sürpriz bir seyahate yönlendirebilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ilişkiler konusunda size çok iyi gelecek. Aşk adına çok güzel bir dönem. Sadece takıntılarınız bir kenara bırakmanızı ve aşkı yaşamanızı öneririm. Güneş’in burç değiştirmesi yurtdışı , seyahat,  eğitimle ilgili konulara yönelmenizi ve bu platformlarda başarı sağlamanıza destek verecek. Sadece şartlar sizin istediğiniz gibi değil başkalarının yönetiminde olabilir. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise kariyer alanınız tetiklerken, insanların baskısı altında onların fikirlerini yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konulardaki korkularınızı çözümlemenize iş ortamında kaybettiğimiz bir para varsa tesadüfen başka bir yerden gelmesi adına destek sağlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise biraz sizi yoracak. Özellikle aile içindeki kadın figürleri ile anlaşmada zorluk çekebilirsiniz. Onların detaycı tavrı sizi gerecek. Güneş’in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Para kaynaklarınızı artırabileceğiniz gibi bir yatırım fırsatı da oluşabilir. Mirasla ilgili beklediğiniz bir gelişme varsa, bu dönemde sonuçlandırabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise seyahat alanında sizi çok olumlu etkiliyor. Gideceğiniz yolculuklardan gelir elde etmenize destek sağlayacak. Kendinizi geliştirecek bir eğitime katılmayı düşünüyorsanız hiç tereddütsüz hamle yapabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplarla iş yapmaya ve daha çok insanla haşır-neşir olmaya ve kendinizi o platformda öne çıkartmanızı sağlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi seyahat enerjinizi aktive ederken, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle daha sık göreceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise gelirler adına sizi sıkıştıracak. Lüks harcamalarınızdan dolayı sıkıntılar oluşabilir. Dikkatli olmalısınız. Gerçekleşecek dolunay yatırımlar alanında sizi destekle de gereksiz bir borçlanma ve krediden uzak durmanızı ve başkasının fikri ile yatırım yapmamanızı tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün Uranüs’e oluşmak ile başlıyoruz. Bu size kariyerde destek verecek ama bir yandan da canınız çalışmak istemeyecek. Kendinize daha fazla vakit ayırırken, iş fırsatları gelebilir. İleri bir tarihe erteleyip kabul edebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise gelirler alanında size destek sağlayacak. Fakat gereksiz alışverişlerinizden uzak durmalısınız. Güneş’in burcunuza geçmesi bunu çok mümkün kılmayacak çünkü gökyüzünde sizin döneminiz başladı ve her alanda parlamak öne çıkmak adına harcamalar yapabilirsiniz ki çok rahat da öne çıkabileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise karşıt burcunuzda etkili olacak. Bu yüzden ikili ilişkiler ortaklıklar da  partnerinize göre hareket etmek devamında size kazanç sağlayacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısıyla başlıyoruz. Bu etki sizin kariyerdeki korkularınızı aşmak, yeni bir eğitime başlamak adına destek sağlayacak. Venüs’ün burcunuza geçmesi ise aşk ilişkiler, kendi güzelliğiniz, kişisel bakımınız hep bu konularda yanınızda olacak. Sadece çok fazla detaycı tarafınızda tetikleneceği için anda kalmaya özen göstererek, burayı yönetebilirseniz sıkıntı olmaz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sağlıkla ilgili konularda sizi hassasiyete sürükleyebilir. Rutin kontrolleriniz varsa yaptırabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise yine dolaşım yolu rahatsızlıklarınız varsa tetikleyebileceği gibi biz uykusuz bir hafta geçirebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki size ekstra kazanç sağlamanız adına, pirim ve terfi anlamında destek verirken, Venüs’ün burç değiştirmesi ise iş ortamındaki kadın figürleri dikkat etmeniz gerektiği konusunda ihtar niteliği taşıyor. Güneş’in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek çok fazla yeni insanla tanışabilirsiniz ve geleceğe dair birkaç projenizi gerçekleştirmeniz adına hamle yapabilirsiniz. Gayet güzel bir etki. Gerçekleşecek dolunay ise aşk alanınızda gerçekleşirken, hayatında kimse yoksa çok farklı bir aşka yelken açabilirsiniz. Diğer yandan çocuk yapmayı ve bununla ilgili bir tedavi süreciniz olacaksa yine önümüzdeki on günlük süreci değerlendirebilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler ve aşkta yaşadığınız sıkıntıları çözmeniz için güzel bir ortam ya da güzel bir ortaklığa imza atmanızı sağlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise kalabalık gruplarda kadınlarla daha fazla haşır neşir olmanızı belki bu doğrultuda bir organizasyona katılmanızı sağlayacak. Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyerde patronların daha baskın olacağını fakat bunu güzel yönetebileceğinizi gösteriyor. Son olarak gerçekleşecek dolunay sizi ev ortamında sıkıştırabilir. Dışarı çıkmak isteseniz de istediğiniz gibi organize olamayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta ne kadar bayram da olsa  ev ortamında vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu daha fazla çalışacağınızı fakat bir o kadar da gelirlerinizi arttırabileceğiniz söylüyor. Tanımadığınız insanların imkanlarını değerlendirip onlar üzerinden para kazanma açısından şanslı bir dönem. Venüs’ün burç değiştirmesi ise kariyerde çok hassaslaşacağınızı yine bu ortamdaki bayan figürlerinin daha detaycı ve takıntılı olacağını gösteriyor. Güneş’in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Uzun yolculuklar, seyahat yurtdışı ile alakalı konularda olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise yakın çevrenizde daha da fazla iletişimde olmanızı sağlayacak, iletişim ağınız kuvvetlenecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki aşk ve ilişki adına size çok destek sağlayacak. Her an sürpriz bir insanla tanıştırılabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise yolculuklar ve eğitim konusunda size destek sağlayacak. Kısa süreli bir eğitime katılabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise finans kaynaklarınızı gözden geçirmeniz ve daha kalıcı gelir kaynakları oluşturmanızı isteyecek. Bu dönemde kimse kesinlikle borç para vermemelisiniz. Gerçekleşecek dolunayda para alanınızı tetiklenirken, beklemediğiniz sürpriz fırsatlar oluşabileceği gibi farklı insanlardan kazanç sağlayabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Ev ortamınızı düzenleme evde kullanmadığınız elektronik eşyaları gözden geçirme, elektronik eşyalarınızı yenilemenize sebebiyet verecek bir etki.  Venüs’ün burç değiştirmesi ise gelirler alanında size destek sağlayacak. Fakat özellikle çevrenizdeki bayan figürler size karşı bir kıtlık psikolojisine girebilirler, çok fazla sizin harcamalarınızı ve paranızı hesap edebilirler dikkatli olun. Güneş’in burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler ortaklıklar adına çok destek sağlayacak.  Burcunuzda gerçekleşecek dolunayı da hesaba katarsak, insanların egoları altında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendi özgürlüğünüzü kendiniz ilan edip kendi başınıza hareket etmek isteyebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki yakın çevreniz tarafından tanıştırılacağınız güzel bir ilişkiye işaret ederken çocuklarınızla ilgili konularda da destek sağlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise size aşk adına güzel bir döneme işaret ederken, sadece bağımlılıklarınıza karşı dikkatli olmasınız. Bu konuda profesyonel destek almak istiyorsanız tam sırası Güneş’in burç değiştirmesi ise iş ortamında daha disiplinli çalışmanıza karşınıza çıkan egolu insanları tolere etmenizi isterken, dolunayda buna destek verecek. Sadece dolunayda uykusuz kalma durumunuz oluşabilir. Ayrıca sağlıkla ilgili bağırsak ve dolaşım yolu ile ilgili problemlere karşı daha dikkatli olmalısınız.

Etiketler: 
burçlar
bayram
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter