Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bu hafta gökyüzünde yaşanacaklar önümüzdeki 1 buçuk yılı etkileyecek! Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Astroloji
03 Kasım 2018
Bu hafta gökyüzünde yaşanacaklar önümüzdeki 1 buçuk yılı etkileyecek! Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Yeni bir haftaya sizlerle beraber merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım.

İnanılmaz yoğun bir haftaya başlıyoruz, öyle ki bu hafta gökyüzünde gerçekleşen etkileşimler önümüzdeki 1,5 yılı etkileyecek önemli olaylara gebe.

Cümlelerimi hiç uzatmayayım, sizi bilgilendirmeye hemen başlayayım.

Daha rahat anlamanız ve süreçleri iyi değerlendirmeniz için, gezegen hareketlerinii gerçekleşeceği  tarih sırasına göre  yazdım ama, etkilediği zaman aralığına ekstra dikkat ederseniz,  mükemmel bir astrolojik takvim oluşturursunuz.

6 KASIM'DA URANÜS GERİ HAREKETİNE DEVAM EDERKEN, KOÇ BURCU'NA GEÇECEK

İlk olarak 6 Kasım'da Uranüs; (sıra dışılığı, isyanı, farklılığı , farkındalığı ve ani gelişen olayları simgeleyen gezegen)  geri hareketine devam ederken Koç burcuna geçiş yapacak.

Uranüs,  6 Mart 2019'a kadar bu burçta kalacak.

Bu süre zarfında  içsel bir  isyan enerjisi ile  farklı alanlara yönelmek isteyecek, bağımsız hareket etmek isteyeceğiz.

Gerektiği zaman bir ortamı bir durumu terk etmek çok önemli olacak. Üzerine basa basa söylemek istiyorum!

Ruhsal olarak ele avuca sığmayan bir yapıda olacağız, geride bıraktığımız Nisan ve  Mayıs  döneminin meyvelerini toplayabiliriz ya da burada yapmadığımız hamlelerin sonuçlarına katlanabiliriz.

GEÇMİŞ İLE YÜZLEŞECEĞİMİZ BİR SÜREÇ YAŞANACAK

Bu anlamda biraz geçmiş ile  yüzleşeceğimiz  bir süreç olacak.

Burada Uranüs ve Koç ani kararlar aldırır, dikkatli olalım.

Aralık ayının 8'ine kadar gökyüzünde ani kararları destekleyen bir süreç yok.

6 KASIM'DA KUZEY VE GÜNEY AY DÜĞÜMÜ'NE DİKKAT!

6 Kasım’da Kuzey ve  Güney ay düğümü dediğimiz karma noktaları burç değiştirecek.

Kuzey ay düğümü Yengeç burcuna geçerken, Güney ay düğümü ise Oğlak burcuna geçiş yapacak ve 5 Mayıs 2020'ye kadar Yengeç- Oğlak aksında yer alacak...

Bu iki kadersel nokta diğer göksel hareketlerin aksine geri hareket ederek, saat yönünün aksine burç değiştirirler ve her zaman birbirine karşıt bir şekilde yer alırlar. 

Kuzey ay düğümü konu olarak  dünyaya gelirken üzerimize görev olarak aldığımız  görevleri temsil eden iyicil karma noktamızdır.

Güney ay düğümü ise daha çok bırakmamız gereken ve geçmişten bu yana bizi zorlayan ruhumuza bir şey katmayan, öğretmeyen kötücül karmayı temsil eder.

Özetle Kuzey ay düğümü iyi karma güney ay düğümü kötücül karma diye bahsedebiliriz.

Burada sizin için karma sözcüğünü de  anlatmak isterim, hayatımızda yaşadığımız  olayların, aldığımız kararların çıkarım olarak önümüze getirdiği yaşam tecrübeleri diyebiliriz; yani hayatta neyi ektiysek onu biçmemize karma diyoruz.  

AY DÜĞÜMLERİNİN HAYATIMIZA ETKİSİ 

2020'YE KADAR OLAN SÜREÇ ETKİLENİYOR!

5 Mayıs 2020’ye kadar devam eden süreç ile daha çok aile ve yuva ilişkilerinde başarılı olmak, ev hayatını oluşturmak, evimiz içinde daha rahat bir ortam kurmak; aileye sahip çıkmak, aile bireyleriyle bir arada olmak, çocuk sahibi olmak, çocuklarla bir arada olmak, duygularla iletişimde olmak, şefkatli; koruyup kollayıcı davranmayı deneyimlemek ruhumuza çok şey katacak.

Bırakmamız gereken davranışlar ise aşırı disiplin, kuralcı yapı, mantık doğrultusunda katı kararlar almayı ise kötü karma yaratmamak için bırakmamız gerekli.

 

7 KASIM'DA AKREP BURCU'NDA YENİ AY VAR

7 Kasım'da ise 15 derece  Akrep Burcunda, Neptün; (hayal ve hayal kırıklığını temsil eden gezegen)in de aktif bir rol üstleneceği bir yeni ay gerçekleşecek.

Yeni Ay'ın etkisi 1 hafta boyunca sürecek.

Yeni ay haftayı yorumlamamıza yardımcı olacak en önemli etki!..

 

Yeni aylar hayatımıza temsil ettiği konu başlıkları ile beraber yeni başlangıçları getirir.

Akrep burcunda gerçekleştiği için güç, sezgi, strateji, daha planlı ve bir sonraki adımı düşünerek yol almak, tutku öne çıkacak.

Alacağımız kararlarda bu tarz bir enerjide olacağız.

Yukarıda bahsetmiştim, Neptün de olumlu bir şekilde aktif rolde olacak. Artı Pluto; (dönüşüm ve yıkım gezegeni) de Yeni Ay'a pozitif açı yapacak.

Ayaklarımız yere sağlam bastığı zaman, gerçekçi olduğumuz zaman gücümüzü gösterebileceğimiz büyük başarılar elde edeceğimiz, zekamızı ve sezgilerimizi kullanarak yeni başlangıçlar yapabileceğimizi gösteren bir Yeni Ay olacak. 

Gökyüzünde yeni ay gerçekleşirken çok fazla geri giden gezegen var (Venüs,Neptün,Uranüs ) ve 29 derecede yer alan Jüpiter…

Bu yüzden yeni başlangıçlar hayatımıza gelse de son kısmı; yani icraat kısmı uzayabilir.

Yeni ay ile beraber sezgilerinize güvenerek yol almak, rüyalarınızın mesaj içeriğini almak; zor ve güç gerektiren işlerde başarılı hamleler yapmak için ideal. 

Akrep burcu derin bakışları temsil eder, gözlerinizi öne çıkararak yapacağınız makyaj ile girdiğiniz ortamı kolayca kendi lehinize çevirip başarılı bağlantılar yapabilirsiniz bu da haftanın püf noktası olsun.

HAFTANIN EN GÜZEL VE ÖNÜMÜZDEKİ SÜRECİ İYİ ETKİLECEK OLAYI 8 KASIM'DA!

JÜPİTER, YAY BURCU'NA GEÇİYOR

Geldik haftanın en güzel ve önümüzdeki süreci iyi şekilde etkileyecek gökyüzü olayına!

8 Kasım’da Jüpiter; evrenin en iyicil etkiye sahip, şans, bolluk, bereket, bilgi, deneyim, bilgelik gezegeni kendi yönettiği, yüceldiği çok mutlu olduğu burca Yay Burcu'na geçiş yapıyor.

2 Aralık 2019'a kadar bu burçta kalacak ve hepimize pozitif enerji verecek.

Jüpiter dokunduğu her noktayı büyütür genişletir, olaylara pozitif bakmak çok önemli olacak, güzel bir ilerleme sağlamak için…

Bu etki ile daha iyi hissedeceğimiz, sevecen ve çocuksu tarafımızı ortaya çıkartabileceğimiz, bilgiye, bilge insanlara önem vereceğimiz ve kendi hayat yolumuza gitmek için efor sarf edeceğimiz çok olumlu bir etki.

Jüpiter ve Yay burcunun mükemmel birleşiminden dolayı  hepimize enerji olarak daha rahat edip, öğretme ve öğrenme aşkıyla dolu bir yıl geçireceğiz.

Jüpiter 13 ay yani neredeyse 1 yılda bir burç değiştirir ve geldiği burca 13 yılda bir gelen büyük bir şansı getirir.

Başta Yay Burçlarına, sonra Koç ve Alanlara destek verir bu enerjisiyle!

Çok olumlu bir etki olduğu için enerjisini tüm burçlara yansıtacak.

Başka kültürleri tanımak, yabancı dil öğrenmek, yurtdışına açılmak, yurt dışı ile alakalı işler yapmak yine eğitim hayatınızda yarım kalan bir eğitim durumunuz varsa bunu tamamlamak; yüksek lisans, doktora, akademisyenlik bu alanlarda ilerlemek...

Eğer kitap çıkartmak istiyorsanız derinlemesine bilgi içeren detaylı güzel bir kitap çıkartmak, basın-yayın işlerinde beceri sağlamak, dini konulara eğilmek, kendi iç yolculuğunuzu tamamlamak için bir yıllık harika bir dönem başladı.

YENİ HAFTAYI VENÜS VE MARS ARASINDAKİ ÜÇGEN AÇI İLE KAPATIYORUZ

Haftayı ise Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni ile Mars arasında gerçekleşecek üçgen açı ile kapatıyoruz.

İkili ilişkiler adına daha iyi olabilecek bir uyum yakalanacak, olumlu bir etkisi var.

Venüs Retrosu bizi kadınlara şiddet, ilişkilerde baskı, hayatımızda yaşadığımız haksızlıklarda bayağı sınadı...

Geri hareketini gerçekleştirdiği süre zarfında, bu etkiyle biraz olsun dengeleri kurabileceğiz.

En azından gireceğimiz mücadelelerde hakkımızı elde edebileceğimiz.

Venüs ve Mars'ın etkisi; bu haftayı şekillendiren bir etki.

 

HAFTANIN GÖKYÜZÜ ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Uranüs'ün burcunuza geçmesi ile başlıyoruz, hayatınızı karıştırabilecek bir etki, çünkü ruhunuzda da  yer alan ani karar verme, aceleci tavır bu gökyüzü hareketi ile daha da öne çıkacak. Zaman zaman yanlış kararlar vermenize sebebiyet verebilir.  Kuzey, Güney Ay düğümlerinin burç değiştirmesi  ise sizin kariyer ve aile konusunda radikal kararlar almaya ve ailevi ilişkilerinizi düzenlemeye. Bu doğrultuda gerekirse kariyeriniz den vazgeçme noktasına getirebilir. Gerçekleşecek yeni ay ise maddi konularda fırsatlar getirirken çok alakasız insanların sırları konuşmaları özel hayatları bu hafta gündeminize oturabilir. Jüpiter'in Yay burcuna geçişi ise size gerçekten evrenin tüm bilgeliğini katabilecek iken, uzun yolculuklardan güzel fırsatlar getirecek son olarak hafta sonu partneriniz ile sosyalleşebilirsiniz. Hayatınızda kimse yok ise katılacağınız kalabalık gruplardan hayatınıza yeni bir insan girebilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Uranüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki ile kendi iç dünyanıza dönerken. İş ortamındaki sıkıntılar, iş ilişkilerinizdeki problemler öne çıkabilir. Yine sağlık problemleri ile alakalı olarak bir zorlanma yaşayabilirsiniz. Güney, Kuzey ay düğümlerinin burç değişimi ise sizi kardeşlerinize, eğitime yönlendirirken. Biraz daha ailevi ilişkiler de bencil olmama yönünde kararlar almanızı sağlayacak. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni Ay ise ikili ilişkilerde biraz olsun kendi istediklerinizi elde etmeye hayal ve hayal kırıklıklarını deneyimleyip sağlam adımlar atmanız adına destek olacak. Jüpiter'in Yay burcuna geçmesi   miras, hukuk ile alakalı konular, geçirebileceğiniz operasyonlar ve başkasından elde edeceğiniz, finansal kaynaklar da büyük fırsatlar getirecek. Son olarak Venüs Mars etkileşimi ise kariyerde ve iş ortamında hafta başında yaşadığınız etkileri düzenleyebilme, partnerinizin de bu konuda size destek vermesi ile güzel bir kapanış yaptıracak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Uranüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki size kalabalık ve sosyal ortamlarda öne çıkartırken. Grup liderliği yapmanıza ve insanlara yön vermenizi sağlayacak, farklı gruplarla bir arada olabilirsiniz. Güney kuzey ay düğümünün burç değiştirmesi ise sizi daha çok finansal konulara yöneltip kendi gelirlerinizi kazanmak başkasından elde ettiğiniz gelirleri bırakmak ve krediler, borçlar adına 1 yıllık bir nadas dönemine sokacak. Bu 1 yıllık süre boyunca kredi kullanmamanız, kendi yağınızla kavrulmanız çok önemli. Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ise sağlık iş ortamı ve günlük rutin işlerinizde sistemli olmak ,gerektiği zaman stratejik davranabilmek ve sezgilerinizi kullanmanız doğrultusundaki konuları öne çıkartacak. Jüpiter'in karşıt burcunuzda geçmesi ise size ikili ilişkiler evlilikler ve ortaklıklarda yeni bir dönemi başlatırken önümüzdeki 1 yıl boyunca evlilik yolunda bir karar alabilir imza gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak Venüs Mars etkileşimi ise partnerinizle gideceğiniz uzun yolculuklar çocuğunuzun eğitim alanı konusunda size destek olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Uranüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size kariyerde gücünüzü zayıflatabilir, iş ortamında işle alakalı üstlerinizle sıkıntılar yaşamınıza sebebiyet verebilir burcunuzun doğasına uygun bir etki değil. Kuzey güney ay düğümleri ise karşıt burcunuz ve sizin burcunuzu etkileyen çok önemli bir etki. Kuzey ay düğümü burcunuza geçerken, güney ay düğümü karşıt burcunuzda yer alacak ikili ilişkiler ve evlilik  konusunda daha bireysel olmaya yönelmeniz gerekirken. Bu süre zarfı sizin hayatınızda çocuk enerjisi yer alabilir. Gerçekleşecek yeni ay ise  size çok iyi gelecek bir etki. Aşk, ilişkiler adına harika bir etki olurken, hobilerinize yönelebilirsiniz. Jüpiter'in yay burcuna geçmesi ise iş ortamınızda beklediğiniz terfi atama ve yükselmeyi getirebilecek iken, sağlıkla ilgili ise kilo almaya meyillisiniz. Bir yıl boyunca kilo almamaya çok dikkat etmelisiniz son olarak Venüs Mars etkileşimi ile aile ile birlikte vakit geçirirken, hatta onlardan gelecek maddi destek için pozitif anlamda etkileyecek sizi.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Uranüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu  etki ile zamansız yolculuklara ve mecbur kalabileceğiniz bir eğitim programına katılabilirsiniz, hayatınız mart ayına kadar beklenmedik bir şekilde değişimlere gebe diyebilirim. Güney kuzey ay düğümünün burç değiştirmesi iş ortamı ve sağlıkla ilgili konularda bir dönüşüme yönlendirecek. Kendi iç dünyanızda farkındalığınız artarken , spritüel  konulara yönelebilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise aile, ev , yuva konularını tetiklerken. Evinizin içindeki elektronik eşyalarda yenilemeye gidebilir, güvenlik alanını arttırabilirsiniz. Jüpiter'in burç değiştirmesi ise ruhunuza çok iyi gelen hayatınızın her alanında kendinizi daha iyi hissedeceğiniz çok pozitif bir etki. Aşk ilişkiler, çocuk, hobiler bu süreçte size motivasyon kaynağı olacak. Hayatınızda uzun süreden beri beklediğiniz büyük aşkı da getirecek bir yıllık dönem var. Son olarak Venüs, Mars etkileşimi ise seyahat gündeminize aktif ederken partnerinizle bir yolculuk yapabilirsiniz yine uzun yolculuklar sonucunda hayatınıza yeni bir insan gelebilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Uranüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki sizin maddi kaynaklar ödemeler ve borçlar alanında etkileyecek. Bu alanda beklenmedik gelişmeler olabilir hızlı para girişleri ve çıkışları gerçekleşebilir. Güney kuzey ay düğümünün burç değiştirmesi ise size çocuklarınızdan, sosyal çevrenizden ziyade kalabalık ortamlarda yer almaya daha büyük topluluklarda düzen oluşturmaya yönlendirecek. Gerçekleşecek yeni ay ise kardeşlerle olan ilişkileriniz, yolculuklar açısından yeni fırsatları getirirken, biraz uyku düzeninizde problemler olabilir bu etkiden kaynaklı olarak geç saatlere kadar çalışmak uyanık kalmak zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter'in burç değiştirmesi ise size yeni bir ev düzeni oluşturmaya, taşınma evinizin içinde yapacağınız değişiklikler bekarsınız aile kurma konusunda olumlu etkileyecek. Haftanın son etkisi ise Venüs, Mars etkileşimi fazla mesaiye kalarak ekstra gelir kazanmak iş ortamındaki sorunlu durumları çözüp bunu para parasal anlamda pozitife çevirmek için güzel etki.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Uranüs’ün karşıt burcunuzda geçmesi ile başlıyoruz, bu etki ile beraber içinizde isyan enerjisi oluşabilir. İkili ilişkiler, evlilikler adına karar vermek yol ayrımına girmek zorunda kalabilirsiniz. Mart'a kadar sürecek bir etki olduğunu da belirtmek isterim. Güney kuzey ay düğümünün burç değiştirmesi ise daha kariyer odaklı davranmanızı aileden ziyade ev hayatından ziyade, işinizde çok çalışmanız gereken bir dönemi başlatacak. Gerçekleşecek yeni ay ise para alanınızı tetikleyecek ve gelirlerinizi arttırmak için daha stratejik ve sezgisel davranmanız konusunda tecrübeler getirecek, tecrübe kazandıracak. Jüpiter'in burç değiştirmesi ise kısa yolculuklar seyahatler, kısa süreli eğitim programları, kardeşler ve yakın çevrenizde olan iletişimde pozitif etkiler getirirken. Haftanın son etkisi burcunuzda bulunan Venüs’ün  Mars ile yaptığı açı olurken, ilişkilerde de karar almak çocuklarınız ile ilgili olumlu girişimlerde bulunmak ve kendi bir görseniz de güzel değişiklikler yapmanızı sağlayacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Uranüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size sağlık ve günlük rutin işlerinizde etkilerken,  iş ortamında da isyankar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak özellikle ani baş ağrıları sizin çalışma performansınızı zorlayabilir. Güney kuzey ay düğümünün burç değiştirmesi ise  güzel bir eğitim programına yönlendirirken, şehirlerarası yaptığınız ithalat ihracat işleriniz varsa biraz daha uluslararası düşünmeniz yolunda destek oluşturacak. Haftanın  sizin için en önemli etkisi ise burcunuzda gerçekleşen Yeni ay kendinizi revize edebilecek, yarım işlerinizi bitirebileceksiniz, sezgileriniz inanılmaz kuvvetli olacak. Geleceğe yönelik hayallerinizin de oluşup oluşmaması adına belirleyici bir hafta diyebilirim. Jüpiter'in burcunuzdan çıkıp yay burcuna geçmesi ise size geride bıraktığınız bir yıl boyunca yaptığınız hamlelerin paraya yansıması gelirlerinizi arttırmak adına fırsatlar getirirken. Haftanın son etkisi Venüs Mars etkileşiminden dolayı bağışıklık sisteminiz zayıflarken,  hafta sonu zayıf güçsüz hissedebilir çok evden çıkmak istemeyebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Uranüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki  sizi aşk, ilişkiler, çocuklar alanında etkilerken bu konularda sıra dışı beklenmedik gelişmeler olabilir. Sürpriz bir aşka başlayabilirsiniz. Kuzey güney ay düğümünün burç değiştirmesi ise sizi para alanında etkileyecek. Kendi gelirlerinizden ziyade başkasının finans kaynaklarını kullanmak bunları değerlendirmek adına önemli bir etki yaratırken. Beklediğiniz bir miras varsa  önümüzdeki 1 senelik süreçte gelebilir. Gerçekleşecek yeni ay  ,zor bir alandan etkiliyor. Sağlıkla ilgili konularda zorlanabilir, hormonel rahatsızlıklarda sorun yaşayabilirsiniz. Yine  zaman zaman baskı halinde  ruh haline bürünebilirsiniz ama  önümüzdeki sürecin en güzel etkisi de yine burcunuzda gerçekleşiyor.  Jüpiter; şans ,bolluk, bereket gezegeni burcunuza geçiş yapıyor. Çok güzel bir dönem başladı sizin için harekete geçmeli hamle yapmalısınız. Her anlamda büyüyebileceğiniz pozitif bir etki. Haftanın kapanışı Venüs Mars ile yapıyoruz, sizi kalabalık topluluklar da öne çıkma, gideceğiniz yolculuklarda popüler olmanıza sebep verecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Uranüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ailevi konularda radikal kararlar almaya, evinizin içinde değişiklikler yapmaya iterken. Ruhunuza iyi gelen etki olduğunu söyleyemeyeceğim. Sizi birebir etkileyecek bir etki ise Kuzey ay düğümü ve güney ay düğümünün burç değiştirmesi, güney ay düğümü burcunuza geçecek ama hayat yolunda karşıt burcunuzun özelliklerini deneyimlemek için gayret göstereceksiniz. Daha duygusal davranmak, aileyi düşünmek ben dediğiniz alanlarda partnerinizi de önemsemek ruhsal anlamda size çok büyük bir olgunluk getirecek. Gerçekleşecek yeni ay  popülerliğinizi arttırırken, mistik  gruplarda yer alabilir, sosyal sorumluluk projeleri ile beraber kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Jüpiter'in burç değiştirmesi sizi yine spiritüel konulara, aslında içsel bir bilgeliğe ve bilgiye yöneltecek. Haftanın son etkileşimi Venüs Mars teması ise parasal anlamda fırsat sağlarken çalışmalarınız iş ortamındaki becerileriniz paraya rahat bir şekilde dönüşebilecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Uranüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki sizi sürpriz seyahatler, kardeşlerinizle girebileceğiniz yeni iş girişimlerine yöneltirken, problemli olduğumuz kuzen ve  yakın çevre ilişkileriniz varsa bunlar da bitme noktasına gelebilir. Kuzey, Güney ay düğümünün burç değiştirmesi ise  angarya işlere, günlük rutin işlerdeki telaşa ve kendi sağlığınızı revize etme ve fiziksel görünüşünüzü değiştirmenize sebep olacak bir etki. Kendinize vakit ayırıp  daha iyi hissedebileceksiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise kariyer alanınızda etki ederken sezgilerinizi kullanarak bir strateji geliştirebilirsiniz, iş dünyasında taktik ile ilerlemek önemli olacak; biraz arkanızdan dönen işlerle yüzleşebilirsiniz. Jüpiter'in yay burcuna geçmesi ise ruhunuza çok iyi gelecek. Daha fazla insanla haşır neşir olup geleceğe dair projelerinizi yapmak istediklerinizi yapabilirsiniz. Haftanın son etkileşimi ise burcunuzda bulunan Mars’ın Venüs ile etkileşimi olurken  uzun yolculuklardan gelecek yeni bir dostluk yeni bir ilişki olabileceği gibi kendinizi geliştirecek  bir eğitime yönelebilirsiniz. 
 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Uranüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sürpriz para kaynakları getirebileceği gibi maddi anlamda giderlerinizi artabilir. Finansal anlamda tek başınıza yol aldığınız zaman büyük başarılar elde edebileceksiniz. Güney kuzey ay düğümünün burç değiştirmesi ise size ikili ilişkiler, aşk alanına yönelmeye  kalabalık gruplardan ziyade   kendi iç dünyanıza yönelmek adına olumlu bir etki yaparken, aileniz bu konuda size destek oluşturabilir. Gerçekleşecek  yeni ay  çok iyi gelecek, güzel bir seyahat programınız olabilir. Bu seyahatte stratejik davranarak kar elde edebilirsiniz. Rüyalarınız oldukça önemli olacak. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter’in diğer mutlu olduğu burç olan Yay burcuna geçmesi, sizin için harika  bir etki. Kariyerde yükselme istediklerinizi yapabilme planlarını gerçekleştirmek adına çok olumlu destekleyecek, yurtdışı ile alakalı konularda özellikle ithalat ihracat da yüksek başarınız olabilir. Haftanın son etkileşimi Venüs Mars teması ise uyku düzeninizi  zorlayabilir, hafta sonu da olsa çok çalışabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog
astrology
Astroloji
burçlar
gezegenler
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter