Reklam
Temiz Magazin
28 Şubat 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bu hafta gökyüzünde yok yok! Uranüs Retrosu, Venüs'ün burç değiştirmesi ve Aslan Burcu'nda Güneş Tutulması bizi bekliyor. Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
04 Ağustos 2018
Bu hafta gökyüzünde yok yok! Uranüs Retrosu, Venüs'ün burç değiştirmesi ve Aslan Burcu'nda Güneş Tutulması bizi bekliyor. Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım; çok hareketli bir haftaya başlıyoruz.

BU HAFTA GÖKYÜZÜNDE YOK YOK!

Güneş’in Jüpiter ile yapacağı zorlu açıyla haftaya merhaba derken,  Uranüs’ün geri gitme hareketi, yani Uranüs Retrosu ile haftaya devam edeceğiz. Venüs burç değiştirirken, haftayı güneş tutulması ile kapatacağız.

Yani yine gökyüzünde yok yok, lafı uzatmadan hemen başlayalım.

YENİ HAFTAYA GÜNEŞ'İN JÜPİTER İLE YAPTIĞI ZORLU AÇI İLE BAŞLAYACAĞIZ

Haftaya Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil gezegenin Jüpiter ile yaptığı zorlu  açı ile başlıyoruz.

FIRSAT ELDE ETMEK İÇİN DAHA ÇOK ÇABA SARFETMEMİZ GEREKECEK

Bu etkiden kaynaklı olarak  fırsatları elde ederken daha çok çaba sarf etmemiz gerekecek, olaylara karşı aşırı iyimser tavır takınıp,  gerçeklerin  farkına varmadan elimizdeki imkanı  kaçırabiliriz.

PROJELERDE SEZGİLERİNİZE DEĞİL, BİLGİYE ÖNEM VERMELİSİNİZ

İsteklerimizde aşırıya kaçabiliriz.

Bireysel olarak yer aldığımız projelerde sezgilerimize değil, bilgiye önem vermeliyiz.

TUTULMA DÖNEMİNDE OLDUĞUMUZU UNUTMAYIN!

Tutulmaların döneminde olduğumuzu hatırlatarak, iş yerindeki üstlerimiz ile ego savaşına girmemenizi tavsiye ederim.

Yine alışverişte lüks harcamalarınız artabilir.

Taleplerinizde, konuşmalarınızda sabit fikirli olurken,  bir çok konuyu abartabiliriz.

Ayrıca  rehavete düşen  yanımızda olacak, tembellik enerjisi aktif olacak bu etki ile birlikte.

7 AĞUSTOS'DA VENÜS, KENDİ YÖNETTİĞİ BURÇ OLAN TERAZİ BURCU'NA GEÇİYOR

7 Ağustos itibari ile Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeni) kendi yönettiği burç olan Teraziye geçiyor.

İnanılmaz güzel bir etki bizi bu hafta bekliyor.

Venüs, 9 Eylül’e kadar bu burçta kalırken aşk, sevgi ve flört enerjisi hayatımızın her alanına getirecek.

Sosyal becerilerimiz, sosyal olabilme yeteneğimiz gelişirken...

Görsel olarak iyi olmayı ve  iyi görünmeyi abartabiliriz.

Fiziksel görüntünüzde radikal bir değişiklik yapmak, estetik ve güzellik arayışına girmek,  dekorasyona, modaya  ve özellikle renkler arasındaki uyuma önem vermek  isteyeceğiz.

Bu dönemde sanatsal konulara merakımız artarken, arkadaşlarınızla yaşadığınız  problemler varsa  çözülebilecek.

Sevme ve sevilme adına  yaşadığınız haksızlıklarda daha iyicil etkilerle  karşı karşıya kalacaksınız.

Hak ve adalet isteğiniz ilişkilere yansıyacak ve sonuç alabileceksiniz.

Üşengeç bir yapıya bürünürken, hareket etme ile alakalı zorlansakta aşk enerjisini doya doya yaşayabileceğimiz aşk tanrısı Zeus oklarını hazırladığı harika bir etki  diyebiliriz.

Aşk adına en şanslı burçlar ise başta Teraziler, Koçlar, İkizler  ve  Kovalar…

7 AĞUSTOS'DA URANÜS'ÜN GERİ HAREKETİ BAŞLAYACAK

URANÜS RETRO'SUNUN ETKİLERİ NELER OLACAK?

7 Ağustos’ta gerçekleşen diğer bir gökyüzü hareketimiz ise  Uranüs’ün geri hareketi olacak.

Hatırlatmak isterim 15 Mayıs itibari Uranüs Boğa burcuna geçmişti  ve bizim için  7 yıllık önemli bir döngü başlatmıştı, bu hafta ile beraber de geri harekete geçecek.

URANÜS RETROSU 6 KASIM'A KADAR SÜRECEK

6 Kasım’a kadar Boğa burcunda geri harekette olacak.

Çok yavaş giden bir gezegen olduğu için geri hareketi birebir hayatımızda hop diye göreceğiniz etkiler yaratmaz.

Yavaş yavaş oluşum sürecine girer ve burada özellikle temsil ettiği konular olan sıra dışılık, sınır dışılık, asilik, farklılaşma ve farklı olma isteği bir tık yavaşlayacak.

DAHA DENGELİ OLACAĞIZ

Daha dengeli olmamıza sebebiyet verecek, iç dünyamızdaki durumları değerlendireceğiz…

Boğa burcunda gerçekleştiği için para ve  güven üzerine arayışta olacağız.

Hayatımızı sakinleştirip,  daha normal olup isyankar olmadan dengeyi bulmaya çalışacağız ve bunu para konularına, hayatımızdaki standartlara yansıtacağız... 

Denenmişi deneyeceğiz,  normal yolları seçeceğiz.

Maddi koşullarda, risk almadan stabilde kalacağız belki bu anlamda bir tık kemer sıkma politikasını da gidebiliriz.

Kendi içimizde ise  Mayıs'tan bu yana başımıza gelen olayları da sorgulatacak bir etki yaşayacağız, her tecrübe bin nasihat dan daha önemli olacak.

HAFTANIN FİNALİ: ŞAŞALI BİR GÖKYÜZÜ OLACAK! 

11 AĞUSTOS'DA ASLAN BURCU'NDA GÜNEŞ TUTULACAK

Haftanın finali ise oldukça şaşalı bir gökyüzü olacak,  11 Ağustos’ta Aslan Burcu'nun 18'inci derecesinde parçalı bir güneş tutulması gerçekleşecek.

Çok önemli bir tutulma, Güneş kendi yönettiği burçta tahtındayken gerçekleştirdiği için bizi bireyselleştirecek ve çok fazla öne çıkmamızı sağlayacak.

Tutulmada  Ay'ın Güneş'i örterek Dünya üzerine düşürdüğü gölgesi çok büyük olmadığı için (%65’lik kısmını örtecek) yalnızca bazı bölgelerde Parçalı Güneş Tutulması gözlemlenebilecek.

Yalnızca Kuzey Yarım Küre'de görülürken. Kuzey ve Doğu Asya, İskandinavya'nın bazı bölgeleri, İzlanda, Grönland, Kanada ve çevresinde Parçalı Güneş Tutulması izlenirken, Türkiye'den izlenemeyecek.

Güneş tutulması, saat 12:46’da  en yoğun halinde olacak.

İŞTE ASLAN BURCU'NDAKİ GÜNEŞ TUTULMASININ ETKİLERİ

Peki astrolojik anlamda neler getirecek bakalım. 

Güneş tutulmaları  yeni ayın çok güçlü versiyonlarıdır, bu sebeple tutulma yeni başlangıçları hayatımıza bir şekilde getirmek isteyecek fakat bu başlangıçlar için biraz beklememiz gerekebilir.

Tutulmada geri harekette bulunan Merkür iletişim gezegeni çok aktif bir rolde olacak, (merküryen bir tutulmada diyebiliriz).

Yine gökyüzünde  Mars, Satürn, Uranüs, Neptün, Pluto geri harekette bu yüzden hayatımızda daha çok geçmişle yüzleşeceğiz, özellikle 13 yıl 12 yıl önce neler geldi nerelerden ne deneyimler elde ettik bunlar karşımıza çıkacak ve kesinlikle tahtımızı mevkiimizi savunacağız.

Hayatımızdaki gereksiz ise statü sahibi olmayan insanları, bize bir faydası dokunmayan, asalaklık yapan insanları çıkartmak için çok önemli etkiler var.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise bu dönemde gaza gelip  tutulmayacak sözler vermemeliyiz.

İçimizdeki  coşkuyu çok iyi dengelemeliyiz.

Tutulma gerçekleştiği sırada Mars’ta ile Venüs arasında olumlu bir açı gerçekleştirirken, Merkür ile  Güneş, Jüpiter ile  zorlayıcı açılar gerçekleştiriyor.

Ayrıca   geçen hafta bahsettiğimiz Mars-Uranüs karesi de  devam ediyor.

Yani tutulma kendi içinde özel enerjileri de barındırıyor.

Güneş’in kendi yönettiği  burçta olmasıyla, bireysellik  çok fazla öne çıkacak.

Geçmişe sünger çekmemiz gereken olayların hepsini bitirme gücü ve iradesi içimizde olacak.

Çocuksu halimiz bizi zaman zaman yorabilir ve özellikle de Merkür’ün geri hareketinden kaynaklı olarak gereksiz insanlara ikinci bir şans verebiliriz.

Ama  gerçekten gitmesi gereken insanlara kesinlikle ikinci şans vermemelisiniz!

Kendi sınırlarınızı ve imparatorluğunuzu korumak "ben buradayım" demek için olumlu etkiler var. 

Bu hafta bakımlı gezmek,  kırmızı ve tonları kullanmak, altın rengi takılar ile enerjinizi  dengeleyebilirsiniz.

Özgüveninizi artıran, değişimleri ve dönüşümleri getiren bir tutulma diyebilirim.

 

BU HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİSİ NE OLACAK?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya aşk ve ikili ilişkilerinizdeki maddi konuları çözümlemeye yönelerek başlayacaksınız. Uranüs’ün geri hareketi ise sizi parasal konulardaki  farkındalığa sürüklerken kalıcı gelirler, kalıcı işler için gerçekleştirmek  hedefleriniz  olurken. Haftanın bir diğer önemli etkisinde aşk, ilişki gezegeni Venüs karşıt burcunuzda geçti. Sizin adınıza  ilişkiler, evlilik ve aşk için harika dönemi başlattı. Ayrıca  ortaklıklarda da karlı sonuçlar elde edebileceksiniz. Nakit para akışınızı hızlandırabilirsiniz. Gerçekleşecek güneş tutulması ise hobilerinizi ve  aşk ilişkilerinizi destekliyor. Bu konuda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz, tutulma Aslan Burcunda gerçekleştiği için tam size göre bir enerji açığa çıkacak, enerjinizi kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hafta sonu ile beraber hareket etmek hareket halinde bulunmak size iyi gelecek ve yine hayatınızda kimse yoksa tutulmanın pozitif etkisi ile önümüzdeki on gün boyunca yeni bir insanla tanışabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya ev düzeni ve  ailevi ilişkileri düzelterek başlayacaksınız. Partnerinizi ailenizle tanıştırmak isteyebilirsiniz, fakat uygun koşullar oluşmayabilir,  zamanlamada  biraz rötar olabilir. Diğer yandan karşıt  burcunuzda bulunan Uranüs’ün   geri harekete başlaması, evlilik ve ikili ilişkilerde hayattan beklentilerinizin netleşmesine, hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek size destek verecek. Burcunuzun da yönetici gezegeni Venüs,  mutlu olduğu burç teraziye geçiyor, size çok iyi gelecek, özellikle bir çalışma ortamında iş  kendinizi rahat ifade edebileceksiniz, kısa bir tatil durumunuz oluşabilir. Nakit para akışınız hızlanırken, mesaiye ye kalmadan da  gelirlerinizi yukarı çıkartabileceksiniz. Gerçekleşecek güneş tutulması ise sizi aile, yuva ve ev kavramların da etkileyecek. Taşınabilir, ev düzeninizi değiştirebilirsiniz. Özellikle ailedeki yaşça büyük erkek figürlerinin desteği  ile beraber yeni bir düzen oluşturabilirsiniz.

 
 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya iş yerindeki problemlerinizi çözerek başlayacaksınız. İzin alma, çalışma saatlerinizde ilgili problemler varsa, yoğun uğraşlar sonucunda çözüm elde edebileceksiniz. Gideceğiniz yolculukların artmasından dolayı da, mesaiye kalma durumunuz artabilir. Uranüs’ün geri hareketi ise sizi  zor bir  alanda etkileyecek. Hayatınızda  korkularınız yüzleşmek maddi ve manevi olarak sağlam adımlar atmak için mecburi sorumlulukların altına girebilirsiniz. Diğer yandan, Venüs’ün burç değiştirmesi size aşk, ilişki adına harika bir dönemi getiriyor. Hayatın her alanında bu olumlu etkiyi yansıtabileceksiniz. Eğer hayatınızda birisi yoksa gideceğiniz yolculuklar sonucunda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Güneş tutulması ise maddi konularda fayda sağlarken, yolculuklarınız  artmasına sebep olacak. Tutulmanın enerjisi size çok iyi gelirken, hayatınızı yeniden yapılandıracak gücü de verecek.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya gelirlerinizi arttırmak için daha fazla çalışarak başlayabilirsiniz. Para ile ilgili konular öne çıkacak.  Çocuklarınız , partneriniz maddi konularda sizi yalnız bırakabilir. Uranüs’ün geri harekete geçmesi ile beraber katıldığınız sosyal ortamlarda güven duygusunu arayacaksınız. Kalabalık gruplarda ki arkadaşlıklarınızı sorgularken, gereksiz insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Maddi konular arkadaşlıklarınızda öne çıkabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi ev ve aile konularında olumlu etkileyecek. Evinizin içinde minik bir tadilat ve tamirat durumları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Evde düzeni yeniden oluşturabilirsiniz. Ayrıca güneş tutulmasının size maddi konularda sağlayacağı destek ile beraber, maddi  kaynaklarınızı yukarı çekip  yeni bir ev alma durumu olabilir. Hafta sonu ile birlikte maddi konularda şanslı bir dönem başlayacak.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzda bulunan Güneş’in Jüpiter ile yaptığı zorlu açı başlıyorsunuz. Bireysel olarak başlattığınız bir çok konuda, daha fazla efor sarf etmenize, beklediğiniz fırsatların gerçekleşmemesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Uranüs’ün  geri hareketi ise size kariyerde daha  sakin olmanızı ve hedeflerinizi netleştirmenize de sebebiyet verecek. Bu anlamda oldukça olumlu bir etki, yine  teknoloji kariyerinize kullanabilir. Sosyal medya ile beraber  işlerinizi büyütebilirsiniz. Venüs’ün  burç değiştirmesi ise kardeşleriniz yakın çevrenizle daha fazla vakit geçirmenize, sıkıntılarınızı çözmenize sebep olacak. Aşk adına ise özellikle gideceğiniz yolculuklardan yeni bir insanla tanışabilirsin. Burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması ise size çok iyi gelecek, özellikle ben diyebileceğiniz alanlar artarken, yıldızınızı parlata bileceksiniz. Yarım kalan tüm işlerinizde olumlu haberler gelirken geçmişe de sünger çekmek için çok olumlu bir etki.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya biraz sağlık problemleri ile başlayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizin zayıf düşmesi,  gideceğiniz yolculuklarda sizi zorlayabilir, gıda takviyesi almanızı tavsiye ederim. Uranüs’ün geri hareketi ise sizi yeni bir eğitim programına yarım bıraktığınız bir işe yöneltebilir. Eğitim adına ama oldukça güzel bir hafta. Venüs’ün burç değiştirmesi ise  para kaynaklarını açacak, nakit para akışınız hızlanırken. Ödemelerinizi de daha iyi bir pozisyona getirebileceksiniz. Para akışınızdaki hızlılık ,maddi problemlerinizin çözümlemesine sebebiyet verecek. Gerçekleşecek güneş tutulması ise  motivasyonunuzu ve moralinizi  düşürebilir. Bardağın boş tarafından bakmaya meyilli olabilirsiniz, enerjinizi dengelemeniz için biraz meditasyon yoga tarzı faaliyetlere yönelmenizi  tavsiye ederim. Kendi iç dünyanızdaki sıkıntılara çözümleyebilirsiniz böylece.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya maddi konularda başkalarının sorumluluklarını üstlenerek başlayacaksınız. Kalabalık gruplarda, sosyal gruplarda  harcamalarınız artabilir, paranızın kıymetini bilmelisiniz. Uranüs’ün geri hareketi ise sizi krediler, ödemeler adına daha kalıcı adımlar atmaya parasal durumlarınızı netleştirmenize sebebiyet verecek. Maddi kaynaklarınız için akılcı çözümler getirebileceksiniz. Diğer yandan burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, tahtına oturacak, burcunuza giriş yapacak. Aşk ve ilişkilerde harika bir dönemi hayatınıza getirecek. Yine  güzellik ve estetik için size çok iyi gelecek. Fiziksel görüşünüzde radikal  değişiklik yapabilirsiniz. Gerçekleşecek güneş tutulması ise sizi kariyer alanından başlayarak, projeleriniz alanından  etkileyecek. Parlamak öne çıkmak, kendinizi doğru ifade etmek için çabanız olabilir ve yine özellikle sosyal gruplar kalabalık gruplar size başarı getirecek. Geleceğiniz adına gerçekleştirmek istediğiniz projelerinizde daha rahat bir şekilde ilerleyebileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya kariyerinizdeki fırsatlarda ince eleyip  sık dokuyarak başlayabilirsiniz. Kariyerle ilgili konular öne çıkacak fakat istediğinizi sonucu tam olarak elde edemeyebilirsiniz. Burcunuzdaki Jüpiter’in Güneş ile yaptığı açı fırsatları hayatınıza daha fazla gayret ile getirecek. Diğer yandan  karşıt burcunuzda yer alan Uranüs’ün geri hareketi ise size ikili ilişkiler ortaklıklar aşkta zihinsel olarak daha fazla düşünme,  güven duygusunu ve  beklentilerinizi sorgulayabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi ruhsal anlamda sevgisizliğe itebilir, sevgi ihtiyacınız artarken. Kimden ne kadar sevgi gördüğünüzü irdeleyeceksiniz. Güneş tutulması ise  sizin kariyer alanınızda gerçekleşecek. Kariyerle ilgili konular ve problemler öne çıkabilir işle ilgili kendinizi daha iyi bir konumda görmek isteyebilirsiniz. Bu yönde üstleriniz ile  görüşebilir onlardan teklif alabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya uzun yolculuklarda ilgili zorluklarla başlayabilirsiniz. Özellikle artan iş temponuz, aynı zamanda gerçekleştirmeniz gereken seyahatler sizin zaman açısından sıkışık kalmanıza sebep olabilir. Uranüs’ün geri hareketi çalışma ortamınızda gerçekleşecek, çalışma saatlerinizi düzenleyebilir, iş yerinizi düzenleyebilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız, yatırım yapabilirsiniz. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi sizin popülerliğinizi artırırken. Kalabalık gruplar, sosyal gruplar da oldukça iyi bir statüde  olacaksınız. Gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz daha rahat ilerleyecek. Aslan  burcundaki güneş tutulması ise  çok olumlu etkileri hayatınıza getirecek. Seyahatleriniz artarken, bunların  sonucunda uzun vadeli bir iş projesine başlayabilirsiniz. Yine kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına başlayabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya  krediler, ödemeler ve borçları revize ederek başlayabilirsiniz. Başka insanlar adına  verdiğiniz sözler başınızın parasal anlamda ağrımasına sebep olabilir. Maddi açıdan hassas etkiler mevcut. Uranüs’ün  geri hareketi ise aşk ,ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda daha sağlam adımlar atmaya, bu alanda mayıs ayından bu yana  yaşadıklarınızı sorgulamanıza sebep olacak. Çocuk düşünüyorsanız her an hayatınıza gelebilir. Venüs’ün  burç değiştirmesi ise  kariyer açısından yeni fırsatları hayatınıza getirirken. Nakit akışınızı da hızlandıracak. Ayrıca gerçekleşecek güneş  tutulması yine maddi alanda sizi tetikleyecek. Finansal konular, ödemeler, eşinizin, partnerinizin parası bu dönemde önemli olacak. Miras ile ilgili beklendiğiniz bir haber varsa önümüzdeki 20 gün olumlu bir süreçte içindesiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya karşıt burcunuzda bulunan Güneş’in  Jüpiter ile yaptığı zorlu açının etki ile başlayacaksınız. Bu etki ile birlikte  kariyerde giriştiğiniz ortaklaşa işlerde bir tık daha fazla  uğraşma durumunuz oluşabilir, fırsatları ortakta olsanız tek başınıza elde edebilirsiniz. Uranüs’ün geri hareketi ise  aile konularında etkileyecek. Kalıcı bir ev düzeni, huzurlu bir ev ortamı sağlayabilirsiniz. Evle ilgili beklediğiniz maddi şartlar oluşabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi seyahatle uzun yolculuklar adına olumlu etkileyecek. Sürpriz bir seyahat programı gerçekleştirebilir yolculuğa çıkabilirsiniz. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması ise eskiden iş yaptığınız insanları karşınıza getirirken. Temmuz ayının sonunda gerçekleşen burcunuzdaki tutulmaya tamamlayıcı etki yapacak. O dönemde konuştuğunuz bir çok işi bu dönemde sonuçlandırabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Balıklar Kovalar:

Balıklar, haftaya sağlıkla ilgili konulara odaklanarak başlayabilirsiniz. Yoğun çalışma koşulları sizi sağlık açısından zorlayabilir. Beklediğiniz  maddi koşullar varsa, tam olarak beklentinizi karşılamasa da  işleriniz artması manevi açıdan sizi bu yönde gelecek adına umut besleyecek. Uranüs’ün geri hareketi ise kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile daha çok samimi hale getirebilir. Onlarla maddi bir ortaklığın içinde yer alabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi ödemeler, krediler, borçlar alanında etkileyecek. Yeni fırsatlar ve kaynaklar oluşturacak. Bu dönemde mesai saatleriniz artsa  bile özellikle hafta sonuyla beraber  az çalışıp daha çok para kazanabilirsiniz. Gerçekleşecek güneş tutulması ise sizin sağlık ile alakalı konular, iş ortamınızda etkileyecek. Üst düzey insanlarla iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız, markalaşma adına fırsat oluşabilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
güneş tutulması
aslan burcu
uranüs
Uranüs Retrosu

Facebook Google plus Instagram Twitter