Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Dikkat! 23 Mart'ta "Kanlı Ay Tutulması" var!

Astroloji
20 Mart 2016

23 MART’TA TERAZİ BURCU’NDA “KANLI AY TUTULMASI”

23 Mart’ta 3 derece Terazi Burcu’nda “Kanlı Ay” tutulması meydana gelecek.

İlk önce ay tutulmasının nasıl gerçekleştiğini paylaşayım sizlerle… Aslında tipik bir dolunay gibi gözükse de, Dünya’nın ve Ay'ın  yörüngesine temas etmesiyle beraber tutulmalar meydana geliyor.  Dünya, Güneş ile Ay’ın arasına giriyor ve  “Ay tutulması” meydana geliyor.

Peki neden “Kanlı Ay” diyoruz?

Tutulma meydana gelirken atmosferden geçen ışık, dalga boyuna göre rengi değişiyor ve kırmızı, daha doğrusu “kızıl” oluyor. Bu yüzden “Kanlı Tutulma” diyoruz, fakat adını sadece renginden dolayı alıyor.

Ay tutulmaları  genel olarak duygusal yapımızda köklü değişikliklere sebebiyet verir.  Hayatımızda  bazı bitişler ve çalkantılar olur duygusal olarak. Etkisini ise artı ve eksi olarak; 20 gün boyunca yaşamımızda hissederiz!

TUTULMADA "TERAZİ BURCU" AKTİF OLACAK!

Tutulmada “Terazi Burcu”nun temsil ettiği konular aktif olacak. Hak ve adalet kavramı, “ben” diyemediğimiz konular; adalet, partiler,  savaşlar, antlaşmalar, evlilik, avukatlar, açık düşmanlarımız,  güzellik salonları, politikacılar,  müzayedeler, lüks ürünler, mücevheratçılar ,sanatla ilgili konular ve  yapılar aktif olacak!

Önümüzdeki 20 günlük periyotta kendimizle  görsel olarak ilgilenmek isterken; iç güzelliğe önem verseniz bile, görsellik  gözünüze batacak.

Tutulma anında Merkür ve Güneş kavuşum halinde olacak ve ikiside de Koç Burcu’nda olduğu için bu dönemde yapılan haksızlıklara kesinlikle sessiz kalmayacağız; dik başlı olurken kendimizi her zaman haksızlıkla mücadele savaşında bulabiliriz.

Sinirlerimize hakim olmamız gerekli, lütfen dikkat edelim öfkeyle kalkıp zararla oturabiliriz; çünkü tutulmalar bir olayı başlattığı gibi diğer tutumlarla sonucu alırız. Bu dönemde yaptığımız zararlı atılımlar, Eylül’de başımıza dert açabilir.

TUTULMANIN SAĞLIĞIMIZA ETKİSİ!

Sağlığımız için sinirsel rahatsızlıklar ön planda olacak; yaşadığımız olaylardan  psikolojimiz çok çabuk etkilenecek, baş ağrıları,  omurga ve omurilik, duruş bozukluklarına ve böbreklere dikkat.

Tutulma anında T-Kare dediğimiz zorlu bir açı  kalıbı meydana gelecek  Jüpiter-Venüs / Neptün-Satürn  arasında… Kendimizi kısıtlamaların içinde nefes alamıyor gibi hissederken,  tutulmanın ilk haftası yine Jüpiter'in geri hareketinin de etkisiyle;  yaşadığımız haksızlıklar bizi olgunlaştırırken,  gerçekçi hayaller bizi yukarı taşıyacak. Yaşça büyük erkek figürleriyle sıkıntılarımız devam edebilir ve hep bir baskı halinde hissedebiliriz.

Tutulmada döneminde, görsel olarak sürekli görsel değişim  isterken, kendinizi kolay kolay beğenmeme durumumuz olurken lütfen erken kalkın ve saçınızı makyajınızı yapın ve  giyiminize özen gösterin; çünkü tamamen görsellikle modumuz düşebileceği bir dönemken; bakımlı olmamız bize motivasyon açısından artı bir getiri sağlayacak. Saçınızı  değiştirebilirsiniz, estetik için yine olumlu dönem.  Fakat bunu daha çok Nisan başıyla gerçekleştirmeniz daha güzel etki yapar; çünkü hala Venüs Neptün kavuşumu devam ediyor.

Duygusal olarak bitirmek istediğiniz her olayı, her ilişkiyi sonlandırın bundan daha iyi bir zaman olamaz çünkü.

ÇOK ÖZEL BİR TARİH PAYLAŞIYORUM!

“Kanlı Ay” tutulması; meditasyon içinde çok verimli! Şimdi size çok özel bir tarih paylaşıyorum. 20 Mart  saat 16:00 ile başlayan ve 21 Mart gece 03:00 kadar devam eden  süreçte dileklerinizi dileyin, dualarınızı eksik etmeyin, kendinizi ruhsal olarak arındırın, iyi düşünceler olsun hep aklınızda. Hayal kurun bol bol. İnanılmaz özel bir zaman bu, tarih ve saat ise benden size tutulma hediyesi olsun. Dualarınızda beni de unutmayın. 

Yeni ve güzel başlangıçlar sizinle olsun...

Facebook Google plus Instagram Twitter