Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

DİKKAT! 9 Mart'ta güneş tutulması var! Astrolog Sema Sidar "güneş tutulması"nı yazdı!

Astroloji
05 Mart 2016

 

9 Mart'ta 18 derece Balık Burcu'nda tam bir güneş tutulması gerçekleşecek.

Güneş tutulmaları hayatımızdaki bir devri kapatıp, diğer bir dönemi başlatan kuvvetli etkilere sahiptir.

Tam bir güneş tutulması olduğu için etkisini daha yoğun bir şekilde hissedeceğiz. Özellikle 1 buçuk aylık süreç en etkili dönem olacak. Yani, güneş tutulmasının etkisi hayatımızda tam 1 buçuk ay boyunca devam edecek!

YA YARALANACAĞIZ, YA YARALARIMIZI SARACAĞIZ!

Tutulmada Şiron dediğimiz hayattan yara alınan yerleri gösteren Astreodimiz tetiklenecek; böylece kabuk bağlamış, sıkıntıya sokan, geçmişte hasar aldığınız konular tutulmayla birlikte düzenleyebilmeniz için önünüze çıkacak. Fakat yaralarınızı saran en iyi şifacı kendiniz olacaksınız. Bunun altını çizmek istiyorum. Kısaca "Ya yaralanacağınız ya da yaralarımızı saracaksınız" seçim bizde.

Tutulma anında Güneş-Satürn  zor bir  açıda olacak ve mecburiyetler, zoraki yaptırımları hayatınıza getirecek. Özgürlük alanlarınız kısıtlanırken, yaşça büyük erkek figürleri ile tartışmalar yaşayabilirsiniz.

RUHSAL ANLAMDA OLGUNLAŞACAĞIZ!

Güneş-Jüpiter karşıt açısı, yine tutulma anında gerçekleşecek, ruhsal anlamda olgunlaşırken, iç sesinize kulak vereceksiniz ve hayatınızı düzenledikçe güzellikler daha da büyüyecek.

Genel olarak yaranızı sarmanız gereken konular, kabuk bağlayan yaralarınızı kendiniz iyileştireceksiniz. Merhamet ve empati önem kazanacak. Geleceğiniz için kurduğunuz hayaller, ertelediğiniz noktalar için fırsat yakalayacaksınız.

Alkol ve ilaç kullanımlarında dikkat etmeniz gereken süreç devam ediyor. Aman dikkat! Yine bu dönemde hastane skandalları olabilir, bildiğiniz yerden şaşmayın!

Balık Burcu bağımlıkları simgeler. Bu alkol, sigara, ilaç, kafein, ve hatta uyku bile olabilir. Tutulma ile çözüm bulabileceksiniz. Özellikle ayın 23’ünden sonra tedaviler ve aldığınız kararlarınızla kararlılığınızı daha rahat sergileyebileceksiniz.

Balık Burcu ve Neptün işin içinde olursa; su ile ilgili yaşayabileceğiniz sıkıntılar, seller devrede olur.

Yine de kandırmalara açık olun! İyi niyetiniz başınızı ağrıtabilir. Fakat hisleriniz oldukça kuvvetli olacak, bu durumu lehinize bir şekilde kullanarak her sıkıntıyı algılayabilirsiniz. Her şey bizim elimizde.

Mart ayında yaşadıklarınızı, tanıştığınız insanları bir yere not edin! Devam eden sürede Eylül ayında tekrar hayatınıza giriş yapabilirler.

Zor etkiler olsa da tutulmada her bitiş yeni bir başlangıçtır. Unutmayın! İnsanın içindedir en büyük ışık, kendi ışığınız ile tüm yolları aydınlatabilirsiniz.:))

 

Facebook Google plus Instagram Twitter