Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Dolunay'lı haftada Astrolog Sema Sidar'dan 8 Mayıs haftasının ve 8 Mayıs haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
07 Mayıs 2017
Dolunay'lı haftada Astrolog Sema Sidar'dan 8 Mayıs haftasının ve 8 Mayıs haftasında burcunuzun yorumları

Mayıs ayının 2'nci haftasından tüm okuyucularım, takipçilerime; danışanlarıma Merhaba;

Pozitif enerjiler hem de en dikkat etmemiz gereken konularla dolu bir haftaya başlıyoruz.

Öncelikle gezegen hareketlerimizi incelemeye başlayalım sonra burç yorumlarına geçeriz.

 

KUZEY ve GÜNEY AY DÜĞÜMLERİNİN KARMA NOKTALARI BURÇ DEĞİŞTİRİYOR.

9 Mayıs itibariyle Kuzey ve Güney Ay düğümleri dediğimiz karma noktaları burç değiştiriyor, güzel ve detaylı bir yazıyı sizlerle geçen haftasonu paylaşmıştım...

Hatırlamak adına tekrar okumak isteyenler ya da hiç okumayanlar için yazımın linkini paylaşıyorum:

http://www.temizmagazin.com/astroloji/9-mayisda-yasanacak-kuzey-ve-guney...

 

 

Kısaca özetlersem; önümüzdeki 1 buçuk yıl boyunca hayatımızda "ben" diyebilmeyi, ön plana  çıkabilmeyi deneyimleyeceğiz ve bu deneyim bize zor gelen enerji bile olsa bunu yapmak kendimizi parlatmak önemli olacak.

 

URANÜS ve MERKÜR UYUMLU BİR ŞEKİLDE BİZE POZİTİF ENERJİLER VERECEK

Bu hafta dikkat çeken bir detay da  Merkür'ün geri hareketi bittiği için Uranüs ve Merkür çok uyumlu bir şekilde bize pozitif enerjiler vererek yol alacak...

Geçtiğimiz bir haftadır kavuşum açısını sürdürse de, bu hafta bize net olarak fayda sağlayacak.

İleriyi görebilme, kendimize vizyon katabilme, yeni başlangıçları daha kolay yapabilme ve özellikle kendi sınırlarımızı aşacak pozitif enerji anlamında kullanabileceğimiz oldukça olumlu bir etki olacak...

 

11 MAYIS'DA DOLUNAY VAR

Haftanın önemli olayı ki, kendi içinde bir sürü dinamitlere sahip olan "Dolunay"

11 Mayıs'da 20 derece Akrep Burcu'nda gerçekleşecek "Dolunay" çok çok önemli etkilere sahip...

Dolunay  oluştuğu anda gerçekleşen  gezegen açıları  ile beraber bize hem fırsat hem de dikkat etmemiz gereken bir konu bir sürü konu başlığı sıralıyor.

İlk olarak dolunayı açayım size...

Dolunay  hayatımızda bazı olayların gizli kalmış kısımlarını görmemize, bazı karanlıklardan aydınlıklar çıkartmamıza sebebiyet veren bir etkidir. Her konu görünen  ve görünmeyen yüzüyle hayatımıza yansır.

 

Bu kadar önemli bir etki, Akrep Burcu kadar güçlü bir temada bize etki edecek.

Akrep Burcu, kandırılmayı, kandırmayı, tutkuyu, hayatınızda gizli kalmış konuları, sıra dışı ilişkileri, gizlilik  ve güç enerjisini ortaya çıkartırken...

Biz bu süreçte  ne kadar stratejik davranıp, özelimizi  herkesin bilmesi gerektiği gibi paylaşırsak o kadar olumlu sonuç alırız.

Kendinizi ne kadar kötü hissederseniz hissedin; çok başarılı bir sürece gireceğiz...  Ayın 11'i itibariyle hayatımızdaki her konuyu insanların sadece bilmesi gerektiği kadar anlatmanız önemli. Gizlilik, mahremiyet ön plana çıkacak. 

Sır tutmanız inanılmaz önemli.

Yine sağlık açısından ameliyat gerektiren bir sağlık sorununuz varsa, 11 Mayıs'taki dolunayın etkileri oldukça pozitif etkilere sahip olacak.

 

DOLUNAY GERÇEKLEŞTİĞİ SIRADA, PLUTO ve JÜPİTER ZOR BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK!

Dolunay gerçekleştiği sırada Pluto- Jüpiter ile  zor bir acı gerçekleştirirken, Mars ile Jüpiter ise olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Yani hayatınızda konuşabildiğiniz zaman, mücadele edebildiğiniz zaman yeni kapılar açılacak; fakat bu kapı, yeni bir düzen ile mümkün olacak. Mevcut düzenin üstüne bir düzen kurmaya da sıkıntılar olurken, tamamen yıkıp yeniden yapmak üzerine bir düzen olacak...

Hayatınızda  gizli kalmış ne varsa ortaya çıkması ya da  yaşamınızdaki merak ettiğiniz konular ki, özellikle ilişkiler, aşk, para konusundaki her detay bir şekilde gün yüzüne çıkacak ve bu artık hayatınızda bir dönemi kapatıp mecburen  yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Fakat her şer de resmen bin hayır olacak. Örnek vereyim size problemli bir ilişkiniz varsa yeniden yapılanma değil bitip yeni bir ilişkinin başlaması gibi...

 

Dolunay önümüzdeki bir hafta boyunca çok keskin bir şekilde hayatımızda olacak...

DOLUNAY'DA  ÖZELLİKLE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER:

Özellikle yapmanız gerekenler;

* Stratejik olmak

* Ketum davranmak

* Hayatınızdaki her konuyu insanların bilmesi gerektiği kadarını açmaK

* Hislerinizi kullanmak

* Para enerjinizi dengelemek

* Operasyon içeren sağlıkla ilgili konularda ameliyata dikkat! olabilirsiniz.

Neler yapmamalıyız? Çok fazla dedektiflik rolü oynamamalıyız, dedikodu yapmamaya ekstra özen gösterin, ne olursa olsun hayatınızda güçsüz gözükmeyin, ama savaştan kaçmayın.

 

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftanın size fayda sağlayacak konularından en önemlisi kendinizi rahat ifade edebilme, kendinizle ilgili büyük projelerle ilgili gelecek odaklı konuşmaları yapabilme imkanı olacak.

Gökyüzü bu hafta hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve bu doğrultuda planlar yapmanız için  sizi oldukça ileriye taşıyacak.

Dolunay ise maddi kaynaklarınızı etkileyen  alanda gerçekleşiyor, gözükmeyen giderleriniz olabileceği gibi hiç ummadığınız yerden yeni gelirler de elde edebileceksiniz. Fakat kariyer ortamında sürüncemede olan konuları hatta böyle gizli kalmış gizli kapaklı durumlarda ortaya çıkartacak bir dolunay, algılarınızı bu konularda açmalısınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, özellikle kendi iç dünyanızdaki  karmaşıklığı yoluna sokmak, çözmek için çok önemli bir hafta, karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi hem kendiniz  ile ilgili sorunlarınızı çözmek, hem ilişkilerinizde yeni bir başlangıç yapmak adına önemli bir etki ile karşı karşıya bırakacak.

Mevcut ilişkinizde rahatsız olduğunuz konular ve gizli kalmış durumlardan bunaldıysanız, bu hafta  bunların hayatınızda yansımasını görebilirsiniz. Ve hiç ummadığınız bir yeni başlangıca itebilir, bu hafta  gizli kalmış enerjiler ortaya çıkacak.

Kariyerinizde ise mevcut olan fırsatları göremeyebilirsiniz dikkatli olmalısınız, stratejik davranmalısınız, çünkü bu hamle sizi Haziran ayında çok önemli bir yere getirecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, uzun yolculuklarınızın artacağı bir hafta aynı zamanda sosyalleştiğiniz alanlarda inanılmaz güzel fırsatlar oluşurken, ileri görüşlü olmanız, hayatınıza yansıyacak ve size güzel projeleri getirecek.

Sizin için maddi konularda bir takım sıkıntılar olabilir bunu da özellikle partneriniz ya da çevrenizdeki insanların desteğiyle finansal anlamda çözebileceksiniz.

Dolunay sizi iş ortamınız ve  birazda sağlıkla ilgili konularda etkileyecek. Özellikle iş ortamında arkanızdan dönen işlerle tek tek yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz, bu konu sizin de çıkarlarınız doğrultusunda hamle yapmanızı gerektirecek.

Sağlık açısından da genital bölge rahatsızlıklarına dikkat etmeniz önemli.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, kariyerinizde inanılmaz güzel bir hafta; geleceğe dair projelerinizi dillendirmek, geleceğe dair bir bakış açısı kazanmak, gelecek odaklı yol almak için mükemmel etkilerle karşı karşıyasınız.

Dolunayın etkilediği konular ise; aşk ve ilişkiler, kendinize zaman ayırma enerjisi olacak...

Önümüzdeki hafta  partnerinizle, eşinizle güzel bir projede yer alabilir ve Haziran ayında fayda sağlayabilirsiniz.

Çocuklarla ilgili konular da hayatınızda ön plana çıkarken, çocuk beklentisi olan Yengeçler Dolunayın etkisi size olumlu yansıyacak...

Haftanın ana teması stratejik davranmak sizin için her konuda önemli, çünkü kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz, bu davranış şekli ile zaten her şey istediğiniz gibi olurken...

Hislerinizin çok kuvvetli olduğu bir dönemdesiniz, iç sesiniz en doğru cevapları verecek.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, yurt dışı  ile ilgili konularda vizyon sahibi insanlarla tanışırken, yine yabancılarla girdiğiniz temaslarla geleceğe dair projelerde yer alabilirsiniz.

Bu hafta kendi sınırlarınızı aşacaksınız ve yurtdışıyla ilgili konularda fırsat sağlayabileceksiniz.

Diğer yandan gerçekleşen dolunay size ev ve yuva konularında, aile içinde bazı gözükmeyen durumlar  sıkıntı yaratırken, gizli durumlar ortaya çıkabilir ve  yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yaşadığınız ailevi  problemler, işlerinizin de  aksamasına sebebiyet verebilir... 

Bu yüzden mecburi bir kısa yolculuk ve ekstra eforla iş yetiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Sağlık anlamında da risk altında olan burçlardan bir tanesi de sizsiniz, bu hafta özellikle kemik, diş problemlerine dikkat etmelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, sürekli yaşadığınız maddi konulardaki problemler bu hafta çözülecek, paranızı toparlama, beklemediğiniz bir yerden gelir elde etme, sonuç alma adına gayet olumlu hafta, gelmesinden umudunuzu kestiğiniz paralar varsa isteyebilirsiniz.:))

Yine  uğraştığınız bir hobinizden size ek gelir gelebilir.

Diğer yandan dolunayın sizi etkilediği konu başlıkları  yolculuklar, eğitim,   yakın çevreniz ve kardeşleriniz. Bu alanlarda  dikkat etmeniz konusunda da uyarıyor gökyüzü, biraz stratejik davranmalı, kendiniz ile ilgili konuları karşı tarafa tüm detayları ile anlatmamalısınız, hiç ummadığınız durumlar ve konuşmalar oluşabilir. Dikkat edip algınızı açmanızda fayda var.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, aşk ve ilişkiler adına sizin için oldukça güzel bir hafta; hiç ummadığınız oluşumlar ve gelişmeler olabilir. Negatif durumlarda gayet pozitif sonuçlanacak.

Diğer yandan büyük bir ortaklık teklifi gelebilir yine ortaklık içeren her türlü girişimde rahatlıkla yer alabilirsiniz.

11 Mayıs'ta gerçekleşecek dolunay sizin para alanınızda gerçekleşecek, hiç ummadığınız gelir ve giderler oluşabilir. Paranızı oldukça dikkatli harcamalısınız. Yoksa Haziran ayında problem niteliği taşıyan durumlarla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Yine ev, yuva, aile  kavramlarında  ise sürpriz  bir gelişme olabilir, yeni bir düzen oluşturmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, size  fayda sağlayacak konulardan bir tanesi de, iş ortamımızdaki öngörünüz burada çok güzel haberler alabilir, terfi edebilirsiniz. İş ortamındaki dengeleri yeniden oluşturmak adına gayet olumlu bir hafta.

Burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi çok güçlü bir insan ve sezgilerinizde yol olacağınız bir duruma getirecek. Olayları çift yönüyle değerlendirip sonuç alabileceksiniz.

Savaşmak istediğiniz her türlü konuyu bu süreci değerlendirerek başlatmanız gerekiyor. Sadece ikili ilişkiler konusunda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama bunun dışında her konuda gücünüzle, iradenizle  çok pozitif  etkiler hayatınıza yansıyacak.... Sezgilerinize güvenmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, aşk ve ilişkiler adına  gerçekten harika bir dönem, kendinizi ortamlarda yansıtma, ilişkilerde pozitif olma, geleceğinizi görebilme yönlendirme adına harika etkilerle karşı karşıyasınız.

Diğer yandan dolunay sizi  mistik konulara, kendi iç dünyanızda yaşadığınız problemleri  çözmeye itecek. Hatta bu konuda para harcayabilir, destek alabilirsiniz.

İş ortamınıza karşıt bir etkide olduğu için dolunay iş ortamınızda arkanızda dönen entrikalara karşı da dikkatli olmasınız. Sizin de hisleriniz oldukça kuvvetli olduğu için, bu konuda hislerinize güvenebilirsiniz.

Diğer yandan kalabalık ortamlar size fırsat sağlayacak, sosyalleşmek yeni insanlarla tanışmak için de gayet uygun enerjiler var.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, evle ilgili konular ve  aile ilişkilerinizde gerçekten harika bir hafta,  geçtiğimiz haftalarda  yaşadığınız problemlerin tamamen kapanması ve birbirinize destek olmak açısından çok önemli ve olumlu etkilere sahipsiniz.

Dolunay ise sizi kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlarda etkileyecek. Bu alanlarda  stratejik olabilme, bildiğinizde tanıdığınız insanlar arasında bile güven duygusunu sorgulamayıp kafanızdaki soru işaretlerini aydınlatacak bir dolunay.

Burcunuzdaki Pluto'nun Jüpiter ile yapacağı zorlu açı ise, size kariyer ortamında ki fırsatlar adına  daha fazla efor sarf etmelisiniz diye uyarırken... Kariyerde zor gibi konularda hiç yılmadan mücadele etmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, kardeşleriniz  ile  ilgili konular; kısa yolculuklar, yakın çevreniz ile giriştiğiniz her işte, gayet olumlu etkilerle karşı karşıyasınız, vizyonunuz, ileri görüşünüz bu konu başlıklarında ortaya çıkacak.

Dolunay ise kariyer alanınızda gerçekleşiyor lütfen entrikalara dikkat edin, stratejik davranmak, kendinizle ve başkası ile ilgili  düşüncelerinizi, projelerinizi anlatmamalısınız!..

Diğer yandan uzun yolculuklar size çok iyi gelmezken, sağlık problemleriniz artabilir ve sizi bunaltabilir.

Özellikle boyun, omurilik ve omurga sisteminizde ilgili sıkıntılar bu hafta dikkat etmeniz gereken sağlık problemleri .

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, parasal konularda fırsat yakalayacaksınız, ummadığınız gelir kaynakları oluşabilir....

Sıkıntılarınızı çözümleyebilecek pozitif enerjiler var.

Diğer yandan dolunay sizi yeni bir eğitim programına başlama, hiç ummadığınız bir uzun yolculuğa çıkartacak etkiyle hayatınıza yansırken. Maddi konularda yeniden yapılanma yapmak zorundasınız, krediler anlamında zorluklar olabilir. Fakat sosyal çevreniz ve kalabalık gruplardan gelecek yeni oluşumlarla problemleri aşabileceksiniz. Yeni iş alanlarına yönelmek için de gayet uygun bir hafta iken. Uyku düzeniniz ile ilgili sıkıntılı bir dönem, kafein alımlarınıza dikkat etmelisiniz.

Size fayda sağlayacak harika başlangıçlarınızın olacağı bir hafta dilerim...

Sosyal medya hesaplarımı yazarak bu haftaki yorumlarıma ve burç analizlerime nokta koyuyorum:

ASTROLOG SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
dolunay
Astrolog
Sema Sidar
Astroloji
Sema Sidar
burçlar
gezegenler
merkür
Mayıs
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter