Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Dün başlayan Yeni Ay'ın etkileri!

Astroloji
08 Nisan 2016

7 Nisan Perşembe günü 18 derece Koç Burcu'nda saat 14:30 (İstanbul saati ) civarında "Yeni Ay" meydana geldi.

"Yeni Ay" adı üstünde yenilikleri hayatımıza getirirken, Koç Burcu'nda gerçekleştiği için, bu konuda bizi daha cesur yapacak.

Uranüs'ün başrolünde gerçekleşen bir Yeni Ay ve bizim hayattan beklentilerimizi bir hedef belirleyerek ortaya koymamıza sebebiyet verecek. Sınırlarımızı aşmak isteyeceğiz ve dürtüsel hareketlerle kendimizi korumak isterken, yeni başlangıçlar adına  sıradışı girişimlerde bulunabiliriz. Tez canlı bir yapıda hemen her şey olsun diye daha fazla efor sarf edeceğiz.

Yan rolde ise Pluto var, yaptığı zorlayıcı açıyla da beraber küllerimizden doğuracak, yaşadığımız negatifliklere son vererek bizi yön vermek istediğiniz alanlarda yeniden başlangıçlar adına tetikleyecek. Ama hareket etmek şart, hamle yapıp savaşmadan zafer yok.

YENİ AY'DAN NASIL FAYDALANIRIZ?

Bu dönemde spora başlamak çok ideal, diyete başlamak, ama detoks içerikli değil, özellikle protein ağırlıklı diyetlerden pozitif sonuç alırız. Vücudumuzdaki kas oranını artırmak, yağ yakmak, sıkılaşmak adına harika.

Ertelediğimiz işler ile yüzleşip sonuçlandırmak, hayatımıza coşkuyu, baharı, dinamizmi getirebilmek adına değerlendirmemiz gereken bir dönem. Lider vasıflarınız ile ilgili sıkıntılarınız varsa, bunun üstüne gitmek, bireysel yardım alıp,"ben buradayım" deme fırsatını yakalayın!

"YENİ AY"DA NELER DİKKAT ETMELİYİZ?

Yeni Ay büyütücü etkiye  sahiptir ve Koç Burcu'ndaki lider vasıflarla  birleşince kontrol  mekanizmamız aşırı derecede ön  plana çıkacak! İsyan eden ruh haline kapılabiliriz. Bunun orta yolunu  bulmalıyız. "Ben" kelimesini aşırı kullanabilir; karşımızdakileri düşünmeden hareket edebiliriz.

Kısaca öfkemize hakim olmalıyız. Ani karar almaktan da uzak durmalıyız.

Yeni Ay'ın açtığı tüm yeni kapılar size, şans ,bereket ve huzur getirsin.

Facebook Google plus Instagram Twitter