Reklam
Temiz Magazin
05 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Duyguların yöneteceği, Akrep Burcu'nun döneminin başlayacağı bir haftaya giriyoruz. Astrolog Sema Sidar'dan 21 Ekim haftasının yorumları ve burcunuzun yorumları

Astroloji
19 Ekim 2019
Duyguların yöneteceği, Akrep Burcu'nun döneminin başlayacağı bir haftaya giriyoruz. Astrolog Sema Sidar'dan 21 Ekim haftasının yorumları ve burcunuzun yorumları

 

Mutlu haftalar dilerim Sevgili Temiz Magazin okuyucularım...

Duyguların yöneteceği, Venüs; aşk, ilişki gezegeninin öne çıkacağı bir haftaya başlıyoruz.

AKREP BURÇLARININ DÖNEMİ BAŞLAYACAK!

Bir yandan da gökyüzünde bu hafta ile birlikte Akrep Burçlarının dönemi de resmi olarak başlayacak.  

Haftanın yorumuna Venüs’ün ilk etkileşimi ile başlayalım..

Gökyüzünün sevgi enerjisi, Neptün; (hayal ve hayal kırıklıklarını simgeleyen gezegen) ile Venüs, güzel bir şekilde temasta olacak.

DUYGULARIMIZIN BİZİ YÖNETECEĞİ SÜREÇ BAŞLAYACAK

Bu etkiyle duyguların bizi yöneteceği süreç de başlamış olacak..

Aşkta daha uyumlu, daha duygusal, daha naif olurken, romantizmde doruklarda olacağız.

Sezgilerimizi kullanmak sorun yaşadığımız konularda çözüm için ideal olacak. 26 Ekim’e kadar sanatla daha çok ilgilenebilir, şarkılar, müzikler enerjimize yön verebilir.

Çok hayalperest olabiliriz, bir olayın bir durumun içinde ki gerçekleri göremeyebiliriz biraz bu etki bizi realiteden uzaklaştırabilir en çok dikkat etmemiz gereken nokta zaten burası, olayları olduğu gibi algılamayıp, muhakkak arka planda bir şey olabileceğini düşünmeliyiz ki hafta ortasında bunu net bir şekilde farkına varacağız ama yine de haftanın ilk iki günü bunu algılamakta zorlanabiliriz.

Bu etkinin en güzel yanları ise yaratana ilahi aşkla bağlanma, dua etme, bol bol meditasyon yapma, kendi içimizde dönüp yüzleşmelerimizi gerçekleştirmek olacak.

23 EKİM'DE GÜNEŞ AKREP BURCU'NA GEÇECEK

GÖKYÜZÜNDE RESMİ OLARAK AKREP BURÇLARININ DÖNEMİ BAŞLAYACAK

23 Ekim itibarıyla ise Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen Akrep burcuna geçiyor ve gökyüzünde Akrep burçlarının dönemi başlarken, bu burç güç demektir, sezgi ve tutku demektir.

Tüm bunlar bize bireysel olarak yol aldığımız alanlarda karşımıza çıkacak ve bu şekilde yol almak isteyeceğiz.

Daha gizemli olabilir, esrarengiz konulara ilgi duyabiliriz.

Dışarıya güçsüz olduğumuzu belli etmememiz lazım, bu durum bizi çok zorlayabilir.

Ama bu burcun güçlü doğası sayesinde zorlu şartlara daha rahat bir şekilde göğüs gerebileceğiz.

Akrep burcu kini de simgeler, daha kindar olup yapılan hiçbir şeyi unutmayabiliriz, sabit bir bakış açısına sahip olup, kendi doğrularımızı başkasının doğrularıyla kıyaslarken bulabiliriz. Tabii iç sesimiz her zaman bize sıkıntı yaşadığımız noktada yardımcı olacak. 22 Kasım Güneş bu burçta kalırken, belirttiğim noktalar hayatımızda yer alacak.

Venüs haftanın devamında Pluto; değişim, dönüşüm gezegeni ile olumlu bir açı yapacak, Neptün'ün de desteği ile ilişkilerde problem yaşıyorsanız, çözüm haftası diyebilirim.

Bir yanda özellikle ilişkinizde ne yapmak istediğinizi bilmiyorsanız, soru işaretlerini çözüp radikal kararlar alabilirsiniz ve ilişkiyi başka bir etaba taşıyabilirsiniz. Bu açı sevilme isteği doğuracak, daha çok sevilmek isteyeceğiz.

Sadakat ise çok önemli bu hafta karşımızdaki insana bunu aktarmalıyız.

Diğer yandan sevdiğimizi manipüle edip, kontrol altına almak isteyebiliriz.

Buna dikkat edelim, baskıcı yapıcımız sıkıntı yaratabilir.

Eğer hayatınızda kimse yoksa iş ortamları, kariyer odaklı ortamlardan hayatınıza aşk gelebilir, gökyüzü bu desteği 31 Ekim'e kadar sürdürecek.

HAFTAYI ZORLU BİR ETKİ İLE KAPATACAĞIZ

MARS VE SATÜRN'ÜN ETKİLERİ BİZİ KONTROLSÜZ RUH HALİNE SOKACAK

Son olarak haftayı zorlu bir etki ile kapatacağız...

Mars; mücadele, savaş gezegeni Satürn; (katı öğretmen, disiplin gezegeni) ile kare açı yapacak!

Oldukça sıkıntılı bir temas, gökyüzünün iki kötücül gezegeninin zor teması bizi biraz kontrolsüz ruh haline sokarken, öfke patlamalarına, para ile ilgili konularda sıkıntı yaşamaya, kendi iç dengemizi bulmakta zorlamaya daha fiziksel de kalıp  duygusuz davranmaya sebebiyet verebilir

Özellikle cuma günü itibariyle olduğunuz ortamın muhakkak kurallarına uymalıyız.

Risk içeren hareketlerden şiddetle kaçınmalıyız, gereksiz sorumluluk almamalıyız.

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs-Neptün güzel etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile özellikle kendi içinizdeki sıkıntılara çözüm bulma, hayatınızda neleri değiştirmek istiyorsanız bunları kavrama ve bu anlamda korkularınızla yüzleşmenize. Hatta bu yönde hayallerinizi gerçekleştirmek adına destek oluşturacak. Diğer yandan ödemelerle ilgili önemli bir döneme başlıyorsunuz, Güneş’in burç değiştirmesi ve Venüs Neptün etkileşimi bu konuda konuya parmak basıyor. Ödemeleri, borçları, kredileri düzenleyeceksiniz. Bir yandan da geleceğe dair işleriniz için finansman yaratmaya çalışabilirsiniz. Venüs-Pluto teması ise kariyerle ilgili konularda hamle yapmanızı destekleyecek. Para ile ilgili düzenlemelere göre yeni bir iş fırsatı oluşabilir ya da daha çok çalışıp mesaiye kalma durumunuz gündeme gelebilir. Son olarak Mars-Satürn etkileşimi ise size ortaklı bir girişime sürükleyebilir ya da ortak yaptığınz bir işin zararı düzenlemek için dönüşümün içine sokabilir. Burada bir yandan da iş ortamında yaşadığınız sıkıntılardan kendinizi baskı altında kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs-Neptün olumlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak özellikle ilişkilerinizde en çok aşk ilişkinizi çok güzel bir platforma taşıyabilirsiniz. Ortaklı işlerle hayal ettiğiniz istediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Tüm ikili ilişkilerinizde sezgilerinizi rahatlıkla kullanıp yol alabilirsiniz. Bu anlamda oldukça güzel bir dönem içindesiniz. Diğer yandan Güneş karşıt burcunuza geçiyor ikili ilişkiler ortaklıklar çok önemli olacak önümüzdeki bir ay boyunca bu konu üzerinde duracaksınız. Ayrıca ciddi uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkinizdeki sıkıntıyı çözümleyip karar aşamasına gelebilirsiniz. Venüs-Pluto etkileşimi ile partneriniz ile yolculuklara çıkabilecek aşkınızı tazeleyeceksiniz. Hatta böyle sıkıntı yaşadığınız birçok noktaya da ilaç olabilecek bir döneme girdiniz. Son olarak haftanın zorlayacak etkisi Mars-Satürn kare açısı, bu açı sağlıkla ilgili konularda tetikte olmanıza neden olurken. Migren, baş ağrısı, dişle ilgili problemleri öne çıkmasına neden olabilir.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs-Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerle ilgili karar almaya, iş ortamınızı da revize etmeye, daha istediğiniz gibi bir iş ortamı yaratmak için destek oluşturacak. Hayalinizdeki iş ortamına kavuşmak için gayretiniz daha fazla olurken ve gökyüzü size bu hayalinizde gerçekleştirme fırsatını verecek. Diğer yandan Güneşin burç değiştirmesi ise iş ortamı ve sağlık alanında etki ediyor. Sağlık açısından ise cinsel rahatsızlıklara, genital bölge ile ilgili problemlere dikkat etmeniz gerekiyor, risk altındasınız. Bir yandan da iş ortamında dedikodu enerjisini karşı dikkatli olmalısınız. Kariyerdeki başarılarınız insanların gözüne fazla batabilir. Venüs-Pluto etkisi ise para, ödemeler açısından destek sağlayacak. Borçlarınızda yapılandırmalar yapabilir, borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Mars-Satürn karesi ise aşk ilişkilerinde sıkıntıya sokarken. Aşk ta daha katı olup, toleranssız olmanıza neden olacak. Bu yüzden eğer sürüncemede olan ilişkinizi bitirmek istemiyorsanız, huzursuzluk yaratacak ortamlara girmeyin.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs, Neptün güzel etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, aşk çocuklarla ilgili konularda hayallerinizi gerçekleştirme. Hatta bu yolda güzel bir yolculuğa çıkma ve seyahatle, eğitimle gelen güzel bir yeni başlangıcı gösteriyor. Eğitimle ilgili konularda şanslı bir dönemdesiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda Güneş'in burç değiştirmesi destek verecek. Eğer çocuk düşünüyorsanız. Önümüzdeki bir ay Venüs'te bu alanda tüm gücünü verecek. Diğer yandan burada ikili ilişkiler, aşk, evlilik bayağı masaya yatırılan bir konu olacak. Venüs-Pluto etkileşimden kaynaklı olarak, eğer evliliğinizde problem varsa çözümleyebilecek. Aşkta da yaralarınızı saracaksınız. Son olarak Mars, Satürn zorlu etkisi ise size ailevi konularda sıkıntılarla karşı karşıya bırakabilir. Partnerinizin ailesi ile alakalı problemler olabilir. Bir yandan da bunları düzenlemek isteyebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs-Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu güzel etkileşim sizi maddi konularda düzenlemelere yönlendirirken, krediler, ödemeler alanında ailenizden alabileceğiniz destekle daha iyi konumda olacak. Bu dönemde ev almak isteyebilir, bir taşınmazla ilgili karar alabilirsiniz. Yine evinizde yapacağınız tadilat ve tamiratlar için gerçekten güzel destekler altındasınız. Güneş’in burç değiştirmesi size bu konular daha da güçlü yapacak. Ailenizin desteği, aile kavramı, yuva kavramı evle ilgili çok öne çıkacak. Ev ortamı ile alakalı hayallerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Venüs-Pluto olumlu etkileşimi iş ortamı ile ilgili karar alma. Sağlıkla ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözümleme adına destek oluşturacak. Operasyon geçirmenizi gerektirecek bir rahatsızlığınız varsa diş bile olabilir, bu hafta bununla ilgili bir karar alabilir adım atabilirsiniz. Son olarak Mars-Satürn etkileşimi ise sizi yakın çevre ve kardeşler alanında daha kararlı olmaya kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz noktada sınırlarınızı çizme adına zorlu bir şekilde ders verecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs, Neptün güzel etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre ile daha haşır neşir yaparken, kardeşlerinizle beraber güzel bir ortaklığa adım atabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Diğer yandan ikili ilişkiler ortaklıklarda açısından. Bu dönemde oldukça güzel bir süreçtesiniz, ortaklarınızı genişletebilir daha iyi bir platforma taşıyabilirsiniz, gökyüzündeki etkilerle. Yakın çevreniz ile ortaklık ve iş birliklerine destek var. Güneş'in burç değiştirmesi de buna destek oluşturacak aynı zamanda Venüs-Pluto etkileşimi ile  gideceğiniz kısa yolculuklarla beraber hayatınıza güzel bir aşk gelebilir. Hem iş hem aşkta sıkıntıları çözme ve daha rahat sonuçlar alma adına güzel etkiler var. Zorlanacağınız nokta ise para , Mars-Satürn zorlu etkisi sizi gereksiz harcamalara yöneltebilir. Aralık ayına kadar maddi anlamda sıkıştırılabilir daha dikkatli harcama yapmanızı tavsiye ederim.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs-Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile  maddi anlamda yaşadığınız problemleri çözme, para ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları, daha fazla çalışarak gayret göstererek hayalinizdeki noktaya getirme adına fırsatlar elde edeceksiniz. Kesinlikle para dönemi sizin için Güneşin de burç değiştirmesi yine bu alandan destek verecek. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta ise gelirlerinizi başkalarına söylememeniz çok dillendirmemeniz önemli, tılsımı kaçabilir. Venüs-Pluto etkileşimi ise aileden gelebilecek maddi desteklere ve para ile ilgili sıkıntı yaşadığınız alanlarda  bunları çözümlemek adına fayda sağlayacak. Hem ailevi problemler hem de parada süreç lehinize. Son olarak haftanın zorlayıcı etkisi ise burcunuzda ki Mars’ın Satürn ile yaptığı kare açı olurken. Kendinize vakit ayırma adına zorlu bir sürece sokuyor, kendinize haksızlık yapabilirsiniz. Zamanınızı iyi kullanmaya özen göstermelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya burcunuzda ki Venüs'ün Neptün ile yaptığı güzel etki ile başlıyoruz. Aşk adına, hayatı yaşama adına harika zamanlar sizin için. Sezgilerinizi kullanmadığınızda mükemmel bir süreç istediklerinizi yapabilecek ve resmen tahta çıkacaksınız, yer aldığınız her alanda. Bu etki size hayalinizdeki aşkı da getirebilecek. Bu hafta Güneş’te burcunuza geçiyor ve gökyüzünde döneminiz başlıyor, artık her konuda daha rahat yol alabilir, adım atabilir ve kendinize güvenebilirsiniz. Yine Venüs’ün Pluto ile yaptığı güzel etkileşim. Sizi sürpriz bir yolculuğa yönlendirebileceği gibi yakın çevre ve kardeşlerinizi de güzel ilişkiler kuracaksınız. Son olarak haftanın zorlu etkisi Mars -Satürn karesi ise hafta sonuna doğru daha içinize çekilme haftanın yorgunluğundan kendi iç dünyanıza dönme belki de verdiğin sözleri tutamamak kaynaklı sizi zorlayabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs- Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile kendinizi eve kapatabilir, ev ortamınızı revize edebilir ve evle ilgili hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maddi anlamda ev adına olumlu bir süreç ve bu konuda sıkıntı yaşadığınız birçok noktayı da çözümleyebileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi yeni bir yerleşme sürecini hayatınıza getirecek. İç dünyanıza dönüp olayları çözümleme adına bir yola gireceksiniz. Meditasyon yoga gibi faaliyetler bu dönemde size en iyi yol gösterici araç olabilir. Bir yandan da iş ortamındaki haksızlıklar ve iş ortamında yaşadığınız durumlarla ilgili çözüm aşamasına gireceksiniz. Venüs-Pluto etkileşimi ise uzun zamandır yaşadığınız para problemlerini çözümlemenize, gelirlerinizi attırmanıza ve para ile ilgili size kalıcı dönüşüm sürecine sokacak. Mars- Satürn zorlu açısı ise kalabalık ortamlar, sosyalleştiğiniz alanlara dikkat etmeniz gerektiğini altını çiziyor, başkaları tarafından özgürlüğünüz kısıtlanabilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs-Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile daha fazla sosyalleşip, hatta bu anlamda sürpriz seyahatlere gidebilirsiniz. Geleceğe dair projeleriniz için radikal hamleler yapabilir, kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bu anlamda Güneş’in burç değiştirmesi de destek olacak, inanılmaz disiplinli çalışkan ve birçok noktayı bu şekilde çözümleyebilen bir yapıda olacaksınız, sosyal hayatınızda. Ayrıca kalabalık gruplar, organizasyonlar size iyi gelecek. Burcunuzdaki Pluto’nun Venüs ile yaptığı harika temasta bunun hem aşk hem ve ilişki hem de iş ortamına yansıyacağını yani hayatınızda çok güzel ve olumlu dönemi gösteriyor. Burcunuzda bulunan Satürn’ün Mars ile yaptığı zorlu temas ise iş ortamında daha disiplinli olmanız gerektiğini, sosyalleşirken zamanınızı iyi kullanmanıza vurgu yapıyor. Bu otorite figürleri ile problem yaşamamak adına önem arz edecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta Venüs-Neptün olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki para anlamında size çok iyi gelecek, para ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözebileceksiniz, gelirlerinizi arttırabilecek ve fayda sağlayacaksınız para ile ilgili konularda bu işlerinizin de artmasına sebebiyet verecek. Güneş’in burç değiştirmesi de yine size iş ortamında destek oluşturacağı için, kariyerle ilgili yaşadığınız problemler çözümlenecek. Bir yandan da gökyüzünde Akrep burcunun baskın olmasından dolayı stratejik olmak yapılan entrikalara göğüs germek önemli. Venüs, etkileşimi bu yönde bilgilerinizi kullanmanız, hatta zaman zaman biraz kenara çekilip olayları dışarıdan izleyerek daha rahat çözüme gidebilirsiniz. Son olarak Mars-Satürn zorlu açısı dan kaynaklı mecburi bir seyahate gidebilir, ailenin sıkıntıları için daha fedakâr bir duruma girebilirsiniz. Aynı zamanda eğitimle ilgili konularda da bu hafta kontrolü elden bırakmamalısınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Neptün’ün Venüs ile gerçekleştirdiği güzel etki ile başlıyoruz. Hayatınızdaki aşkı gideceğiniz yolculuklardan bulabilirsiniz. Yine aşk ilişkilerinde yaşadığınız sıkıntıları çözebilirsiniz. Ayrıca kendi hayallerinizi gerçekleştirmek adına bir eğitime katılabilirsiniz. Bu arada sezgileriniz muazzam yol gösterici olacak belirtmek isterim. Güneş'in burç değiştirmesi ise yine seyahatler, yolculuklar eğitim adına Ssze destek oluştururken yurtdışı ile alakalı projeler varsa, Venüs-Pluto olumlu açısı da size fayda sağlayacak. Kalabalık gruplarla bir arada olabilir ve organizasyonlara katılabilir sosyalleşebilirsiniz. Son olarak Mars-Satürn zorlu açısı ise ödemeler borçlar adına disiplinli olmanız gerektiği, gereksiz harcamadan kesinlikle uzak durmanızı ve  başkalarından kaynaklı maddi konularda problem yaşayabileceğiniz gösteriyor.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Astrolog Sema Sidar'ın sosyal medya adresleri:

İnstagram: www.instagram.com/semasidar/ 

Twitter: twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter