Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gezegenler burç değiştiriyor, zorlu bir hafta bizi bekliyor! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

Astroloji
05 Kasım 2017
Gezegenler burç değiştiriyor, zorlu bir hafta bizi bekliyor! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

 

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Bu hafta hareketli bir o kadar da dikkatli olmamız gereken bir haftaya başlıyoruz.

2 GEZEGEN BURÇ DEĞİŞTİRECEK AMA, MUTLU OLMADIKLARI POZİSYONDA OLACAKLAR!

İki önemli gezegen arka arkaya burç değiştirecek fakat mutlu  olmadıkları bir pozisyonda olacaklar.

5 KASIM'DA MERKÜR, YAY BURCU'NA GEÇECEK! 

PEKİ HAYATIMIZA ETKİLERİ NE OLACAK?

İlk olarak 5 Kasım itibari ile Merkür iletişim, haberleşme gezegeni Yay Burcu’na geçecek, bu burçta seyahati baya uzun sürecek.

İlk olarak dikkat etmeniz gereken süre 3 Aralık diyebilirim, çünkü 3 Aralık’ta malum Merkür'ün  geri hareketini başlatacak.

Merkür ve Yay, bu döneme kadar kurduğumuz iletişimlerde ne destek verecek ne de köstek olacak. Merkür, 3 Aralık'a kadar  burcun doğasını yansıtabilecek.

MERKÜR, YAY BURCU'NDA MUTLU DEĞİL, ZARARLI OLDUĞU BİR YERLEŞİMDEDİR!

Merkür, Yay Burcu'nda mutlu olduğu bir yerleşimde  değildir, zararlı olduğu bir yerleşimdedir.

Böylece gezegen görevlerini başarılı bir şekilde ortaya koyamaz.

ANİ KARARLAR VEREBİLİR, DÜŞÜNMEDEN HAREKET EDEBİLİRSİNİZ!

Bu süreçte ani kararlar verebilir düşünmeden hareket edebilirsiniz.

Özellikle unutkanlıklarınız artabilir, gerektiği zaman doğru cümleler kurmakta zorlanabileceğiniz gibi zihin olarak oldukça dağınık, her şeye, her konuya farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak kendinize uygun olanı seçmekte zorlanabilirsiniz.

Patavatsızlık, düşünmeden kurulan cümleler problem yaratır bu dönemde, uyarıyorum!

Dengesiz tavırlar, çabuk fikir değiştirme, verdiğiniz kararın arkasında duramamak gibi sıkıntılı etkileri de olur.

ELEKTRONİK EŞYALARINIZDA BU DÖNEMDE BOZULMA RİSKİ VAR

Merkür’ün geri hareketi gibi bir şeyleri başlatmak adına negatif bir etkisi yok, fakat yine de yapacağınız tüm iletişim faaliyetlerinde gecikmeler; kullandığınız elektronik eşyalarda bozulma riski var.

Bu dönemde özellikle aldığınız randevuları, yolladığınız mailleri tekrar teyit edin.

Yolculuklarda rötar riskini unutmayın.

Merkür’ün fayda sağlayacağı alanlar ise eğitim, üniversite, öğretmenlik, yurt dışı ile alakalı konular, pasaport ve vize işlemleri.

7 KASIM'DA VENÜS, AKREP BURCU'NA GEÇİYOR!

7 Kasım itibariyle Venüs sevgi, zarafet, güzellik, sanat gezegeni Akrep Burcu’na geçiyor ve 1 Aralık'a kadar bu burçta kalacak.

VENÜS, İLETİŞİM VE SEVGİ ALANINDA HEPİMİZİ ZORLAYACAK!

Venüs, Akrep Burcu’nun da zarar gördüğü bir etki de, Merkür’ün de zararlı yerleşimdeki etkisiyle birleşince iletişim ve sevgi anlamında bizi zorlayacak.

Özellikle enerji olarak sevgiyi çok görememe, kendi çıkarlarını düşünme, sevginin önüne tutku ve şehvet geçecek.

Nefret aşktan daha güçlü, daha baskın olabilir.

Yapılan iyilikleri de kötülüğü de unutmadan kindar bir yapıya bürünebilirsiniz.

Karşınızdaki insanın bizi sahiplenmesini isteyeceğiz, daha fazla sevmesi için gayret gösterebiliriz.

Bu dönemde kadına şiddet olaylarını daha fazla duyabiliriz. Tacize, şiddette, manipülasyona yatkın bir enerji var.

Aşırı sevmenin yanında nefret, intikam, aldatma enerjileri ortaya çıkabilir.

Aşk adına çok desteklemeyen bir etki olsa da olumlu etkilenen burçları paylaşmak gerekirse; başta Akrepler devamında Boğalar, Balıklar ve Akrepler.

Haftanın gökyüzü etkilerinde bu hafta Venüs ve Jüpiter; Akrep Burcu'nda kavuşum açısı gerçekleştirecekler.

Bu enerji, biraz da olsa haftanın zor etkisini kıracak, güçlü olmak adına destek verecek.

Zeki ve stratejik olabilirsek fırsatlar hayatımıza gelecek.

Ayrıca sezgilerimizi kullanarak birçok sorunu kolayca çözebileceğiz.

SIRA DIŞI, KABUL EDEMEYECEĞİNİZ AŞKLAR YAŞANABİLİR?

Çarşamba günü itibari ile aşkla ilgili sıra dışı, kabul edemeyeceğiniz aşklar yaşanabilir. Kandırılmalara aldatılmalara karşı da algılarınızı açın.

GÜNEŞ VE PLUTO'NUN OLUMLU AÇISI

Güneş’de Pluto ile çok olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Bizim yeniden dönüşüm ve oluşum sürecimizi hızlandıracak.

Gökyüzündeki bu hafta 3 gezegen zararlı yerleşimde hayatımızı etkileyecek (Mars, Merkür, Venüs) 

Bu etkileşim ile zorlu etkilerden kolayca ayağa kalkabileceğiz.

Kısaca öldürmeyen her acı bizi güçlendirecek. Özellikle kariyerle ilgili fırsatlar da başkalarının maddi imkanlarını, olanaklarını kullanabileceğiniz uygun etkiler var.

Haftanın enerjilerinin burçlar üzerindeki etkilerini inceleyelim... 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi sizi seyahatlerde, yapacağınız rezervasyonlarda, yolladığınız maillerin adresine ulaşması, doğru anlaşılması adına zorlayacak. Bu konu başlıklarında sıkıntılı etkiler var. Sizde  bu alanlarda kurduğunuz iletişim ağınızı muhakkak teyit edin.

Diğer yandan Venüs’ün Akrep Burcu'na geçişi size başkalarının finansal kaynaklarından destek almanız konusunda fırsatlar sunacak. Kredi çekebilir, ödemelerinizi düzenleyebilir, satışını beklediğiniz   bir yatırımınız varsa satmak istediğiniz önümüzdeki 15 günlük süreçte rahatlıkla satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkileriniz, doğru anlaşılmak adına daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Çarşambadan itibaren güçlü bir bağlantı ya da yaşça büyük bir erkek figürünün desteğiyle özellikle istediğiniz işi ya da projeyi sonuçlandırabileceksiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, Merkür’ün Yay Burcu'na geçmesi,  sizi finansal kaynaklar; ödemeler, kredi kartı borçları konusunda  zorlayacak. Ödemelerinizi özellikle kontrol etmelisiniz,  unutma riskiniz  ödemesini atladığınız önceki borçlarınızdan dolayı sıkıntı yaşama durumunuz gerçekleşebilir.

Venüs  ise karşı burcunuza  geçiş yapacak, bu durum size ikili ilişkiler, aşk adına destek verecek. Sıradan bir aşk hayatınız olmayabilir, normal ilişkiler yaşamayabilirsiniz. Hayatınıza birden fazla insan girmek isteyebilir.

Diğer yandan  uzun yolculuğunuz, sürpriz bir seyahat programınız gerçekleşebilir. Kesinlikle iptal etmemelisiniz. Gerçekleştireceğiniz yolcuklar size maddi / manevi gelir sağlayacak. Yolculuğun enerjisi yorgun olmanıza, iş ortamına yeniden adapte olmanıza da engel olabilir ama, hafta içindeki programınızda sistemli olursanız hiç sıkıntı yaşamazsanız.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Merkür’ün karşıt burcunuza geçmesi kendi yönetici gezegeninizin zararlı yerleşimi, sizi olaylara negatif bakma, kendinizi doğru ifade edebilme ve ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda  zorlayacak. Çünkü kendi  zekanızı, bilginizi karşı tarafa tam ve doğru bir şekilde aktaramayacaksınız.

Aynı zamanda Venüs’ün Akrep Burcu’na geçmesi iş ortamınızda beklediğiniz atama terfi varsa,  yükselme durumunuz ve maaşınıza olumlu yansıması olacak.Yalnız gökyüzündeki enerjiler, sizi minik bir rekabet ortamına sokabilir, hiç ummadığınız insanlar sizinle aynı pozisyona talip olabilir dikkatli olun.

Sağlıkla ilgili olarak oldukça olumlu bir hafta, fakat geçireceğiniz rahatsızlıklarda operasyon riskiniz var. Örneğin dişiniz ile ilgili bir rahatsızlığınız var ise çektirebilirsiniz fakat bu durum sıkıntı yaratmayacak sizin için.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi sizi iş ortamınızda üstlerinizle olan diyaloğunuzda, iş arkadaşlarınızla konuşmalarınızda yanlış anlaşılma ile ilgili problem yaşamınıza sebebiyet verebilir.

Günlük rutin işlerinizi gerçekleştirme süreciniz zamana takılabilir.

Banka işleriniz, market alışverişleriniz uzayabilir, kasaya geldiğinizde fiş bitebilir, kasa kapanabilir; yani hayatınızda daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

Haftanın diğer etkisi Venüs’ün Akrep Burcu’na geçmesi ise aşk, sevgi, ilişkiler adına sizi destekleyecek. Hayatınıza tutkuyu getirmek için daha fazla gayret göstereceksiniz. Aşk ve tutku dolu bir döneme başladınız diyebilirim.

Yine hayatınızda çocuk istiyorsanız önümüzdeki 20 günlük dönem  rahatlıkla çocuk sahibi olabilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren  çalıştığınız işlerde yüksek başarı elde edebileceğiniz  etkiler başlayacak eğer önemli görüşmeleriniz var ise çarşambadan itibaren gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi sizin çocuklarınız ile olan iletişiminize, kendinizi gösterdiğiniz tüm alanlarda ve aşk ilişkilerinizde doğru iletişim kurma, doğru anlaşılma adına zorluklar çıkartabilir. Daha çok konuşma ihtiyacınız doğabilir, karşı tarafa düşüncelerinizi empoze etmek isteyebilirsiniz. Bu da sıkıntı yaratabilir.  

Venüs’ün Akrep Burcu’na geçmesi ise ev ve yuva kavramlarınızda güzel gelişmelere vesile olurken,  evde  vakit geçirme isteğiniz artabilir.

Daha fazla misafiriniz gelebilir ya da siz misafirliğe gidebilirsiniz. Aynı zamanda evden  çalışabilirsiniz, eğer izinler varsa kullanmak için de güzel bir dönem çünkü ruh  sağlığınızı   revize etmek ruhsal bir yenilenmeye girme zamanınız geldi diyebilirim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, yönetici gezegeniniz Merkür’ün Yay Burcu’na geçmesi  sizi  kendinizi doğru ifade etme adına zorlayacak, zihninizdeki dağınıklığı toparlamak adına daha fazla gayret göstermeniz gerekecek.

Diğer yandan takıntılarınız artabilir, her konuda daha hassaslaşabilir, kendinize problem olarak algılayabilirsiniz. Kendinizi ilgilendirmeyen konulara çok müdahil olmazsanız bu etkiden zarar görmeden kurtulabilirsiniz.

Aynı zamanda maddi olanaklar açısından da güzel bir hafta; yeni küçük paralar, beklediğiniz ödemeleriniz gelebilir.

Diğer yandan kısa yolculuklarınızı arttıracak Venüs’ün Akrep Burcu’na geçişi; fakat istemeyerek gideceğiniz yolculukları da hayatınıza getirirken, kesinlikle seyahat programınızı iptal etmemelisiniz.

Eğer hayatınızda kimse yoksa, "aramızda onunla hiçbir şey olmaz" dediğiniz bir insanla sürpriz bir ilişkiniz başlayabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, Merkür’ün Yay burcuna geçmesi sizi kısa yolcuklar, kardeşleriniz olan iletişim ve yakın çevrenizde kurduğunuz diyaloglarda bir tık olumlu etkileyecek. Çünkü kendinize uygun enerjiler,  kafa yapınıza uygun insanlar sizin yanınızda olacak bu hafta.

Aslında bu burç değişimi  zor bir etki olmasına rağmen, Merkür’ün  Yay burcunda olması size destek verecek.

Özellikle eğitim programları, eğitimle ilgili konularda fırsatlar sağlabileceksiniz. 

Haftanın diğer etkisi Venüs’ün  Akrep burcuna geçmesi de burcunuz için, sizin için çok pozitif bir etki yaratırken, size maddi anlamda destek verecek. Fakat bu bir ön koşula bağlı, stratejik ve zekice hamle yapmanız gerekebilir. Kendi maddi imkanlarınız ve paranızla ilgili sessiz olmanız ve çok konuşmamanız gerekecek. Gelir artışını kullanacağınız alan ise evinizin içi olurken, dekorasyon için para harcayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Sevgili Akrepler, Merkür’ün Yay burcuna geçmesi sizi maddi konularda etkileyecek, gelirlerinizi arttırmak için daha fazla insanla iletişim halinde olabilirsiniz.

Özellikle basın yayın ile ilgili bir iş koluna sahipseniz projelerinizin ilerlemesi için daha fazla gayret göstermek zorunda kalabilirsiniz. Birden fazla kez hamle yapabilirsiniz. Bu yüzden pes etmeyin ve yolladığınız mail ve mesajları muhakkak kontrol edin.

Hafta içinde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, bu durumdan çıkmanın en iyi yolu su ile haşır neşir olmanız olacak. Denize ya da havuza girebilirsiniz, gün içinde duş almak da ruhsal anlamda sizi rahatlatacak.

Venüs burcunuza geçerken Jüpiter şans, bolluk, bereket gezegeni ile de çok güzel bir temas gerçekleştirecek. Bireysel olarak fırsatlar yaratmak "ben" demek ve kendinize yönelmek, aşık olmak için harika bir dönem diyebilirim.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, İletişim gezegeni Merkür burcunuza geçiş yapıyor, sizi özellikle eğitim konularında, kendinize yönelme, doğru iletişim kurma adına destek bekliyor. Bu etkiler nedeniyle, zaman zaman fikirlerinizi karşı tarafa doğru aktarmada problemler olabilir. Zihniniz, düşünceleriniz adına  oldukça dağınık bir döneme başladınız. Fayda sağlayacağınız konular başta belirttiğim gibi eğitim ve yurt dışı ile alakalı konular.

Önümüzde ki 20 günlük dönemde içsel yolculuğa çıkarken, kendinizdeki değişim ve dönüşüm adına Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi sizi olumlu destekleyecek.

Dert edindiğiniz, yüzleşmekten korktuğunuz sorunlar birer ikişer önünüze gelecek ve çözümleyebileceksiniz.

Diğer yandan maddi anlamda da yeni bir oluşum ve dönüşüm süreci, hiç ummadığınız yerlerden sabit gelirler elde edebileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Merkür’ün Yay burcuna geçmesi sizi iletişim konusunda zor bir sürece sokuyor, iş ortamınızda iş arkadaşlarınızla problemler olabileceği gibi sağlık konusunda da  damar hastalıkları, dolaşım sistemi problemleri, farenjit gibi rahatsızlıklarda risk altındasınız. Yaşadığınız rahatsızlıklar ruh sağlığınızı negatif bir şekilde etkileyecek... Ağız içindeki yaralarada dikkat, erkenden önlem alın... 

Diğer yandan Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi sizi kalabalık ortamlara, sosyalleşmeye yönlendirecek...

Gökyüzü ne kadar zeki ve stratejik olduğunuzu test edebilir.

Aynı zamanda burcunuzda bulunan Pluto-Güneş ile  çok olumlu bir açı yapacak, yeni arkadaşlıklar, güzel birliktelikler, kalabalıkların size verdiği pozitif bir etki olacak... Maddi imkanlarınızın daha iyi olması için ikinci bir iş yapabilirsiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Merkür’ün Yay burcuna geçmesi sizi kalabalık ortamlara yönlendirecek.

Sosyalleştiğiniz bir hafta olacak, özellikle iş ortamınızda sorumluluklar, insanları bir araya toplama görevi sizde olacak.

Yalnız yanlış anlaşmalara da açıksınız, yapacağınız organizasyonlarda çağırmayı atladığınız insanlarla problemler yaşayabilirsiniz.

Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ise iş ortamında sizi olumlu etkileyecek fakat arkanızdan dönen işlere karşı tetikte olmalısınız.

Başka insanların sırları da sizi bulacak; yine aile fertlerinin hiç ummadığınız daha duymadığınız sırları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan kariyer alanınızda olumlu etkiler var. Maddi imkanları daha iyi olan  yeni bir iş teklifi, ya da uzun süreli bir projeyi önümüzdeki 20 gün içinde  geçirebilirsiniz.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, iletişim gezegeni Merkür’ün Yay burcuna geçmesi sizi kariyer anlamında olumlu etkileyecek.

Farklı bağlantılar farklı iletişim kaynaklarıyla güzel ve  doğru projelere  yönelebilirsiniz. Fakat işlerinizde gecikme olabilir, birden fazla kez hamle yapıp sonuç elde edebilirsiniz kesinlikle pes etmeyin.

Diğer yandan Venüs’ün Akrep Burcu’na geçmesi yolculuklar eğitim ve seminer programlarında sizi aktifleştirirken; hayatınıza bu ortamlardan yeni bir insan girmesine sebebiyet verebilir.

Aşk adına hareketleneceğiniz, hayata karşı tutku besleyeceğiniz 20 günlük dönem başladı.

Çarşamba gününden itibaren hisleriniz de oldukça kuvvetli olurken, aklınızdan geçen her şeyin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Dileklerinizi tam dilemelisiniz.

 

Konuşmalarınızın doğru anlaşıldığı başarılı bir hafta diliyorum.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

 

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
merkür
venüs
yay burcu
akrep burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter