Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gökyüzü de bayrama yakışır etkilere sahip! Kova Burcu'nda Dolunay'ın etkileri çok büyük olacak. Astrolog Sema Sidar'dan bayram haftasının ve bayram haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
10 Ağustos 2019
Gökyüzü de bayrama yakışır etkilere sahip! Kova Burcu'nda Dolunay'ın etkileri çok büyük olacak. Astrolog Sema Sidar'dan bayram haftasının ve bayram haftasında burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, öncelikle Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutlamak istiyorum,  sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum...

GÖKYÜZÜ DE BAYRAMA YAKIŞIR ETKİLERE SAHİP... 

Gökyüzü de bayrama yakışır etkilere sahip...

İçimizdeki çocuğu uyandıracak, parlayacağımız bir etki ile haftaya başlıyoruz.

Güneş; kimliğimizi temsil eden gezegen,  Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni ile kavuşum halinde olacak ve güç birliği yapacaklar. 

21 Ağustos’a  kadar etkisi sürecek, ama  14 - 16 ağustos arası daha da bir coşkuyla işbirliklerinin sunacaklar, tam kavuşum halinde olacaklar, enerjileri bize mükemmel bir şekilde yansıyacak.

Bu süreçte, fiziksel görüntümüzde değişiklik yapmak, sevgiyi aşkı da doya doya yaşamak, sevdiğimiz insanlara sevdiğimizi söylemek ve içimizdeki coşkuyu sonuna kadar ortaya çıkartmak için hareket halinde olacağız.

İçimizdeki çocuk için de oyun vakti…

Diğer yandan duygu durumlarınızı da rahatlıkla dengeleyebileceğiz.

Birey olarak var olmak için ekstra bir gayrete ihtiyacımız olmayacak.

Aşkı, sevgiyi yaşayacağımız bir etki, sevdiklerimiz ile kaliteli zaman geçirebileceğiz.

Bayrama da yakışan Güneş-Venüs kavuşumu ile sosyalleşip, sevgimizi paylaşabileceğiz.

Bonkör yönümüz ortaya çıkabilecek, daha yumuşak daha iyi huylu olunacak...

EGO İLE İLGİLİ PROBLEMLERE DİKKAT!

Tabii ki de gökyüzünde Güneş'in Aslan Burcu'nda tahtından bu etkiyi yaptığını hatırlatmak isterim, çevremizdeki insanların kendini daha beğenmiş hali zaman zaman sıkıntılara sebebiyet verebilir.

Ego ile ilgili problemlere yine dikkat etmemiz gereken bir nokta.

Burada insanlara yapacağımız iltifatlar, iyicil tavrımız her zaman kazanç sağlayacak.

Bu etki ile sanatsal çalışmalarda da rahatlıkla başarı sağlayabilirsiniz.

HAFTANIN EN ÖNEMLİ OLAYI: KOVA BURCU'NDAKİ DOLUNAY

Haftanın en önemli olayı ise 15 Ağustos'ta 22 derece Kova Burcu'nda gerçekleşecek Dolunay.

Venüsyen  bir dolunay  olurken,  yansımaları oldukça güzel olacak.

Dolunay gökyüzünde gerçekleşirken Venüs, Güneş tam kavuşumu karşıt bir şekilde konumlanırken, dolunay bunun yanında Mars’a da karşıt açıya gitmeye hazırlanıyor... 

Özgürlüğümüz ve kendi alanımızı yaratmak için mücadeleye gireceğimiz yani hayatımızda ki sınırlarımız, bulunduğumuz ortamda sınıf farklılıklarımız varsa, bunun için gitmesi için gayret göstereceğiz.

Popüler olmak, kalabalık gruplarda yer almak hem aşk hem de sosyal çevremizi dengelememize yarayacak.

Dolunayın esas amacı bizim hayatta durmak istediğimiz yeri anlamamızı sağlayacak...

Kim olmak istiyoruz.

Nerede yaşamak, nerede bulunmak istiyoruz bunların cevabını bulacağız, hayatımıza netlik getirecek.

En azından doğrularımızı değiştirmememiz anlamında destekleyecek.

Kendi içimizdeki yaraları sarmak adına destek alabiliriz ve belirttiğim gibi bize netlik getirecek, ruhsal açıdan da rahatlayacağız. İçimizde ki zeki taraf, en orijinal fikirlerimiz ilham perileri ile buluşup hayatımıza fener olacak.

DİYETE BAŞLAMAK İÇİN DE ÇOK GÜZEL ETKİ VAR

Dolunay aynı zamanda diyete başlamak için de çok güzel bir etkiye sahip, özellikle mevsiminde yiyeceğiniz gıdalarla yapacağımız sağlıklı beslenme programı mükemmel sonuç verirken, hava değişimi destekliyor.

Ayrıca sosyal medya ve  organizasyon işleriniz için  yine dolunayı değerlendirebilirsiniz.

Geleceğe dair projeleriniz, kalabalık gruplar, sivil toplum örgütlerinde yer alacağınız işleriniz projeleriniz varsa, sonuç alabilirsiniz...

10 gün boyunca hayatımızda yer alacak dolunayın yansımaları, bu süreçte kalıpları girmemek adına yol alırken bizi de dengeleyecek güzel bir 10 gün bizi bekliyor.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE MARS VE BAŞAK BURCU VAR

Haftanın kapanışını ise Mars; (mücadele, savaş gezegeni) ve Başak Burcu yapacak. Mars, Başak Burcu'na geçecek.

Mars, 18 Ağustos'ta bu burca geçerken, 4 Ekim'e kadar burada kalacak.

Mars, Başak Burcu'nda üçlü yöneticiliğe sahip bir yerleşimde olduğu için, bu ikili uyumlu çalışacak.

Stratejik olmak, planlar yapabilmek, zamanı iyi kullanmak çok kolay olacak, hedef ve amaç uğruna mücadele etmek isteyeceğiz....  

Hayatımızı düzene sokmak en büyük mücadelemiz olacak.

Sağlıkla ilgili konularda operasyon ve ameliyatların hepsini olumlu destekleyecek, hizmet aldığınız alanlarda sağlık sektöründe, eğitim konularında mücadelemizi rahatla gerçekleştirebileceksiniz, yeri geldiğinde birçok konuyu halletmek isteği bizi yorabilir ama yine de detaycılık bizi başarıya götürecek.

Takıntılı ruh hali zaman zaman gardımızı düşürüp, gerçekleştireceğimiz mücadelede ya da rekabet ortamında çabuk pes etmemize neden olabilir, bunun yerine çok okumak, zihnimizi meşgul eden işlere yönelmek daha iyi gelir.

Ekip çalışmasına uygun koşullar sağlayacak Mars’ın Başak Burcu'ndaki yerleşimi, ayrıca sorun çözme yeteneklerimizi faydalı bir şekilde kullanmak için daha dikkatli ve kontrollü olabileceğiz.

BAYRAMDA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Size çok iyi gelecek bu etki ile aşkı, ilişkileri yeniden canlandırabilecek, hayatınızda aşk enerjisini her alana oturtabileceksiniz, modunuza enerjinize çok iyi gelen bir etki iken, sadece normalden daha fazla “ben” demeniz zaman zaman kayıplara sebebiyet verebilir. Bunu dengelemek önemli olacak. Gerçekleşecek dolunay popülerlik adına güzel kalabalık gruplarda yer almanızı desteklerken. Özgürlüğünüze çok düşkün olduğunuz bir hafta kesinlikle emir alamayacağınız etkiler var, bu yüzden sizi zorlayacak iş ortamı ya da otorite figürlerinin olacağı alanlara girmemenizi tavsiye ederim. İleri ki döneme ait projelerinizi başlatmana da gökyüzü yanınızda olacak. Haftanın son etkisinde Mars'ın burç değiştirecek, size sağlıkla ilgili konular, iş ortamı, hayatınızdaki angarya işleri yolunda güç verecek, bağırsaklarınızın hassas olabileceği bir dönem bilginiz olsun.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz, bu etki sizin aile ve yuva alanınızda yer alırken. Ailenizle birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanabilir, ailemize zaman ayırabilirsiniz. Ev düzeninizde, evin dekorasyonun da değişiklikler hoşunuza gidecek. Buna odaklanabilirsiniz daha sağlam bir ev ortamı ve aile alanı yaratmaksa çabanız olacak. Gerçekleşecek dolunay sizin kariyer alanınızı etkiliyor, kariyer de çok parlayacaksınız yerinizi garantileyeceğiniz etkiler varken, fikirlerinizi manipüle edebilirler, baskı oluşabilir ama yine de enerjisi çok güzel bir etki. Kendinizi çok rahatlıkla öne çıkartabileceksiniz. Son olarak Mars'ın Başak burcuna geçmesi sizi aşk ve ilişkiler de daha farkındalık sahibi olup, yaşadığınız sıkıntıları düzene sokmak adına mücadele etmenize neden olabilir, ilişkilerde güvence altına almak isteyebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size en kısa yolculuklar, eğitim, alanında destek verirken. Kardeşlerinizle olan ilişkileriniz daha rahat ve güzel gidecek onlarla daha sıkı fıkı bir şekilde iletişimde olabilirsiniz. Aynı zamanda eski arkadaşlarınızla da görüşme şansınız olacak. Gerçekleşecek dolunay seyahat anlamında uzun yolculuklara yönlendirecek. Uzun yolculuklar, seyahat eğitimle ilgili konular öne çıkarken, insanlara kendi fikirlerinizi anlatabilmek için ekstra bir efor içinde olabilirsiniz, fikirlere düşüncelere çok önem vereceksiniz. Bu da size getiriri sağlayacak. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise ev ve aile ile vakit geçirme aile bireyleri ile mutlu olabilme ve aileden gelen destek olarak yansırken. Ev düzenini yenileme istediğiniz artacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size gelirler, harcamalar alanında etkilerken, gelirleriniz artacağı gibi aynı oranda giderlerinizi de arttırabilirsiniz. Lüks ihtiyaçlarınız konusunda dikkatli olmanız gerekli, kendinizi iyi hissetmek adına alışverişi fazla kaçırabilirsiniz dikkatli olmanız gerek. Aynı zamanda bu süreçte yeni finans kaynakları da elde edebilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise size yine ödemeler, borçlar alanında destek sağlarken. Kendinizi rahat hissetmek için borçlarınızı yapılandırabilirsiniz maddi konular biraz öne çıkabilir. Ayrıca zamanda başkalarının finans ile ilgili sorunlarının çözümü size yansıyabilir, biraz böyle paranın çok konuşulacağı bir dönem sizin için, son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise kardeşler, yakın çevre ile iletişimde olma, onlarla bir arada olmanıza neden olacak, onların hayatını düzene sokmak isteyebilirsiniz, gideceğiniz kısa yolculuklar artacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzda gerçekleşen Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. İnanılmaz güzel bir etki iken size de yansıması çok güzel olacak, kendinizi öne çıkartmak, parlamak, sevgiyi aşkı yaşamak farkındalığınız artması hayattan beklentilerinizin netleşmesi tüm bunlar adına olumlu destek sağlayacak. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay ikili ilişkiler adına, yeni kararlar almaya uzun süreli bir ilişkiye başlamaya ya da mevcut ilişkinizi daha farklı bir boyuta çekmenize neden olacak. Tabi kova burcunda gerçekleşen bir etki olduğu için özgürlüğünüze aşırı düşkün olabilirsiniz ve bu yönde de bir karar almak kendi alanınızı yaratmak için gayretiniz olabilir. Son olarak Mars'ın burç değiştirmesi maddi konularda etkileyecek parasal konuları düzene sokmanızın ve tutumlu olmanızın önemli olduğu bir döneme başladınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki ruhsal anlamda içe dönmenizi, sevgiyi, aşkı nerede bulacağınızı anlamak ve değerlendirmek adına soru işaretleri ile karşı karşıya bırakabilir. Gerçekleşecek dolunay ise iş ortamı, sağlık ve hayatınızda aldığınız sorumluluklar adına yeni bir dönemi başlatacak, hayatı beklentilerinizi, isteklerinizi, neyi nasıl yapacağınızı anlamak adına bir gayretimiz olabilir. Yine iş ortamında özgürlüğünüze çok düşkün olacağınız için başkalarının fikirlerine karşı bir mücadelemiz olabilir. Mars’ın burç değiştirmesi ve burcunuza geçmesi sizin hayatın her alanında yeniden başlamanız, düzen oluşturma, hayatınızı düzenlemek, bilgilerinizi, bilgi birikimlerinizi yansıtma adına fırsat sağlayacak, biraz sağlığa dikkat etmeniz gerekli, sağlıklı beslenmenizi tavsiye ederim.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş, Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Sizin  popülerliğinizi arttıracak ve yeni güzel arkadaş gruplarıyla vakit geçirmek için çok olumlu yansıması olacak bir etki. Fiziksel görünüşünüze çok önem verip, kozmetiğe biraz fazla para harcayabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise sizi çok mutlu edecek, aşk adına tetikliyor hayatınıza aşkın gelmesi güzel bir ilişkiye başlamak kendinize vakit ayırmak tüm bunlar adına çok güzel imkanlar oluşurken. Duygusal karmaşalarınızı da çözümleyebileceksiniz. Haftanın son etkisinde ise Mars burç değiştirecek bu etki zorlu yansıyabilir. Özellikle bardağın boş tarafından bakan bir ruh hali sizi gerebilir, iş ortamındaki maddi konuları yükseltmek için daha fazla eforunuz olabilir. Maddi konuları, iş ortamını düzene sokma gayretinde olacaksınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer alanında etkileyecek kariyer de fırsat elde edilirsiniz. Karlı bir döneme başladınız, maddi kaynaklarınızda kariyerdeki başarılarınız doğrultusunda arttırabileceksiniz. Biraz egosal problemler olabilir, çevrenizde ama yine de çok güzel bunu idare edip olayları lehinize çevirebileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise aile ve yuva kavramlarını tetikliyor. Evde vakit geçirmek, evde kendinize yeni bir alan yapmak adına bir başlangıç süreci. Ev ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Son olarak Mars'ın burç değiştirmesi ise kalabalık arkadaş grupların da yer almanıza, kalabalıklarla eğitim programlarının öne çıkmasına ve kendinizi geliştirmek adına bir mücadeleye sebebiyet verebilir. Ruhsal farkındalığınızı artırmak adına bir destek alabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Oldukça güzel bir etki size eğitim, uzun yolculuklar, seyahat bu alanda destek oluştururken. Gideceğiniz yolculuklar size çok karlı yansıyacak, maddi kaynaklarınızı da düzenlemeniz adına güzel olanaklar varken. Eğitimle ilgili konularda kazanç sağlayacaksınız. Gerçekleşecek dolunay  ise yakın çevre ile olan iletişiminizi, PR çalışmalarınızı, popülerliğinizi arttıracak kurduğunuz iletişim, özellikle sosyal medya üzerinden iş yapıyorsanız size getirisi büyük olurken. Uzun zamandır göremediğiniz yakın çevrenizde ile görüşebilir arkadaşlık ilişkilerinizi arttırabilirsiniz. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi kariyerde etkileyecek. Kariyer hayatınızı düzene sokmak adına detaycı olacaksınız, yazılı işlerinizi halledebileceksiniz. Bütün zihin yapınızı ve bütün gayretinizi kariyere yönlendirileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizin para kaynaklarınızı gözden geçirmenize, gelirlerinizi, borçlarınızda da hamle yapmanıza sebebiyet verecek. Ev ya da daha başka büyük bir yatırım yapıp bir borçlanmaya gidebilirsiniz. Yine eğitim anlamında kararlı olduğunuz bir süreç özellikle, Ayın 15'inden sonra eğitim konularına çok odaklanacaksınız. Bu doğrultuda maddi kaynaklarınızı arttırmak için bir eğitime yönlenebilirsiniz. Hem gerçekleşen dolunay hem Mars'ın Başak burcuna geçmesi daha fazla bilgi ve donanım kazanma isteği getirecek,  kendinizi geliştirmek istediğiniz bir dönem, bu süreç ile  beraber özellikle gerçekleşecek dolunayında gelirler alanınızda olması, size kaynak açısından bolluk bereket sağlayacak. İnternet üzerinden yapacağınız işlerden kar sağlayacağınız bir dönem. 

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda güzel bir döneme sokarken. Hayatınızda kimse yoksa mükemmel bir ilişki her an hayatınıza gelebilir. Gerçekleşecek dolunayda burcunuzda olduğu için hayatın her alanında ben biz dengesini oturulabilecek. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi hayatın her alanına güzelce yansıtabileceksiniz. Sizin için önemli ve verimli bir dönem sadece egosal problemler canınızı sıkmasın, yeri geldiğinde sizde bunu uygulamalısınız, sınırını çizmek adına. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise sizin finans kaynaklarında kalıcı hamle yapmaya, borçlarınızı düzenleme adına daha yazarak yol alma, akılcı bir muhasebeye iyi bir sisteme yönlendirebilir. Aşk adına ise sosyal medya aracılığı ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık alanında etkileyecek bir yandan da iş ortamınızı düzenleyeceksiniz, nakit para akışınız hızlanırken. Angarya işleriniz biraz artabilir, günlük rutin işleriniz halletmek için daha fazla gayret göstereceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise biraz bardağın boş tarafından bakmanıza neden olabilir. Kendi içinizde dönmeniz ve özgürlük anlayışınızda farklılıklar yaratabilir. Sürekli kısıtlanıyorum enerjisi doğabilir.  Mars’ın Başak burcuna geçmesi ise karşıt burcunuzda yer aldığı için, ikili ilişkiler evlilikler, ortaklıklar alanında,  hayatınızı düzene sokmanızı sağlayacak. Bu doğrultuda plan ve program yapabilirsiniz. İkili ilişkiler adına güzel bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkinizde ise evlilik yolunda bir karar alabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter