Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gökyüzünde Boğa Burcu'nun dönemi başlıyor. Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
12 Nisan 2020
Gökyüzünde Boğa Burcu'nun dönemi başlıyor. Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, sağlığımızın, sıhhatimizin yerinde olduğu, ağız tadımızın bozulmayacağı bir hafta diliyorum.

Gökyüzünde gündemi ise çoğunlukla Merkür’ün açıları belirlerken, buna Güneş’in yaptığı açılar ve burç değişimi destek verecek.

YENİ HAFTAYA GERGİN BAŞLAYACAĞIZ

Haftaya ise gergin başlayacağız kolay etkiler altında olmayacağız.

Perşembeye kadar devam edecek gergin ortamda, sakin davranarak ilerlememiz çok önemli.

MERKÜR'ÜN ZORLU AÇILARI İLE HAFTAYA BAŞLAYACAĞIZ

İlk olarak Merkür; (iletişim, haberleşme, zihin gezegeni) Kuzey-Güney ay düğümü dediğimiz kadersel kararlarımızı, karmalarımızı gösteren noktalara zorlayıcı açıda bulunacak.

SÖYLEDİĞİMİZ SÖZLERİN TELAFİSİ OLMAYACAK! 

PERŞEMBE'YE KADAR DA KONUŞMALARIMIZ ÇOK ÖNEMLİ OLACAK!

Merkür Koç Burcu'ndaki konumundan bu açıları gerçekleştirirken; bu etkiden dolayı söylediğimiz sözlerin telafisinin olmadığını, perşembeye kadar konuşmalarımızın çok önemli olduğunu, hayatımızda bir şeyleri dönüştürüp, değiştirebileceğimiz gibi, yıkıma da sebebiyet verebileceğini söyleyebilirim.

Dilimizin kemiği yokken, düşünerek konuşmak bu enerjinin arkasına sığınmadan dikkat ederek iletişim kurmak çok önemli. Ortalığı sözlerinizle yakıp yıktıktan sonra "Merkür yüzünden oldu" diyemeyeceğinize göre, benim uyarılarımı dikkate almanız yeterli olacak... 

 

 

Olayların tam olarak ne olduğunu anlamadan, yorum yapmamalıyız.

Her şey göründüğü gibi olmayabilir, aklımızdakini sivri dille karşı tarafa aktarmamalıyız ama, bunu aktarma isteğimiz olacak maalesef...

Bu yüzden kontrolü elden bırakmamalıyız.

BU HAFTA KONUŞMALARIN, ALINAN KARARLARIN DÖNÜŞÜ OLMAYACAK!

Konuşmaların,  alınan kararların geri dönüşü yok, deneme yanılma yöntemi ile ilerleyebileceğimiz günler içinde değiliz.

İletişime, haberleşmeye, insanlarla kurduğunuz kontaklarda, yaptığınız konuşmalarda daha dikkatli olup, sabır kelimesini perşembeye kadar çok iyi algılayıp hayatımıza yerleştirmeliyiz.

ÖZELLİKLE AİLE VE KARİYERİNİZLE İLGİLİ KONULARDA ALDIĞINIZ KARARLARIN, SÖZLERİN GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYACAK!

Özellikle aile ve kariyerle ilgili konularda aldığınız kararların söylenen sözlerin geri dönüşünün olmayacağını belirtmek isterim.

PAZARTESİ ÖNEMLİ BİR ETKİ DAHA VAR!

GÜNEŞ'İN ZORLU AÇISINA DA DİKKAT!

Pazartesi günü hayatımızda olacak diğer bir etki ise Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna yapacağı zorlu açı olacak.

Kariyer ile ilgili konularda gerginlik yaşamamıza, ön planda olmak ile ilgili problemlere neden olurken, mantıkla gidemediğimiz zaman fırsatların kaçacağını gösteriyor.

BİREYSEL HAREKETLERE DİKKAT! 

YANLIŞ KARARLAR ALABİLİRSİNİZ

19 Nisan’a kadar bu etki devam edecek, 19 Nisan’a kadar bireysel hareket ettiğimiz konularda, gerçeği göremeyip yanlış kararlar alabiliriz.

Geri planda kalıp seyirci olabilmek ve her zaman mantıkla yol almak iyi gelecektir.

Kariyerle ilgili konular, devlet dairelerindeki işlerimiz, yine kurumsal işler bunların hepsinde aksamalar sıkıntılar olabilir.

19’una kadar mantıklı davranmak zarar görmememizi sağlarken, bireysel adımlardan ziyade kuralına uygun şekilde ilerlemeliyiz.

MERKÜR, MARS VE VENÜS ETKİLERİ... 

19 NİSAN - 24 NİSAN SÜRECİNDE... 

İŞTE DETAYLAR

Haftanın diğer etkisinde Merkür, Mars ve Venüs ‘e çok güzel açılar gerçekleştirecek.

19 Nisan’dan 24 Nisan’a kadar olan süreçte iletişimde güzel konuşmalar yapabileceğimizi, hayatımızda kariyer ve aile konuları çok rahat olmasa da aşk ve yakın çevreyle olan konularda fayda sağlayacağımızı, zekamızı kullanabildiğimiz karlı dönemi işaret ederken.

İnternet üzerinden yapılacağımız işleri destekleyen enerjiler olacak.  

Bu sefer hızlı konuşmak, hızlı düşünmek bize fayda sağlayacak.

Sevginizi karşı tarafa doğru aktarabileceksiniz, yanlış anlaşılma riskimiz azalacak.

Bu etki 19 Nisan’dan daha önce çarşamba günü hayatımızda olsa da fayda sağlayacağımız kısmı 19 Nisan’dan sonra Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle olacak, Güneş’in de zorlu açıları bitmiş olacak.

Önemli konuşmalarınız, yazışmalarınız  varsa, yine para akışını hızlandırmak adına bir şeyler yapacaksanız; ayın 19’dan sonrasını değerlendirmeniz faydalı olur.

HAFTAYI GÜNEŞ'İN ETKİSİYLE KAPATACAĞIZ

GÜNEŞ BOĞA BURCU'NA GEÇECEK

GÖKYÜZÜNDE RESMİ OLARAK BOĞA BURCU'NUN DÖNEMİNİ BAŞLATACAK

Haftayı 19 Nisan itibari ile Güneş’in, kimliğimizi, kişiliğimizi, statümüzü gösteren gezegen Boğa Burcu'na geçiş yapmasıyla kapatıyoruz.

Gökyüzünde resmi olarak Boğa Burçlarının dönemi başlarken, 20 Mayıs’a kadar sürecek bu etkinin genele yansımaları şu şekilde olacak. Yani Boğa Burcu'nun üzerimizdeki etkileri şu şekilde olacak: 

Konfor alanımıza daha düşkün olup, bildiklerimizi uygulama yeteneğimiz yüksek olacak... 

Beş duyumuza hitap etmeyen hiçbir şey bizi tatmin etmeyecek.  

Evde daha çok vakit geçirmemiz gereken bu dönemde bu etki iyi gelirken, daha iyi standartlarda nasıl yaşarız bunu deneyimleyeceğiz.

Yemeye içmeye daha çok düşkün olurken, kilo almaya da daha yatkın olacağız.

İştahımız her zamankinden daha yüksek olacak.

Ama yine de yemek, içmek güzel sofralar kurmak bize iyi gelecek.

Hareket etmek zorlaşırken, üşengeç olacağız.

Bir yandan da sabırlı ruh haline sahip olup yaşadıklarımızı daha kolay atlatabileceğiz.

Ayrıca riske girmek, düzen bozmak en son istediğimiz şey olacak.

Güven ise tüm ilişkilerimizde en önem verdiğimiz nokta olacak.  

Ayrıca doğanın uyanışını simgeleyen bu tarihler, güneş ve ağaçlardaki çiçeklerle içimizdeki sevgi tomurcukları da filizlenecek.

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR? 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı açı ile başlıyoruz. Bu etki burcunuzda yer alan Merkür tarafından gerçekleştiriliyor. Bu yüzden konuşmalarınız çok önemli, bu hafta kariyerinizde ve aile ortamında düşünmeden söylediğiniz sözleri telafi edemeyebilirsiniz, sıkıntılara sebebiyet verebilir. Bu yüzden lütfen düşünerek konuşun yine burcunuzdaki Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna zorlu açı yapıyor sizin için perşembeye kadar kolay etkiler yok. Doğru anlaşılmak başarılı olmak fırsatlar elde etmek o kadar kolay olmayacak perşembeden sonra daha rahat etkiler var. Öncelikle burcunuzdaki Merkür, Mars ve Venüs ile çok güzel temaslarda olacak hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözmeyecek ama sizi rahatlayacaksınız, çevreniz arkadaşlarınız size iyi gelecek. Son olarak ise Güneş burç değiştirecek ruhen sizi rahatlatırken gelirleriniz açısından kazançlı bir döneme gireceksiniz daha güvenilir ve sabit gelir elde etmeye yöneleceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün Kuzey, Güney Ay düğümü ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ruhsal anlamda zorlayacak yapmak istediklerinizi yapamamak, üstünüzdeki rehavet ile başlamak sizi gerecek, özellikle eğitimle ilgili konularda sıkıntı yaşayabilir, istediklerinizi yapamayabilirsiniz. Söylediğiniz sözler ise işlerinizin daha çok çıkmaza girmesine sebebiyet verebilir. Bu yüzden düşünmeden konuşmamalısınız. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna yaptığı zorlu açı yine belirttiğim gibi eğitim konularında sıkışmanıza neden olacak. Diğer yandan Merkür’ün Mars, Venüs ile yaptığı güzel etkiler, Perşembe’den sonra işlerinizin rayına girmesine ne kadar sıkıntı yaşarsanız da gelirlerinizin artacağını gösteriyor. Aynı zamanda Güneş burcunuzda geçiyor gökyüzünde esnasında eliniz başladı hayat standartlarınızı daha yukarı çekebileceğiniz gibi daha rahat hissetmeye başlayacaksınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ödemeler, borçlar ve kredilerde riskli hareketler yaptığınızda dönüşü olmayan yollara sokarken gereksiz borçlanmamaya mevcut ödemelerinizi bitirmeye yönelmenizi söylerken. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna yapacağı zorlu açı ise kalabalık gruplar yüzünden para kaybedebileceğinizi gösterirken, çevrenizdeki insanların hastalıkları ile ilgili problemlerin sizi bulmasına sebebiyet verecek. Perşembe’ye kadar dengenizi bulmak zor olacak. Diğer yandan Merkür’ün Mars, Venüs ile yaptığı olumlu açılarla gideceğiniz bir eğitimin, katılacağınız organizasyonun size iyi geleceğini gösterirken. Burcunuzdaki Venüs’ün güzel temasları iç huzurunuzun yerinde olmasını sağlayacak ve aşkta şanslı olmanızı sağlayacak.  Güneş’in burç değiştirmesi ile, iç dünyanızda neler oluyor bunları sorgulayacaksınız, aslında ne istiyorsunuz hangi yöne gitmelisiniz cevap bulacağız bir aylık döneme başladınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki evlilik, ikili ilişkilerdeki sıkıntıların kariyerinize yansımasına yine kariyerde çok fazla sorumluluk alıp evlilikteki problemlerin gün yüzüne çıkmasına sebebiyet verebilir. Haftanın ana teması ilişkiler ve kariyer olacak. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumu ile yaptığı zor temas yine bu konuya parmak basarken, iş ortamınızdaki sorunları partneriniz aynı şekilde tolere edemeyebilir ve gerilebilirsiniz. Perşembe’den sonra ise Merkür’ün Mars ve Venüs ile yapacağı olumlu açılar en azından gayretlerinizin paraya dönmesini ve gelirlerinizi arttırmanızı sağlarken, bir nebze olsun içinizin rahatlamasına sebebiyet verecek. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal çevrenizin size verdiği destekle hafta başında yaşadığınız gerginliği azaltacaksınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında zorlarken, yapmanız gereken işleri ertelemeniz, işlerin birikmesine ve sonra çok şey kaybetmenize sebebiyet verebilir. Bu yüzden güzel bir planlamayla bu işin üstesinden gelmelisiniz. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumu ile yaptığı zorlu açı eğitimle ilgili konular, yurtdışında ticaret yapıyorsanız sorumluluk almanızı, iş ortamındaki işleri programlı bir şekilde yapmanız konusunda aynı ihtarı yapıyor. Merkür’ün Mars ve Venüs ile yaptığı açılar ise size iyi gelecek perşembe itibari ile partneriniz yaşadığınız zorluklara destek olacak ve işlerinizin daha hızlı ilerleyebilecek. Ayrıca kalabalık gruplara iş yapabilirsiniz. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise direkt kariyerde etkiliyor. Kalıcı iş fırsatları oluşacağı gibi, işlerinizi sabitleyeceksiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür’ün Kuzey, Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ödemelerde sıkıntıya sokarken, riske girmemeli ve mevcut koşulları korumaya odaklanmalısınız. Çocuklar ve eğitimle ilgili konularda gerilebilir, gereksiz sorumluluklardan kaynaklı da içinize kapanabilirsiniz çok fazla bu hafta insanlarla bir arada olmak istemeyeceksiniz. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumu ile yaptığı zorlu açı ödemeler, borçlar konusunda sizi gerecek, ödemelerinizi perşembeye kadar tam olarak halledemeyebilirsiniz. Merkür’ün Mars ve Venüs ile yaptığı olumlu açı ile iş ortamındaki sorumlulukları artırıp, daha fazla çalışıp ödemelerinizi yapabileceğinizi gösteriyor. İlla parasal zorluk yaşayacak değilsiniz ama yine de paralarınızın gelmesi ödemeleri halledebilmek adına da zorlanabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise onları eğitim açısından size destek verecek enerji olarak da size iyi gelecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün Kuzey, Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etki ev, aile konularında gel git yaşamınıza neden olurken, burada yaşadığınız problemler ilişkilerinize ve işe yansımasına çok dikkat etmeli dengeyi bulmalısınız. Düşünmeden yaptığınız konuşmalar telafisi olmayan durumlara sebebiyet verebilir. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna yaptığı zorlu açıda evlilik ve kariyer konusunda dengeyi oturtmak adına perşembeye kadar sıkıntıları işaret ederken. Perşembe günü itibari ile Merkür’ün Mars ve Venüs ile yaptığı olumlu açılar aşk, çocuklar, hobileriniz ile hafta başında yaşadığınız gerginliği azaltırken. Hayatınızda kimse yoksa, yeni bir ilişki durumu gündeme gelebilir. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise ödemeler, başkasının gelir kaynaklarından gelir etmeniz adına olumlu etkileyecek gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Miras beklentiniz varsa da önümüzdeki bir aylık süreçte güzel haberler gelebilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki hem yakın çevreniz ile sıkıntılar yaşamanıza hem iş ortamındaki sorumlulukların artmasına sebebiyet verirken. Sağlık açısından ise dikkat etmesi gereken burçlardan bir tanesiniz perşembeye kadar risk durumunuz fazla o yüzden sokağa çıkarken ekstra dikkat etmelisiniz, tedbiri elden bırakmamalısınız. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumu ile yapacağı zor etkiler, yine bu konuda sağlıkta dikkat etmeniz gerektiğini gösterirken, sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir hafta. Merkür’ün Mars ve Venüs’e yaptığı olumlu etkileşimler ise perşembeden sonra riski daha normale çekerken, aynı zamanda işe gitmeye başlayabilirsiniz. Son olarak Güneş karşıt burcunuza geçiyor, ikili ilişkiler, evlilik ortaklıklar adına güzel bir dönem güvenmediğiniz insanları hayatınızdan çıkartırken, güzel bir ortaklık girişimine başlayabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümüne yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki para konusunda sıkıntıya girmenize sebebiyet verirken, gereksizlik harcama yaptıysanız bedelini ödeyebilirsiniz. Bu yüzden düşünmeden harcamamalı gereksiz ödemelere girmemelisiniz. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna yaptığı zorlu açından dolayı hobilerinize ve kendinizi ayırdığınız zamanın sizi zorlayacağını gösterirken, sorumluluk almanız gerektiğini vurguluyor. Merkür’ün Mars ve Venüs’e olumlu açıları ilişkiler adına sizi rahatlatacak. Perşembe’den sonra kendi dengenizi bulurken, partnerinizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Yine hayatınızda birisi yoksa aşk için güzel bir döneme başlıyorsunuz. 24 Nisan’a kadar çok güzel etkiler altındasınız. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise çalışma ortamınızda etkileyecek, daha güvenli daha stabil, rahat koşulları sağlamaya başlayacaksınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkilerde sizi zorlayacak, karar almanıza sebebiyet verecek. Ev düzeniniz, aileyle ilgili konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Zor giden evliliğiniz varsa boşanma kararı alabilirsiniz ama belirtmem gerekirse bunun için uygun değil, dönüşü olmayabilir sakin olmalısınız. Yine burcunuzda gerçekleşen Jüpiter-Pluto kavuşumunun Güneş ile yaptığı zorlu açı değişimlerin olabileceğini taşınma yer değişimi, sıkıntılı ilişkinizin bitme noktasına gelebileceğini gösteriyor. Merkür’ün Mars ve Venüs ile yaptığı olumlu etkileşimler ise size güzel bir iş ortamı ev düzeni sağlarken evden çalışabilirsiniz ve hafta başında yaşadığınız gerginlikleri de rahat bir şekilde üstenizden atmanıza sebebiyet verecek. Gayet olumlu bir etki. Güneş’in burç değiştirmesi ise aşk da destek veriyor. Aşk çocuklar ve hobileriniz konusunda güzel fırsatlar elde ederken kendinizi daha rahat seçeceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki çalışma ortamınız da karar almaya ve mecburi dönüşümlere sebebiyet verirken, yakın çevrenizi dinlemelisiniz, başkasının sözleri sizin yanlış karar almanıza neden olabilir. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumuna yaptığı zorlu açı yakın çevrenizden, komşulardan kaynaklı sıkıntılara ve onlardan dolayı gerilmenize sebebiyet verecek. Burcunuzdaki Mars’ın Merkür ve Venüs ile yaptığı güzel açılırsa perşembe itibari sizi daha çok rahatlatacak, enerjinizi daha yüksekte tutacaksınız. Bu sefer kuruduğunuz doğru iletişim sizi yukarı taşıyacak, doğru insanlarla doğru teması kurabileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise aile ve yuva kavramlarında daha değişik bir yola, ev düzeninizi yenileme isteğine yöneltecek. Ev dekorasyonunda değişimler yapabilir, evinizi düzeltebilirsiniz. Taşınma isteğiniz varsa önümüzdeki bir aylık süreç bunun için oldukça uygun.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Sizi ödemeler, borçlar alanında sıkıştıracak, düşünmeden yaptığınız harcamalar gerebilir. Sosyal çevrenizde de önemli değişimler olurken, bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Maddi konular özel hayatınızda da problem yaşamanıza neden olurken, perşembeye kadar daha sakin ilerlemelisiniz. Güneş’in Jüpiter-Pluto kavuşumu ile yaptığı zorlu açı para konusunda gereksiz harcamalar de sizi uyarırken bu hafta çok nakit para ile dolaşmayın. Merkür’ün Mars ve Venüs ile yaptığı olumlu açı, perşembeden itibaren kazançlarınızı artıracağınız yönünde destek sağlarken. Ailenize para harcayabilir onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Güneşin burç değiştirmesi yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili karar almaya onların sıkıntılarını çözmek için daha fazla zaman harcamanıza sebebiyet verecek.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
güneş
merkür
mars
boğa burcu
kuzey güney ay düğümü
ay düğümü
kuzey ay düğümü
Güney Ay Düğümü
Sema Sidar
Astroloji
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni

Facebook Google plus Instagram Twitter