Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gökyüzünü tamamen Başak Burcu'nun etkileri saracak! Tabii hayatımızı da! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

Astroloji
24 Ağustos 2019
Gökyüzünü tamamen Başak Burcu'nun etkileri saracak! Tabii hayatımızı da! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, çok mutlu bir hafta olması dileklerimle yeni hafta için yorumlarıma başlıyorum...

Önemli bir haftaya başlıyoruz.

Gökyüzünü tamamen Başak Burcu'nun etkisi saracak...

Düzen, tertip, çok çalışma, disiplin, detaylar hayatımızı şekillendirecek.

İLK ETKİ VENÜS, MARS, GÜNEŞ'İN URANÜS'LE OLAN ETKİSİ

Bu yönde ilk etkimiz Venüs, Mars ve Güneş üçlüsünün gerçekleştirdiği stelyum açı kalıbının Uranüs’e yaptığı olumlu açı olacak.

Venüs; sevgiden, Mars; mücadeleden, Güneş; kimliğimizden sorumlu iken, Uranüs; sınırı, sıra dışılığı, farklılığı temsil eden gezegenin desteğini alacak.

GÜVENDİĞİMİZ İÇİN VAZGEÇEMEDİĞİMİZ KONULARDA HAMLE ZAMANI!

Böylece hayatımızda güven duygumuzdan dolayı vazgeçemediğimiz, standartlarımızı kayıp etmemek için riske girmediğimiz konularda hamle yapabileceğiz.

YENİ BİR DÜZEN YENİ BİR ORTAM ARAYIŞINDA OLACAĞIZ

Yeni bir düzen yeni bir ortam arayışında olacağız.

ESKİ KIYAFETLERİMİZE BİLE VEDA ZAMANI

Bu hafta uzun zamandır giymediğimiz eski kıyafetleri alanımızdan çıkarmak, maddi olarak korkularınızdan arınmak, hayatımızda sağlıklı beslenmeyi getirmek, duygu ve düşüncelerimizi doğru ifade etmek, sevgi ile var olmak, sevgide emeğe önem vermek için çok olumlu etkiler var.

Kalıcı adımlar atıp, çalışkanlık ile sonuç alacağız.

Özellikle sağlıkla ilgili olarak geçireceğimiz operasyonlarda ya da aldığımız hizmetlerden memnun kalacağız bir hafta.

Doktor kontrolleriniz varsa bu olumlu etkiden yararlanabilirsiniz.

KÖTÜ GÜN DOSTU, İYİ GÜN DOSTU ORTAYA ÇIKACAK

Diğer yandan ilişkilerde emeğin kazanacağı, kim kötü gün dostumuz bunu anlayacağımız ve bu yönde hamleler yapacağımız, belki hayatınızdan çıkaracağınız insanlar olabilir.

Ama bunların hepsini sevgi ile yapacağız kesinlikle sıkıntı yaratmayacak.

YENİ HAFTADA TAKINTILI RUH HALİNE DİKKAT!

Bu kadar baskın Başak Burcu temasından dolayı takıntılı ruh halimiz olabilir, çok küçük şeyleri kafamıza takabiliriz.

Takıntılı olmamak için, hayatımızı düzenlemeye yönelerek, okuyarak araştırarak zihnimizi meşgul edebiliriz.

HAFTANIN 2. ETKİSİNDE MERKÜR VAR.

MERKÜR, 29 AĞUSTOS'DA BAŞAK BURCU'NA GEÇECEK

Haftanın en güzel etkilerinden bir tanesi 29 Ağustos'da gerçekleşecek Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeninin Başak Burcu'na geçmesi olacak.

Merkür, Başak Burcu'nda yönetici olduğu hem de yüceldiği pozisyonda olduğu için bize inanılmaz güzel bir etki olacak.

İletişimde, konuşmada başarılı ve etkili konuşmalar yapabileceğiz.  

Analitik düşünüp, zekâmızı aktif bir şekilde kullanabileceğiz.

Karşımızdaki insanı rahatlıkla ikna edebileceğiz.

Özellikle yazı, matbaa, basın, yayın, sağlık sektörü, hizmet sektörü buralarda kurduğumuz iletişimde başarı sağlayacağız.

Bu alanlarda çalışmalarınız varsa bu süreçte her şey umduğunuzdan daha kolay ilerler.

Elektronik eşya almak, teknoloji ile ilgili gelişmelerden faydalanmak, yatırım yapmak, zor ve karmaşık olan problemleri çözmek adına yetenekli olacağız.

Diğer yandan fazla fedakâr olabiliriz, iyilik olsun diye konuşmalarda tutamayacağımız sözler verebiliriz.

Buna dikkat etmemiz lazım.

Bu olumlu etki 14 Ekim'e kadar sürecek ve gökyüzündeki diğer Başak Burcu enerjileri ile organizasyon yeteneğimizi de rahatlıkla kullanabileceğiz.

Araştırmak, öğrenmek, bilmek bize iyi gelecek.

Detay gerektiren işlerden zihnimizi kurtarmak için de hem meditasyon hem de yoga tarzı faaliyetlerle biriken zor enerjiyi atabiliriz.

BAŞAK BURCU'NDA BİR DE YENİ AY VAR YENİ HAFTADA!

Haftanın son etkisi, hafta başında kurduğumuz Başak Burcu çatısını sağlam temeller atarak bir düzen oluşturacak.

30 Ağustos'da 6 derece Başak Burcu'nda Uranüs’ün ve Mars’ın başrollerde olduğu bir "Yeni Ay" gerçekleşecek.

Yeni Ay hayatımıza başlangıçları getirecek...

Konuşmak, iletişimde olmak, zekamızla hayatımızı düzenlemek başarılar elde etmek adına yeni başlangıçlar bizi bekliyor.

Yeni ay Uranüs’e tam üçgen açı gerçekleştirirken, Venüs -Satürn olumlu açısı oluşmaya başlayacak ve Mars'ın birebir aktif rolde oynamasıyla, mücadelelerimizi başarı ile sonuçlandırıp, beklediğimiz paraları elde edebileceğiniz.

Fakat Yeni Ay'ın ana temasını es geçmememiz önemli, Yeni Ay'ın ana teması ”iyi  niyet." Bunu atlarsak, negatif durumlarla karşılaşabiliriz.

Yeni ayın pozitif etkisini kullanabileceğimiz alanlardan bir diğeri ise sağlıklı yaşam ve diyet olacak. 

Bağırsaklarımız için hassas bir süreç.  

Takıntılarımız bağırsaklarımıza yansıyabilir, en küçük baskının stresin bize hastalık yaratabileceği etkiler var, Yeni Ay gerçekleşirken “Thuban” sabit yıldızı da aktif bir pozisyonda olacak, bu sabit yıldız ile birden fazla işte başarı elde etmek isterken, sanatsal yeteneklerimizi öne çıkartabileceğiz.

ZEHİRLENME ETKİLERİ VAR, YEDİKLERİMİZE DİKKAT!

Ama sabit yıldızın doğasında, zehirlenme durumları var, yediklerimize dikkat edelim.

 

Bir yandan da zihnimizin aşırı meşgul olmasından dolayı, eşyalarımızı kayıp edebiliriz.

Bunların dışında iyiliğin kazandığı, eğitim sektörü, hizmet sektörü, sağlık sektörü burada bizi desteklerken.

Hayatımıza düzen getirebileceğiz, bu düzen için gerekirse risk alabileceğiz. Hatta belki yer bile değiştirip, taşınacağız.

Güven duygusu öne çıkacak zihinsel karmaşalarımızı duygusal iniş çıkışlarımızı dengeleyebileceğiz.

Kalıcı adımlar atmak isteyecek, gelecek üzerine daha büyük planlar yapmak isteyeceğiz.

Fedakarlığımız artacak hatta bunun için gereksiz gayret göstereceğiz.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİNİ İNCELEYELİM:
Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs, Güneş ve Mars üçlüsünün Uranüs’ yaptığı olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki ile haftanın ana teması sağlıkla ilgili konular, hizmet aldığınız insanlar, iş ortamınız, üstünüze aldığınız sorumluluklar olurken. Bu konularda alacağınız kararlarla kâr elde edeceksiniz. Özellikle iş ortamınızda emeklerinizin sonuçlarını almak, gereğinden fazla çalıştıysanız getirileri görmek için olumlu süreç hayatınızda olurken. Çok fazla Güven arayışında olacaksınız iş ortamında bu yönde bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Merkür iletişim gezegeni burç değiştirirken aynı konuları vurgulayacak, gerçekleşecek yeni ayda aynı temayı çok baskın bir şekilde önünüze getirirken, yeni bir iş ortamına geçebilir iş ortamını düzenleyebilirsiniz. Sağlık açısından, organik beslenmeyi deneyimleyerek, bir düzen oluşturabilirsiniz, ayrıca ertelediğiniz işlere yönelerek konuda yeni başlangıçlar arka arkaya gelebilir ve detayların kazanç sağladığını da unutmamak lazım.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs Mars ve Güneş üçlüsünün ile Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Uranüs burcunuzda yer alıyor ve bu üçlüye çok güzel bir açı atıyor. Bu etki ile kendinizi konfor alanı yaratmak için gayret içinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda aşk ilişkiler adına çok güzel bir dönem belki uzun zamandır beklediğiniz aşk ilişkisi kapınızı çalabilir ya da mevcut ilişkinizdeki tüm yaraları sarabilirsiniz. Burada güven duygusunu çok önem vereceksiniz. Güvenilir olmak, güvenilmek size iyi gelecek. Aynı zamanda hobilerinizden gelir elde edebilir para kazanabilirsiniz. Diğer yandan Merkür, iletişim gezegeni ile yeni ay aynı temayı hayatınıza getirmesi ile hobilerinize, çocuklarla ilgili konulara ve hayatınızı daha iyi nasıl yaşayabilirim konu başlangıçlarında, yeni başlangıçlar olurken aktif bir iletişim ağınız olacak. Bu konu ana başlığınız olacak, önümüzdeki bir ayınızı bu yönde şekillendireceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs, Mars ve Güneş üçlüsünün Uranüs’e yaptığı olumlu açıyla başlıyoruz. Uranüs’ün burç konumu oldukça zor bir alandan etkiliyor. Bu yüzden bütün hafta önce içinize dönüp sonra aile ile olan konulara yöneleceksiniz. İş ortamındaki sıkıntılar biraz artabilir, oradaki güvensizlikler öne çıkabilir. Ama siz hislerinize güvenip, ailenizin ve yakın çevrenizin desteği ile bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Ev ortamını düzenleyebileceğiniz ve evinize yeni bir düzen getireceğiniz dönem bu yönde Merkür iletişim gezegeninin burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ayda aynı temaları öne çıkartıyor. Ev düzeni, evinizde tadilat tamirat işleri ve aile içindeki sağlıkla ilgili konuları çözümlemek için gökyüzü size yardımcı olacak. Biraz takıntılarınız artabilir, burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bir diğer yönetici olduğu burca geçiyor, iletişiminizi arttırırken zihnimizin yoğunlaşmasına sebebiyet verecek. Buna dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs Mars ve Güneş üçlüsünün Uranüs; sınır ve sıra dışılığı temsil eden gezegene yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile kalabalık ortamlara girebilecek, yakın çevreniz ile vakit geçirebileceksiniz. Özellikle iletişim yetenekleriniz artarken konuşabilmek iletişimde olmak çok iyi gelecek. Aynı zamanda bu süreçte yeni geleceğe dair projeleriniz için plan ve program yapabilirsiniz. Bir yandan Merkür, iletişim gezegeni burç değiştirecek bir yandan gerçekleşecek yeni ay aynı temaları öne çıkartacak. Yakın çevreniz ile vakit geçirmenizi sağlayacak aynı zamanda iletişim yeteneklerinizi öne çıkartacak. Zekâ kapasitenizi verimli kullanabilirken. Hem Başak burcu temaları hem de sizin burcunuzu doğası çok fazla duygusal konulara takılıp kırılganlığı artırabilir, bu yöndeki durumlara ve konulara dikkat etmenizi tavsiye ederim.  Hobilerinize yönelerek bu durum dan çıkış sağlayabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs, Güneş, Mars üçlüsünün Uranüs; sınır ve sıra dışılığı temsil eden gezegene yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde sağlam adımlar atmak için hamle yaptıracak, kazançlarınızı daha iyi bir boyuta getirmek için harekete geçeceksiniz, gelirlerinizi farklı bir iş dalına taşıyabilirsiniz. Özellikle bu dönemde yaptığınız iş görüşmelerinin sonuçları Ekim ayında görebilirsiniz.  Diğer yandan gerçekleşecek yeni ay ve Merkür'ün burç değiştirmesi ile aynı temalar öne çıkarken. Ana temanız gelirlerinizi düzgün harcamak, gelirleride düzenlemek ve para ile ilgili sıkıntıları aşmak için bir plan oluşturmak olacak. Gelirlerinizi daha ve bilinçli harcayacağınız bu konuda yeni başlangıçlar yapacağınız olumlu etkiler var.  Hem harcamak hem kazanmak adına fırsatlar oluşacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, resmen gökyüzü size ev sahipliği edecek. Her tema her etki sizin burcunuza çıkıyor. Öncelikle burcunuzda bulunan Venüs, Mars ve Güneş çok olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Bu etki ile bireyselliğin dışında eğitim sektörü, uzun yolculuklar, yurt dışı ile alakalı konular, yüksek lisans, doktora bu alanlarda başarı sağlarken. Yine bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapabilir öğretmenlik yeteneklerinize en üst düzeyde karşınızdaki insana yansıtabilirsiniz. Merkür; iletişim gezegenin ki burcunuzun yönetici gezegeni ile çok güzel bir ortaklığa başladınız. Diğer yandan burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek başta da belirttiğim gibi gökyüzü emrinize amade, bu yüzden öne çıkmak parlamak, takıntı yerine hayatınızı düzenlemek, bütün yeteneklerinizi ortaya çıkartma zamanı. Minik detaylar sizi yorabilir, bulara takılmamaya hayatınızı dolu dolu yaşamaya dikkat etmelisiniz. Önce ilerlemek istediğiniz alanları belirlemek ve bu yönde hamle yapmak  çok iyi gelecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs, Mars ve Güneş üçlüsünün yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu üçlünün güç birliği sizi  kendi içinize yöneltecek. İş ortamındaki sıkıntıları açmanızı sağlayacak aynı zamanda özellikle kendinizi ruhsal konulara yöneltebilirsiniz ve parayı da olumlu şekilde kullanmayı deneyimleyeceksiniz. Borçlar, krediler, ödemelerin düzenlenmesi gereken zaman zarfındasınız. Başkasına maddi konularda kesinlikle tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi ve gerçekleştirecek yeni ay sizi burç olarak zor bir alandan etkiliyor. Kendi içinizde dönebilirsiniz, hayatı sorgulayabilirsiniz, iş ortamındaki minik detaylara takılabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alamama durumu oluşabilir fakat burada daha sakin olup Eylül ayında bu dönemin meyvesini toplayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs, Mars ve Güneş üçlüsünün Uranüs; sıra dışılığı temsil eden gezegene yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklarda karar almaya. Kalabalık gruplardan hayatınıza girecek yeni bir aşka sebep olurken. Sosyalleşerek işlerinizden sonuç alacaksınız. Bu arada mevcut sıkıntılı giden bir ortaklığımız varsa çözümleyebileceksiniz. Hem Merkür'ün burç değiştirmesi hem de başak burcunda gerçekleşecek yeni ay aynı temaları ortaya çıkartacak. Geleceğe dair projeleriniz için önemli bir dönem başlıyor, bu alanda titiz ve detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. Kalabalık gruplarda eğitimle ilgili bir alanda yer alabilir ya da kalabalık bir grup ile eğitime katılabilirsiniz. Eğitim teması öne çıkarken, diğer bir alan ise sağlıkla ilgili konular araştırmalar yapabilirsiniz, hayatınıza sağlıklı beslenmeyi oturtma gayretiniz olabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs, Mars, Güneş üçlüsünün Uranüs’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak sağlıkla ilgili konularda kararlar alabilir, çalışma ortamınızı ve sağlığınızı çok kontrollü bir şekilde dengeleyebilirsiniz. Yine işiniz de ki detaycılık, kariyerle ilgili konular size başarı getirecek. Kariyerle ilgili bir eğitim programında yer alabilirsiniz. Ayrıca sağlık içinde önemli bir süreç Merkür'ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yine ay size kariyerle ilgili konulara ve sağlığa yönlendirecek. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da işinizi farklı bir alana yaymak istiyorsanız. Bu süreç iyi gelecek ve başarı elde etmenizi sağlayacak. Titiz çalışmanız, detaylara önem vermeniz daha yüksek başarı elde etmenizi sağlarken. Çalışma saatlerinizin esnek olması ise size oldukça iyi gelecek. Son olarak bu hafta Eylül ayı için sürpriz bir yolculuk planlayabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs, Mars, Güneş üçlüsünün Uranüs’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile özellikle partnerinizle yolculuğa gidebilir, yer değiştirebilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular, eğitimle ilgili alanlar öne çıkarken kendinizi geliştirmek için bir eğitim programında yer alabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmanız sağlayacak pozitif etkiler var ama haftanın ana teması hatta önümüzdeki bir ayın sizde vurgulanan konusu eğitim, yurtdışı ve uluslararası konular. Bu anlamda Merkür'ün burç değiştirmesi ve Başak burcunda gerçekleşecek yeni ayda bu temalara iyice vurgu yapacak. Yurt dışına çıkabilir, iletişim yeteneklerinizi aktif şekilde kullanabilir. Diğer yandan özellikle üniversite ile ilgili konular yüksek lisans, tez yazımı, doktora bu alanda ne yapıyorsanız başarı sağlayabileceksiniz. Son olarak kalıcı bir yatırım için karar alabilirsiniz bunu da eylül ayında uygulayabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs, Mars, Güneş üçlüsünün Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile ailevi konular, öne çıkarken, aile içindeki ödemeler, borçlar, kredilerle ilgili konuları halledeceksiniz. Yine maddi konularda kazanç sağlayıp, borçlarınızı toplayıp karlı bir dönem geçireceksiniz. Maddi anlamda karlı bir dönem. Aynı zamanda sağlıkla ilgili geçirmek istediğiniz, geçirmeyi düşündüğünüz bir operasyon varsa önümüzdeki 20 günlük süre size çok olumlu yansır. Çünkü hem gerçekleşen yeni ay hem de Merkür'ün burç değiştirmesi, operasyonla ilgili konularda size destek olurken. Bir yandan da başkasının gelir kaynaklarını rahatlıkla değerlendirebileceksiniz, finansal anlamda hem borçlarınızı kapatıp hem de destek bulabileceksiniz. Son olarak konuşmalarınızda zaman zaman bardağın boş tarafından bakabilirsiniz daha pozitif olmayı deneyimle bilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs, Mars, Güneş üçlüsünün Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki tamamen karşıt burcunuzda gerçekleşen bir durum olduğu için yakın çevre, kardeşler ve bununla ilgili konuların yansımalarının ikili ilişkinizde etkilerini düzenlemeye çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kardeşlerle ilgili konular destek sağlayabilir, yine bu dönemde yakın çevrenizde daha fazla haşır neşir olabilirsiniz. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz, Merkür'ün burç değiştirmesi  karşıt burcunuzda geçmesi ve karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ayda ikili ilişkileri ve evlilikle ilgili konuları öne çıkartacak. Yeni bir ortaklık olabilir, mevcut ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. İkili ilişkilerindeki sorunları çözebilirsiniz. Burada bağımlılıklarınızı çözmek içinde uğraşacaksınız, profesyonel destek alabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
başak burcu
Astrolog
Astroloji
merkür
Yeni Ay

Facebook Google plus Instagram Twitter