Reklam
Temiz Magazin
28 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Güneş Koç Burcu'na geçiyor ve gökyüzünde baharla birlikte Koç Burçlarının dönemini başlatıyor. Terazi Burcu'nda çok kuvvetli bir Dolunay geliyor. Astrolog Sema Sidar ve yeni hafta...

Astroloji
16 Mart 2019
Güneş Koç Burcu'na geçiyor ve gökyüzünde baharla birlikte Koç Burçlarının dönemini başlatıyor. Terazi Burcu'nda çok kuvvetli bir Dolunay geliyor. Astrolog Sema Sidar ve yeni hafta...

 

Astrolojik olarak dopdolu bir haftaya başlıyoruz sevgili Temiz Magazin okuyucularım ve takipçilerim...

Bu hafta gökyüzü bize baharı müjdeliyor, aşk ve ilişkilerde dengede olmamızı sağlıyor.

Hemen kelimelerimi uzatmadan ilk etkimiz ile başlayalım.

YENİ HAFTAYA MARS'IN PLUTO İLE ARASINDAKİ OLUMLU AÇI İLE BAŞLAYACAĞIZ

MARS MÜCADELE, PLUTO İSE DÖNÜŞÜM VE DEĞİŞİMİ SİMGELİYOR

Haftaya Mars; mücadele gezegenin Pluto; değişim, dönüşüm, yıkım gezegeni arasında olan olumlu açı ile başlıyoruz.

Astrolojinin iki kötücül gezegenin güç birliği, bize; hayatımıza, ruhumuza tamamen olumlu yansıyacak!

YENİ HAFTADA KARİYER VE PARADA KALICI SONUÇLAR BİZİ BEKLİYOR OLACAK

Özellikle kariyer ve maddiyatla ilgili konularda daha kalıcı sonuçlar almamızı sağlayacak Mars'ın ve Pluto'nun etkisi...

Hayatın her alanında girdiğimiz mücadeleleri olumlu sonuçlandırırken, mecburiyetten doğan seçimlerimizde süreçler zor olsa da; dönüşüp, karar alabilecek içsel gücümüz olacak.

Maddi konular noktasının üstüne tekrar geçmek istiyorum, para ve kariyerde ve daha hırs gerektiren işlerde, yüksek efor sarf etmemiz gereken konularda başarı sağlayabileceğiz.

Bu dönemde yaptığımız çalışmaların Nisan başı gibi meyvesini alabileceğiz.

Eğer işinizde bir pozisyon değişikliği isteğiniz varsa, bu olumlu etkiyi kullanmanızı tavsiye ederim...

Maddi konularda sıkıntı yaşadığımız konuları çözümleme isteğiniz varsa, bu etki tamamen olumlu bir etki, bilmenizi istiyorum... 

20 MART'TA GÖKYÜZÜNDE BAHAR BAŞLIYOR

GÜNEŞ, KOÇ BURCU'NA GEÇİYOR, KOÇ BURÇLARININ DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR

VE RESMEN BAHAR GELİYOR

Geldik haftanın müjdeli haberine: 20 Mart itibariyle gökyüzünde bahar başlıyor.

Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi, kim olduğumuzu temsil eden gezegen Koç Burcu'na geçecek ve resmen Koç Burçlarının dönemini başlatacak!

Gökyüzünde 20 Nisan’a kadar Koç Burçlarının dönemi yaşanacak. 

Bu dönem Astrolojide oldukça önemli de bir dönemdir, burçlar kuşağı yeniden başlar...

Astrolojinin doğum günü de diyebiliriz…

Toprak da yavaş yavaş uyanmaya başlayacak; bu enerji bize yaşamımızda daha kolay yön çizmemize destek sağlayacak.

BALIK BURCU'NDA YAŞADIĞIMIZ ZOR ETKİLER KIRILMAYA BAŞLAYACAK

Daha bireysel davransak da, Balık Burcu'nda yaşadığımız zor etkiler kırılmaya başlayacak ve hareket enerjisine sahip olacağız, içimize bahar gelecek.

GÜNEŞ KOÇ BURCU'NDA YÜCELDİĞİ KONUMDADIR

Güneş; Koç burcunda yüceldiği, kendini çok rahat hissettiği bir konumdadır, temsil ettiği konular olan kimliği bulma, liderlik, öne çıkma, bireysel olmada kolaylık sağlar...

"Ben buradayım" cümlesini rahatlıkla kurabileceğiz.

20 Nisan’a  kadar emir altında olmaktan hoşlanmayacağız; risk içeren konularda da başarı sağlayabileceğiz.

YENİ HAFTANIN EN ÖNEMLİ ETKİSİ:

TERAZİ BURCU'NDA DOLUNAY

Sırayı haftanın en önemli olayı alıyor: 21 Mart’ta Sıfır derece Terazi Burcu'nda bir dolunay gerçekleşiyor.

Daha önce de bahsetmiştim ama üstünden yeniden geçeyim. Sıfır derece astrolojide burcun ilk derecesi olduğu için çok önemlidir, güçlü yansımalara neden olur.

Bu dolunay gibi önemli bir gökyüzü olayı ile karşımıza çıkınca ilk etapta duygusal anlamda  minik bir handikaba sebep olsa da  hemen hayatımız da dengeyi oturtabileceğiz.

Bu dolunayın ana teması ikili ilişkiler olacak. Aşk ilişkileri ve dostluklar, arkadaşlıklarda soruları  çözmemize, daha sonra yeni başlangıçlar yapmamıza olanak sağlayacak.

Terazi Burcu'nun teması da hayatımıza yansıyacağı için “biz” diye hareket edeceğiz.

Hak ve adalet dengesi kurmak için uğraşacağız.

Duygusal anlamda da yalnız  kalmamak adına gayret göstereceğiz.

ŞİRON DA BAŞROLDE OLACAK!

Dolunay gerçekleşirken,  Şiron; hayattan aldığımız yaraları, yaralarımızı sararken kazandığımız tecrübelerle  insanlara şifa verdiğimiz alanları temsil eden asteroit de Güneş ile kavuşum halinde olarak  aktif bir rol oynayacak.

Bu dolunaya  Şironyen dolunay da  diyebiliriz.  

Bu etkinin de katkılarıyla bireysel anlamda, bir ilişkide neler yapamıyoruz, karşı tarafın ve bizim hatalarımız  neler bunları çözebileceğiz.

SÜRÜNCEMEDE OLAN MAHKEMENİZ, DAVANIZ VARSA SONUÇLANABİLİR

Mahkemeler, davalar, sürüncemede olan  işlerin sonuçlanması, birçok konuda dengeyi bulmak adına önemli bir dolunay.

DİYETE BAŞLAMAK İÇİN İNANILMAZ GÜZEL BİR TARİH

Dolunayın etkisi önümüzdeki 8 gün boyunca sürerken, diyete başlamak, bildiğiniz güzellik reçetelerini uygulamak için inanılmaz güzel bir dolunay olacak...

Fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmak, zayıflamak için inanılmaz bir zarih...

KALICI BAŞARILARA İMZAMIZI RAHATLIKLA ATABİLİRİZ

Dolunay gerçekleştiği anda  gökyüzünden  Mars, Satürn ve Pluto ile  Venüs, Jüpiter arasında olumlu açılar olduğu için  zekamızı da kullanarak, kalıcı başarılara imza atabiliriz.

Eğer hayatınızda kimse yoksa  çok ilişki odaklı olup, bazı detayları gözden kaçabilir  bu da dolunayın sıkıntılı tarafı diyebilirim.

BOL SU TÜKETMEK GEREKİYOR

Sağlık açısından ise bel bölgesi ve böbrekler hassas olurken, su tüketimi bu haftada önem kazanıyor

HAFTANIN SON ETKİSİNDE VENÜS VE JÜPİTER VAR

Haftanın son etkisi dolunayın da tetiklemesi ile daha da baskın bir şekilde öne çıkan  Venüs ve Jüpiter arasında gerçekleşen harika açı olacak.

Gökyüzündeki iki iyicil  gezegenin birlikteliği, aşka ve sevgiye  fırsat tanıma, eğitim ve yurt dışı ile alakalı konularında karlı bağlantılar kurma, nakit para akışında hızlılık, fırsatları kolay elde etme olarak bize yansıyacak...

Fiziksel ve  ruhsal bütünlüğü kurma adına da çok pozitif destek verecek.

İç dünyamıza aydınlık getirecek.

 

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya Mars , Pluto  etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki maddi ve manevi fırsat sağlamanıza, kariyer de önemli bir statü elde etmenizi sağlayacak. Kariyerde  girdiğiniz mücadeleler biraz beklentinizin dışında  sonuçlansa da yine de  olumlu gelişmelere sebebiyet verecek. Güreş; kimliğimizi temsil eden gezegen burcunuza geçiş yapıyor ve gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor, içinizde ki enerji  ortaya çıkarken, hayatınıza da ilkbahar gelecek. Bireysel olarak yapmak istediğiniz her şeyi rahatlıkla yapabileceksiniz. Hemen akabinde ise karşıt burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek, ortaklıklar, evlilik adına karar alma,  bu konuda yaşadığınız dengesizliklere de çözüm bulmanızı sağlarken. Haftanın son etkisi Venüs Jüpiter etkileşimi ise size özellikle yolculuklar seyahatler ve eğitim alanında destek sağlarken kalabalık gruplardan popülerliğinizin artacağı bir dönemdesiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzda bulunan Mars’ın Pluto ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Yolculuklar, seyahat, eğitim konularında yeni bir döneme başlarken, bu konularda sürüncemede olan noktaları ve başlattığınız mücadeleleri sonuçlandırabileceksiniz. Enerjinizi bireysel olarak var olduğunuz alanlara, kullanmanız haftaya karlı kapatmanıza da sebebiyet verecek. Güneş’in burç değiştirmesi, ilk etapta sizi zorlayacak bir etki. Daha çok çalışma ortamında yaşadığınız sıkıntıları odaklanabilirsiniz, ama burcunuzda bulunan Mars’ın bu desteği ile depresif ruh halinden kolayca çıkabileceksiniz. Biraz iç dünyamızda baş başa kalmak size fayda sağlayabilir. Gerçekleşen dolunay iş ortamındaki konuları öne çıkartırken, burada yaşadığınız hak ve adaletsizlikler ile ilgili bazı konularda karar almak ve dengeyi bulmak adına bir gayretiniz olacak. Haftanın son etkisi Venüs Jüpiter olumlu etkileşimi ise özellikle parasal konularda sonuç almaya ödemelerinizi düzenlemeye başkalarının imkânlarıyla daha yüksek kazançlar sağlamak adına size destek verecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Olumlu bir etki olmasına rağmen sizin bardağın boş tarafından bakmanıza iş ortamında sağlıkla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıları çözümleme adına ani kararlar vermenize sebebiyet olabilir. Yine sağlıkla ilgili konularda operasyon geçirme durumumuz olabilir. Güneş'in burç değiştirmesi ise sizin bu yaşadığınız handikaplara olumlu yansıyacak,   arkadaş grupları, sevdiğiniz insanlarla beraber yön çizebileceksiniz, çok iyi hissettirecek bir etki. Sosyalleşmek iyi gelecek. Diğer yandan  gerçekleşen dolunayda iyi gelirken, aşk  hayatınızda kimse yoksa aşk her an kapıyı çalabilir. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda fırsat sağlarken, kendinize vakit ayırabileceksiniz. Haftanın son etkisi olan Venüs, Jüpiter etkileşimi ise gayet güzel bir enerji ile ortağınız  ya da  eşinizle minik bir tatil kaçamağı yapmanıza, yine katılacağınız bir eğitim ve organizasyonunda  aşk enerjisini hayatınızda getirebilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars, Pluto etkileşimi başlıyoruz. Bu olumlu etki sizin ikili ilişkiler ,evlilikler ve ortaklıklarda partnerinizi, arkadaş grubunuza tanıtma. İki ortam arasında yaşadığınız problemleri çözebilme. Yine hem kalabalık gruplar hem partnerinizde beraber güzel zaman geçirmenizi sağlayacak. Güneş'in burç değiştirmesi ise tamamen kariyer alanında sizi etkilerken, ateş elementi olan koç burcunda olması, su elementine sahip doğanızda handikaplar doğurabilir. Harekete geçmek isterken duygusal tarafınız ağır basıp sizi durdurabilir, ama gökyüzünde ilkbahar başlıyor hep bunu düşünüp daha hareket odaklı yol almanızı tavsiye ederim. Gerçekleşen dolunay ise ailevi konularda karar almanıza, bu konularda yaşadığınız hak ve adaletsizliğe ve çözüm bulmanıza yine evinizin içinde bazı dekoratif değişikliklere yöneltecek. Haftanın son etkisi Venüs, Jüpiter etkileşimi ise iş ortamında statü almaya,  sağlık açısından kilo problemi ile ilgili radikal hamleler yapmanıza sebep olacak. Ayrıca krediler ve ödemeler konusunda fırsat sağlayacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerle ilgili konularda ve iş ortamında etkileyecek iş ortamında kurduğunuz doğru ilişkiler yeri geldiğinde dönüşümün içinde olmanız size kariyer de statü getirirken. Bunun maddi yansımalarını nisan ortasında görebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi size inanılmaz güzel bir şekilde yansıyacak, enerjinizi bulacaksınız. Sürekli bir hareket içinde olabilirsiniz, özellikle yaptığınız işte veya olduğunuz yaşam alanında seyahat enerjisi aktif bir pozisyonda olacak. Yurtdışı, uluslararası ilişkiler, uzun yolculuklar, eğitim konularında yüksek başarılar elde edebileceksiniz. Gerçekleşen dolunay ise yakın çevre, kardeşleriniz ile ilgili konularda yaşadığınız haksızlıklara çözüm bulmanızı sağlarken gerçekten. Mart ayının son dönemlerini sürekli yolculuk yaparak geçirebilirsiniz. Venüs Jüpiter etkileşimi ise aradığınız aşkı bulmanıza aşk ve ilişkiler den fırsat sağlamaya, uzun süreli bir aşka destek verecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başak, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki size uzun yolculuklar ve seyahat adına etkilerken,  çocuklarınız ile ilgili konulardan dolayı  yolculuk enerjisi aktif olabilir. Onların eğitim konuları ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca  uzun yolculuklarda tanıştığınız birisi ile  yeni bir aşk gündeme gelebilir. Güneş'in burç değiştirmesi ise zaman zaman sizi depresif bir ruh haline soksa da maddi konularda karar almaya ödemelerinizi, kredilerinizi, borçlarınızı yeniden yapılandırmaya. Gerçekleşen dolunay ise direkt para alanınızda gerçekleşirken, tek dikkat etmeniz gereken nokta G-gökyüzünde bir taraftan krediye yönlendirirken,  bir taraftan da daha fazla harca diyor. Çektiğiniz parayı olumlu kullanmak çok önemli yoksa nisanın sonunda  döngüsünde zorlanırsınız, paranızı dengede harcamalısınız ve para dengesi oluşturmanız oluşturmak üzerine karar almanızı tavsiye ederim. Haftanın son etkisi Venüs Jüpiter etkileşimi ise  evde vakit geçirmenize evinizin içinde aile ile birlikte güzel birliktelikler hoş sohbetlere destek verecek.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki size özellikle maddi konularda karar almaya kendinizle ilgili estetik bir cerrahi müdahaleye, yine ev halkı ile ilgili konularda destek sağlayacak.  Güneş'in burç değiştirmesi, karşıt burcunuzda  yer alması ,  önümüzdeki 1 ay boyunca ikili ilişkileri, ortaklıkları ve evliliği ön planda tutarken,  daha radikal kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde yeri geldiğinde yalnızlık kavramında deneyimleyeceksiniz. Burcunuzda gerçekleşen dolunayda yara aldığınız konuları netleştirme bireysel olarak neler yapabileceğinizi, hayatınız için harekete geç cümlesini duymanıza ve harekete geçirmenizi destekleyecek. Fiziksel  görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, gerçekten de güzel bir sürece başladınız. Son olarak Venüs ve Jüpiter arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ise yakın çevre ve kardeşlerle ilgili girişimlerin içinde olma, aynı zamanda  şehir içinde  seyahatlerinizi aktif bir hale getirecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler ve aşkta desteklerken güzel bir ortaklığa imza atabilirsiniz, yine ortaklığınızın içindeki sürüncemeli konular varsa, onları dönüştürerek çözüm bulamanızı sağlayacak. Güneş’in burç değiştirmesi ise sağlıkla ilgili konulara odaklanmanıza neden olurken, iş ortamınızda minik riskler alabilirsiniz. İş arkadaşlarınız arasında lider bir pozisyonda yer alabilirsiniz, aynı statüde olsanız bile yönlendirme yetkisi sizde olabilir. Gerçekleşecek dolunayın ise en zor etkilediği burçlardan biri sizsiniz, ruhsal dengeyi bulma adına bir sürece başladınız. Önümüzdeki 10 gün boyunca hayattan beklentileriniz konusunda kendinize  yargısız infaz yapabilirsiniz. Meditasyon yoga tarzı içsel dengeyi bulma çalışması size çok iyi gelirken, son olarak Venüs Jüpiter etkileşimi ise  sıkıntılardan  para ve  aile desteği ile çıkmanıza,  sevdiklerinizle misafir olarak güzel vakit geçirmenize verecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellik ve para ile ilgili konularda dönüştürürken daha fazla çalışıp iş ortamınızı revize edip, karlı bir döneme başlatacak. Para ile ilgili konularda daha fazla çalıştığınız takdirde hemen sonuç elde edebilirsiniz. Güneşin burç değiştirmesi ise özellikle aşk ve ilişkiler de size iyi gelirken enerjinizi ortaya çıkartabileceksiniz, ikili ilişkiler ortaklıklar size iyi gelirken, yine bu süreçte bir fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Gerçekleşen dolunay ise popülerliğinizi arttıracak, kalabalık gruplarda dengeyi bulabileceksiniz. Yine sosyalleştikçe işleriniz daha da açılacak, bu yüzden sokağa çıkma vakti geldi tam döneminiz başlıyor. Yine burcunuzda bulunan  Jüpiter'in Venüs   ile gerçekleştirdiği güzel etki, sizi kısa yolculuklar seyahat şehir içi yolculuklar ve hayatın her alanında dengeyi bulma adına fırsat sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzda bulunan Pluto’nun Mars ile  gerçekleştirdiği olumlu etki ile başlıyoruz, sizin  ilişkiler, aşk ve kendi hayatınızda nasıl bir yol çizmeniz gerektiği ile ilgili dönüşüm , karar alma zamanı olacak. Hayatınızda önemli dönemeçleri geçiyorsunuz, hem yıl olarak hem süreç olarak bu hafta da bunlardan birisi bu yönde destek oluşturacak. Güneş’in burç değiştirmesi ise daha ailevi konulara yönlendirirken zaman zaman evde kendinizi misafir ağırlarken bulabilirsiniz. Gerçekleşen dolunay ,  kariyer alanında yaşadığınız hak ve adaletsizlikleri çözme, kariyer de fırsat sağlama yine maddi anlamda kariyer ortamından beklentilerinizi dillendirme adına destek sağlarken. Haftanın son etkisi Venüs, Jüpiter etkileşimi ise sizi  sağlıkla ilgili konularla baş başa bırakabilir, dolaşım sistemi rahatsızlıklarından dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz biraz dikkat etmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars, Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizin özellikle ailevi konularda bir tık başkalarının cümleleri ile hareket etmenize kendi fikirlerinizden uzaklaşmanıza sebebiyet verebilir. Ayrıca  çalışma ortamında bunalıp, biraz evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi ise sizin özellikle şehir içi yolculuklarınızı aktif ederken, çok güzel bir eğitim programında, sosyal sorumluluk projesinde de yer alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konularda da radikal kararlar alabilirsiniz, kardeşlerinizle güzel işbirlikleri içinde olabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay size çok iyi gelecek eğitim konuları yurtdışı ile ilgili konularda   fırsat sağlarken önemli kararlar almak adına da seyahat enerjinizi aktif edecek. Burcunuzda bulunan Venüs'ün Jüpiter'le gerçekleştirdiği olumlu etkileşim ise kalabalık gruplar da, güzel organizasyonlarda yer almanızı sağlarken, hafta sonunu  dolu dolu geçirebileceksiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars Pluto etkileşimi ile başlıyoruz. Bu  etki  seyahat ile ilgili konularda size destek sağlarken. Kalabalık arkadaş grupları ile beraber büyük organizasyonlarda yer alabilirsiniz, sizi sosyalleştiren mutlu olacağız etkiler var. Ayrıca kardeşleriniz ile ilgili konularda radikal kararlar alırken, Güneş’in burç değiştirmesi ise maddi konularda size destek sağlayacak para anlamında güzel bir sürece başladınız, artık kazançlarınızı arttırabileceksiniz.  Diğer yandan  gerçekleşen dolunay ise hem ödemelerinizi düzenleme, hem de yeni paralar kazanma dönemini başlatacak, ödemelerinizi düzenleme adına size fırsat sağlayacak gerçekten güzel bir etki. Son olarak haftadır kapanışını Venüs Jüpiter etkileşimi ile yapıyoruz, bu etki iş ortamındaki insanlar tarafından fırsatlarınızın çalınmasına sebebiyet verse de günün sonunda kazanan siz olacaksınız, tamamen iyi niyetli yol aldığınız takdirde çok kazançlı bir döngüye başladığınızı belirtmek isterim.

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
terazi burcu
koç burcu
balık burcu
dolunay
Bahar
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter