Reklam
Temiz Magazin
04 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Güneş Kova Burcu'na geçecek, gökyüzüne Kova Burcu enerjileri hakim olacak! Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftanın yorumu ve haftalık burç yorumlarınız

Astroloji
19 Ocak 2020
Güneş Kova Burcu'na geçecek, gökyüzüne Kova Burcu enerjileri hakim olacak! Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftanın yorumu ve haftalık burç yorumlarınız

 

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım...

Gökyüzü yine hareketli bu hafta...

Güneş burç değiştirecek, bizi prangalarımızdan özgürleştirecek, 2 iyicil gezegen güç birliği yapacak, fırsatları daha kolay elde etmemizi sağlayacaklar ve son olarak bizi dönüştürüp radikal kararlar almamızı sağlayacak yeni ay ile haftayı kapatacağız.

HAFTANIN İLK ETKİSİNDE GÜNEŞ'İN BURÇ DEĞİŞTİRMESİ VAR

GÜNEŞ KOVA BURCU'NA GEÇİYOR VE GÖKYÜZÜNDE KOVA BURCU'NUN DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR

Haftaya ilk olarak 20 Ocak itibari ile Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi, statümüzü temsil eden gezegen Kova burcuna geçmesi ile başlıyoruz.

Resmi olarak Kova burçlarının dönemi de başlamış olacak ve bu dönem 19 Şubat’a kadar da devam edecek.

Hepimiz daha Kova gibi hareket etmeye başlayacağız.

Ama önce bir noktanın altını çizmek istiyorum.

Güneş bu burçta çok mutlu olduğu bir pozisyonda değildir, zararlı olduğu bir konumda yer alır.

Yani Güneş’in temsil ettiği konular ile burcun özellikleri aynı payda da buluşmaz.

Öne çıkmak parlamak yerini özgür olmaya, kendi alanımızı oluşturmaya bırakacak.

Bu yüzden bu dönemde biraz daha 2. insan rolü oynayabiliriz.

Ego bizim için sakıncalı olacak; insanlara yardım etmek onları korumak isteyeceğiz.

Özetle Robin Hood gibi zenginden alıp fakire dağıtmak isteyeceğiz.

Daha farklı, özgürlükçü, gelecek odaklı olacağız.

Kova burcu delilik ile dahilik arasında ince bir çizgiye sahiptir, farklı olmak için bu süreçte elimizden geleni yapacağız.

Kalabalık gruplarla daha uyumlu hareket ederken, sivil toplum örgütleri, yardım kuruluşları için farkındalığımız daha yüksek olacak.  

Bu dönemde yeni icatlar, son teknolojiler , internet, web üzerinden yapılan işler daha hızlı ilerler bizim de daha çok dikkatimizi çekecek.

KOVA BURÇLARINI RADİKAL DEĞİŞİKLİKLER BEKLİYOR

Sevgili Kovalar; Merkür burcunuzda, Güneş burcunuza geçiyor, Yeni Ay burcunuzda doğacak; tüm bu etkilerle kendi hayatınızda radikal değişiklikler yapabileceksiniz.

Kariyerinizde sosyal medya, internet çok aktif bir şekilde kullanarak kazanç sağlayabileceğiniz bir döneme başladınız. Tabii ki bu sosyal medya ile ilgilenenler için söz konusu...

Sadece insanlar sınırlarınızı zorlayabilir, bunun dışında sizler için sıkıntılı bir etki yok.

Venüs- Jüpiter etkileşimi sizin parayla ilgili konularda negatif bakmanızı sağlasa da, burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile bunu tam tersi yöne çevirebileceksiniz.

Sadece kalabalıklara girmeniz şart!

Burcunuzdaki, Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu etki ile sosyalleşmeniz, kalabalık ortamlara girmeniz çok önemli, böylece yeni ayın tedirginliğinde üstünüzden atabileceksiniz.

KOVALAR PARAYLA İLGİLİ TÜM KONULARA DİKKAT ETMELİ!

Çok güzel bir yeni ay olmasına rağmen parayla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor.

HAFTANIN 2. ETKİSİNDE VENÜS VE JÜPİTER VAR

Haftanın güzel etkilerinden bir tanesi ise gökyüzünün iki iyicili Venüs; aşk, sevgi gezegeni ile  Jüpiter; bolluk, bereket gezegeni çok güzel bir etkileşimde bulunacaklar ve  hem saf sevgiyi  hem de maddi  fırsatları sunacaklar. 

Sonuçlandırmak istediklerimizde daha rahat ilerleyeceğiz.

SALI'DAN CUMA'YA KADAR OLAN SÜREÇTE FIRSATLAR ADINA ÖNEMLİ ETKİLER VAR

Salı gününden Cuma’ya kadar olan süreçte fırsatlar adına çok önemli ve özel etkiler var.

Hamle yapmak harekete geçmek ve sonuç almak için destek sağlayacaklar.

Sevgi aşk adına da güzel etkileri var içimizdeki sevgiyi doya doya ortaya çıkartabileceğiz, uzun zamandır gökyüzünde daha fizikselde kalmıştık, şimdi ruhumuza da işleyen bu etki ile karşımızdaki insanın duygularına hitap edecek boyuta gelebileceğiz bu anlamda çok hoş, daha sevimli ve pozitif olacağız.

HAFTANIN 3. ETKİSİNDE SALI GÜNÜ MERKÜR VE MARS'IN ETKİLERİ BAŞLAYACAK

Yine salı günü itibari ile Merkür; iletişim, zihin, haberleşme gezegeni Mars; mücadele gezegeni ile çok güzel bir açıda buluşacaklar, ikisinin birlikteliğiyle beraber, şiddet değil de konuşmalarımız, sözcüklerimiz mücadelemizi kazanmamızı sağlayacak.

KONUŞARAK DAHA RAHAT SONUÇ ALABİLECEĞİZ

Konuşarak daha rahat sonuç alacağız, mücadelemizi gayretimizi dilimiz ile göstereceğiz.

Dikkat etmemiz gereken nokta ise bu etkiyle beraber kendimizi ansızın çok fanatik bir tartışmanın içinde de bulabiliriz.

Zıt görüşler bizi yorabilir ama zekamızı aktif kullanarak sonuca gidebileceğiz.

Hızlı karar verip uyanık olacağız.

Ayrıca daha istekli ve hevesli olurken; 1 Şubat’a kadar devam edecek bu etki ile yaratıcı zekâmız ile yeni fikirleri uygulamaya geçebiliriz.

Yine cep telefonu elektronik eşya almak için uygun zamanı işaret ediyor.

VE...

KOVA BURCU'NDA YENİ AY 24 OCAK'TA

Haftayı 24 Ocak’ta 4 derece Kova Burcu'nda gerçekleşen Uranüsyen Yeni Ay ile kapatıyoruz.

Zor etkilere sahip bir Yeni Ay

Belirttiğim gibi Uranüs; sınır ve sıra dışılığı temsil eden gezegen, Yeni Ay'a zorlayıcı bir açıda bulunacak ve ondan rol çalacak.

KENDİMİZİ MECBURİ BİR ENGELLİ KOŞUDA BULACAĞIZ

Mecburi bir engelli koşuda bulacağız kendimizi özellikle yeni fikirlerimiz, ilham dolu yapmak istediklerimizin karşına maddiyat çıkabilir.

Yeni ay yeni başlangıçları getirirken, bunu Kova enerjisiyle yapmak isteyeceğiz. 

Kısıtlandığımız alanlarda çığır açmak, devrim yapmak için harekete geçeceğiz; fakat belirttiğim gibi maddi koşullar engel oluşturacak ilk etapta.

GÜVENMEDİĞİMİZ İNSANLARLA BİRARADA OLMAK ZORUNDA KALABİLİRİZ

Yine güven duygusu çok öne çıkacak; güvenmediğimiz insanlarla bir arada olmak zorunda kalabiliriz.

Aynı fikir yapısına sahip olmadığımız insanlarla önümüzdeki 10 günde biraz yalakalık yapmak zorunda kalabiliriz.

Özetle köprüden geçene kadar ayıya dayı demek zorunluluğu doğabilir.

ÖNÜMÜZDEKİ 10 GÜNDE VERİLEN HİÇBİR KARARIN DÖNÜŞÜ YOK! 

İSYAN İLE KALKIŞTIĞIMIZ HER ŞEYİN SONUÇ OLDUĞUNU UNUTMAYALIM!

Hem Kova Burcu sabit niteliğe sahip, hem de Uranüs Boğa Burcu'nda! Sabit bir burçta olduğu için önümüzdeki 10 günde verilen hiçbir kararın dönüşü olmayacağını belirtmek isterim, isyan ile kalkıştığımız her şeyin sonuç olduğunu unutmayalım.

DEĞİŞMEK ACILI DA OLSA SONUÇ GÜZEL OLACAK!

Yeni Ay'ın olumlu tarafı ise değişmek acılı da olsa sonuçta güzel olacak.

İlk etapta etkisi zor olsa da devamında da oldukça pozitif yansıyacak.

MADDİ KOŞULLARIMIZA GÖRE HAREKET ETMEK RAHAT ETMEMİZİ SAĞLAYACAK

Maddi koşullarımıza göre hareket etmek rahat etmemizi sağlarken, internet üzerinden yapılacak işlerde başarı sağlanır...

İşinizde sosyal medyayı aktif edebilirsiniz.

Teknoloji ile ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve kendinizi geliştireceğinizz başka alanlara yönelebilirsiniz.

Sivil toplum örgütlerini ilgilendiren işlerde uzun vadeli başarılar ve projeler için hamle yapabilirsiniz.

Mutlu haftalar dilerim. 

ASTROLOG SEMA SİDAR

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR?

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Koçlar haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık toplumlarda daha popüler yaparken, geleceğinize odaklanacaksınız. Kalabalık gruplar size fayda sağlayacak. Bu hafta çok tek başınıza hareket etmenizi tavsiye etmem, uzun zamandır görmediğiniz sevdiklerinizle bir arada olmanız kazançlı olmanızı sağlayacak, hatta onlar size iş ve kariyer imkânı sunabilirler. Ayrıca Allah’la bağınızı güçlendirmeye çalışacaksınız ruhsal zenginliğe önem vereceksiniz. Merkür-Mars etkileşimi sürpriz bir hafta sonu seyahatine yönlendirebilir ya da katılacağınız bir eğitim programı ile yüksek başarı sağlamanıza neden olurken. Gerçekleşecek yeni ay popülerlik anlamında yine size destek oluşturacak ama maddi konular sizi yorabilir. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmenizi hatta önümüzdeki on gün harcamalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Sizi kariyerde önemli bir pozisyona getirebilecek ve amaçlarınızı gerçekleştirmek yolunda bazı istemediğimiz hamleler yapmanıza sebebiyet verecek. Kariyer odaklı ilerleyeceksiniz. Ayrıca farklı grupların içine de dahil olabilirsiniz. Venüs-Jüpiter etkileşimi ise arkadaşlarınızla beraber seyahate çıkmayı, üniversite döneminden lise döneminden arkadaşlarınızla yeniden görüşmenizi sağlarken, çok sevgi dolu yapacak. Merkür, Mars etkileşimi ise maddi konularda hamle yapmaya kariyer odaklı ilerlemeye ve iletişim yeteneklerinizi paraya çevirmenizi sağlarken fazla mesaiye kalarak maddi kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ay kapatacak, burcunuzdaki Uranüs’e zor bir açıda bulunduğu için maddi kaynaklarınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Başka insanlar yüzünden harcamalarınız artabilir, güvenmediğiniz insanlara bu dönemde borç vermemenizi tavsiye ederim.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber enerjinizi yukarı çekebileceksiniz. Burcunuzun doğasına çok uygun bir enerji daha fazla yolculuklarınız aktif olurken yurtdışı ile ilgili konularda ivme yakalayabilirsiniz, yeni fırsatlar doğabilir. Eğitim konuları ile ilgileniyorsanız bu dönemde hamle yapmak için uygun koşullar oluşacak. Venüs- Jüpiter etkileşimi ise kariyerde istediğiniz paraları elde etmenize destek verirken, mirasta ilgili bir beklentiniz varsa özellikle anne tarafından bu dönemde sonuçlanabilir. Merkür-Mars etkileşimi ise ikili ilişkiler ve evlilikle ilgili yardımcı olacak. Uzun süredir rahat hareket edemediğiniz, söylemediğiniz konuları rahat paylaşmanıza ve sonuç elde etmenizi sağlayacak. Yeni ay ile maddi konularda fırsatlar yakalayabileceksiniz, fakat önce sizin para yatırmanız gerekebilir. Üniversite ile ilgili projeleriniz varsa bu dönemde sonuç alabileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar ve krediler alanında etkilerken, para ile ilgili konularda tedirgin hissetmenizi sağlayabilir. Farklı finans kaynaklarına yönelebilir, para düzeninizi sağlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Venüs-Jüpiter etkileşimi ise partnerinizle yaşadığınız sıkıntıları çözmenize güzel bir seyahate katılmanızı yine kendinizi geliştirecek bir eğitim programıyla gelirlerinizi arttırmanızı sağlayacak. Merkür, Mars etkileşimi ise çalışma ortamınız da mesailerin artmasına sebebiyet verebilir. İletişim yeteneklerinizle uzun süredir sağlayamadığınız başarıyı sağlayabileceksiniz. Gerçekleşecek yeni ay krediler ödemeler ve miras alanınızı tetikleyecek. Aileyle ilgili para beklentiniz varsa haberi gelebilir ama sonuçlanması şubatı bulabilir. Ayrıca şubata kadar olan yeni bir borçlanmaya gidebilirsiniz para düzeninizi de düzeltmek adına kısa vadeli borçlar için destek var.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in karşıt burcunuzda geçmesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber ikili ilişkiler, ortaklıklar çok öne çıkacak. Mevcut ilişkinizi evliliğe taşımak için karar almak zorunda kalabilirsiniz ama Kova enerjileri baskıyı ve manipülasyonu kaldırmaz ilişkinizi daha esnek bırakmanızı tavsiye ederim. Venüs-Jüpiter etkileşimi ise sizin aşkla ilgili konularda fayda sağlamanıza neden olurken. Bir yandan da çalışma ortamınızı yenilemek için uğraşacaksınız. Mesai saatlerinizde artabilir ve bu doğrultuda finansal destek de açabilir. Eğer terfi düşünüyorsunuz konuşabilirsiniz bu hafta bunun için uygun. Merkür-Mars etkileşimi ise doğru kurduğunuz iletişim sayesinde güzel arkadaş grubu oluşturmanıza, hobilerinizden ekstra para kazanabileceğinizi koşulları oluştururken. Haftayı karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni ayla kapatıyoruz, ikili ilişkilerde şans tanırken maddi konular ilişkilerinizi yorabilir,  para konusunda partnerinize tutamayacağınız sözler vermemenizi tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber sağlıkla ilgili konular çok öne çıkabilir, dolaşım yolu rahatsızlıklarına yatkın bir döneme başladınız. Yine mesai saatleri ile ilgili olarak çalışma ortamımızda yeni bir düzenleme yapılabilir, işe gitmek istemeyeceksiniz. Venüs-Jüpiter etkileşimi sizi çocuklarla ilgili konulara yönlendirecek, evliliğinizde çocuklarla ilgili sorunları siz yöneteceksiniz. Ayrıca uzun süredir kovaladığınız bir iş süreci varsa bu dönemde karar alıp uygulamaya geçirebilirsiniz. Merkür-Mars etkileşimi ise aile konularını tetikleyecek. Hem kendi sağlığınız hem de ailenizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda olduğunuz konu olacak. Gerçekleşecek yeni ay ise çalışma ortamınızda daha planlı ilerlemeniz konusunda ihtarda bulunacak düzenli çalışmasınız önümüzdeki 10 günlük süreçte para kaybınız gerçekleşebilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ruhunuza, vücudunuza, hayatınızın her alanına çok iyi gelecek, hareket enerji kayıp katacak. Aşk, ilişkiler, hobiler, çocuklar hep bu etkiyle beraber öne çıkacak, kazançlı olmanızı sağlayacak. Venüs, Jüpiter etkileşimi ise daha rahat iş koşullarını hayatınıza getirirken, evden çalışabilirsiniz ve yine evinizdeki minik tadilatlarla uğraşabilirsiniz, evle ilgili değişimler olabilir. Merkür- Mars etkileşimi ise yakın çevrenizle daha haşır- neşir olmanızı sağlayacak. Onlarla vakit geçirebileceksiniz, uzun zamandır kardeşlerinizi görmüyorsunuz, onlarda ilgili haber gelebilir ve görüşebilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Size aşk konusunda destek oluştururken, başka insanların ilişkilerine de yardım edeceksiniz. Çöpçatanlık yapabilirsiniz. Ayrıca hobilerinizi geliştirecek bir kursa katılabilirsiniz, eğer hayatında kimse yoksa bu kurs aracılığıyla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev konularında etkilerken. Evinizin içindeki teknolojik değişikliklere, kafanızı yorabilirsiniz. Evinizdeki bazı aletleri değiştirebilirsiniz, beyaz eşyalar başta olmak üzere bu değişiklikten etkilenebilirler. Venüs- Jüpiter etkileşimi ise size sürpriz seyahate yönlendirecek, bu arada gideceğiniz bir yolculuk size aşkı da getirebilir. Partneriniz ile gideceğiniz yolculuklar aşk tazelemenize sebep olacak. Merkür, Mars etkileşimi ise parayla ilgili konularda daha aktif ve talep kâr olmanızı ve parayı rahat dillendirmenizi sağlayacak, hatta bu konuda ailenizin desteği olabilir. Uzun süredir ev alma planınız varsa ay sonuna kadar bunu gerçekleştirecek hamleyi yapabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise aile kavramını yine tetiklerken de ev değişimi yapabilirsiniz, taşınabilirsiniz, yer değişikliği için çok destekleyici sadece yapacağınız değişiklik de ilk etapta kendi kafanıza uygun olmayan insanlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kısa yolcuklar alanında çok destekleyecek, bir yandan da iletişim alanında kendinizi geliştirebileceksiniz, daha çok insana tanıtabilirsiniz, gideceğiniz yolculuklarda çok iyi gelecek. Venüs-Jüpiter etkileşimi ise para kaynaklarını adına destekleyecek, ailenizle beraber onların desteğini de alarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Burcunuzdaki Mars’ın Merkür ile olumlu açısı iletişim konusunda dediğim gibi kendinizi çok rahat ifade etmenizi sağlayacak. İnternet ve sosyal medya üzerinden yapacağınız girişimlerde daha çok kazanç sağlayacaksınız ve finansal destek oluşturacak. Son olarak haftayı yeni  ay ile kapatıyoruz bu etki sizin kardeşleriniz ile olan alanınızı aktif ederken, yakın çevreniz ile daha çok vakit geçireceksiniz, sadece düşüncelerinize aykırı insanlar gelebilir, farklı insanlarla diyalog da olmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber para kaynakları açısından şanslı bir döneme başlayacaksınız; gelirlerinizi artıra bileceksiniz, internet üzerinden yapacağınız işlerde ekstra kazanç sağlarken. Venüs- Jüpiter etkileşimi ise yakın çevrenizle daha çok vakit geçirmenizi sağlarken, hayatın her alanına aşkı geçirebileceğiniz gibi oldukça bereketli bir haftada olduğunuzun da altını çiziyor. Merkür, Mars etkileşimi ise zaman zaman negatiften bakmanıza sebebiyet verebilir, özellikle parayla ilgili konularda şanslı olsanız da negatif bakabilirsiniz.  Gerçekleşecek yeni ay size farklı finans kaynakları açısından destek sağlarken,  para konusunda insanlara güvenmemenizi tavsiye ederim. Ne kadar güzel etkiler altında olsanız da insanlar 3 kuruşun hesabını yapabilirler, böyle insanlara denk gelebilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya gökyüzün de sizin döneminizi başlatarak giriş yapıyoruz, Güneş burcunuza geçiyor, Merkür burcunuzda tüm bu etkilerle kendi hayatınızda radikal değişiklikler yapabileceksiniz, kariyerde ise sosyal medya, internet çok aktif bir şekilde kullanarak kazanç sağlayabileceğiniz bir döneme başladınız. Sadece insanlar sınırlarınızı zorlayabilir, bunun dışında sıkıntılı bir etki yok. Venüs- Jüpiter etkileşimi sizin parayla ilgili konularda negatif bakmanızı sağlasa da, burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile bunu tam tersi yöne çevirebileceksiniz. Sadece kalabalıklara girmemeniz şart burcunuzdaki, Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu etki ile sosyalleşmeniz, kalabalık ortamlara girmeniz çok önemli, böylece yeni ayın tedirginliğinde üstünüzden atabileceksiniz çok güzel bir yeni ay olmasına rağmen parayla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ruhsal anlamda zorlayabilir, olaylara negatiften bakabilirsiniz. Enerji çalışmaları, meditasyon çok iyi gelir. Venüs-Jüpiter etkileşimi ile sosyal ortamlara girerek bu etkiyi daha yumuşak bir geçiş ile atlatabilirsiniz.  Venüs burcunuzdan yapıyor bu etkiyi, sizin kalabalık gruplar da popülerliğinizi artırarak kazançlı olmanızı sağlayacak. Merkür, Mars etkileşimi ise kariyerde olaylarını kökten çözmenizi sağlayacak ama motivasyonsuz bir şekilde ilerlemenizi neden olacak, bu yüzden yakın çevrenizin önerilerini alabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay yine spritüal konulara yönlendirerek içinizdeki krizden çıkmanızı sağlarken, başka insanların ne söyledikleri ne yaptıkları sizi çok etkiliyor. Dedikodu enerjisi çok aktif sizi bunaltabilir, yorabilir sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim psikolojik rahatsızlıklara yatkınsınız.

Etiketler: 
güneş
Sema Sidar
kova burcu
Yeni Ay
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter