Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Güneş, Oğlak Burcu'na geçip gökyüzünde kış mevsimini resmen başlatacak! Yengeç Burcu'ndaki Dolunay'ın etkisi çok büyük olacak! Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumu

Astroloji
15 Aralık 2018
Güneş, Oğlak Burcu'na geçip gökyüzünde kış mevsimini resmen başlatacak! Yengeç Burcu'ndaki Dolunay'ın etkisi çok büyük olacak! Astrolog Sema Sidar farkıyla yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumu

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım.

Çalıştığımızın karşılığını alabileceğimiz, disiplinli olduğumuz takdirde çok büyük getirileri olan bir haftaya başlıyoruz.

YENİ HAFTANIN İLK ETKİSİ MARS OLACAK

İlk etkileşimimiz geçen hafta başlayan ve bu hafta etkisini iyice netleştirecek olan Mars; (mücadele gezegeni) ile Pluto; dönüşüm ve değişim gezegeninin yaptığı olumlu etkileşim.

Geçen hafta bu konuya değinmiştik ama, üstünden geçmek isterim.

Mars ve Pluto etkisi, hayatımızda “Ya Hep Ya Hiç” enerjisini getirirken,  dönüşmesini istediğimiz, değiştirmek istediğimiz konularda girişimci olabilmek adına destek sağlayacak.

KARİYERİNİZDE YÜKSELMEK ADINA OLUMLU ETKİ OLACAK

Kariyer hayatımızda kendimize yön belirleyerek yükselmek adına çok olumlu bir etki yaşanacak.

Ayrıca hayatınızda karar verip uygulamak istediğiniz ama bir türlü yön bulamadığınız konularda cesareti bulup sonuç alabileceksiniz. Aynı zamanda bağımlılıklardan kurtulabileceğimiz, yeter ki hamle yapalım.

Sağlık açısından ise dişler, kemikler ve ayak ile ilgili sağlık problemlerine çözüm bulabilirsiniz.

HAFTANIN YENİ VE 2. ETKİSİ MERKÜR VE JÜPİTER'İN YAPACAĞI ETKİLEŞİM OLACAK 

Haftanın yeni etkisi ise iletişim gezegeni Merkür'ün, Jüpiter; bolluk, bereket gezegeni ile yaptığı olumlu etkileşim.

2 iyi huylu gezegen ele ele verecekler ve konuşmalarımız ile fırsat kapılarını açacaklar.

Konuşmalarımızı hayata geçirebilmek, kurduğumuz iletişimden yeni kazanç kapıları sağlamak, düşüncelerimizi karşımızdaki insana güzel aktarabilmek ve özellikle eğitim, yurtdışı ile ilgili konularda girişimde bulunmak için çok güzel. 

Dikkat etmemiz gereken nokta ise  konuşmalarımızı abartabiliriz.

Jüpiter'in kendi içinde her olayı büyütme durumu vardır, onun bu gücünden dolayı, bir şeyleri abartabiliriz.

Minik olaylar birden büyüyebilir, konuşmalarımız da büyüyebilir ama, yine de gerçekten bereketi ve enerjisi harika olacak.

İŞTE SİZE VERECEĞİM ÖNEMLİ TARİH, HATTA SAAT!

27 Aralık'a kadar bu olumlu etki devam edecek fakat özellikle 21 Aralık sabah 9.52 ile sabah 22 Aralık sabah karşı 4:30’a kadar tam kavuşum halinde olacaklar.

Daha da yıldızlı saatler, büyük anlaşmalar yapmak, önemli  kararlar almak, bereketli olmasını istediğiniz yeni başlangıçlar için harika bir etki değerlendirebilirsiniz.

Yazı işleriniz ve eğitimle ilgili işlerinizde bir nokta bile koyacak olsanız muhakkak bu pozitif etki kullanıp başlangıç  yapmalısınız.

27 Aralığa kadar  pozitif , iyimser bir ruh halinde  olacağız.

22 ARALIK'TA GÜNEŞ BURÇ DEĞİŞTİRECEK ve GÖKYÜZÜNDE KIŞ MEVSİMİ RESMEN BAŞLAYACAK!

22 Aralık'ta ise Güneş burç değiştiriyor.

Kimliğimizi temsil eden kim olduğumuzu gösteren gezegen burç değiştirerek Oğlak Burcu'na geçiyor ve 20 Ocak'a kadar bu burçta kalacak.

Gökyüzünde kış mevsimi resmen başlayacak, bize de enerji olarak kışın o soğuk havası yansıyacak.

Daha ciddiyeti hayatımıza oturtmak, garantici olmak, disiplinli çalışmak,  olgunluk içinde hareket etmek ve güç odaklı bir karakter verecek.

Hamlelerimiz de daha denenmiş olan yolları deneyeceğiz.

Girişimlerimiz de güvendiğimiz insanlar öne çıkarken, kendi bakış açımız ve duruşumuzun olması, sınırımızın olması önemli olacak.

Mesafeli olmak  bize iyi gelebilir, böylece saygı ve güven ile ilgili istediğimiz yerlere ulaşmamız kolay olur.

En önemli nokta ise haftanın da aslında  özeti sayılıyor.

Disiplinli olmak ve çok çalışmak, kalıcılığı olmasını istediğimiz bir çok konuda rahat hareket edebileceğimizi gösteriyor.

YENİ HAFTAYI DOLUNAY İLE KAPATACAĞIZ

22 ARALIK'TA YENGEÇ BURCU'NDA DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK

Haftayı dolunay ile kapatacağız.

22 Aralık’ta sıfır derece Yengeç Burcu'nda gerçekleşen Dolunay,  derecesi itibari çok güçlü ve enerjiye sahip olacak.

BU DOLUNAY ÇOK GÜÇLÜ BİR ENERJİYE SAHİP OLACAK

Astrolojide sıfır dereceler başlangıç enerjisini hayatımıza getirirken, burcun doğasını çok net bir şekilde görmemizi sağlar.

Yengeç Burcu'nun temsil ettiği, aile yuva, evle ilgili kavramlar öne çıkacak. 

Dolunay duygularımızı etkileyen bir gökyüzü olayıdır.

Duygusal olarak geçmişe takılı kalıp, geçmişteki defterleri açmak isteyeceğiz.

Geride bıraktığımız Temmuz ayındaki birçok konuyla yüzleşmek zorunda kalabilir ve duygusal olarak bunları çözümlemek isteyebiliriz.

Yine evimizin içinde misafir ağırlamak, dolunayın enerjisi ile iyi gelecek.

DOLUNAY GERÇEKLEŞTİĞİ ESNADA MERKÜR, JÜPİTER VE ANTARES YILDIZI KAVUŞUM HALİNDE OLACAK

Dikkat  çeken nokta ise  Dolunay gerçekleştiği esnada Merkür ve Jüpiter, Antares sabit yıldızı ile kavuşum halinde olacak.

Antares,  Kraliyet yıldızıdır ve dolunayın enerjisi ile bu daha büyük bir enerji ortaya çıkaracaklar.

Antares fanatizme meyilli bir sabit yıldızdır.

Bir şeyleri abartabiliriz, aşırı özgür olup aniden hamleler yapabiliriz!

MİNİK EV KAZALARINA DİKKAT!

ELEKTRONİK CİHAZLARDAN KAYNAKLI SIKINTILARI DİKKAT ETMENİZ GEREKİYOR!

Ve Yengeç Burcu teması ile birleşince minik ev kazalarına, evdeki elektronik cihazlardan kaynaklı sıkıntılara dikkat etmemiz lazım.

Aşırı koruyup kollamacı ruh hali, ikili ilişkilerimizin hepsinde karşınızdaki insana karşı gereksiz bir anne tavrı sergilemenize sebep olabilir.

Buna çok dikkat edelim, burada bu duygu durumunu yemek yaparak, evimizin içini toparlayarak, belki sevdiğimiz insanlara misafirliğe giderek telafi edebiliriz.

DOLUNAY'DAN KAYNAKLI İLETİŞİM YETENEKLERİNİZ SEKTEYE UĞRAYABİLİR!

Dolunay gerçekleştiği sırada gökyüzünde hiç hava elementini temsil eden bir gezegen olmayacak, bu yüzden iletişim yeteneklerimiz sekteye uğrayabilir.

Merkür, Jüpiter kavuşumu ise zaten bunun çok uç noktalarda olabileceğini gösteriyor.

Bu iletişimi konuşma gibi değil de pr ve reklam faaliyetleri olarak düşünün.

Dolunayın etkisini sürdürdüğü 8 gün boyunca reklam faaliyetleri ile öne çıkmak zor.

DOLUNAY'DA NELER YAPABİLİRİZ?

Dolunay da neler yapabiliriz.

Çocuklarınızla ilgili konularda hamle yapabilir, onların gelecek planlarını yönetebilirsiniz.

Evinizin dekorasyonunu düzenleyebilirsiniz.

Yemek kursuna yazılabilirsiniz.

Aileniz ile ilgilenebilirsiniz.

Dolunaylar genelde diyete başlamak için uygundur fakat Yengeç enerjisi duygusal açlığa sebebiyet verebilir.

Dolunayın gerçekleştiği 22 ve 23 Aralık'ta biraz olsun dişinizi sıkabilirsiniz yemek konusunda; çünkü çok hızlı kilo verdirebilir.

Ay kendi yönettiği burçta  bu doğa olayı gerçekleştiği için,  vücudumuzdaki su tüketimleri ekstra önem kazanacak, yeşil çay ve su ile hızlı ödem atabilir, vücudunuzu destekleyebilirsiniz.

Son olarak rüyalarımızın hepsi bir mesaj içeriyor, rüyalarınıza güvenebilirsiniz.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİNİ İNCELEYELİM...

YENİ HAFTADA BURCUNUZUN YORUMLARI

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya kariyeriniz de yükselme adına yaşadığınız korkuları çözümleyerek başlayacaksınız. Hafta başında ki uyku düzeniniz haftanın geri kalanını rahat geçirmeniz adına önemli olacak.  Merkür- Jüpiter kavuşumunun olumlu etkisi ile beraber, hem enerjiniz çok yüksek olacak hem de  eğitim yurtdışı ile alakalı konularda fırsatlar yakalayabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise iletişim yetenekleriniz de patavatsızlık öne çıkabilir. Ateş elementinde gerçekleşen bu etki sizin enerjinizi yukarı çekecek ama aynı zamanda aceleci bir tavra ve ruh haline girmenize sebebiyet verebilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi kariyerde öne çıkartacak. Daha disiplinli ve kontrollü ilerlediğiniz takdirde çok yüksek başarılar elde edebilirsiniz.  Dolunay ise aile yuva ve ev kavramlarında etkileyecek. Aile içindeki iletişiminiz daha aktif olacak. Bir tık evde vakit geçirme isteğiniz artabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya özellikle yolculuklardan kaynaklı yaşadığınız sıkıntıları çözümleyerek, sosyal çevreniz ile  beraber yolculuğa giderek başlayabilirsiniz. Yolculuklar size enerji olarak iyi gelecek. Merkür-Jüpiter kavuşumu iste sizi finansal anlamda doğru adımlar atmaya doğru kaynakları birleştirmeye kalıcı hamlelere doğru yardımcı olurken. Bu alanda yaşadığınız problemlerin birçoğunda çözümleyebileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi sizi seyahati alanında etkilerken hem uzun yolculuklardan, hem de katılacağınız bir eğitim sonucunda kendi kazançlarınız artırabileceksiniz. Öğrenciyseniz disiplinli olmak okul hayatınızı çok etkileyecek, spesifik hamle yapmanızı başarılı olmanızı sağlayacak. Son olarak gerçekleşen Dolunay ise şehir içi trafiğinizi arttırırken. Kardeşleriniz ve  yakın çevreniz ile beraber sosyalleşmek, onlarla beraber bir girişime başlamak adına destek verecek. Yine yeğenleriniz ve kuzenlerinizle de aktif vakit geçirebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya kariyerle ilgili konuların finansal yansımalarını düzenleyerek başlayacaksınız. Biraz daha para kaynaklarınızı ve para ile ilgili durumlarınızı netleştireceksiniz. Gelirler açısından sıkıntı olmadığı gibi yine kazanç kapılarınızın, çalışmalarınızın ne kadar gelir kaynağı sağladığı ile ilgili bir analizde bulunabilirsiniz. Karşıt burcunuzda ise Merkür Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek sizin için ikili ilişkiler, aşk adına çok önemli bir etki, ilişkinizde ki sorunları çözebilecek ,hayatınızda kimse yok ise doğru bağlantılarla yeni bir aşka başlayabileceksiniz. Uzun vadeli aşk adına harika bir dönem. Güneş’in burç değiştirmesi ise size maddi kaynaklarınız ilgili önemli sürece başlatırken, gelirlerinizi yazarak çizerek disiplinli bir şekilde harcamanız maddi kazançlarınız da akılcı çözümler üretmeniz önemli olacak. Son olarak gerçekleşen Dolunay ise gelirler alanınızda gerçekleşiyor. Aileden gelebilecek maddi destekler yine aileden kaynaklı parasal harcamalar olabilir burada çift yönlü bir etki var sizin için ama en önemlisi duygusal git gel den dolayı harcamalarınız  ile ilgili dikkatli olmalısınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya partneriniz ile beraber ortak bir yolculuk ve bir iş birliği ile başlayabilirsiniz. Bu hafta ortaklı işler için önemli etkiler var. Diğer yandan çok yakın bir arkadaşınızla bir eğitim programına katılabilir, yurtdışında şehir dışına çıkabilirsiniz yine sevgilinizde size eşlik edebilir. Haftanın en güzel etkilerinden biri Merkür, Jüpiter kavuşumu ise sizi kariyer alanında etkiliyor. İş arkadaşlarınız ile ortak ortamlarda bulunup güzel bağlantılar kurup yükselebileceksiniz.  Güneş karşıt burcunuza geçiyor, ikili ilişkiler ortaklıklar hatta bu alanda kendi kurallarınızı oluşturmak çok önemli olacak, ne kadar duygusal olsanız da ilişkilerinizi mantık doğrultusunda bir plana oturursanız, minimum zararla geçireceğiniz fayda sağlayacağınız dönem olacak. Burcunuzda sizi yükseltecek kaynaklarınızı kullanabileceğiniz bir dolunay gerçekleşiyor, aileye daha düşkün olabilir aile içindeki bütün problemleri çözümleyebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya iş ortamındaki ilişkilerinizi aktifleştirerek başlayacaksınız, oldukça yoğun ilerlerken hemen mesaiye kalıp yoğun bir iş temposuna girebilirsiniz. Sizi meşgul edecek diğer bir konu ise   maddi konular, ödemeler, krediler, borçlar bu hafta düzene oturacak. Güzel etkileşim olan Merkür, Jüpiter kavuşumu ise hem çocuklarla ilgili konularda hem de en güzeli aşk adına sizi yukarıya çekecek. Kendinize vakit harcayabilir aşk ilişkinizi rayına sokabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise size yine iş ortamında kendi kurallarınızı oturtma sağlıkla ilgili sıkıntı yaşadığınız konuları çözme. Aynı zamanda özellikle diş ve kemiklerle ilgili problemleriniz varsa bunları toparlamanıza destek olacak. Gerçekleşen dolunay ise ruhsal anlamda içinize dönmenize, aileden uzak kalıp kendinizi dinlemenizi sebebiyet verebilir başkalarının problemleri yüzünden kendi dünyanıza kaçış yapabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya özellikle çocuklarınız ilgilenerek ve aşk enerjisi ile başlayacaksınız. İkili ilişkilerinizde geride bıraktaşk enerjisini belki de yeniden doğma enerjisini bir içinden çıkarak düzenleyeceksiniz bu anlamda Merkür-Jüpiter kavuşumu da size destek olacak aileden aldığınız destek ve aile olma kavramı ile beraber her anlamda ilişkilerdeki problemlerinizi çözebileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi de aşk ve ilişkiler adına destek sağlayacak yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızla ilgili bir girişimde bulunabilir, onlara destek olacak bir kursa yazdırabilirsiniz. Diğer yandan gerçekleşecek Dolunay ise sizin kalabalık ortamlarda popüler yaparken, hem  yapıcı tavrınız hem de iyilikseverliğinizi  arttıracak. Burcunuzun özelliği olan insanlara hizmet etme, yardımcı olma  dolunayın de etkisiyle daha da yüksek bir seviyeye ulaşacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya aile kavramınızdaki sürüncemede olan konuları çözmek için başlayacaksınız. Özellikle sezgilerinizi de kullanarak yol alabileceksiniz. Aile içinde ve çalışma ortamınızda bazı değişikliklerle beraber rahat yön bulabileceksiniz. Merkür-Jüpiter kavuşumu ise size kardeşleriniz yakın çevrenizde bir arada olma onlarla sıkıntı yaşadığınız sorunları çözmek adına destek verecek. Güneş’in burç değiştirmesi yine size aile kavramından etkilerken, kendi kurallarınızı ailenize karşı oturtabileceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise  duygusal olmanıza  sebebiyet verecek, eski defterleri açabilirsiniz. Ve bu yönde bir hamle yapabilirsiniz geçmişi temizlemek ve birçok yükten kurtulmak için iyi gelecek bir dolunay sadece kendinize zaman ayırmanız çok önemli kendinize zaman ayırdığınız takdirde çok daha net kararlar alabileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya yakın çevreniz ile sosyalleşerek başlayacaksınız, kardeşleriniz olan ilişkileriniz öne çıkacak. Ama burada hayatınızdaki insanı ile onlarla tanıştırabilir ve onlarla bir plan yapabilirsiniz. Onlarında desteğiyle ya da hayatınıza yeni bir aşk ilişkisi girebilir. Özellikle Merkür Jüpiter kavuşumu para alanında gerçekleşiyor, inanılmaz güzel para kaynaklarınız açıldı. Güneş’in burç değiştirmesi kardeşlerle olan ilişkilerinizde bir yıldız daha veriyor ve bu konuyu çok öne çıkartıyor burada yakın çevreniz kuzenleriniz de bu başlığın altında onlarla beraber bir girişimde bulunabilir bir seyahat planı yapabilirsiniz. Bir yandan da dolunayda size yurtdışı, uzun yolculuklarda anlamında olumlu destekleyecek. Yine kendinizi geliştirmek için bir dil kursuna yazılabilir ve yarım bıraktığınız bir eğitim programına geri dönebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya maddi konuları toparlayarak başlayacaksınız. Ailenizden gelecek destek ile yaşadığınız maddi sıkıntılara çözüm bulabileceksiniz ve gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Burcunuzda gerçekleşecek Merkür, Jüpiter kavuşumu size iletişiminizi ve zekanızı kullanarak yeni fırsatları getirecek. Bireysel olduğunuz her işte hem maddiyat hem de ruhsal anlamda rahatlayacaksınız. Güneşin burç değiştirmesi ise size parasal getiri sağlayacak ve burada kendi kurallarınızı koyabileceksiniz. Para ile ilgili tüm gelişmeleri  yazarsanız çok rahat sonuç alabileceksiniz. Özetle bu gelir gider dengesi şart, yine yengeç burcunda gerçekleşen Dolunay size krediler borçlar alanında yapılandıracak ve Ocak sonuna kadar birçok konuyu toparlamanıza destek olacak, ev alma kararı alabilir ev ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzda bulunan Pluto’nun, Mars ile etkileşimi ile başlıyoruz ve geride bıraktığımız hafta  başlayan bu etki sizim  yakın çevrenizde ve  kardeşlerinizle beraber bir yola girip bir dönüşüm içinde olmanıza sebep olacak, onlarla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda yine kısa yolculuklardan gelecek getirileri de size sağlayacak. Sizi zorlayacak etki ise Merkür-Jüpiter kavuşumu aslında çok olumlu olmasına rağmen yine de zor bir alandan tetikliyor. Kendi içinize çekinmenize ve maneviyata yöneltebilir. Güneş 22 Aralık itibari burcunuza geçiyor ve harika bir etki yaratıyor sizin döneminiz başlıyor. Kendi kurallarınızı ve kendi karakterinizi hayatın her alanına yansıtabileceksiniz. Son olarak karşıt burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkilerinizde daha duygusal olabilir , aşk ihtiyacını en yukarıda hissedebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde de evlilik kararı alabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya  maddi konuları düzenleyerek başlayacaksınız. Yeni gelir kaynakları bulmak adına daha fazla mesai harcayabilir ve daha çok çalışabilirsiniz. Haftanın en güzel etkisi Merkür, Jüpiter etkileşimi  popülerlik katarken, kalabalık gruplarda fırsat yakalayıp öne çıkabileceksiniz. Popülerliğinizin artacağı bir hafta, öne çıkmak istediğiniz alanlara rahatlıkla yönelene bilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ile önümüzdeki bir  aylık süreçte, kendiniz ile yüzleşmeniz kendi kurallarınızı oluşturmanız adına destekleyecek. Korkularınız ile yüzleşme ve harekete geçme dönemi, Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay ise sizi  iş ortamında angarya işlere sürükleyebilir. Daha fazla çalışıp mesai harcayabilirsiniz, angarya işler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık açısından ise mide açısından hassas bir hafta olacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzda bulunan Mars’ın, Pluto ile devam eden etkileşimi ile başlayacaksınız. Kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz arkadaş toplantıları artabilir, onlara yön verebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar girebilir, yeni arkadaş grupları oluşturabilirsiniz. Haftanın ne güzel etkisi Merkür-Jüpiter kavuşumu ile beraber kariyerde yön bulabilir, kariyer adına hamle yapabilirsiniz sizin için önemli bir etki kariyerde parlamak adına fırsat sağlayacaksınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Özellikle devlet kurumundan, kurumsal yerlerden iş bağlayabilir, yine bu yerlerde iş girişiminiz varsa sonuç alabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise hem hislerinizi kuvvetli yapacak hem de hayatınıza yeni bir aşk ilişkisini getirecek. Aşk ilişkileri adına gayet güzel bir döneme başladınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Burç Yorumları
burçlar
gezegenler
Yengeç Burcu
dolunay
antares
fantastik
merkür
mars
uranüs

Facebook Google plus Instagram Twitter