Temiz Magazin
18 Mayıs 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Güzel enerjileri özlemiştik. Yılın en güzel haftalarından birine başlıyoruz" Astrolog Sema Sidar'la yeni hafta

Astroloji
05 Mayıs 2024
"Güzel enerjileri özlemiştik. Yılın en güzel haftalarından birine başlıyoruz" Astrolog Sema Sidar'la yeni hafta

6 Mayıs Haftasının Astroloji Gündemi

ASTROLOG SEMA SİDAR

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, hepimiz için harika bir hafta olsun. Yılın en güzel haftalardan birisine başlıyoruz. Bolluk bereketin adeta hayatımıza akacağı, kendimizi güvence altına alabileceğimiz, istikrarlı olabileceğimiz ve dinginleşeceğimiz harika etkiler var. Gökyüzü sakin haftayı 8 Mayıs’ta gerçekleşecek yeni ay domine edecek.  Güzellikleri büyük bir enerji ile getirecek.

 

Yeni aydan önce 7 Mayıs’ta Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen ile Satürn; sorumluluk ve ders gezegeni çok olumlu bir açı yapacak. Bu etki yeni aya da yansıyacak. 13 Mayıs’a kadar kendimizi güven altında tutabileceğiz, yaşça büyük otorite figürleri, baba yerine koyduğumuz insanlar, babamız bize destek olabilecek. Kendimizi güçlü hissedeceğiz, sorumluluklarımızı bilip bunları hayata karşı kullanabileceğiz. Daha dengeli olacağız. Uzun vadeli işler projeler de devam etmesini istediğimiz işler için çok uygun bir etki. Toprakla ilgili işler, yatırım işleri, paramızı kazanca dönüştürme bunlar için yine bize çok iyi gelecek.

Ve gelelim haftanın en güzel olayına, 8 Mayıs saat 6:21’de 18 derece Boğa burcunda hem Satürn hem de bolluk bereket gezegeni Jüpiter’in desteklediği harika bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay adı üzerinde yeni başlangıçları hayatımıza getirirken, bu yeni ay çok temiz bir enerjiye sahip olduğu için bereketliyle, güzellikleri ile bunu yapacak. Biz izin verirsek, eskiye takılı kalmazsak, içimizde çiçekler açar.

Gelirlerimiz, paramız, konfor alanlarımız, güven duygumuz, istikrar aradığımız alanlar, yapabilirliklerimiz, kazançlarımız, istediklerimiz noktasında yeni başlangıçları getirecek. Yeni ayın dikkat etmemiz gereken noktası bakış açımız olacak. Ona göre olumlu ya da olumsuz etkileyecek. Burada eğer bahanelere sığınırsak, bir şeylerin olması için beklersek ve negatifte kalır bir bunları konuşmalarımıza yansıtırsak, yeni ayın getiriden ziyade fırsatlarımızı alarak çalışabilir. Bu yüzden bizim de bir şeyleri iyi değerlendirmemiz, harekete geçmemiz ve en önemlisi fark etmemiz lazım, yapmak zorunda olduklarımıza gözünüzü kapatabiliriz.

Destekte bulunan Jüpiter, “Algol” sabit yıldızla kavuşuyor. Zor enerjiye sahiptir, Algol. Bu yüzden olaylara negatif bakmaya meyilli olabiliriz, illa çevremizden onay bekleyebiliriz. İnsanlar “tamam” desin diye efor sarf edebiliriz. Kendinizi bekleme moduna alabiliriz. O zaman başta belirttiğim tüm güzelliklerin hepsinden mahrum kalırız. Tamamen ileriyi düşünerek, kesinlikle ve kesinlikle geçmişi baz almayarak sanki hayat bize tertemiz bir sayfa getirmişçesine ilerleyerek devam etmeliyiz. Bu dönemde biraz iştahımız açılabilir. Ama tam ters psikoloji ile de diyete başlamak için de çok uygun. Diğer taraftan vücudumuza düzgün gıda almak, güzel beslenmek için yine bu yeni aydan faydalanabiliriz. Ayrıca vücudumuzun su tüketimi de önemli olacak. Bol su çok iyi gelecek. Sağlıkta midemiz, boyun ve boğaz bölgemiz hassas. Rahat yastık, rahat yatak ile kendimize konfor alanı hazırlayabiliriz.

 Yeni ayın desteklediği konulara gelirsek para, gelirlerimiz, kazançlarımız, yatırım yapmak, minik bile olsa para biriktirmeye başlamak, bolluk bereket enerjisini kullanmak için çok çok muazzam. Sabit bir burçta gerçekleştiği için aldığımız kararların dönüşü olmaz. Risk içeren kararlardan ziyade emin olduğumuz kararlara gitmeliyiz ki zaten hani gökyüzü bize bu güveni veriyor. Sadece eğer blöf yaptığınız, restleştiğiniz ilişkiler varsa aldığınız kararların geri dönüşeceği olmayacağını belirtmeliyim. Bir ayrılık gerçekleşirse, dönüşü olmayacağını bilmeliyiz. Enerjimizi tamamen kendimize çevirip hayatımızı daha iyi yerlere taşımak için çok güzel etkiler var. Yeni ay sekiz gün boyunca etkisini sürdürecek ve bize güven duygusunun içimizden geldiğini gösterecek. Hepimizin yaşamında mükemmel şeylere vesile olsun. Güzel enerjileri özlemiştik.