Reklam
Temiz Magazin
22 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Haydi bakalım! Dilek ve dua zamanı!" Astrolog Sema Sidar Merkür'ün Güneş'in kalbinde olacağı zamanı veriyor! İşte yeni haftanın astrolojik yorumu ve burcunuzun yorumları!

Astroloji
18 Mayıs 2019
"Haydi bakalım! Dilek ve dua zamanı!" Astrolog Sema Sidar Merkür'ün Güneş'in kalbinde olacağı zamanı veriyor! İşte yeni haftanın astrolojik yorumu ve burcunuzun yorumları!

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım...

Gökyüzü etkileri açısından sakin bir haftaya başlıyoruz.

Geçen hafta gerçekleşen dolunayın etkisi bu hafta devam edecek.

Yeni haftanın başlangıcını 21 Mayıs'ta Güneş’in İkizler Burcu'na geçmesi ile yapacağız.

GÜNEŞ İKİZLER BURCU'NA GEÇECEK VE GÖKYÜZÜNDE İKİZLER BURCU'NUN DÖNEMİNİ BAŞLATACAK

Güneş; kimliğimizi, varlığımızı, ben dediğimiz alanları temsil eden bir gezegendir, yaşam amacımızı simgeler.

İkizler Burcu'na geçmesi ile beraber daha zihin ve zeka odaklı çalışır.

21 Haziran’a kadar olan dönemde enerjimizi, özellikle iletişim yetenekleri üzerine kullanacağız.

Her türlü bilgiyi daha çok merak edip, daha çok konuşacağız ve  değişken bir ruh hali içinde olabiliriz.

 

Sürekli her şeyi bilme isteği zaman zaman bizi yorabilir.

Alanımızı, sahip olduklarımızı çok paylaşmaktan hoşlanmayabiliriz.

Her koşula ve her insana kolay adapte olurken, en değer verdiğimiz şey bilgi olacak.

Hava değişimleri yine bize iyi gelecek.

Yakın çevremizle, komşularımızla, hatta liseden arkadaşlarımız ile daha da yakınlaşacağımız etkiler söz konusu iken, gökyüzünde bu süreç ile  resmi olarak da  İkizler Burcu'nun dönemi de  başlayacak.

21 MAYIS'TA MERKÜR, İKİZLER BURCU'NA GEÇECEK

Diğer bir etkimiz ise Merkür.

iletişim, haberleşme, zeka, düşünce gezegeni  21 Mayıs’ta İkizler Burcu'na geçecek.

Bu çok özel ve güzel bir yerleşim.

Merkür, İkizler Burcu'nda hem burç yöneticiliğine hem üçlü yöneticiliğe sahip, kendi görevlerini bu burçta keyifle gerçekleştirebiliyor.

Bizde böylelikle tüm iletişim faaliyetlerimizde yüksek başarı elde ederken, zihinsel aktivitelerimizi çok rahatlıkla gerçekleştirebileceğiz...

İsteklerimizi karşı tarafa net bir şekilde aktarabileceğiz.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise  zaman zaman aşırı kurnaz insanlar karşımıza çıkabilir.

KURNAZ İNSANLARA DİKKAT!

Merkür’ün İkizlerdeki yerleşimi kurnazlığı yeri geldiğinde kendi çıkarlarını düşünmeyi gerektirir,  algımızı bu yönde açık tutmamız önemli.

Matematik, hesap işleri, eğitim, iletişim, kısa süreli yolculuklarla  pozitif etkiler var.

Eğitim konularında, yazılı işler, sözleşmeler konusunda rahatlıkla hamle yapabilirsiniz.

Merkür 4 Haziran’ kadar İkizler Burcu'nda kalacak.

MERKÜR'ÜN GÜNEŞ'İN KALBİNDE YER ALDIĞI ÇOK ÖZEL ZAMAN ARALIĞINA DİKKAT!

Merkür İkizler Burcu'na  geçer geçmez, Güneş ile kavuşum açısı gerçekleştirirken çok özel bir zaman aralığı yaşanacak...

Merkür'ün Güneş’in kalbinde yer aldığı çok özel zaman olacak!

İŞTE O ÖZEL TARİH, İŞTE O ÖZEL SAAT!

21 Mayıs 13:52 den 22 Mayıs 00:48’e kadar olan süreçte Merkür, Güneş ile tam kavuşum halinde olacak.

Merkür ve Güneş, güç birliği içinde “cazimi” dediğimiz kavuşumu gerçekleştirecekler.

Rahatlıkla önemli işlerinize başlayabilir, önemli kararlar alabilirsiniz. 

21 Mayıs 15:53 ile 16:15 arasında ise Merkür, Güneş’in kalbine yerleşecek, dilekler, dualar, istekler için gökyüzünün dilek kapısı aralanacak.

Parayı, yeni başlangıçları, tüm güzellikleri dilemek  için harika bir zaman dilimi, muhakkak saatinizi kurun.

Belirtmek isterim ki bu zaman dilimi Türkiye saati ile, yurt dışında yaşayan okuyucularımız, siz Türkiye ile saat farkınızı bu saatlere uygulamanız yeterli.

Haydi bakalım dilek zamanı.

HAFTANIN SON ETKİSİ MARS OLACAK.

MARS, URANÜS VE ŞİRON İLE AÇILAR GERÇEKLEŞTİRECEK

Haftanın kapanışını Mars mücadele gezegenin, Uranüs ve  Şiron ile yapacağı açılar yapacak. 

Mars, Uranüs ile olumlu açı yaparken, yaptığı etkileşimde mücadelelerimizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz.

Yine duygusal iniş-çıkışlardan dolayı ani kararlar alabiliriz.

Rekabet içeren konularda, daha fazla efor  gerektiren işlerde  sıra dışı  çözümler bulabiliriz.

Şefkat duygusuna içsel olarak çok ihtiyaç duyacağız, bunu ararken maddiyatla ilgili konularda  kayıplar  yaşayabiliriz, kullanılmaya açık etkiler var.

Yeni gelir kaynakları oluşabilir  ama riske girmek istemeyebilir, bu fırsatları kaybedebiliriz.

Aileniz ile vakit geçirmek bu süreçte size  iyi gelir.

Özellikle şehir dışında aileniz yaşıyorsa, sürpriz bir ziyaret bu hafta gerçekleşebilir.

Spora başlamak için de bu harika etkiden faydalanabilirsiniz.

 

Son olarak yukarıda da belirtmiştim. Mars, Şiron hayatta yara aldığımız yerleri gösteren ve kazandığımız tecrübelerle başkalarının yaraları sardığımız konuları simgeleyen asteroid ile  çarşamba günü başlayacak ve pazar gününe kadar devam edecek zorlu bir açı yapıyor.

Önemli bir etki, çünkü başkaları yüzünden kendimizi feda etme durumumuz oluşabileceği gibi duygusal olarak iniş çıkış yaşayabilir ve bundan kaynaklı da bazı zorluklarla karşı karşıya kalabiliriz.

Kendi duygularımıza tercüman olmak adına başkalarının duygusal problemlerini çözümleyebiliriz.

Kendimiz ile ilgili konularda bardağın boş tarafından bakabiliriz,  sıkıntılı bir etki burada yapabileceğimiz tek şey sezgilerimize güvenmek içimize sinmeyen bize hitap etmeyen bizi üzen konulara hiç girmemek ve ani karar kesinlikle vermemek.

Böylece bu süreci ve pozitif şekilde değerlendirebiliriz.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya  hem Güneş’in hem de Merkür'ün burç değiştirmesi başlıyoruz. Bu etki ile yakın çevreniz ile iletişiminiz artarken, kardeşlerinizle olan işbirlikleriniz gündeme gelebilir. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile daha fazla vakit geçirirken. İş bağlantılarınız için daha fazla yolculuk yapabilirsiniz. Sizi çok destekleyen bir etki olduğu için, hem iletişim yeteneklerinizi hem de kendinizi rahatlıkla öne çıkartabileceksiniz. Aklınız da olan projeleri kesinlikle ertelemeyin. Haftanın kapanışını,  Mars'ın açıları yaparken, bu etkilerle beraber aile içinde  ilişkilerdeki maddi sorumluluklar sizin üzerinizde olabilir. Maddi ve manevi konularda daha fazla efor sarf edebilirsiniz Ailenizle ilgili süreçlerden dolayı bir yandan da kendi istekleriniz ertelemek ki sizi yorabilir. Biraz daha başkaları için yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya  hem  Güneş'in hem de Merkür’ün  burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda karar almaya, para ile ilgili daha radikal çözümler üretmeye ve birden fazla kaynağı aktif bir şekilde para adına kullanmada  olumlu desteklerken. İletişim yeteneklerinizden para kazanacağınız dönemde başladı. Haftanın diğer etkisinde ise Mars'ın açıları şekillendirecek, ilk etapta burcunuzda bulunan Uranüs ile  yapacağı olumlu açı ile beraber ,  fiziksel görüntünüzde  değişiklikler yapabilir, spora bve diyete başlayabilirsiniz. Kendinize yeni bir yön çizeceğiniz 10 günlük olumlu dönem başladı.  Buraya kadar her şey güzel iken dikkat etmeniz gereken nokta ise, Mars-Şiron etkisi, bir yandan da kendinizle ilgili konulara her şey olumlu bile olsa bardağın boş tarafından bakma durumu söz konusu olabilir. İş ortamınızda ki insanlara güven duygunuzu sınanacağı etkilerde söz konusu, iş ile alaka hamleler için önümüzdeki haftayı beklemenizi tavsiye ederim.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, bu hafta gökyüzünün tüm etkileri sizin lehinize, hem Güneş hem Merkür burcunuza geçiş yapıyor. İletişim gezegeni , aynı zamanda burcunuzun yönetici gezegeni  sizi ziyarete geliyor, sizin için harika bir etki.  Bu süreçte bireysel olarak yer aldığınız her alanda yüksek başarı elde ederken, isteklerinizi taleplerinizde rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Tüm iletişim yeteneklerinizi aktif bir şekilde kullanırken gökyüzünde sizin döneminizde başladı, istediğiniz her adımı rahatlıkla atıp, olumlu sonuç alabilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde Mars’ın açıları öne çıkıyor, sizi farklı insanlarla iş yapmak yeni para kapıları açısından desteklerken.  İlk kez tanıdığınız insanlarla para alışverişlerinizi artabilir. Bir yandan da risk olduğunu hatırlatmak isterim.   Mars- Şiron etkileşiminden dolayı, popüler olmak adına kalabalık gruplarda, insanlara gereğinden fazla değer verebilirsiniz, dikkatli olmalısınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya hem Merkür'ün hem de Güneş'in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki biraz sizin kendi iç dünyanıza yöneltebilir, zorlayıcı bir etki, farkındalığınızı keşfetmek, iş ortamında yaşadığınız sıkıntıları nasıl çözebileceğinizi toparlamak ve değerlendirmek için uygun zamanlar. İş ortamında farklı insanlar tarafından iletişimsel anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Burcunuzda bulunan Mars bu hafta hem Uranüs ile hem de Şiron ile  açılar gerçekleştirecek, Uranüs ile  gerçekleştirdiği açı ile beraber kalabalık ortamlarda çok güzel ilişkiler kurabilirsiniz, bir çok işinize çözümde bulabileceksiniz. Kalabalık topluluklarda kendi değeriniz öne çıkacak. Ama Şiron ile  gerçekleştirdiği açıdan kaynaklı kariyerde bazı sıkıntılar oluşabilir, başka insanların problemleri yüzünden kendi problemlerinizi çözümlemeye bilirsiniz. Burası sizi zorlayacak alan olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya hem Güneş’in hem de Merkür'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile özellikle kalabalık gruplar da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Geleceğe dair projeleriniz için güzel iletişim kaynağı oluşturabilir, doğru insanlarla doğru ilişkilerde bulunabilirsiniz. Çok güzel bir sürecin başlangıcı sizin için, daha fazla insanla aktif bir şekilde iletişimde olacaksınız, bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz ve atak bir şekilde, planlarınızı  uygulamalısınız. Haftanın diğer etkilerinde Mars Uranüs ve Şiron ile açılar gerçekleştirecek. Kariyer de olumlu bir hafta sizin için yükselmek beklemediğiniz terfii almak için güzel etkiler var fakat bir yandan da ruhsal anlamda kendinizi çok baskı altında  hissedip sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Bunaldığınızda size en iyi gelecek şey hava değişimi olacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya hem Merkür'ün hem de Güneş'in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin için çok güzel çünkü burcunuzun yönetici gezegeni diğer mutlu olduğu burçta ve sizi de iletişim adına çok öne çıkartacak pozitif bir etki. Özellikle kariyerde istediğiniz konuşmaları, iletişim ağını oluşturup gelecek planları yapabileceksiniz. Eğer iş arıyorsanız yine bu süreç çok destekleyici, 4 Haziran'a kadar tüm başvurularınızı yapın. Haftanın diğer etkisinde Mars’ın açıları şekillendirecek, bu etki ile beraber eğitim, yolculuk ve yurtdışı ile alakalı konularda daha hızlı gelişmeler elde edebileceksiniz. Yine kalabalık arkadaş gruplarınız ile güzel bir seyahate çıkabilirsiniz fakat maddi kaynaklara dikkat etmeniz gerek, parasal anlamda tutamayacağınız sözler vermemek, borç işlerine girmemeniz çok önemli.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür'ün ve Güneş'in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu olumlu etki size seyahatler, uzun yolculuklar, yurtdışı ile alakalı konularda daha öne çıkartırken. Çok fazla sosyalleşebilirsiniz,  kendinizi geliştirecek bir eğitim programına dahil olup ,bunu kendi menfaatinize kullanabilirsiniz gayet olumlu bir süreç. Haftanın diğer etkisinde ise Mars'ın açıları şekillendirecek. Bu etkilerden kaynaklı olarak yeni finansal kaynaklar, eşinizin maddi durumunda ki yenilikler size iyi gelecek ama  bir yandan da evliliğinizi gözden geçireceksiniz. İkili ilişkiler ortaklıklar bu hafta  yara aldığınız bir konu parasal anlamda süreç lehinize olsa da, duygusal anlamda yara alabilirsiniz ve zorlanabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya  hem Güneş’in hem de Merkür'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile  başkalarının maddi kaynakları çok öne çıkarken, finansal açıdan bir toparlanma sürecine girmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden destek alıp yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda  ödemelerinizi borçlarınızı ayarlayıp daha temkinli adımlar atmak isteyebilirsiniz buna uygun bir periyottasınız. Haftanın diğer etkisinde Mars'ın açıları aktif olacak. Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile hayatınızda kimse yoksa uzun süreli sürpriz bir ilişki başlayabilir. Diğer yandan  yeni bir ortaklaşa girişime girebilirsiniz. Seyahat enerjiniz çok aktif işte yaşadığınız sıkıntılar iş ortamındaki sürüncemeli süreç sizi bir yolculuğa yönlendirebilir. Hem projelerinizi gerçekleştirebileceğiniz hem de dinlenebileceğiniz bir yolculuk da söz konusu olabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya hem Güneş hem de Merkür'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki karşıt burcunuzda gerçekleşen gezegen hareketleri olduğu için ikili ilişkileriniz, evlilikleri, ortaklıklarda güzel bir dönem. Hayatınızda kimse yoksa bu süreçte gelebileceği gibi yine gerçekten kendinizi partnerinizle bir ifade edebileceksiniz. İkili ilişkiler önemli 4 Haziran’a kadar çok tek başınıza bir şey yapmak istemeyeceksiniz. Mars'ın gerçekleştirdiği açılarla ise özellikle iş ortamını revize etmek belki daha çok çalışmak maddi imkanları düzenlemek için gayretiniz olabilir. Parasal anlamda önemli bir etki sizin için diğer yandan aşk ve ilişkiler de destek görürken kendinize zaman ayırmakta destek görmüyorsunuz. Zorunlu  fazla çalışma durumu sizi yorabilir, bir yandan da  çocuklarla ilgili konularda sorumluluklar sizin üzerinizde olacağı için kendinizi ihmal edebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya  hem Güneş’in hem de Merkür'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında yeni kararlar almaya, iş ortamınızı düzenlemeye ve güzel bağlantılar kurarak iş yükünüzü hafifletme  adına destek verecek, daha rahat hareket edeceksiniz. İş ortamında kendi kurallarınızdan daha ziyade  başka insanların kurallarına uymak , uyuyormuş gibi yapmak da süreci lehinize çevirir. Haftanın diğer etkisi ise Mars'ın açıları, Mars-Uranüs etkileşimi aşk adına önemli bir dönemi hayatınıza getirirken, aşk hayatınızda kimse yoksa gerçekten hiç tarzınız olmayan bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu sizin gibi kuralcı bir yapıya ters düşse de bu deneyimi yaşamalısınız. Yine çocuk düşünüyorsanız gökyüzü sizin yanınızda. Tek problem  ailevi ilişkiler, aile içindeki gereksiz dik başlılık sizi yorabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya hem Güneş’in hem de Merkür'ün burç değiştirmesi ile başlıyorsunuz. Bu etki sizi özellikle aşk ve ilişkiler adına çok güzel etkileyecek. Kendinize vakit ayırmak, kendinizi değerli hissetmek için her koşul uygun olurken, enerjinizi yükseltecek mükemmel bir etki. Doğru insanlarla güzel bağlantılar kurabilecek, hobileriniz den para kazanabileceksiniz. Haftanın diğer etkisi ise Mars'ın açıları olurken, Mars-Uranüs etkileşimi,  ailevi konulara sizi yöneltecek aile içindeki parasal konuları ve sorumlulukları siz çözebileceksiniz. Parayı kullanma yeteneğiniz çok yüksek,  aile bireylerinin para ihtiyaçlarını da siz üstleneceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise  sağlıkla, dolaşım sistemi açısından riskli bir hafta. Sauna ve hamam tarzı aşırı sıcak yerlere gitmemenizi öneririm.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya hem Güneş’in hem de Merkür'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ailevi konulara yönlendirirken evin içinde daha çok vakit geçirmek, tadilat ve tamiratla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yine aile ilişkileri açısından önemli bir periyot onlara vakit ayırabilir, mevcut problemlerinizi çözümleyebilirsiniz. Ayrıca elektronik eşyalarınızı değiştirme süreci de başladı sizin için.  Mars'ın gerçekleştirdiği açılırsa kardeşlerle ilgili konulara yönetecek, sürpriz bir kısa yolculuk gelişebilir. Diğer yandan hobilerinizden para kazanmak için çok destekleyici bir süreç. Mars'ın Şiron ile gerçekleştirdiği açıdan dolayı ise para konusuna dikkat etmeniz gerekiyor, maddiyatta tutamayacağınız sözler vermemeli. Paranızı çok akıllıca harcamalı ve para akışını hızlandırmalısınız. Bu şekilde çok rahat bir süreç mümkün.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter