Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İkizler Burcu'nda öyle bir Dolunay geliyor ki, 2020 yılındaki "Ay Tutulmasının" izlerini taşıyor! Astrolog Sema Sidar'dan 9 Aralık haftasının ve burcunuzun yorumları

Astroloji
08 Aralık 2019
İkizler Burcu'nda öyle bir Dolunay geliyor ki, 2020 yılındaki "Ay Tutulmasının" izlerini taşıyor! Astrolog Sema Sidar'dan 9 Aralık haftasının ve burcunuzun yorumları

 

Dopdolu bir hafta bizi bekliyor.

"Evet dopdoluyuz" diye güldüğünüzü düşünüyorum, çünkü burçların 2020 yılı analizlerini yazıp paylaştıkça, sürekli birlikte olmaya başladık... 

Biliyorsunuz Temiz Magazin'de yazmaya başladığımdan itibaren, her yeni yılda burçların yeni yıl analizlerini yapıyorum. 

Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim. 

Temiz Magazin'in en çok okunan sayfaları Astroloji. Bunu da sizlerle paylaşmak isterim...

2019 yılını yavaş yavaş kapatırken, bu hafta yaşadıklarımız önümüzdeki 6 aya da ışık tutacak.

Hatırlarsanız, geçen hafta bunu belirtmiştim...

Gökyüzü ne kadar hareketli olursa olsun, dikkat etmemiz gereken zaman aralıkları da var.

Bir yandan da zamanı ne kadar iyi kullanırsak gücü elde edebileceğimizi gösteren etkiler var!

HAFTAYA 9 ARALIK'TA MERKÜR'ÜN YAY BURCU'NA GEÇİŞİNİN ETKİSİYLE BAŞLAYACAĞIZ

Haftaya 9 Aralık’ta Merkür; (iletişim, haberleşme ve zihin gezegeninin) Yay Burcu’na geçmesi ile başlıyoruz.

Merkür, Yay Burcu'nda zararlı yerleşimde yer alır ve oldukça mutsuzdur.

Bu yüzden sanki Merkür retroymuş gibi bizi zorlayacak, yani iletişimde aksaklıklar, yanlış anlaşılmalar, zihin dağınıklığından dolayı hesap kitap işlerinde problemler yaratabilir.

Etkisi 29 Aralık'a kadar devam ederken, bu tarihe kadar son dakikaya iş bırakmamalısınız.

Fayda sağlayacağı alanlar, yurtdışı ile ilgili konular, eğitim ile ilgili tüm alanlar, dini konular, vize ve pasaport işlemleri için destekleyici olurken.

 

YAPMAK İSTEDİKLERİMİZ SÜREKLİ DEĞİŞİKLİĞE UĞRAYACAK! DİKKAT!

Onun dışında bu kadar kolay bir etki değil maalesef doğru iletişim kanalı oluşturmak için yapmak istediklerimiz sürekli değişikliğe uğrayacağı için zorlanabiliriz.

Değişken fikirlerimizi kontrol altına almak zorundayız.

Ayrıca tüm yazışmaları, mailleri, internetten alışverişleri, randevuları teyit edelim.

Aldığımız ürünlerin faturalarını saklayalım.

Ne olur ne olmaz astroloğunuz uyarıyor!

Hafta başlangıcında Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeni) Satürn ve Pluto ile "stelyum" dediğimiz kavuşum açılarından oluşan açı kalıbını gerçekleştirecekler.

TÜM İLİŞKİLERDE KALICILIK ZAMANI BAŞLAYACAK!

Satürn’ün liderliğinde Oğlak Burcu'nda gerçekleşen bu etki ile tüm ilişkilerde kalıcılık zamanı başlayacak.

19 Aralık'a kadar mantık doğrultusunda ilişki kuracaksınız. 

Bize değer vermeyen, taleplerimize cevap vermeyen ilişkiler bu dönemde bitebilir.

Yeni başlayan aşklar ise uzun soluklu olur, çünkü aşk kadar ortak paydada yani ortak menfaatlerde buluşacağız.

İŞ HAYATINDA KADINLARLA DAHA CİDDİ SINIRLARINIZ OLACAK!

Kariyerde ise bayan figürleri ile daha ciddi sınırlarımız olacak, herkes kendi kurallarını uygulatmak isteyebilir.

HER ALANDA SEVGİYE SINIR KOYULACAK!

CİDDİ OLMAYAN HER ŞEY BİTMEYE MAHKUM!

Her alanda sevgimize sınır koyacağız eğer hayatımızda ki insanlar daha laylaylom ilişkiler yaşıyorsa süreç kaldırmaz, hayatınızda ciddi olmayan tüm ilişkiler bu etkiyle beraber maalesef bitecek.

PARA BİRİKTİRME DÖNEMİ!

Aynı zamanda bu etkiyle beraber çok iyi para biriktirebiliriz, tutumlu olabiliriz.

Parayla ilgili olan sıkıntılarımızı çözebiliriz, iş ortamında, kariyerde zamanı iyi kullanarak büyük önemli başarılar elde edebiliriz.

ALANIMIZI TEMİZLEMEK, DOĞRU İNSANLARLA İLERLEMEK ADINA OLUMLU BİR ETKİ!

İlişkilerde de zor gibi bahsetsem de alanımızı temizlemek ve doğru insanlarla ilerlemek adına bizi değiştirecek, dönüştürecek olumlu bir etki.

HAFTANIN EN ÖNEMLİ ETKİSİ İKİZLER BURCU'NDAKİ DOLUNAY!

Haftanın en büyük gökyüzü olayı ise 12 Aralık’ta 19 derece İkizler Burcu’nda gerçekleşecek, Neptünyen Dolunay olacak.

Dolunayı anlatmadan önce bir noktanın altını çizmek istiyorum.

ÇOK ÇOK ÖNEMLİ BİR DOLUNAY GELİYOR!

5 HAZİRAN 2020'DE YAŞAYACAĞIMIZ AY TUTULMASININ İZLERİNİ TAŞIYOR!

Çok önemli bir dolunay öyle ki, 5 Haziran 2020'de yaşayacağımız "ay tutulmasının" izlerini taşıyor.

YAŞADIKLARINIZI YAZIN!

HAZİRAN AYINA KENDİNİZİ HAZIRLAYIN!

Bu dönemde yaşadıklarınızı gerçekten yazmanızı istiyorum.

Bunun devamını haziran ayında göreceğimiz için kendinizi hazırlamanızı istiyorum.

Dolunay Neptün; hayal ve hayal kırıkları gezegenine çok zor bir açı yapıyor, bir yandan da Satürn, Venüs, Pluton stelyumuna 150’lik açı yapıyor.

Tüm bunlar İkizler Burcu’nun etkisiyle bize yansıyacağı için, iletişim, konuşma, zihin, pratik, zekâ, reklam, kardeşler, eğitim bu konularda boş konuşmamamız gerektiğini, aynı zamanda boş konuşanlarla kandırılma riskimizin olduğunu gösteriyor.

Eğer uyanık olmazsak önümüzdeki 1 haftada insanların bizi kandırabileceğini gösteriyor.

İnsanların söylediği ile yaptığı aynı değilse bu insanı hayatınızdan çıkartmanız gerçekten çok önemli olacak çünkü devamında aynı yüzleşmeyi daha acı bir şekilde yaşayabilirsiniz! 

Bu yüzden ne kadar sağlam adımlarla giderseniz, ne kadar  realist olabilirseniz ve aynı zamanda değişken ruh halinizi kontrol edebilirseniz o kadar verimli bir dolunay olacak!

Bunun tam aksine gerçekten büyük kayıplar da yaşayabilirsiniz ve bunun ne olduğunu bile anlamadan bir sis perdesi içinde karşınıza çıkar.

İkili ilişkilerde, eğitimde, dedikodu enerjisinin olduğu yerlerde lütfen çok bulunmamaya insanlar konuştuğunu yapmıyorsa, orada yer almamalısınız ve sizde konuştuğunuzu yapmaya gayret edin ki süreç lehinize ilerlesin.

SİZİ DEĞERSİZLEŞTİREN HERKESİN HAYATINIZDAN GİTMESİ GEREKTİĞİNİ ALGILAMAYA ÇALIŞIN!

Sizi değersizleştiren herkesin bir şekilde hayatınızdan gitmesi gerektiğini algılamaya çalışın...

Güvenmediğiniz insanlarla para alışverişine girmeyin, yani her alanda sağlık, ilişkiler, aşk, kariyer bilmediğimiz sularda yüzmeyin.

SAĞLIĞINIZA DİKKAT! İŞTE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER:

Yine sağlığa gelirsek eğer larenjit, farenjit, nefes darlığı, astım bu hastalıklar nüksedebilir.

Hamam sauna, nefes almanızı zorlaştıracak tozlu yerler sizi yorar.

KENDİ İÇİNİZE DÖNÜN. DUA ETMEK İYİ GELECEK...

Bunun dışında kendi içimize dönmek ve dua etmek, şükretmek ve hayatınızdaki imkanları değerlendirmek bize iyi gelecek, seyahat etmek de, bize iyi gelir.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE ŞİRON VAR! İŞTE ETKİLERİ:

Haftanın son etkisinde 13 Aralık'ta Şiron hayatta yara aldığımız yerleri gösteren, bu konuda tecrübe kazanıp başkalarının yarasını sardığımız, şifacı olduğumuz konuları simgeleyen asteroit geri hareketini bitiriyor, böylece hayatla ile ilgili yaralarımızı daha rahat sarabileceğiz.

Başlattığımız işler daha rahat ilerleyecek, başlamakta kolay olurken ve risk alabileceğiz. Başkalarına da risk alması konusunda yardımcı olacağız.

YENİ HAFTADA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, seyahat, yurtdışı, eğitim ile alakalı konularda etkileyecek. Bu konularda iletişim yeteneklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz, burcunuza iyi gelen bir enerji sadece ani karar verme olasılığınız çok yüksek, en azından bir gün düşünüp karar vermeniz, kurduğunuz iletişimde daha rahat bir süreç geçirmenizi sağlayacak. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Satürn, Pluto güç birliğinde olacak, sizi kariyer ortamında etkilerken daha kalıcı adımlar atabileceksiniz. Eğer iş değişikliği düşünüyorsanız ya da maddi gelirlerinizi artırmak istiyorsanız, bu hafta bunun için adına hamleler yapabilirsiniz. Kendi kurallarınızı koyabilirsiniz. Haftayı dolunay ile kapatacağız ikili ilişkiler, yolculuklar, yakın çevre ile alakadar olmanızı sağlayacak. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz insanlardan beklentilerinizi  minimum da tutmak kazanç sağlarken yolculuk size çok iyi gelecek.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu konu sizi ödemeler, borçlar, krediler ve başkalarının finans kaynakları alanında etkileyecek. Kesinlikle ödemelerinizi atlamamanız 29 Aralığa kadar yazmanızı tavsiye ederim, yazarak ödemelerde ilerleyebilirsiniz sıkıntı olmaması için. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Satürn, Pluto güç birliğinde olacak. Bu da sizi eğitimle ilgili konularda kararlar almaya, uzun vadeli bir eğitim programının içinde yer almanızı sağlayabilir. Çok kısa vadeli işler düşünmeyeceksiniz. Haftanın diğer etkisinde bizi dolunay karşılıyor. Dolunay para kaynaklarınız maddi gelirleriniz alanında gerçekleşecek. Gelirlerinizi artırırken, bir yandan ödemelerinizi düzenlerken şöyle bir etki var, kaldırmaya çok müsait enerjiler ortaya çıkacağı için, yaptıracağınız işlerde kesinlikle önce ödeme yapmayın, önce işi görüp devamın da ödeme yapın yani güvenmediğiniz insanlarla da para alışverişine girmeyin.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya burcunuzun yöneticisi Merkür’ün karşıt burcunuzda geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik daha çok öne çıkacak. Özgürlüğünüzü ilan etmek isteyebilirsiniz. Başkalarının söylemleri ile yön bulmak istemeyeceksiniz. Sadece ani kararlar vermeyin süreç zaten lehinize ilerleyecek. Haftanın diğer etkisin de Venüs, Satürn, Pluto güç birliği yapıp size ödemeler, borçlar, krediler alanında destek oluşturacak. Bu konu başlıklarında uzun vadeli planlar yapabildiğiniz gibi güzel bir yatırımın içinde yer alıp kredi kullanabilirsiniz. Son olarak burcunuzda gerçekleşen dolunay ile haftayı kapatıyoruz. Bu etkiyle beraber zihninizi dengede tutmak zor olabilir ve konsantre ile ilgili problemler olabilir. Yine sağlıkla ilgili olarak da nefesle ilgili sıkıntıları dikkat etmenizi tavsiye ederim. Dolunay ile kandırılma riskine açık bir etki var gökyüzünde, insanların söylediklerine değil   yaptıklarına bakmanız daha önemli.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konularda ve çalışma ortamınız da etkileyecek, bu alanlarda problemler yaşamanıza neden olabilir. Doğru iletişim kurmak zor olurken, kendi içinize kapanabilir. Konuşma değil de insanları dinleme moduna geçebilirsiniz. Venüs, Satürn, Pluto güç birliği ise karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklarda radikal kararlar alabilirsiniz.  Yine mevcut ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Hayatınızda size değer vermeyen herkesi çıkarma ile ilgili bir karar dönemindesiniz. Değişiminden, dönüşümünden korktuğunuz alanlarda harekete geçeceksiniz. Haftanın son etkisinde dolunay olurken, zor etkileyen burçlardan birisiniz. Korkularınızla yüzleşmek, meditasyon, yoga gibi aktivitelere yönelmek size çok iyi gelirken. Kalabalık ortamlara girmemenizi tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size çok iyi gelirken, aşk ilişkiler, çocuklarla ilgili konular ve hobileriniz tetikleniyor. Bu etki size yüzeysel de olsa aşkı getirebilir. Mevcut ilişkinizde hayatınızdaki insan ile iletişiminiz daha iyi olacak. Venüs, Satürn, Pluto etkileşimi ise iş ortamınızda gerçekleşiyor. Otorite figürleri ve bayanlar ile ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Herkes kendi kurallarını uygulatmak isteyebilir. Burada köprüden geçene kadar insanlara daha iyi davranmanızı stratejik olmanızı tavsiye ederim. Son olarak dolunay, kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlarda gerçekleşecek. Hafta başında partnerinizle kurduğumuz iletişimi, sosyal ortamlarınıza yansıtabilirsiniz. Sadece bu dönemde insanların söylediklerine değil de yaptıklarınıza bakmanızı tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramlarında etkilerken. Zararlı yerleşimde olduğu için aile içindeki anlaşmazlıklar ve sıkıntılara vesile olabilir. Yanlış anlaşılabilirsiniz, evdeki elektronik cihazlarınızda bozulmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanızı, sakin adımlar atmanızı tavsiye ederim. Venüs, Satürn, Pluto etkileşimi ise aşk alanınızda gerçekleşiyor. Uzun süredir adı konmayan bir ilişkiniz varsa bu süreçte adı konabilir. Çocuk düşünüyorsanız bu dönemde rahatlıkla bu enerjiyi hayatınıza alabilirsiniz. Maddi konularda lüks harcamalar sizi yorabilir Gerçekleşecek dolunay ise kariyer alanınızı tetikliyor. Kandırılma riskini ortaya çıkardığı için dikkatli olmalısınız. Ayrıca dedikodunuzun yapılması başka insanların boş konuşması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Güven duygunuz sınanırken, gideceğiniz yolculuklar seyahatler size ve işinize pozitif yansıyacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşler, yakın çevreniz, iletişim kurduğunuz alanlarında etkilerken. Kardeşlerinizle ilgili sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir yine eğitim programları ile ilgili bir başlangıç yapacaksınız aksamaya uğrayabilir. Venüs, Satürn, Pluto etkileşimi ise aile, yuva, ev kavramlarında sizi tetikliyor. Aile ekonomisini siz planlayacak, bütçe sizden sorulacak. Aile de ki kadın figürleri ile minik problemler yaşayabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise sizi seyahat alanınızı tetikliyor ve yurtdışı ile alakalı projelerinizde karar alma zamanı. Eğer yurtdışına gitmek bu dönemde bir şekilde aktive olabilir. Fakat beklentilerinizi minimumda tutmanızı tavsiye ederim. Çünkü kandırılma riskinizi olduğu enerjiler var, en azdan beklentileriniz karşılanabilsin. İşlerinizin akışı bozulmasın.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size maddi konularda etkilerken para konusunda yanlış anlaşılmalar olabilir, muhakkak alacak verecek hesabınızın teyidini yapın ki sıkıntı yaşamayın. Maddi konularda tutamayacağınız sözler vermemeniz önemli. Venüs, Satürn, Pluto güç birliği ise size yakın çevrenizle iletişimimizde kalıcı adımlar atmanıza mevcut çalıştığınız ortamlarda daha çok tanınmanıza ve uzun süreli yeni iş başlangıçlarına yönlendirirken. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise krediler, ödemeler, borçlar alanınızda gerçekleşiyor. Maddi konularda yazarak çalışmak çok önemli her harcamanızı yazmanız en azından devamında unutkanlık yaşadığınızda bütçenize negatif yansımaz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün burcunuza geçmesiyle başlıyoruz. Bu etki ile daha çok sosyalleşip, iletişimde olacaksınız. Yoğunlaşan çevreniz ve işleriniz programsız ilerlediği taktirde sıkıntı yaratabilir. Programınızın net olması ve kararlarınızın arkasında durmanız önemli. Venüs, Satürn, Pluto güç birliği ise para alanınızda gerçekleşecek. Bu maddi gücümüzü yukarı çekebilir, yatırımda bulunabilir, paranızı düzgün ve güzel harcayabilirsiniz. Parayla ilgili sıkıntıların çoğunu aşacağınız ve tutumlu olmanız gereken bir sürece başladınız. Son olarak karşıt burcunuzda ise dolunay gerçekleşiyor, bu süreçte ikili ilişkiniz bitebilir ve aynı zamanda ilişkiler tarafından kandırılmakla karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha fazla insan sizden aynı anda hoşlansa da oldukça yüzeysel hoşlanmalar olduğunu belirtmek isterim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi zorlayacak olaylara negatif yönden bakabilirsiniz. İş ortamında ki insanlar enerjinizi çekebilir. Daha pozitif insanlara yönelip onlarla iletişim kurmalısınız. Venüs, Satürn, Pluton güç birliği ise burcunuzda gerçekleşiyor. Bu size çok büyük ivme kazandıracak. Maddi ve manevi olarak rahatlayacaksınız. Kurallarınızı hayat standartlarınızı oturtabileceksiniz. Bu hafta sizi yoracak tek şey iş ortamı hem Merkür’ün burç değiştirmesi hem de dolunayın iş ortamınızı tetiklemesi gereksiz insanlarla sizi karşı karşıya bırakabilir. İnsanlarsınız dedikodunuzu yapabilir. Sağlıkta ise alerjik reaksiyonlara karşı risk altındasınız, nefes alamadığınız temiz havası olmayan yerlerde bulunmamanızı tavsiye ederim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu size çok iyi gelen bir enerji olurken gerçekten popülerliğiniz artacak kalabalık gruplarda rahat hareket edeceksiniz. Geleceğe dair projeleriniz içinde güzel bir iletişim ağı oluşturup, doğru insanlarla karşılaşacaksınız. Venüs, Satürn, Pluto güç birliği ise böyleyse sizi zorlu etkiliyor. Her şey yolunda olsa bile paradan sıkışa bilirsiniz. İş ortamında gereksiz kurallarla karşı karşıya kalabilirsiniz ve sağlıkta da dişleriniz sizi biraz yoracak. Gerçekleşecek dolunay ise hafta sonuna doğru bu enerjiyi üzerinizden alıp size aşk, ilişkilerine yöneltecek. Birden fazla insan karşınıza çıkabilir. Diğer yandan gün içindeki modunuz çok değişken olduğu için bir ağlayıp bir gülebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer alanında etkilerken randevularınızı çok iyi ayarlamalı, kime ne söz verdiğinizi unutmamalısınız. Disiplinli çalışmanın önemi vurgulanacak 29 Aralığa kadar. Venüs, Satürn, Pluto güç birliği size popülerleştirecek. Çok güzel kalabalıkların içinde bulunabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı dörtten fazla kişi bir arada olmayacak şekilde yönetmenizi tavsiye ederim. Ayrıca geleceğe dair projeleriniz için maddi kaynağı oluşturabileceksiniz, para getirisi olacak etkiler var. Haftanın son etkisi gerçekleşecek dolunay olurken. Bu sizi aile yuva kavramların da etkileyecek çok fazla dedikodu ile karşı karşıya kalabilir. Aile bireyleri tarafından kandırılabilirsiniz. Ne kadar aile de olsa insanların söylediğine değil yaptığına bakmanızı tavsiye edeceğim.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
2020
merkür
ay tutulması
dolunay
ikizler burcu
oğlak burcu
retro
Sema Sidar
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter