Reklam
Temiz Magazin
28 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İşte Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ'un "evlilik haritası"

Astroloji
22 Şubat 2016

 

Önemli, çok okunan bir "magazin sitesinde" Astrolog olunca, magazin ve astroloji bir şekilde ortak bir çerçevede birleştirmek önemli tabii... 

Astroloji; doğumu olan her şeyin haritasını çıkartıp yorumlar ve gökyüzündeki tüm etkiler böylece bize yol gösterir.

Kaza anı olabilir, iş anlaşması, arabayı alacağınız gün, nikah tarihiniz! Bu kadar zaman ve tarih önemli iken, astrologlar da doğru zamanı seçme adına "Seçim Astrolojisi" dediğimiz, "election astrology"i geliştirmişlerdir.

Hayatımızdaki hangi alan için doğru zamanlamayı seçtiğimiz önemli, çünkü bir evliliğe çok fazla ciddiyet olan bir günün enerjisini yükleyemezsiniz, bir iş anlaşmasına da duyguların çok hakim olduğu bir günün enerjisi yüklenmemeli!

 

İşte örnek niteliğinde bir nikah tarihi var önümüzde bunu anlatmak için;

Başak ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin düğün haritası:

 

 

AİLE KAVRAMINA ÖNEM VERECEKLER!

Başak ve Kıvanç Tatlıtuğ için evlendikleri tarihte Ay'ın Yengeç Burcu'nda olması başlı başına aile ve yuva kavramlarını  simgeleyen bir faktör. Birbirlerini koruyup kollayacaklarını, ikisinin de aile kavramına önem vereceğini gösterir evlilik tarihlerinin enerjisi!

Başak ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftiiçin ikinci önemli etki ise;  Güneşin 0 derece Balık Burcu'nda olması! 0 derece, bir burcun en etkili çalıştığı derecedir. Bu enerji onlara evliliklerinde birbirlerine karşı empati yeteneği kuvvetli, birbirlerine yol  gösterecek bir çift olacaklarının işaretini verir! Maddi anlamda birbirlerine tutumlu olmayı öğretecekleri bir evlilik yaşayacaklar! 

 

EVLİLİKLERİ İÇİN ÇABA GÖSTERECEK, KOLAY PES ETMEYECEKLER!

Haritalarında bu kadar su elementinin vurgusunun olması, evlilikleri için önemli bir kriter. Fakat bu aynı zamanda kırılgan bir yapı katar çiftlere; en küçük şeyler sıkıntı yaratabilir! Tatlıtuğ çiftinin "kırılganlıklara" dikkat etmesi gerekiyor! Mars yani mücadele gezegeni, kendi yönettiği burçta, bu da evliliklerinde bir problem yaşadıklarında mücadele verebilecek gücü onlara verecekler ve kolay pes etmeyeceklerini gösteriyor.

Astrolojik Haritaların bir evlilik için önemli olan kriterlerinden biri de geri giden, yani retro hareketinde olan bir gezegen olup olmamasıdır! Bu açıdan düşünüldüğünde; Merkür ve Venüs geri harekette olmadığı için, evliliklerinde bu çok olumlu bir etki olacak! (Gezegenlerin Retro, yani geri hareketlerinin tam olarak ne olduğunu diğer yazılarımda bulabilirsiniz)

EVLİLİKLERİNİ SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNE KURMUŞLAR!

Tatlıtuğların "evlilik haritaları" iletişim olarak anlaşabileceklerini gösterirken, sağlam temeller üzerine kurulu bir evlilik olduğunu da gösteriyor! 

KISKANÇLIK YAPARLARSA, TEHLİKE ÇANLARI ÇALAR!

Fakat evliliklerinin uzun ömürlü olması, birbirlerinin özgürlük alanına müdahale etmemeleriyle de doğru orantılı. Eğer fazla kıskançlık, fazla baskı olursa bu evlilikte tehlike çanları çalar.

Haritalarında "toprak" elementinin azlığı, evlilikleri açısından mücadele vermeleri gerekebileceğini gösteriyor! Mayıs'dan sonra kafaları daha rahat olur.

 

TATLITUĞ ÇİFTİ, NİKAH TARİHLERİ İÇİN ASTROLOG'LA MI ÇALIŞTI?

Yine de gökyüzünün karışık olduğu bir tarihte oldukça güzel bir tarih seçimiyle nikah masasına oturmuşlar, bu açıdan ben "bir astrologdan profesyonel bir yardım aldıklarını" düşünüyorum! Nikah için Paris'in seçilmiş olması bile önemli...

EVLENECEKLER DİKKAT!

Onlara mutluluklar dilerken, peki yeni evlenecekler ne yapmalı? Evleneceğiniz tarih değil ama, kesinlikle evlenmemeniz gereken bir dönemi paylaşıyorum. 19 Nisan -23 Mayıs arasındaki tarihler oldukça sıkıntılı; bu tarihlerde nikah kıymamanız oldukça önemli, evliliğinizin devamı açısından.

Gökyüzünün ışığının hayatınızda olması dileğiyle...

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter