Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Koç Burcu'nda Yeni Ay bugün gerçekleşecek... Etkileri neler olacak, neler yaşanacak? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Astroloji
21 Mart 2020
Koç Burcu'nda Yeni Ay bugün gerçekleşecek... Etkileri neler olacak, neler yaşanacak? Astrolog Sema Sidar yazdı.

 

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım...

Önemli bir haftaya başlıyoruz.

Ne kadar evimizde olsak da gökyüzü hareket etmemiz gerektiği konusunda bizi uyarıyor.

Bu hafta mümkün mertebe evde egzersiz yapmalıyız, hareket mekanizmamızı çalıştırmamız lazım.

YENİ HAFTAYA YENİ AY İLE BAŞLAYACAĞIZ

Haftaya "yeni ay" ile başlayacağız.

Yeni Ay'ın etkilerini uzun uzadıya paylaşacağım ama, o kadar çok gezegen etkileşimini aynı anda aktive ediyor ki etap etap ilerleyeceğim.

24 MART'TA KOÇ BURCU'NDA YENİ AY VAR

24 Mart’ta 4 derece Koç Burcu'nda bir "yeni ay" gerçekleşecek.

YENİ AY VE KOÇ BURCU YENİ BAŞLANGIÇLARI SİMGELER!

Hem "yeni ay" hem de Koç Burcu hayatımızda yeni başlangıçları simgeler.

Bu yüzden yeni başlangıçlar konusunda harekete geçmek, risk almak, ben deyip, tek başımıza yol almak çok önemli olacak.

Gökyüzünde yeni ay gerçekleşirken Şiron da başrolde olacak.

Şiron, yararlı şifacı dediğimiz asteroit. Zor deneyimlerimizi çözümlemek, hayattan aldığımız yaralarımızı sarmak isterken kazandığımız tecrübelerle başkalarının yaralarına şifa olduğumuz konuları gösteren asteroit, başrolde olacak.

CORONA VİRÜSÜ ARTIŞ GÖSTEREBİLİR!

Ülkemiz ve dünyada yaşanan Corona virüsü bu etkiden dolayı artış gösterebilir, hareket enerjisinin çekimine kanıp dışarı çıkmak istersek hastalığın artabileceğini söylüyor gökyüzü enerjileri.

Bu etkiyi pozitif kullanmanın en iyi yolu bizi ne yarılıyor ise, başta iş ve aile ile alakalı konular bunları çözümlemek için harekete geçmek olur.

ZAYIF NOKTANIZ OLAN KONULARLA YÜZLEŞME YAŞAYACAKSINIZ

Kuzey-Güney ay düğümü dediğimiz karma noktaları hem yeni ay'a hem de Şiron'a zorlayıcı açı yapıyor.

Bugüne kadar ailenizle, kariyerinizle ilgili yapamadığınız, geride kaldığınız, zayıf noktanız olan konularla yüzleşme yaşayacaksınız.

Tabi ki de harekete geçmek çok kolay olmayacak ama yapmalıyız, yoksa 8 Nisan’da gerçekleşecek dolunay ile harekete geçemediğimiz dengeyi sağlayamadığımız aile ve kariye konuları bizi daha çok zorlayabilir.

MÜDAHALE ETMENİZ GEREKEN DURUMLAR VARSA KESİNLİKLE YENİ AY'DA ERTELEMEYİN!

Yeni ay ile farkındalığımız yüksek olsun, müdahale etmemiz gereken durumlar varsa kesinlikle ertelemeyelim.

Yeni Ay, Salı günü gerçekleşecek olsa da çarşamba günü daha baskın hissedeceğiz.

Genel olarak ise 8 gün boyunca etkisi sürecek.

Koç Burcu'nun yansıması olarak öfke kontrol problemleri yaşayabiliriz; sakin olmalı, ani kararlar almamalıyız.

Başlatma enerjisi aktif, evde olmamız bir şeyleri yapmamamız için engel olmasın.

YORULMAMIZ GEREKİYOR

VÜCUDUMUZDA BİRİKEN ENERJİYİ ATAMAZSAK GERGİNLİK OLARAK YANSIYACAK

Spor yapmak, evin içinde temizlik için ideal, yorulmamız gerekiyor.

Vücudumuz da biriken enerjiyi atamazsak gerginlik olarak yansır.

Sağlık açısından göz ile ilgili rahatsızlıklar, baş bölgesi, baş ağrıları için risk altındayız.

HAFTANIN DİĞER ETKİSİNDE VENÜS, JÜPİTER, MARS VE PLUTO OLACAK

Haftanın diğer bir etkisinde Venüs, Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni ile yaptığı olumlu açıya, Mars; mücadele gezegeni ile Pluto; değişim, dönüşüm gezegenini de ekledi.

3 Nisan’a kadar etkileri sürecek...

Olumlu temaslar, maddi konularda yaşadığımız sıkıntılı süreçleri çözmek için bize fırsat verecek, para kaynaklarımızı daha hızlı ilerletebileceğiz.

Yeni kazanç kapıları açılabilecek, lüks harcamalarımıza dikkat edersek mükemmel olur.

Yine devletle ilgili işlerimiz, evrak işlerimiz, alım satımla ilgili işlerde fırsatlar oluşabilir.

Ayrıca uzun zamandan beri haber beklediğiniz bir yatırım varsa, evinizin bitmesini bekliyorsanız, inşaatla işleriniz ilgili işlerinizin haberleri Nisan ayının başına kadar gelebilir.

İkili ilişkiler ve aşk için de olumlu bir zaman, 3 Nisan’a kadar başlayan ilişkiler uzun süreli olurken, aşk için yara sarma zamanı diyebilirim.

Partneriniz ile yapacağınız tüm konuşmaları mantıklı bir şekilde yaparsak hemen sonuç alırız.

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR? 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile başlıyoruz, sizin için önemli bir gökyüzü olayı çünkü hayata dair birçok şeyi sorgularken mecburen harekete geçmek zorunda kalacaksınız. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Burcunuzdaki Güneş- Şiron kavuşumu yaralarınızı sarmak kendinizle ilgili radikal kararlar almak için önemli bir sürece sokuyor, harekete geçme zorunluluğunuz var.  Güneş’in Kuzey-Güney düğümüne yapacağı zorlu açılar kariyer ve aile konusunda yaşadığınız sıkıntıları özellikle çarşamba günü çözümlemek için harekete geçmenizi isteyecek. Aileden uzakta kendi başınıza hareket etmek iyi gelebilir. Venüs’ün yapacağı olumlu açılar ise para kaynakları açısından rahat ettirecek, işlerinizde terfi beklentiniz varsa bu dönemde haberi gelebilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz zorlayacak gökyüzünde hâkim olan Koç burcu enerjileri ruhsal konulara yönlendirirken, korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Mevcut yaşadığımız problemleri çözmek için riske girmeyeceğiniz için bunalabilirsiniz. Hem bir şeyler yapmak isteyip hem harekete geçememek sıkıntıya sokabilir. Güneş’in Kuzey-Güney ay düğümü ile yaptığı katılacağınız eğitim programınızın online olmasına, eğitim için yapacağınız yolculuğun aksamasına neden olabilir. Çarşamba günü içsel olarak kapana kısılmış hissedebilirsiniz. Burada burcunuzdaki Venüs’ün, Mars, Jüpiter ve Pluto ile yapacağı olumlu etkileşimler size iyi gelecek. Partneriniz destek olurken, iş için sertifika programına dahil olabilirsiniz tabi ki yine online.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar, arkadaş çevreniz açısından yeni bir başlangıca yönlendiriyor. Geleceğe dair projeleriniz için birçok yeni görüşme yapabilirsiniz, bu anlamda sizi olumlu etkileyecek. Güneş Şiron kavuşumu ise yine bazı arkadaşlarınızdan yara almanıza sebebiyet verirken, sakin davranmayı seçmelisiniz bu hafta biraz sabır gerektiriyor sizin adınıza. Güneş’in Kuzey-Güney ay düğümü ile yaptığı açılar ise maddi kaynaklarınızın arkadaş çevrenizle direkt etkili olduğunu, sizin de mantık ilişkileri kurmanız gerektiğini gösteriyor. Venüs’ün yaptığı açılar ise gereksiz bir borçlanmaya girebileceğinizi gösterirken. Ödemelerinizi ne olur yazarak yapın aynı zamanda sosyal çevrenizdeki insanların ne kadarı parayı ne kadarı sizi siz olduğunuz için seviyor bunu anlamaya çalışın.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz.  Bu etki sizin kariyer alanınızda gerçekleşirken, yeni bir statü ve pozisyon arayışında olabilirsiniz iş değişikliği işle ilgili kararı almak için ideal zamanlar tabii ki de yaşadığımız sorunlardan dolayı aldığınız kararları uygulaması zaman alabilir ama yine de karar almak için ideal. Güneş’in Şiron kavuşumu ise yine sizi kariyerde etkilerken yaşadığımız sıkıntıları çözüme kavuşturmak için harekete geçmeniz gerekiyor, destek alabilirsiniz. Patronlarınız sayesinde sıkıntılarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Güneşin burcunuzdaki güney ay düğümü ve karşıt burcunuzda yer alan kuzey ay düğümü ile yaptığı açıyla ikili ilişkilerin, evliliğin içindeki sıkıntıların işe negatif yansıması olabileceğini daha iş odaklı ilerlemeniz gerektiğini gösterirken. Venüs’ün yaptığı açılarla beraber biraz mesaiye kalma durumunuz olabilir, arkadaşlarınız ile nöbetleşe işinizi yapabilirsiniz ve yine maddi anlamda fazla para kazanacağınız etkiler var.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konularda etkilerken. Yurtdışı ile ilgili işlerinizde karar alabilirsiniz, her ne kadar yolculuklar şu an mümkün olmasa da bu dönemde aldığınız kararlarla beraber temmuz ayında bir iş bağlantısı yapabilirsiniz. Bu dönemde harekete geçeceğiniz ve alacağınız her türlü eğitim ve yolculuk temmuz ayında hayatınıza olumlu anlamda yansıyacak. Güneş-Şiron kavuşumu eğitimle ilgili konularda yaralarınızı saracağınızı gösterirken. Güneş’in kuzey güney ay düğümü ile yaptığı zorlayıcı açılar ise iş ortamında sıkıntılı bir döneme işaret ediyor. Çarşamba gününden itibaren sağlıkla ilgili konularda iki gün risk altındasınız. Venüs’ün gerçekleştirdiği açılarsa aşk adına size çok güzel bir sürece sokarken iş ortamından ya da iş arkadaşlarınızın tanıştırdığı birisiyle flört etmeye başlayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin ödemeler, borçlar ve krediler alanınızda gerçekleşirken, gereksiz bir borçlanmaya girebilirsiniz. Para kaynaklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Güneş Şiron kavuşumu da yine para ile ilgili konularda sizin yaralarınızı sarabileceğinizi, ailenizin destek olabileceğinizi gösterirken. Güneş’in kuzey güney ay düğümü ile yaptığı zorlayıcı açılar ise çocuklar ve partnerinizden kaynaklı beklediğiniz paraların sıkıntıya girebileceğini, parayı dikkatli harcamanız gerektiği konusunda uyarırken. Venüs’ün yaptığı açılırsa eğitim programından gelebilecek ekstra gelir kaynağına işaret ediyor. Kendinizi geliştirecek bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Hobilerinizden para kazanmak için de fırsatlar söz konusu olabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile başlıyoruz. Bu ikili ilişkiler, evlilik ortaklıklarda kendinizi düşünmeniz gerektiğini, ben diyebilmeniz gerektiği konusunda ihtar içeren bir etki. Çünkü Güneş-Şiron kavuşumu da aynı konuda aktif olacak ve ben diyemediğiniz alanlarda dengesizliklerin haksızlıkların olacağını işaret ediyor. Güneş’in kuzey güney ay düğümü ile yaptığı zor açılar, maddi konulara da işaret ederken. Ailedeki sorumlulukları siz alacaksınız, eşinizden ve ailesinden beklediğiniz istekler talepler gerçekleşmeyebilir, ben deyip karar almamız şart. Venüs’ün yapacağı olumlu açılar, kendi ailenizin maddi konularda destek verebileceğini gösterirken, belki bir yatırım fırsatı gelebilir. Evinizin içinde de düzenlemeye gidebilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin sağlık alanınız, iş ortamınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gerçekleşecek. Sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekirken, yeni bir iş düzeni oluşabilir. Mevcut koşullar hem de yeni ayın etkisi ile evden çalışmanız gerekebilir. Sağlıkla ilgili baş ağrılarına ve migrene karşı dikkatli olmalısınız. Güneş Şiron kavuşumu yine aynı alanda etkileyeceği için iş ortamı ile ilgili sıkıntılar çözümlenebilir, çözüm odaklı olabilirsiniz. Bu dönemde sezgileriniz kuvvetli olacak. Güneş’in Kuzey Güney ay düğümü ile yaptığı zorlayıcı açılar, sizin yakın çevreniz, kardeşleriniz ile problemler yaşayabileceğinizi gösterirken. İşten kaynaklı mecburi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Venüs’ün açılır ise çok iyi gelecek partnerinizle aşk tazeleyebileceğiniz gibi bu dönemde internet üzerinden tanışacağız yeni bir aşka da yelken açabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin aşk, ilişkiler, hobileriniz ve çocuklarla ilgili alanınızda gerçekleşecek, gerçekten enerjinizi yükseltecek bir etki. Sürpriz bir aşk her an hayatınıza gelebilir. Güneş-Şiron kavuşumu ise aşk adına yaşadığınız problemlerin yaralarını sarabileceğinizi gösterirken. Güneş’in kuzey güney ay düğümü şile yapacağı zorlu açılır ise maddi kaynaklarınızı çok düzgün kullanmanız gerektiğini ve gelir gider dengesi oluşturmanız adına önemli vurgular yaparken. Gereksiz para harcamamaya özen göstermelisiniz. Haftayı Venüs’ün açıları ile kapatıyoruz, yeni bir iş ortamı açısından sizi desteklerken. Ne kadar para harcamayın desem de işiniz için yeni giderler söz konusu olabilir kazançlarınızın çoğunu işinize yatırabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile yuva ve ev konularında etkilerken. Eviniz içinde minik tadilatlar yapabilirsiniz, ev değişimi taşınma ise Çarşamba’dan itibaren gündeminize gelebilir. Güneş-Şiron kavuşumu ev ortamı, aileyle ilgili yaşadığınız problemlerdeki yaraları sarma adına desteklerken. Burcunuzdaki güney ay düğümü, karşıt burcunuzda yer alan kuzey ay düğümünün güneş ile yaptığı açılarla beraber evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda dönüşüm zamanı. Aileden bir insanla ortaklaşa girişimi kesinlikle gökyüzü desteklemiyor bilginize, burada daha sınırlarınızı çizmeniz lazım. Burcunuzdaki Mars, Pluto ve Jüpiter Venüs ile çok olumlu açılarda bulunacak. Bu da hayatınıza yeni bir aşka getirebileceği gibi mevcut ilişkinizde gelecek odaklı bir karar alabilir. İlişkinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya gerçekleşecek yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşler, yakın çevre ve iletişim alanında etkilerken. Kardeşinizle beraber güzel bir işin içinde bulunabilirsiniz yine yeni bir çevre gündeminize gelebilir. Güneş-Şiron kavuşumu ile iletişim adına yaşadığınız problemleri çözerken kesinlikle kendinizi düşünmeniz gerekli. Güneş’in kuzey güney ay düğüm ile yapacağı zorlu açılar ise iş ortamından kaynaklı yaşadığınız problemleri şu an yaşadığımız koşullardan kaynaklı olarak işe gidememenin sizde yarattığı baskıya işaret ederken, biraz daha evden çalışmak zorunluluğunuz olacak. Venüs’ün gerçekleştireceği açılar ise hafta sonuna doğru mecburen sosyalleşmeniz gerektiğini vurgularken, yine kardeşleriniz ile daha çok vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin para alanınızı tetiklerken ödemeler, borçlar, kredilerinizi yapılandırıp, gelirlerinizi artırabilirsiniz. Güneş’in Şiron ile kavuşumu yine para alanında gerçekleşeceği yeni işler alabilir, evden işlerinizi yürütebilirsiniz. Güneş’in kuzey güney ay düğümü ile yapacağı zorlayıcı açılırsa ikili ilişkilerden kaynaklı, çevrenizde ile problem yaşamınıza neden olurken. İlişkiniz ve çevreniz arasında gelgit yaşamanız para harcamanıza neden olacak. Venüs’ün gerçekleştirdiği açılırsa yine size ekstra para kaynağı sunacak, kalabalık gruplarını yeni iş bağlantıları için bağlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ailenizin istekleri ve talepleri artabilir bunu dengelemeniz lazım ve aileye zaman ayırmanız gerekebilir. Onların da ihtiyaçları olduğunu kesinlikle unutmamalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
koç burcu
Yeni Ay
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter