Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kral tahtına çıkıyor! Güneş, Aslan Burcu'nda! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Astroloji
20 Temmuz 2019
Kral tahtına çıkıyor! Güneş, Aslan Burcu'nda! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım;

Güzel bir haftaya başlıyoruz; gökyüzü bize "öne çık, parla, ne yaparsan yap" diye mesaj verecek ve yol gösterecek.

ÖNE ÇIK, PARLA!

GÜNEŞ, ASLAN BURCU'NA GEÇİYOR!

Bu doğrultuda ilk gökyüzü hareketimiz, kimliğimizi temsil eden, statümüzü simgeleyen Güneş'in kendi yönettiği burç olan Aslan Burcu'na geçişi olacak.

KRAL TAHTINA ÇIKIYOR!

Bu harika etki 23 Temmuz'da gerçekleşirken, 23 Ağustos’a kadar devam edecek.

Güneş’e "kral" dersek, "kral tahtına çıkıyor, oradan bizi selamlayacak" diyebilirim.

Gökyüzünde Aslan Burçlarının dönemi başlarken, hepimize enerji olarak öne çıkma, daha rahat bir şekilde, tanınma ve popüler olma; duygularımızı, düşüncelerimizi, konuşma tarzımızı kişiliğimizi temsil ettiğimiz her konuda aşırıya kaçma, babacan bir tavır ve coşku aşılayacak.

Hayatımızda tahta çıkma zamanı, eğer birçok konuda kendinizi arka planda hissediyorsanız bu süreçte rahatlıkla öne çıkabileceksiniz.

Dikkat etmemiz gereken durum ise aşırı sabit fikirlilik, kimi zaman da aşırı egolu olmak, her şeyi ben biliyorum havası da bizi yorabilir.

Burada kendinizi dengelemek çok önemli iken öne çıkmak adına hala problem yaşıyorsanız Güneş, Aslan Burcu'nda iken kırmızı tonları giymek, üzerimizde kırmızı aksesuarlar taşımak her zaman enerji olarak iyi gelir.

SAĞLIK: KALP VE KAS HASTALIKLARINA DİKKAT!

Sağlık açısından ise kalp ve kas hastalıkları için risk altında olduğumuz bir dönem, kontrolleriniz varsa ihmal etmemelisiniz.

HAFTANIN 2. ETKİSİ MERKÜR VE VENÜS KAVUŞUMU OLACAK!

SEVGİLİ, İLİŞKİDE ŞEFKAT ENERJİSİ GELİYOR!

Diğer bir gökyüzü hareketimiz ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile kavuşumu olacak.

Sevgide ilişkide şefkat enerjisi bizi bulurken, bu etki oldukça kısa süreli hayatımızda olacak... 23 ve 28 Temmuz arasında gerçekleşecek bu etki ile kendinizi aile içinde sorunları çözme, sevgimizi koruyup kollama hissi ile gösterme tarafını seçeceğiz.

Bu etkide özellikle bayan figürleri ile kurduğunuz iletişimlerde olumlu sonuçlar alırken, ailedeki bayanlarda problem yaşıyorsanız çok rahat bir şekilde çözüm sağlayabileceksiniz.

Geçmişteki problemler de çok rahat çözülebilir; 2 Temmuz’dan bu yana yaşadığınız iletişim problemlerini çözebileceksiniz. Merkür size bu anlamda yardımcı olabilir yine eski ilişkinizin, tabii hala istiyorsanız; geri dönmesi adına 23- 28 Temmuz arası önemli destekleyici etkiler mevcut.

HAFTANIN 3. ETKİSİNDE MARS VAR. 

MARS, JÜPİTER İLE ÇOK OLUMLU BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

25 Temmuz itibariyle Mars; mücadele gezegeni, Jüpiter; şans, bolluk bereket gezegenine çok olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Çok pozitif bir etki, mücadele ettiğimiz konularda fırsatlar kendiliğinden gelecek çabukça sonuç elde edebileceğiz, enerjimizi hayatın her alanına aktaracağız.

Sporla ilgili etkinlikler aktiviteler bize çok iyi gelecek, hareket halinde olmak birçok sorunu kendiliğinden çözecek.

Tutulmaların miskinleştirdiği ruh halimizin pasını sileceğiz adeta...

Bu anlamda da gerçekten olumlu bir etki.

Bu etki de 8 gün boyunca aktif bir şekilde hayatımızda olurken hareket eden hamle yapan kazanacak diyebilirim.

Bu arada çok fazla tecrübe, deneyim kazanabileceğimiz bir durum içinde olacağımızın da altını çizmek isterim...  Çünkü Jüpiter geri harekette; yani bilmek, öğrenmek kendini geliştirmek yeni bir vizyon kazanmak için yine çok olumlu bir etki olacak.

Çocuklarla ilgili konular, eğitim alanında ekstra destek sağlarken, hobilerimizden para kazanıyorsak gelirlerimizi artırabiliriz.

Dikkat etmemiz gereken nokta ise, aşırılıklar olabilir, ses tonumuz, olaylara verdiğimiz tepkiler abartıya kaçabilir, dinlemeden olaylara müdahale edebiliriz, “sakin kal” cümlesi aklımızın bir köşesinde dursun, gerektiği zaman söylemek için.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE DE ASLAN BURCU VAR!

VENÜS DE ASLAN BURCU'NA GEÇİYOR!

Haftanın son etkisi ise 28 Temmuz'da yaşanacak. 

Venüs; aşk, ilişki, sanat gezegeni Aslan Burcu'na geçiş yapacak.

Güneş'in de Aslan Burcu'nda olması ile hem fiziksel görüntümüzde hem de giyim-kuşam olarak öne çıkıp, sevgiyi, ilgiyi, aşkı coşkulu bir şekilde yaşamak isteyeceğiz.

Görsel olarak gösterişe yöneleceğiz, sadelikten uzaklaşacağız.

Gökyüzünde bu kadar baskın Aslan Burcu'nun enerjisi aktifken sınırlarımız çok önemli olacak, daha bireysel davranmak isteyebiliriz, bir yandan da içimizdeki küçük çocuk harekete geçeceği için sevgilimize, sevdiğimizi rahatça söyleyebileceğimiz cümlelerimiz olacak...

DOLUDİZGİN AŞK YAŞAYABİLİRİZ

Aşk enerjisi, güzel enerjilerin olduğu gerçekten romantik bir film çekiyormuş gibi doludizgin aşklar yaşayabileceğimiz, güzel bir etki...

21 Ağustos’a kadar devam edecek bu etkide dikkat etmemiz gereken de bazı noktalar var:

Özellikle bayan figürleri ile giyim kuşam konusunda kıskançlıklar oluşabilir, tarzını tavrını beğenmediğimiz bayan figürleri bize ego yapabilir, burada karşımızdaki insanı pohpohlamak oldukça önemli, böylece talep ettikleriniz kendiliğinden gerçekleşir.

Bu süreçte ikili ilişkilerde partnerimiz daha etiket sahibi olsun popüler olsun öne çıksın isteyebiliriz, hayatımızdaki insanı bu yüzden yargılayabiliriz.

Bu detayların dışında hem sanatta hem aşkta oldukça pozitif bir etki, karşımızdaki insana ilgi ve alaka göstererek değerli olduğunu hissettiren çok güzel bir aşk dönemi.

Son olarak aşkta en şanslı burçlar; Aslanlar, Kovalar, Yaylar ve Koçlar olacak.

YENİ HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ

HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi oldukça güzel etkileyecek, özellikle dinamizm yakalamak, hareket enerjisini kullanmak, kimliğinizi kişiliğinizi ortaya çıkartmak çok önemli olacak. Sadece tek başınıza hareket etme isteğiniz artabilir, buna dikkat edelim. Haftanın diğer bir etkisi Merkür, Venüs kavuşumu ise sizi aile, ev, yuva kavramlarında yaşadığınız sıkıntıları çözme adına destek oluşturacak. Bu konu başlıklarında oldukça yapıcı konuşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Mars- Jüpiter etkileşimi ise başlattığınız mücadelelerde sonuç almaya, mevcut olan ilişkinizi daha ciddi bir boyuta geçirmek için destek oluştururken. Hayatınızda birisi yoksa Venüs'ün burç değiştirmesi ile girdiğiniz ortamlarda çok güzel ve özel bir aşk için destek alabilirsiniz. İlişkiler adına güzel bir döneme başladınız, bir yandan da hobileriniz adına yeni bir kursa başlayabiliriz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile yuva kavramlarında etkilerken, evinizde daha çok vakit harcayabilir, evinizin içindeki aksesuarları yenileyebilir, tadilat ve tamirat işleri ile uğraşabilirsiniz. Ayrıca evinizin muhitinden memnun değilseniz, bu anlamda radikal bir girişimde hamle yapabilirsiniz. Merkür-Venüs kavuşumu ise size kardeşleriniz, yakın çevreniz ile iletişiminizi arttırırken, kız kardeşiniz varsa onunla güzel bir yolculuğa çıkabilir, yaşadığınız problemleri çözme kavuşturabilirsiniz. Mars- Jüpiter etkileşimi ise kısa yolculuklara ailecek gidebileceğinizi işaret ederken. Bir taşınma durumu söz konusu olabilir, ailenize ev konusunda yardımcı olabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise size özellikle eski ilişkileri gündeme getirebilir, yeni aşk açısından ise aile ortamı sayesinde tanıdığınız insanlar bir aşk başlayabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş'in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşleriniz, yakın çevreniz ile daha fazla haşır neşir yaparken kısa yolculuklarınızda artabilir. Enerjinizi yolculukla ile aktif edebileceksiniz, hayatınızı hareketlendireceksiniz. Merkür-Venüs kavuşumu ise maddi anlamda size destek oluşturacak. Nakit akışınız hızlanabilir ve alım satım işlerinden kar elde edebilirsiniz. Karşıt burcunuzda yer alan Jüpiter'in Mars ile yaptığı etkileşim, sizi ikili ilişkilere yönlendirecek, evliliğinizde sıkıntılar yaşıyorsanız ve çözüm bulabileceksiniz, yakın çevrenizin desteği de olabilir. Ayrıca hayatınızda kimse yoksa yakın çevrenizin desteği ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise size hayatınızda yolculuk enerjisini yeniden aktifleştirirken. Reklam, pr, tarzı çalışmalarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş'in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi parasal konularda etkilerken gelirlerinizi arttırabileceksiniz, hatta sabit geliriniz olması için destek gökyüzü yanınızda olacak. Yalnız harcamalarınızı da bu doğrultuda artabilir. Merkür-Venüs kavuşumu ise burcunuzda gerçekleşiyor. Bireysel olduğunuz her alanda öne çıkabilme, sezgilerinizi kullanma, doğru iletişim kanalı oluşturma ve kendinizi karşıdaki insanı doğru ifade etme adına fırsatlar elde ederken. Eski ilişkiler çok fazla gündeme gelebilir, bu konuya biraz fazla takılabilirsiniz. Mars-Jüpiter etkileşimi ile mesaiye kalarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz, iş ortamınızdaki mücadelelerinizin de maddi ve manevi olarak daha rahat sonuçlanmasını sağlayacak. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi alım satım işleriniz, nakit işleriniz ise destek sağlarken gelirlerinizi arttıracağınız bir dönemdesiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya bu hafta gökyüzü sizin için çalışacak. İlk olarak Güneş, burcunuzun da yönetici gezegeni, sizin ile bir yolculuğa başlıyor, burcunuzda ilerleyecek ve “ben” diyebilmeniz adına hayatın her alanında parlamak için fırsatları da size getirecek çok güzel bir süreç başlarken. Hafta ortası Merkür-Venüs kavuşumu olaylara negatif bakmanıza neden olabilir ama yine burcunuzda bulunan Mars'ın Jüpiter ile yapacağı açıyla perşembeden sonra rahatlayacaksınız. Sizin sonuç almanızı sağlayacak en önemli şey ise, hareket enerjisi. Son olarak bu hafta Venüs’te burcunuza geçiyor, bu etki ile hem aşk hem ilişkilerde harika bu süreçte başlamış olacak. Enerjinizi hayatın her alanına aktarabileceğiz gibi hobilerinize, çocuklarınıza vakit ayırabilecek hayatı dolu dolu yaşayabileceksiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz yorabilir, çok fazla şeyi aynı anda yapmak isterken kendinizi bir anda negatif bir bakış açısı ile yüz yüze bulabilirsiniz. Muhakkak enerjinizi yükseltecek ortamlarda yer alması, size iyi gelecek müzikler dinlemelisiniz. Merkür-Venüs kavuşumu ise size popüler olma fırsatı sunarken, arkadaş çevreniz yaşadığınız ruh durumuna destek olacak, bu süreçten çıkartacak. Mars-Jüpiter etkileşimi ile evinizin için düzenleyerek daha rahat bir ev ortamı hazırlayarak konfor alanınızı artıracaksınız. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi size spiritüel konulara yönlendirirken, bir yandan da ikili ilişkiler ve aşk konusunda bardağın boş tarafından bakmanızı sebebiyet verebilir, meditasyon yapmanız gereken bir döneme başladınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık ortamlar, gireceğiniz sosyal alanlarda popüler yaparken gerçekten önemli insanlarla tanışacağınız da bir süreç statü sahibi , makamı olan insanlar size çok destek sağlayabilirler. Merkür-Venüs kavuşumu da kariyer alanınızı olumlu anlamda tetiklediği için, bu  insanlarla geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirebilecek fırsatlar yakalayacaksınız kariyer adına olumlu bir hafta. Mars-Jüpiter etkileşimi ise sürpriz bir iş yolculuğunuza çıkmanıza, eğer kardeşlerinizi uzun zamandan görmüyorsanız onlarla görüşme şansı verecek. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise yine sizin sosyalleştirecek bir etki olurken hayat kimse yoksa gireceğiniz kalabalık gruplardan yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer alanında olumlu etkilerken.  “Ye Kürküm Ye” dönemini  de diyebilirim sizin adınıza kariyer de muhakkak karşınız da ki insanın egosunu okşayarak, kendi sınırlarınızı oluşturmalısınız. Bu size kazanç sağlayacak. Merkür- Venüs etkileşimi ise uzun yolculuklar seyahatler ve eğitim alanında size destek olurken. Yarın bıraktınız bir eğitime devam edebilirsiniz. Yine  yurtdışı ile ilgili beklediğiniz haberler varsa olumlu bir süreç. Mars Jüpiter etkileşimi ise maddi kaynaklarınızı arttırma işten daha yüksek bir kar sağlama  ya da zam oranı bekliyorsunuz sonuç elde edebilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise size yeni bir iş arıyorsanız bunun adına olumlu gelişmeler olabilir.  Aşkta ise iş hayatınızdan bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz bu etki size çok iyi gelirken, burcunuzun temsil ettiği konulardan etkileyecek. Eğitim, yurtdışı, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat hep kazanç sağlayacağınız öne çıkacağınız, parlayacağınız fırsatları getirecek. Merkür-Venüs etkileşimi ise ödemeler, borçlar, krediler alınında destek oluşturacak. Eskiden kalan bir borcunuzu kapatabilir parasal anlamda rahatlayabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiter ise Mars ile olumlu bir açı yapacak spora başlamak hareket enerjisini hayatınıza getirmek uzun yolculuklara çıkmak hep size fayda sağlayacak. Son olarak Venüs'ün burç değiştirmesi ise hayatınızda kimse yoksa katılacağız bir eğitim bir tatil programında güzel bir aşk yaşamanızı sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında kazanç sağlamaya, gelirlerinizi sabitleyerek borçlarınızı rahat kapatmanız da destek oluşturacak. Bu dönemde kesinlikle borçlanmamalısınız, sadece ödeme kanalında gökyüzü yanınızda. Diğer yandan karşıt burcunuzda Merkür ve Venüs kavuşum halinde olacak, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklarda kazançlı bir süreç olurken eskiden kalma ortak olduğunuz sürüncemeli bir işiniz varsa çözümleyebileceksiniz. Mars-Jüpiter etkileşmesi ise maddi konularda destek oluştururken belirttiğim gibi borçlanma zamanı değil, birde  maddi anlamda tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Son Venüs’ün burç değiştirmesi ise ödemeler, alım-satım işlerinde fayda sağlarken uzun süredir satmak istediğiniz bir gayrimenkulünüz varsa bu süreçte satılabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in karşıt burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar evlilikler alanında etkilerken birazcık kendi sınırlarınızı çizmek zorunda kalabilirsiniz, karşınızdaki insana her zamanki davranış biçiminiz ile yaklaşmanız bu sefer olumlu sonuç elde etmenizde sıkıntıya sokabilir, biraz daha sınırlarınız üzerinde yolu almalısınız. Merkür Mars kavuşumu ise iş ortamında, iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde daha şefkat ve sevgi dolu bir sürece sokarken. Mars-Jüpiter etkileşimi ise popüler olma kalabalık gruplar da güzel bir ilişki durumuna işaret edecek. Son olarak Venüs’ün karşıt burcunuza geçmesi uzun süreli güzel bir ilişkiye başlamanıza fırsat tanıyacak özellikle girdiğiniz ortamlar size bu insanı  getirebilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş'in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi, çalışma ortamı, iş ortamı iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz de sınır çizmeye kendi alanınızı belirlemeye ve yıldızınızı parlatmaya yöneltecek. Bireysel anlamda kazanç sağlayacağınız bir süreç olurken. Sağlık anlamında kalple ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir, kalp hastalıklarına dikkat etmeniz gerekir. Merkür -Venüs kavuşumu ise aşk adına size çok olumlu etkileyecek. Eski ilişkiler, eski aşklar gündeme gelebilir ya da eskiden tanıdığınız bir insanla ilişkiye başlama durumunuz oluşabilir. Mars- Jüpiter etkileşimi ise yine iş ortamında etkileyecek ve kariyerde ne yapmak istediğiniz belirleyip, sonucunu beklediğiniz işlerde kazanç sağlayacaksınız. Haftanın son etkisi ise Venüs'ün burç değiştirmesi fiziksel görüntünüze daha takıp bir hale sokabilir diyete başlayabilirsiniz, bu konuda radikal bir hamle yapabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
aslan burcu
Sema Sidar
güneş
Kral
merkür
venüs
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter