Reklam
Temiz Magazin
11 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Mars, Başak Burcu'na geçiyor. Balık Burcu'nda Dolunay başlıyor. Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Astroloji
03 Eylül 2017
Mars, Başak Burcu'na geçiyor. Balık Burcu'nda Dolunay başlıyor. Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım, takipçilerim, danışanlarım…

Kurban Bayramınızın en güzel  şekilde geçmesini diliyor ve bir kez daha bayramınızı kutluyorum…

 

GÖKYÜZÜNDEN GÜZEL HABERLER VAR…

Bu hafta gökyüzünden güzel haberler var bize.

Yavaş yavaş hayatımıza düzen ve istikrar gelecek.

 

5 ve 6 EYLÜL’E DİKKAT!

5 ve 6 Eylül'de gerçekleşecek gökyüzü hareketleri ise bütün haftayı yönlendirecek.

İlk gezegen hareketimizle haftanın yorumuna başlayalım.

 

MARS, BAŞAK BURCU’NA GEÇECEK.

Bizim için gerçekten önemli, önümüzdeki 45 gün boyunca etkisini hissedeceğimiz, hayatımızda nasıl  mücadele ettiğimizi gösteren gezegen Mars, Başak Burcu’na geçecek.

Mars, 5 Eylül itibariyle  Başak Burcu’nda olmaya başlayıp, 22 Ekim'e kadar bu burçtaki yolculuğuna devam edecek.

Mars çok önemli bir gezegen;  hayatımızda  mücadele ediş biçimimizi, savaştığımız alanları, yaşama karşı duruşumuzu, nerede sınırlarımızı çizip, sesimizi yükselteceğimizi gösterir.

Mars, Başak Burcu’nda olduğu için detaylar bizim için 22 Ekim’e kadar çok önemli olacak. Minik detaylar  daha çok ilginizi çekecek ve hatta bunların gerçekleşmesi için daha çok efor sarf edeceksiniz.

Bu arada temizlik, düzen, hayatımızda düzenlenmesi gereken alanlara yönelmek ve burada mücadelelerde bulunmak için de gayet uygun bir süreç başlayacak hepimiz için, tüm burçlar için.

 

İŞ BAŞVURUSU İÇİN ÇOK UYGUN BİR ZAMAN…

Bu dönemde özellikle sağlık, eğitim,  hizmet sektöründe iş arayan okuyucularım; çok rahatlıkla girmek istediğiniz  işlere başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer yandan Mars hayatımızdaki erkek figürlerini de simgeler, bu yüzden bayanlar için sade giyinen, doğal davranan,  detaylara önem veren, doğum günü gibi özel günleri unutmayan partnerler ilginizi çekebilir.

Sözel olarak mücadele etmek ise artı bir önem kazanacak, sözcüklerin karşı tarafa yansımaları çok olumlu olacak…

Mars ve Başak Burcu, ifade gücünüzün etkisi ile, girdiğiniz rekabet ortamında zaferle çıkmanıza destek verecek, unutmayın.

 

MERKÜR’DE İLERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK.

Artık 6 Eylül itibariyle Merkür'de ileri harekete geçecek ve  gökyüzünde iletişim anlamındaolumlu etkiler başlamışken, hamle yapma ileri doğru harekete geçme zamanı da gelmiş olacak.

Belirttiğim gibi 6 Eylül itibariyle Merkür (iletişim gezegeni) i harekete geçecek yani retro dönemi bitiyor.

Artık yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler, yeni başlayan her şey için  uygun zamanlar da başlamış olacak.

Elektronik eşya alabilir, ilişkinizin adını koyabilirsiniz, evlilikler için de dönem  başlamış oluyor.

 

BALIK BURCU’NDA DOLUNAY 6 EYLÜL’DE!

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise 6 Eylül’de 13 derecede gerçekleşecek Balık Burcu’ndaki Dolunay oldukça önemli bir etki ile hayatımızda olacak.

Bağımlılıklarımızı bitirmek, yeniden başlamak hepimizi bekliyor!

Kendimizle ilgili yeni başlangıçlarla yön bulmak için çok ideal bir zaman olacak.  

Dolunaylar “yeni ay” gibi direkt başlangıcı simgelemez, önce olayların görünmeyen yüzünü görüp sonuçlandırıp, sonra yeni başlangıçlar yapmamız gerekir bunun altını önemli çizmek istiyorum.

Çünkü hayal ve hayal kırıklıklarını  simgeleyen, sis perdesinden bakmamıza sebep olabilecek Neptün gezegeni de başrolde olacak bu dolunayda. Bu yüzden olaylara öncelikle gerçekçi tarafından bakmak adına zorlanacağız ve bakabilmeyi becerdiğimiz anda da çok olumlu bir şekilde etki etmiş olacak.

Dolunayda  hayata pozitif tarafından bakmak çok önemli iken küçük hedefler koymamız, bu doğrultuda hareket etmemiz, hislerimizi aktif şekilde kullanmamız inanılmaz derecede önemli!

Hislerimizin aktif olduğu, hayatımızda bağımlılıklarımızı, bağlılıklarımızı sorgulayacağımız bir dönem başlıyor.

 

DOLUNAY’IN ETKİSİ 1 HAFTA BOYUNCA HAYATINIZDA OLACAK!

Dolunayın etkisi 1 hafta boyunca hayatınızda olurken değişken bir burçta gerçekleştiği için duygularımız çok değişken olacak. Radikal kararlar vermemek lazım duygu durumunuz ile ilgili… Bir ilişkiyi bitirmek, sonlandırmak, bir ilişki hakkında “bitti” demek için çok ideal bir süreç değil; çünkü geri dönüşleri olmasını istersiniz bilginiz olsun.

Diğer yandan hayatınızda kurtulmak istediğiniz ne varsa gerçeklikleriyle yüzleşip yeni başlangıç yapmak adına ise oldukça destek veriyor Başak Burcu’ndaki Dolunay....

 

DOLUNAY’IN SAĞLIMIZA ETKİSİ NASIL OLACAK?

Balık Burcu dediğimiz zaman  bağımlılıklara da dikkat etmeliyiz, vücudumuza aldığımız kafein, sigara, alkol ve antidepresan bizi zorlayacak; yani dışardan aldığınız her türlü etki vücudumuza zararlı olabilir, limitlerine dikkat etmelisiniz.

Yine ayaklarımızla ilgili problemler de bu dönemde artış gösterir, ödem tutma ve şişme problemlerine karşı su tüketimine dikkat etmelisiniz.

Dolunay esnasında gökyüzünde Merkür, Uranüs ile yaptığı olumlu açıyla kendi içinizdeki isyanla beraber yeni başlangıçlara sizi yönlendirecek; değerlendirmekte fayda var.

 

 

BU HAFTA BURCUNUZU ve SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Mars'ın Başak burcuna geçmesi sizi  sağlıkla ilgili konularda, düzenli beslenme adına  fayda sağlayacağınız çok güzel bir döneme başlangıç yapmanız için destekleyecek.

İş ortamına adaptasyonla ilgili bir takım sıkıntılar olabilir.

Gerçekleşecek Dolunay sizi ruhsal olarak oldukça duygusal yapacak ve iç dünyanızda çıkacağınız yolculukla yeni kararlar almanızı sağlayacak.

Fakat tüm bunlar işlerinize motivasyon sorunu yaşamınıza sebep verebilir.

Özellikle bayram dönüşü iş ortamı, işte almanız gereken sorumluluklardan kaçabilirsiniz. Burada stratejik davranmalı ve iş yerinde özellikle, açıkçası kendi düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Öfkeyle kesinlikle karar almamalı sakin olmalısınız.

Cuma gününden sonra sürpriz bir seyahat programı ayarlayabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar,  Mars'ın Başak Burcu’na geçmesi, sizi ikili ilişkiler, aşk ve çocuk konularında düşüncelerinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz konusunda destek verecek.

Aşk adına güzel bir döneme başladınız.

Fakat Dolunay sosyalleştiğiniz, kalabalık ortamlarınızı tetikleyecek; arkadaşlarınız ve partneriniz arasında kalabilirsiniz.

Yine arkadaşlarınız  arasında kuracağınız bağlantılarda dikkat etmeniz gerekiyor. Gerektiğinde  revizyon yapmalısınız, size faydası dokunacak arkadaş ortamlarında yer almalısınız. Bu konudaki sorunları ise sadece aşk çözebilir.

Kariyer ile ilgili atılım yapmak istediğiniz fırsatlar da bu hafta itibariyle hayatınızda olacak. Geleceğinizi yönlendirebileceğiniz gayet olumlu bir haftaya başladınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Mars'ın Başak burcuna geçmesi aile ve yuva kavramlarında efor sarf edeceğiniz, düzenleme yapmak istediğiniz bir dönemi başlatacak.

Ev alabilir, evle ilgili değişikliklerde bulunabilir, tadilat ve tamirat durumlarını çözümleyebilirsiniz, hatta taşınabilirsiniz.

Dolunayında etkisini yanınıza alırsanız, evinizin içindeki eskilerden kurtulmak için harika etkiler var.

Diğer yandan Dolunay sizin tam olarak kariyer alanınızı tetikliyor. Kariyer hayatınızda muhakkak düzenlemek istediğiniz konuları halletmek, güzel bir çalışma  programı yapmak; iş değişikliği düşünüyorsanız bu doğrultuda iş başvuruları yapmak için gayet uygun.

Maddi konularda ise yeni bir kredi çekip yatırım yapma ve kredi borç kapatma; vergi ve ödemeleriniz konusunda destekleyici etkiler var.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Mars'ın Başak burcuna geçmesi  kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi, kısa yolculuklarınızı, iletişim yönünüzü aktif edecek.

Çok sık yolculuk yapma ve gün içindeki trafiğinizi düzenlemek adına önemli bir süreci de başlatacak.

1,5 ay boyunca aktif  yolculuk enerjiniz hayatınızda olacak.

Diğer yandan gerçekleşen Dolunay uzun yolcukları, yurt dışı ile alakalı konuları ve eğitim hayatınızı aktive etti. Bu alanlarda hayatınızda düzenleme gereken yerleri düzenleyip, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz, eğitim tarafınız çok aktif olacak. Yalnız bu konu başlangıçlarında kimseye güvenmeden kendinizin yol alması çok önemli. Yoksa işleriniz aksayabilir.

Hisleriniz de oldukça kuvvetli olacak, karar mekanizmanızı da kullanabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Mars'ın Başak burcuna geçmesi parayla ilgili konularda gelirlerinizi artırmak, para durumunuzu düzenlemek, akıllı yatırımlarda bulunmak için güzel bir dönemi başlattı.

Fakat önce düşüncelerinizi netleştirmelisiniz, tek bir kaynak belirlemelisiniz.

Gerçekleşen Dolunay borçlarınızı kapama konusunda destek verirken, önümüzdeki bir haftalık dönemde başkalarının parasını kullanma adına ekstra efor sarf edebilirsiniz. Maddi konuda destek beklediğiniz insanlara dikkat etmeniz lazım; borç/alacak/verecek ilişkisi hayatınızdan bazı insanları çıkartmanıza sebep olabilir.

Yine sağlıkla ilgili de operasyon riskiniz var; özellikle diş ve kemiklerle ilgili sıkıntı yaşama ve  bu problemlerin operasyona dönüşme durumu var, sağlıkla ilgili hiçbir sorunu ertelememelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Mars burcunuza geçiyor, doğal olarak kendinizle ilgili her konuda mücadele etmeniz gereken, hayatınızı düzenlemeniz  gereken bir döneme girdiniz. Hayatınızda revizyon yapmak istediğiniz hiçbir  konuyu ertelemeyin, oldukça verimli bir periyot.

Diğer yandan dolunay da karşıt burcunuzda gerçekleştiği için hayatınızla ilgili aslında karar vermeniz gereken bir aylık döneme girdiniz. Dolunayın etkisini de  yanınıza alarak ikili ilişkilerde, evlilikte, hayatınızdaki insanlarla ne kadar yol almanız gerektiği konusunda sorgulama dönemi başladı diyebilirim sizin için.

Mantıklı kararlar alarak ikilemlerinizi lehinize çevirebilirsiniz.

Eğer hayatınızda birisi yoksa bu hafta itibariyle, yeni hiç  tanımadığınız bir insan hayatınıza girebilir ve hayatınızı gerçekten düzenleyebilecek kişi olabilir.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Mars'ın Başak burcuna geçmesi duygusal anlamda sürekli düşünmenize sebep verecek bir etki olarak sizi zorlayacak.

Ruhsal konulara yönelmek, yoga, meditasyon tarzı faaliyetlerde bulunarak içinizdeki duygusal karmaşayı dengeye oturtabilirsiniz. Bu  önemli çünkü  iş ortamınızdaki konulara da  negatif tarafından bakmak adına zor bir sürece başladınız.

Önümüzdeki 1 buçuk ay bu anlamda bardağın dolu tarafından bakmanız şart.

Gerçekleşecek  dolunay ise  iş ortamınızdaki problemleri çözme, sağlıkla ilgili, hayatınız ile ilgili bağımlılıklarınızı sonlandırma adına destek verecek.

Değişen koşullara, değişen durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Sağlıkla ilgili ise ayaklarınız  ile ilgili problemler sizi zorlayabilir dikkatli olmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, Mars'ın Başak burcuna geçmesi,  sizi sosyal ortamlarda düşünceleriniz ve konuşmalarınız ile  büyük başarılar kazanmanız konusunda destekleyecek.

Dolunay ise ikili ilişkilerinizi, aşk ilişkilerinizi   tetikleyerek, bu alanı düzenlemeniz konusunda sizi önce uyaracak, sonra yol gösterecek.

Uyarı kısmı ise ilişkiniz ve arkadaşlarınız arasında kalma gibi bir durumla karşı karşıya bırakabilir.

Hangi tarafın size daha yakın olduğu netlik kazanacak.

Yine çocuklarınızla ilgili konularda aktif bir şekilde onların sorumluluklarını siz alacaksınız.

Cuma gününden itibaren ise yolculuk enerjiniz aktif olacak, sürpriz bir misafirliğe gidebilir, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Mars'ın Başak burcuna geçmesi kariyer  alanınızda size destek verecek. Bu alanda düşüncelerinizi, yazılarınızı doğru ifade etme, kariyer hayatınızda yeni bir dönemi başlatma, revizyona gitme adına güzel ve oldukça hareketli dönemleri başlatacak etkiler var.

Diğer yandan dolunay; aile ve yuva kavramlarınızda gerçekleşiyor. Evinizde bir düzenlemeye gidebilir, evinizde  eksikliğini hissettiğiniz her konuda yenilik yapabilirsiniz. Tadilat ve tamirat durumu adına gayet pozitif etkiler var.

Maddi konularda ise sıkıntılı dönem tamamen bitiyor, bir dönemin bitip yeni ve güzel bir dönemin başlaması adına destek verici bir süreçtesiniz. Sadece ailevi  ilişkilerinize dikkat etmelisiniz sizi gerebilecek çok önemli bir soruna dönüşebilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Mars'ın Başak burcuna geçmesi uzun yolculuklar, seyahatle ilgili durumlar, eğitimle ilgili konularda, kendinizi geliştirmeniz gereken sertifika programlarında harika bir dönemi başlattı.

Yurtdışı ile ilgili de girişimde bulunmak istediğiniz her detay için, 1 buçuk ay boyunca olumlu etkiler var.

Diğer yandan  Dolunay ise kısa yolculuklarınızı, şehir içi trafiğinizi, hayatımızda aktif olan iletişim yönlerinizi tetikleyecek.

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizde ilgili bağlılıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Kimin sizin için ne yapıp ne yapmadığını da duygusal olarak  düşünüp kafanıza takabilirsiniz. Bu dönemde hislerinize kesinlikle ve kesinlikle güvenmelisiniz.

Cuma günüyle beraber burcunuzdaki Pluto,  Güneş'le ile olumlu açı yaparak, hayatınızda yeni bir dönemi başlatacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Mars'ın Başak burcuna geçmesi, maddi konularda efor sarf etmeniz gereken, ödemelerinizi ve borçlarınızı revize etmeniz gereken 1 buçuk aylık dönemi başlattı.

Maddi konularda  kredi çekme durumunuz, kazançlarınızı yatırıma  dönüştürme ve kazançlarınız ile  yeni bir yol çizme, maddi çıkarlarınızı yukarı çekme adına destek verirken, borç para vermemeniz gereken bir dönem diyebilirim.

Dolunay da sizin gelirler alanınızı tetikliyor.

Maddi konularda değişken olan para kaynaklarınızı stabile çekip bir düzene oturtabileceksiniz.

Sağlık açısında da cuma gününden itibaren dikkatli olmalısınız. Diş ve kemikleriniz ile ilgili bir problem yaşayabilirsiniz ve  rutin kontrolleriniz varsa muhakkak gitmelisiniz  kesinlikle ertelemeyin.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Mars'ın karşıt burcunuz Başak burcuna  geçmesi sizi ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda hayatınızı düzenleme yapmak, ciddi adımlar atmak için destek verecek.

Hayatınızda birisi yoksa önümüzdeki 1,5 ay boyunca uzun soluklu ciddi bir ilişkiniz başlayabilir.

Bu hafta sizin için oldukça hareketli, burcunuzda dolunay  gerçekleşiyor. Hayatınızdaki her konuda gözükmeyen tarafları görüp, yol  alabileceksiniz oldukça güzel bir süreç başlarken.

Bu anlamda  kesinlikle hayatınızla ilgili hiçbir şeyi ertelememelisiniz, hep ileri  adımlarda yol almanız gerekiyor. Bağımlılıklarınıza, vücudunuza aldığınız sıvı  tüketimine dikkat etmeniz oldukça önemli. Dikkatli beslenmelisiniz, beslenme düzeni enerjinizi dengede tutmak için çok önemli. 

Hayatınızda harika başlangıçların olduğu güzel bir hafta olması dileğiyle... 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Ankara
burçlar
gezegenler
dolunay
mars
başak burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter