Reklam
Temiz Magazin
28 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Merkür, Güneş'in kalbinde olacak dilek ve dualar için çok özel dakikalar yaşanacak! Astrolog Sema Sidar o tarih ve saati veriyor. 2 Eylül haftasının ve yeni haftanın burç yorumları!

Astroloji
31 Ağustos 2019
Merkür, Güneş'in kalbinde olacak dilek ve dualar için çok özel dakikalar yaşanacak! Astrolog Sema Sidar o tarih ve saati veriyor. 2 Eylül haftasının ve yeni haftanın burç yorumları!

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, yeni bir aya başladık, bereketli, kazançlı, sağlıklı, mutlu bir ay olması dileğiyle…

Gökyüzünden haberlere gelirsem, bu hafta Yeni Ay'ın etkileri hala devam ederken, Başak Burcu'nun enerjilerinin hala baskın bir şekilde hayatımızı yönlendirmeye devam edeceğini belirtmek istiyorum. 

BU HAFTA SİZLERE ÇOK ÖNEMLİ BİR TARİH VE SAAT VERECEĞİM!

MERKÜR, GÜNEŞ'İN KALBİNDE OLACAK!

DİLEK VE DUA KAPILARI AÇILACAK!

Geçen hafta Güneş, Mars, Venüs kavuşumu halindeyken bu hafta bu üçlüye Merkür; iletişim gezegeni de dahil oldu çok güçlü bir birliktelik oluşturdular.

Birlikteliğin liderliğini Merkür ele alıp, iletişimi ve haberleşmeyi öne çıkartacak,

Haftanın genelini bu dört önemli gezegenin güç birliği şekillendirecek, önce bu dördünün bize yansımalarından bahsedelim.

Konuşmak ve iletişimde olmak isteklerimizi gerçekleştirmede bize fırsat sağlarken, düzenli olmak, programlı gitmek kendimizi daha rahat öne çıkartmamızı sağlayacak.

Bu hafta ikili ilişkiler, detaylar ve problemlerin çözümü adına destek oluşturacak.

Dikkat etmemiz gereken nokta ise gerçekçi olmamız yönünde, işte burada zorlanabiliriz.

Diğer yandan her şeyin doğalını seçebiliriz.

Her davranışın, her hareketin hatta her yiyeceğin en saf versiyonunu seçmek, abartıya kaçmadan kuracağımız bağlantılar bize sonuç getirecek.

Bu 4 gezegen stelyum açı kalıbı oluştururken, yukarıda belirttiğim gibi bu stelyumun lideri, Merkür. Bu yüzden her şey onun onayından geçip sonuçlanacak.

Merkür, en sevdiği Başak Burcu'nda yer alırken, 3 Eylül ‘de ilk olarak Mars, Merkür ve Güneş tam kavuşum halinde olacaklar.

Çok özel enerjileri ile ne konuda mücadele ediyorsak, olumlu sonuçlandırabilmemiz için fırsatları hayatımıza getirecekler.

MERKÜR, GÜNEŞ'İN KALBİNDE OLACAK!

İŞTE O ÇOK ÖNEMLİ TARİH VE SAAT

EVRENİN DİLEK KAPILARI AÇILACAK

3 Eylül 13:01 ile başlayan ve 4 Eylül 13:55’e kadar, Merkür Güneş  ile büyük bir ortaklık gerçekleştirip, her kapıyı bize açacaklar ki.

4 Eylül sabaha karşı 4:21 ile 4:45 arasında  ise Merkür, Güneş’in kalbinde olacak.

Bu zaman diliminde Merkür, Güneş’in tahtına oturacak. Evrenin dilek kapıları açılacak; bu dakikaları muhakkak değerlendirmelisiniz.

Çünkü Merkür kendi yönettiği burçta yeteneklerini sınırsız bir şekilde sunacak, bu yüzden dualarınızı, dileklerinizi dilemek için harika bir zaman.

Haftanın devamında ise Merkür, Venüs, Güneş, Mars dörtlüsü Jüpiter; şans, bolluk bereket gezegenine zorlayıcı bir açı yapacak sürekli değişen şartlar ve durumlardan dolayı yapmak istediklerimiz için birden fazla kez kafa yormamız gerekecek, gergin bir etki değil ama karar vermek ve yol çizmek zor olabilecek.

Yine bu dörtlü Neptün; hayal ve hayal kırıklıkları gezegenine karşıt açı yapacak, hayalperest bir ruh halinde olaylara bakabiliriz, yaşadığımız durumlar karşında gerçekleri göremeyebiliriz.

ZEHİRLENMELERE DİKKAT!

Çarşamba günü itibariyle kandırılmaya açık etkiler var algılarımızı açmalıyız ve alkol kullanımlarında dikkatli olmalıyız, zehirlenmelere karşı risk altındayız.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE SATÜRN VAR!

Son olarak Satürn; kalıcılığı simgeleyen ders gezegeni bu dörtlüye çok olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Uzun vadeli işlerin temeli oluşturmak, kalıcı başarılar elde etmek, sürüncemede olan konuları çözümlemek için gayet güzel bir etki.

Her şeyin hayatımızda net olması isteyeceğiz ama gökyüzünde ki diğer etkiler bunu bize vermeyecek.

Farkındalığımızı ancak yaşça büyük insanlar sayesinde elde edebileceğiniz, nasihat almanın onların tecrübesinden faydalanma zamanı.  

Maddi konularda ki girişimleriniz, devletle kapısında ki işleriniz, doktor, hastane işlerinizi güzel sonuç verir.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ

BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür dörtlüsü ile başlıyoruz. Bu gezegenlerin güç birliği sizin iş ortamınızı, sağlıkla ilgili konuları ve günlük rutin işlerinizi düzenleme ve belli bir standarda oturma adına destek verirken. Bu dörtlü Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ile çok olumlu bir açı gerçekleştirecek. Olaylara negatif bir yönden bakabilirsiniz, eğitimle ilgili konularda bazı problemler olabilir. Başlatmak istediğiniz girişimde bulunmak istediğiniz konuları hayat geçirmek zaman alabilir. Fakat Satürn'ün desteği ile sıkıntı yaşadığınız konularda iş dünyasındaki başarılı, akıllıcı adımlarla uzun vadede başarı sağlayabileceksiniz. Özellikle otorite figürlerinin desteği ile hızlı ve kolay sonuç alabileceksiniz. Bu arada kariyerle ilgili geleceğe yönelik adımlar için uygun süreçtesiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür dörtlüsü ile başlıyoruz. Bu hafta ana temanız ilişkiler aşk, çocuklarla ilgili konular olurken. Bu konularda hayatınızı düzenleyebilir, sıkıntı yaşadığınız problemleri farklı bir bakış açısıyla çözüm getirebilirsiniz. Bu dörtlü Jüpiter ve Neptün ile zor, Satürn ile olumlu bir açı gerçekleştirecek. Maddi konular ödemeler, borçlar beklediğinizden daha uzun sürede sonuç alabilirsiniz. Burada istikrarı yakalamakta zorlanabilirsiniz. Diğer yandan kalabalık arkadaş gruplarında insanların enerjisi sizi sıkabilir. Çok fazla insanlardan beklentiye girersiniz bazı kayıplarınız olabilir. Fakat eğitim konularında ise yüksek başarı zamanı, özellikle yurtdışı ile ilgili konular uzun yolculuklar seyahatler bu süreçte çok güzel kalıcı olarak adım atabileceğiniz etkiler var.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür dörtlüsü ile başlıyoruz. Bu hafta sizin için ana tema aile içindeki ilişkiler ve buradan ev içindeki tadilat tamirat durumları aktif olabilir. Hem aile ile hem de ev hayatı ile çok haşır neşir olacaksınız. Diğer yandan bu dörtlü Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ile olumlu bir açı gerçekleştirecek. İkili ilişkiler, evlilikte, ortaklıklarda problemler olabilir. Doğru anlaşılma adına daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Yine kariyerle ilgili beklentileriniz, hayalleriniz, hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca ödemeler, borçlar anlamında ise oldukça şanslı dönemdesiniz, problemlerin üstesinden rahatlıkla görebileceksiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili geçireceğiniz operasyon varsa, yine gökyüzü sizin yanınızda belirtmek isterim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre, kardeşler konularında olumlu etkilerken, iletişim açısından fayda sağlayacaksınız. Kardeşlerinizin problemleri çözebilir, onlarla her zamankinden daha çok vakit geçirebilirsiniz. Bu arada şehirlerarası yolculuklarınızda da artış olabilir. Diğer yandan bu dörtlü Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ise olumlu bir açı gerçekleştirecek. Bu etkiler ile sağlıkla ilgili konularda risk altındasınız. Dolaşım yolu rahatsızlıkları sizi yorabilir. Diğer yandan eğitimle ilgili konularda beklediğiniz onay ve yazı işleri varsa yine bizde ve yurtdışı ile ilgili konularda aksamalar, aksaklıklar olabilir. Son dakika kesinlikle bırakmayın son olarak ikili ilişkiler ortaklıklarda ise güzel bir dönem kalıcı birlikteliğe başlayabilirsiniz ya da ilişkinize ileri adıma taşıyabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür dörtlüsü ile başlıyoruz. Bu dörtlünün güç birliği size maddi konularda destek oluşturacak, harcamalarınızı düzenleyebileceksiniz, gelirlerinizi arttırabileceksiniz ve özellikle hizmet sektöründe çalışıyorsanız çok güzel kazanç sağlayacağınız bir döneme başladınız. Bu dörtlü Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ile çok güzel bir açı gerçekleştiriyor. İkili ilişkiler ve aşkta problemler olabilir, karşınızdaki insanı anlamak ve algılamak zor olabilir. Diğer yandan kendi paranız ile ilgili sıkıntı olmazken başkasının gelir kaynaklarında problemler çıkabilir. Ödemelerinizin günlerini karıştırmamaya dikkat edin. Son olarak sağlıklı ise çok güzel bir süreç diş ve kemik  ile ilgili sıkıntı varsa, bu hafta başarılı bir tedavi süreci geçirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, bu hafta da yine gökyüzü sizin hizmetinizde. Burcunuzda Venüs, Güneş, Mars, Merkür yer alırken, bu dörtlü güç birliğinde olup, sevgi, aşk,  ilişkiler başta olmak üzere  hayatın her alanında  öne çıkmanızı sağlayacak. Aslında her konuda sizin döneminiz diyebilirim. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta burcunuzda ki gezegenlerin Jüpiter ve Neptün ile zorlu açıları var, Satürn’e ise oldukça olumlu bir etkisi var. Bu da aile ve evlilik ile ilgili konularda problemler yaşayabileceğinizi, çocuklar ve hobileriniz alakalı konularda ise başarı vaat ediyor, aile ile konuşmalarınız da sıkıntılar olabilir. İnsanların sizden beklentisi artınca ruhsal olarak sıkıntıya girebilirsiniz. Kendi hayatınıza odaklanmanız, diğer konuları akışına bırakmanızı tavsiye ederim. Enerji olarak ise gerçekten yüksek bir dönemdesiniz kendi hayatınıza yönelmeniz diğer konulardaki problemlerden kolayca sıyrılmanızı sağlayacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür dörtlüsü ile başlıyoruz. Sizin için ana tema hayatla ilgili beklentilerinizi netleştirmek olacak. Kendinizi geliştirmek için bir eğitime katılabilir, bir yandan da ruhsal farkındalığınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Eğer kendinizle ilgili konulara yönelmezseniz olaylara negatiften bakabilirsiniz bu güç birliği burcunuzu zorlu etkiliyor. Aynı zamanda Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ile çok olumlu bir açı yapacak. Kardeşler, yakın çevre, iş ortamı gerginlik yaratabilir, bu konu başlıklarında fırsatları tam olarak elde adına sıkıntılar olabilir. Diğer yandan ailenizin desteği ile ev düzeninizi düzenleyebilirsiniz. Yeni bir düzen kurmak size çok iyi gelecek. Son olarak sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle kalabalık ortamlar, sosyalleştiğiniz alanlar ve popülerlik adına olumlu etkileyecek. Hayatınızdaki insanlarla ilgili yeni kararlar alabilir farklı bir çevreye girebilirsiniz. Diğer yandan geleceğe dair projeleriniz için fırsatlar yakalayacağız bir dönem. Bu gezegenlerin kavuşumu Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ile ise olumlu bir açı gerçekleştirecek. Maddi konularda sıkıntılar olabilir beklediğinizden daha fazla gideriniz  oluşabilir. Yine aşk ilişkinize sosyalleşmeniz problem olarak yansıyabilir, partnerinizden beklediğiniz desteği ve ilgiyi bulamayabilirsiniz. Ama yakın çevreniz ile aktif iletişiminiz ile bir çok sorunun üstesinden gelebileceksiniz. Parlamak istediğiniz de kalıcılık istiyorsanız süreç lehinize aktif iletişimde olmak ise bunu size çok kolay getirecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş, Mars, Venüs ve Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile ana tema kariyer olacak. İş dünyasında çalışmak gayret göstermek detaylarla başarı sağlamak için olumlu bir dönemdesiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiter’in bu dört gezegen ile zor bir etkileşimde olacak. Yine Neptün ile sıkıntılı etkileri olacak ama  Satürn ise olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Tüm bunlar bireysel olduğunuz alanlarda istediğiniz fırsatları olarak yakalayamama hayalperest bir ruh haliyle gerçeği görememe durumu yaratabilir. Ailevi konularda da sıkıntılar olabileceği gibi, ancak iş ve maddi kaynaklarınız size destek oluşturacak. Bu yüzden bu dönemde işinize dört elle sarılmalı ve daha farklı alanlardan dan uzak durmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki özellikle uzun yolculuklar, seyahat, yurtdışı ile ilgili konularda kolay sonuç almanızı, detaycı ve araştırmacı tavrınız ile çok yüksek başarı vaat ediyor. Uzun yolculuklarınızın artabileceği bir dönemdesiniz. Bu dört gezegen, Jüpiter ve Neptün ile zorlu burcunuzda bulunan Satürn’e çok olumlu bir temas da bulunacak. Tüm bunlar bireysel olduğunuz zaman sonuç alacağınızı, yapacağınız projelerde iş arkadaşlarınız ya da kardeşleriniz ile yer aldığınız zaman ise sıkıntı yaşayacağınızı gösteriyor. Biraz yakın çevreden uzak durmanız gereken daha kendinizle, işinizle uğraşmanız gereken bir süreçtesiniz. Ayrıca başka insanların negatif düşüncelerinin sizi germesine izin vermemelisiniz. Çevrenizdeki insanlar çok konuşabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs, Güneş, Mars, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile  özellikle maddi kaynaklar, başkalarından elde edeceğiniz parasal kaynaklar yine geçireceğiz operasyonlarda şans dönemdesiniz. Daha sağlıklı beslenme, sağlıklı bir hayata adapte etmeye çalışabilirsiniz. Para konusunda ise daha ödemelerinizi düzenleyeceğiniz bir dönem diyebilirim. Bu dört gezegen Jüpiter ve Neptün ile zorlu, Satürn ile çok olumlu bir açı gerçekleştiriyor. Elinize para geçmeden plan yapmamalı, yatırım ve harcama yapmamalısınız. Diğer yandan kalabalık gruplar sosyalleştiğiniz alanlarda revizeye gidebilir, birkaç insanı hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Enerjinizi dengelemek için ise meditasyon, yoga tarzı bir aktiviteye katılabilir. Doğa ile baş başa kalarak geleceğe dair kendi isteklerinizin ne olduğu netleştirebilirsiniz. Perşembe gününden sonra biraz daha içe dönme dönemi.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs, Güneş, Merkür, Mars dörtlüsünün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda güzel bir dönemdesiniz. Tüm gezegenler karşıt burcunuzda konumlansa da bağımlılıklarınızdan kurtulma hayatınızı düzenleme güzel bir ilişkiye başlamak açısından destek oluşturacak. Fakat bu dörtlü Jüpiter ve Neptün ile zorlu Satürn ile çok olumlu açı gerçekleştirecek. Neptün burcunuzda yer alıyor, hayalperest ruh hali sizin negatif sonuç almanıza neden olabilir. Aynı zamanda kariyerle ilgili daha fazla gayret göstermek çabalamak zorunda kalabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılardan, tam göremediğiniz sis perdesinin aydınlanmasında arkadaşlarınızın desteği önemli olacak.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
merkür
güneş
satürn
Astrolog
Astroloji
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter