Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Merkür, Güneş'in kalbinde olacak dualar ve dilekler için gökyüzünün kapıları açılacak! Astrolog Sema Sidar'dan 28 Ocak haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
26 Ocak 2019
Merkür, Güneş'in kalbinde olacak dualar ve dilekler için gökyüzünün kapıları açılacak! Astrolog Sema Sidar'dan 28 Ocak haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, yepyeni bir haftanın astrolojik yorumuyla yine buluştuk.

Yoğun gezegen etkileşimleri olan bir haftaya başlıyoruz,  gezegenlerin birbiriyle yaptığı açılar oldukça fazla ve gökyüzünde trafik oldukça meşgul olacak, o yüzden cümleleri uzatmadan hemen başlamak istiyorum.

 

Yeni haftada bizi karşılayan ilk etki Satürn ve Neptün arasında yaşanacak. 

Satürn; (sorumluluk, kısıtlanma, ders gezegeni)nin Neptün; (hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen) ile  yaptığı olumlu açı ile yeni haftaya başlayacağız.

Bu etki ile birlikte  iş dünyasında, kariyerle ilgili korkularımızın ve  sıkıntılarımızın çoğunu aşabileceğiz.

Hayallerimizi gerçekleştirmek adına kalıcı adımlar atabileceğiz.

Maddi ve manevi çıkarlarımızı  düşünüp, daha gerçekçi davranabileceğiz. 

Hayallerimize kapılıp hüsrana uğramaktansa, daha minik adımlar atacağız.

SATÜRN VE NEPTÜN'ÜN ETKİSİ ÇOK POZİTİF VE GÜZEL BİR ETKİ

Neptün'ün tek başına bizi yoran, aşırı hayalperest ruh halinin etkisini kıran çok pozitif bir etki yaşayacağız.

Satürn, Neptün'ün etkilerini disipline edecek ve böylece yaşamda daha rahat ilerleyeceğiz.

Ayrıca yaşça  büyük figürlerle de  daha rahat iletişim kurarken, dini ve felsefi konularda araştırmalar yapabilir, yoğunlaşabiliriz.

GÜNEŞ, MERKÜR İLE KAVUŞUM HALİNDE OLACAK

Hafta başı ile beraber oldukça güzel bir etki daha bize etki edecek.

Güneş; kimliğimizi temsil eden gezegen ve Merkür; iletişim, düşünce  gezegeni ile kavuşum halinde olacak.

Güneş ve Merkür'ün  bu etkisi tüm hafta boyunca etkili olacak.

DİLEKLERİMİZ İÇİN GÖKYÜZÜNÜN KAPILARI AÇILACAK

Güneş ve Merkür, kendi içinde daha da kuvvetli olduğu zamanlarda bize tüm dileklerimizi dilemek için gökyüzünün kapılarını açacak. 

BU TARİH VE SAATİ SAKIN NOT ALMAYI UNUTMAYIN!

Güneş ile Merkür el ele tutuşup, 29 Ocak saat 17:10 da başlayarak 30 Ocak saat sabah 07:10 a kadar bize tüm enerjilerini  verecekler.

Bu tarih ve zaman aralıklarında iş girişimlerinizi, büyümesini istediğiniz projelerinizi, önemli konuşmalarınızı, imza işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Tam kavuşum halinde olacakları tarih ise 30 Ocak sabaha karşı 05:31 – 06:12 arasında ise Merkür Güneş’in kalbinde olacak (aynı derecede ve dakikada olacaklar) ve semanın kapıları bize dileklerimizin olması için açılacak.

Kova Burcu'nda gerçekleşecek bu özel gezegen kavuşumunda, Merkür Güneş’in tahtına oturacak ve bizim gelecek adına dileklerimizi, yeni başlangıçlarımızın olması için destek verecek. (Belirttiğim saatler Türkiye saatine göre verilmiş zaman aralıklarıdır, Türkiye ile kendi ülkenizde ki saat farkını uygulayarak sizin için doğru zamanı bulabilirsiniz.)

 

Merkür, Güneş ile kavuşumunun genel olarak haftaya yansıması ile beraber kendimizi doğru ifade edebileceğiz.

İletişim yeteneklerimizi aktif bir şekilde kullanabileceğiz.

Zekâ seviyemiz ve yaratıcılığımızı başarılı bir şekilde her projeye yansıtabileceğiz.

Teknolojiye yönelmek, işlerimize teknolojik gelişmeleri oturtmak için de harika bir etki.

HAFTANIN BİZİ ZORLAYACAK ETKİSİ: MARS VE PLUTO'DAN GELECEK

Haftanın bizi zorlayacak etkisi Mars; (mücadele gezegeni) ile Pluto; (değişim, dönüşüm gezegeni) kare açı  yapacak.

ÇOK ZOR BİR ETKİ BİZİ BEKLİYOR!

MARS VE PLUTO!

GÖKYÜZÜNÜN 2 KÖTÜCÜL GEZEGENi BİZİ ZORLAYACAK!

Bu oldukça zor bir etki olacak.

Çünkü gökyüzünün 2 kötücül gezegeninin yaptığı bu zor açı, özellikle kariyer ortamında maddi açıdan  gereksiz mücadelelerle herkesi baş başa bırakabilir!

Mücadelenin sebebi ise iş ortamındaki hırslı insanlar olacak, böylece bizde hırsla yol alabiliriz.

MARS VE PLUTO'NUN ETKİSİ 13 ŞUBAT'A KADAR DEVAM EDECEK!

Mars ve Pluto'nun etkisi 13 Şubat’a kadar devam ederken, 2 seçeneğimiz olacak!

Ya mücadele edeceğiz ya da karşılaştığımız zorluklarda dönüşmeyi seçeceğiz!

Ortası çok olmayacak. 

Gerçekleştirmek istediğimiz işlerin maddi yönü için daha fazla efor sarf edeceğiz.

TRAFİKTE RİSK VAR!

TRAFİK KAZALARINA DİKKAT! 

30 OCAK İTİBARİYLE TRAFİKTE EKSTRA DİKKATLİ OLUN!

KAZA RİSKİ ÇOK BÜYÜK!

Mars ve Pluto etkisi kaza riskini ortaya çıkaracak!

30 Ocak Çarşamba günü itibariyle trafikte daha sakin olmaya dikkat edelim! 

Aynı zamanda kemikler, dişler çok hassas olacak. 

Acele hareket etmekten dolayı kendimizi sakatlayabiliriz, yine kaza riskine karşı da dikkatli olmalısınız!

HAFTANIN SON ETKİSİ VENÜS VE URANÜS'DEN GELECEK

Haftayı kapatacak etki ise Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegenin) ve Uranüs; (sıra dışılığı, farklılığı temsil eden  gezegen) ile  yaptığı ortaklık olacak.

Güzellik ve görsellikte teknolojiyi kullanmak, ikili ilişkilerde özgür olma isteği, flörtöz yapı, sıra dışı insanlarla yeni arkadaşlıklar, farklı eğitim programları, astroloji, spritüel  konulara duyulan merak bu ortaklığın bize yansımaları olacak.

Saçınızın rengini değiştirmek, daha önce hiç kullanmadığınız bir cilt bakım ürününü denemek, farklı diyet programlarını yapmak Venüs-Uranüs etkileşiminin desteğinden yararlanabilirsiniz.

YENİ HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Satürn-Neptün arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Sizin için kariyer hayatınızda ki korkularınızla yüzleşme haftasını da başlatan bir etki, kariyerle ilgili konularda risk almak korkularınızı bitirip hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsat yakalayacaksınız ve burada özellikle iş ortamındaki problemlerde karşınıza çıkacak ve özellikle kalabalık gruplar, girdiğiniz sosyal çevrede ise destek olup bu durumu lehinize çevireceksin. Haftanın güzel etkilerinden Güneş Merkür kavuşumu sizi kalabalık ortamlarda öne çıkmak adına destekleyecek. Hatta bu konuda çok doğru insanlarla güzel etkileşimlerde bulabileceksiniz. Gökyüzünün iki zorlu gezegeni Mars ve Pluto arasında zorlu etkileşim  “Ben” diyebilme ile ilgili problemlerle karşılaşmanıza sebep olacak. Kendi başınıza hareket etmek de sizi zorlayacak insanlara karşı bağımlılık geliştirebilirsiniz, önce onların plan ve projelerini yapmak zorunda kalabilirsiniz kendinizle ilgili bazı hamleleri erteleyebilirsiniz. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı  güzel etkileşim sizi kariyer, sosyal ortamlar aynı zamanda eğitim konularında destek verecek farklı hiç ummadığınız bir konu üzerinde bir araştırmaya başlayabilir, kendinizi bu konuda eğitimi adayabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Satürn-Neptün arasında gerçekleşen olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Özellikle  geleceğe dair hayalleriniz adına doğru adımlar atma, Hatta bunları gerçekleştirmek için bir eğitim programına katılma kendinizi daha gerçekçi hayallerle birlikte iş ortamına girme adına  destekleyecek. Özellikle bu hafta sizin için  önemli kendinizi ne yönde geliştirmeniz gerektiği konusunda çok yüksek bir farkındalık olacak. Güneş Merkür kavuşumu ile iş ortamınızda  oluşturduğunuz güzel iletişim kaynakları ve kendini tanıtma, tanıtma adına size iyi gelirken, gelecek adına güzel referanslar elde edeceksiniz. Bu haftanın zor etkisi olan Mars-Pluto etkileşimi sizi zaman zaman rehavete sürükleyebilir. Yapmanız gereken işleri erteleyebilirsiniz özellikle gitmeniz ve katılmanız gereken bir toplantıya katılmamak. Bu anlamda ise maddi kaybı da sebebiyet verebilir, dikkatli olmanız gerekli. Bu hafta kendi işinizi yapıyorsanız eğer, Venüs’ün Uranüs ile yapacağı etkileşiminden de kaynaklı olarak işinize yatırım yapabilir. Bu yatırımı yapmak için de yeni finans kaynakları oluşturabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya  Satürn-Neptün arasında oluşan olumlu etki ile başlıyoruz. Sizi özellikle finansal konular ödemeler, borçlarda gerçekçi adım atmanızı gereksiz hayallere girmeden kendi işlerinizi yürütmeniz adına önemli destek sağlayacak. Kariyer alanınızda yer alan  Neptün’ün Satürn tarafından kısıtlanması  ayaklarınızın iş dünyasında  yere bastıracak ve daha gerçekçi olabilmenizi sağlayacak. Burcunuzun doğasına oldukça uygun harika bir etki gerçekleşiyor, Güneş ve  Merkür arasında,  sizin için çok önemli, çünkü projeleriniz artacağı gibi,  uzun yolculuklar seyahatlerde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yurtdışı ile alakalı istediğiniz bir şeyler varsa yurtdışı ile alakalı bir oluşumun içinde iseniz bunları rahatlıkla imza haline dönüştürebileceksiniz. Dikkat edilmesi gereken etki ise Mars-Pluto etkileşimi ise sizin başkaları yüzünden para kaybetmenize, verdiğiniz  sözler yüzünden bir para ile ilgili sıkıntıya düşmenizi neden olabilir. Venüs’ün Uranüs gerçekleştireceği etkileşimle beraber, eğer  hayatınızda kimse yoksa yeni bir insan girebileceği gibi, bu insan hiç tarzsınız olmayan biri olabilir, farklı insanlara aşık olabilirsiniz. Ayrıca mevcut ilişkinizde ki  monotonluğu değiştirmek için gayretiniz olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Satürn-Neptün arasındaki olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Sizin özellikle ilişkiler evlilik adına beklentileriniz netleşirken, farklı bir yerde hayat kurma hayalleriniz varsa bunların ne kadarının gerçekleştirilebilir olduğunu anlayacaksınız. Güneş-Merkür kavuşumu ise sizi özellikle finansal konularda etkileyecek. Başkasının finans kaynakları ödemeler borçlar adına  karar alma, doğru hamle yapmanız gereken bir hafta ve doğru insanlarla tanışabilirsiniz. Haftanın zor etkisi Mars Pluto etkileşimi ise ikili ilişkiler ve evliliğinizde ki problemlerin kariyer alanınıza, sıkıntı olarak yansımasına sebep olabileceğini gibi bu konuda  daha neler yapmamız gerektiği adına vurgu yaparken. Venüs’ün Uranüs ile  gerçekleştireceği olumlu temasla beraber, mevcut  ilişkinizde sorun varsa bitirip hayatınızda yeni bir insanı alabilirsiniz. Yine özellikle çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu olumlu etkileşim hiç ummadığınız anda hayatınıza sürpriz getirebilir,  sağlık açısından tedavi için teknolojiyi kullanabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar,  haftaya Satürn-Neptün arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Sizin özellikle iş ortamınızda yapacağınız hamlelerde doğru adımlar atma, maddi olarak da rahatlamanızı finansal açıdan daha rahat bir döngüye girmenizi sağlayacak. Bu anlamda ödemelerinizi düzenleyebileceksiniz. Karşıt burcunuzda, Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşiyor çok güzel bir etki özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar davalarla ilgili konularda daha rahat bir  sürece sokup güzel bağlantılar yapabilmenizi sağlayacak. Eğer bu konularda sorunlarınız varsa çözmeniz adına destek oluşturacak. Haftanın zor etkisi Mars-Pluto etkileşimi ise iş ortamında mesaiye kalmanıza, gideceğiniz bir seyahate iş yoğunluğunuzun engel oluşturmasına neden olacak. Ve bundan dolayı da bir tercihte bulunmanız gerekecek,  iş mi, seyahat mi, eğitim mi diye bir karmaşanın içinde kalabilirsiniz. Venüs’ün  Uranüs ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşimle ise size bir yeni bir aşk getirebileceği gibi hobileriniz yönelerek de  para kaynağı elde etmenize destek oluşturacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Satürn-Neptün arasında gerçekleşen olumlu etki ile başlıyoruz. Sizi aşk ,ilişkiler,evlilik buradaki bütün beklentilerinize ayna tutarken,  gerçekçi bir şekilde ayaklarınızın yere basmasına neden olacak. Mevcut ilişkinizde daha ciddi bir karar alma sıkıntılı konulara çözüm bulma adına destek verecek. Güneş, Merkür kavuşumu ise size iş ortamında  statü getirebileceği gibi kendi işlerinize teknolojiyi uygulayabilecek, teknolojik projeler de yer alabileceksiniz. Gayet olumlu haftanın zor etkisi Mars-Pluto etkileşimi ise sizin çocuklarla ilgili konulardan dolayı  parasal anlamda sıkışmaya paradan zorlanmanıza sebebiyet verebilir. Venüs’ün ve Uranüs ile gerçekleştirdiği olumlu etkilerle beraber taşınabilir, yeni bir ev düzeni kurabilir, evinizin içinde tadilat ve tamirat yapabilirsiniz. Ayrıca aile içindeki problemleri masaya yatırıp onları çözümlemeniz içinde gayet uygun bir hafta içindesiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Satürn-Neptün arasındaki olumlu etkileşimle başlıyoruz. Bu etki  ev ve iş arasındaki dengeyi oluşturmanız adına destek sağlarken, bu konuda kalıcı adımlar atma ve özellikle sağlıkla ilgili konuları da düzene sokma adına pozitif bir şekilde etkileyecek. Haftanın ilk günleri evden çalışabilirsiniz, bu da size gayet iyi gelecek. Güneş Merkür kavuşumu ise aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler alanında  etkiliyor, bu konulardaki dilekleriniz isteklerinizi dilemekten talep etmekten çekinmeyin. Yine özellikle hobileriniz yönelerek yeni projeler işler yapmak, eğer internet üzerinden bir satış kanalı oluşturmak istiyorsanız harika bir hafta. Gökyüzünün bu haftaki zor etkisi Mars-Pluto karesi ise sizin evlilikle ilgili sınava tabi tutulacak. Eşinizin ya da hayatınızda ki insanın evle ilgili konularda sorumluluk almaması sizi bunaltabilir. Yine ailede ki bir problemde ilişkinize yansıyabilir. Venüs’ün  Uranüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı ise size yeni finans kaynakları yaratmanız için destek oluşturabileceği gibi gideceğiniz kısa yolculuklar size iyi gelecek. Kardeşlerinizle yeni bir projenin içinde yer alabilirsiniz kardeşlerinizin size destek olduğu bir süreç olacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya  Satürn-Neptün arasındaki olumlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber özellikle kendi geleceğiniz ile ilgili farklı bir iş yapma enerjisi artarken, bu konudaki hayalleriniz netleştireceksiniz. Aşk açısından sorunlu  ilişkiniz varsa, daha gerçekçi bir boyuta getirip bir karar alabilirsiniz, aşk ve iş konusunda kafanızın netleşeceği bir hafta diyebilirim. Güneş, Merkür kavuşumu ise sizi ev aile yuva kavramlarında etkiliyor , taşınma, yeni bir düzen kurma evinizin içinde tadilat ve tamirat durumları olabilir. Böyle bir isteğiniz varsa muhakkak hamle yapmalısınız bu kadar olumlu etkiyi bir daha bulamayabilirsiniz. Haftanın zor etkisi Mars Pluto etkileşimi ise sizi maalesef sağlık problemleri ile karşı karşıya bırakabilir, baş ağrısına çok açık bir haftadasınız. Yine saçlarınız ile ilgili sıkıntılarınız olabilir. Venüs’ün  Uranüs  gerçekleştirdiği olumlu etki ile beraber yeni para kaynakları oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda bunu bir ev yatırımına dönüştürebilirsiniz maddi anlamda yükselme dönemi devam ediyor.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar,  haftaya Satürn-Neptün arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz. Sizin ev yuva ve aile kavramları da daha radikal hamle yapmanıza daha kararlı olmanız adına destek oluşturacak. Yine bu süreçte aile ile ilgili konularda radikal kararlar alabilirsiniz. Onlarla beraber maddi ve manevi konularda fırsat sağlayabilirsiniz, aileden gelecek maddi destek ile birçok konuyu halledebileceksiniz. Güneş, Merkür kavuşumu ise yolculuk getirecek, kısa yolculuklar seyahatler artabilir. Ayrıca yolculuklarla beraber daha rahat bir sürece girerken, maddi anlamda da isteklerinizi netleştirebileceksiniz. Haftanın zor etkisi  olan Mars-Pluto karesi,  harcamalarınızı, lüks ihtiyaçlarınızı  gözden geçirmenize sebebiyet verecek. Harcamalarınızı yazmanızı tavsiye ederim. Venüs, Uranüs ile  çok güzel bir açı yapacak. Bu etki ile beraber daha çok korkularınızla yüzleşeceğiniz  ve bu yönde isteklerinizi gerçekleştireceğiniz fırsatları getirecek. Bunun için doğru iletişim kaynaklarına ulaşabileceksiniz, farklı konular ve insanlar hayatınıza gelebilir bu dönemde özellikle kısa yolculuklar sonucunda hayatınıza yeni bir aşk gelebilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzda bulunan Satürn’ün , Neptün ile  gerçekleştirdiği olumlu etki ile başlıyoruz. Sizin  kendinize ilgili hayallerde gerçekçi olmanıza, hayallerinizi gerçekleştirmek adına doğru adımlar atmanıza destek verecek. Oldukça gerçekçi ayakları yere basan ve bunları uygulayabilecek bir ruh haliniz olacak ki, Güneş Merkür kavuşumunun maddi anlamda da verdiği destekle beraber harika bir süreç bekliyor sizi. Bu hafta ne kadar insan ile iletişimde olursanız, Şubat ayı başı ile kazanç olarak size geri dönecek. Sizi tek zorlanacak konu sizi burcunuzda bulunan Pluto’nun Mars ile yaptığı zorlu açı, hem sağlık ile ilgili konular  hem de maddiyattan  kaynaklı aile ile ilgili sıkıntılar artabilir. Onlarla ilgili konularda radikal hamleler yapabilir, belki yeni bir ev düzeni oluşturabilirsiniz. Venüs’ün Uranüs ile gerçekleştirdiği etki ile beraber kendi gücünüzün farkına varıp, aile içindeki   korkularınızla birer birer yüzleşmek ve sonuçlandırabilecek gücünüzün  olduğunu da belirtmek istiyorum. Çok desteksiz daha tek başınıza gitmeniz ve karar vermeniz gereken bir hafta.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya  Satürn ile Neptün arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz, sizi maddi konularda  daha gerçekçi bir ruh haline bürünmenize destek olurken, maddi anlamda korkularınızla yüzleşme bu konudaki sorunları çözme ve rahatlama adına fırsat sağlayacak. Haftanın en şanslı burcu sizsiniz, burcunuzda çok güzel bir etki var zaten gökyüzü şu an sizin burcunuzda şekilleniyor. Güneş Merkür kavuşumu sizi birey olma isteklerinizi yapma bu konuda doğru iletişim kaynakları kurmanızı sağlayacak inanılmaz güzel ve harika bir etkide diyebilirim. Mars Pluto karesi ise zor bir etki, sizi kardeşlerle ilgili konularda sınarken,  kardeşlerle yakın çevreniz ile ilgili konularda daha gerçekçi olma adına bir sınava tabi tutabilir. Ayrıca gideceğiniz yolculuklar da hastalanma riskiniz var, lütfen önleminizi alın. Venüs’ün  Uranüs ile gerçekleştirdiği açı ise  sizin girdiğiniz ortamlarda  popüler olma öne çıkma kendinizi daha iyi bir duruma ve statüye getirme ve geleceğe dair hedeflerinize yönelme adına çok güzel destek oluşturacak ki bu konuda teknolojiden de destek alabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Satürn’ün burcunuzda ki Neptün ile yaptığı olumlu temas ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber isteklerinizi netleştirebilecek, hayattan beklediklerinizle ile ilgili daha rahat karar alabileceksiniz. İstekleriniz için harekete geçme bunları uygulama vakti diyebilirim. Güneş, Merkür kavuşumu ise sizi yoracak negatif düşünmenize zaman zaman bardağın boş tarafından bakmak da sebebiyet verebilir ki burada kendi iç dünyamızda dönmek meditasyon yoga tarzı bir rahatlamaya yönelmek için harika bir dönem. Mars Pluto karesi ise maddi konularda sınayacak, kalabalık gruplar yüzünden bir para kaybınız olabilir. Yine maddi konularda daha önce verdiğiniz sözlerden dolayı mecburen daha fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Para açısından giderlerinizi ayarlamanız ki Mart ayında zorluk yaşamayın. Venüs’ün Uranüs ile gerçekleştiği olumlu açı ile, kariyerinizde teknolojiyi uygulama kariyer konularında radikal hamle yaparak fırsat sağlamanıza, yeni gelir kaynakları elde etmenizi sağlayacak bu anlamda da oldukça güzel.

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Temiz Magazin
Astro
burçlar
haftalık burç yorumları
Burç Yorumları
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
merkür
güneş
kova burcu
pluto
tarot

Facebook Google plus Instagram Twitter