Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Merkür Retrosu bitiyor, Venüs Balık Burcu'na geçiyor, İkizler Burcu'nun etkisi üzerimizde baskın olacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Astroloji
23 Mart 2019
Merkür Retrosu bitiyor, Venüs Balık Burcu'na geçiyor, İkizler Burcu'nun etkisi üzerimizde baskın olacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, bu hafta bizi müjdeli haberler ile karşılayacak gökyüzü...

Üzerimizdeki stres azalırken, sevmek sevilmek için de kalbimizi aşka açabileceğiz... 

Yeni haftanın yorumunu yaparken sizlerle paylaşmak istediğim ilk etkileşim, geçen haftadan bu yana devam eden ama bu hafta oldukça baskın bir şekilde  öne çıkacak olan Merkür ile Neptün'ün kavuşum açısı olacak

İletişim gezegeni Merkür ile hayallerimizi ve hayal kırıklıklarımızı temsil eden Neptün.

Merkür'ün ayın 28 ‘inden sonra  geri hareketini bitirmesi ile beraber 7 Nisan’a kadar etkili olacak...

Zihnimizin içinde  dengemizi bulmak, düşüncelerimizi ortaya koymak ve özellikle isteklerimizi tam ve net dile getirmekte daha rahat hareket edeceğiz...

Hayalperest bir ruh haline bürünebiliriz, yine konuşmalarımız daha büyük adımlar atmak üzerine olabilir.

İletişimimiz abartıya açık iken, ruhsal konulara yönelmek, sezgilerimiz ile yol almak için ideal bir zaman dilimi olacak...

Sanatsal faaliyetlerde uğraşanlar için ilham perileri aktif olacak.

BAĞIMLILIKLARIMIZDAN KURTULMAK İÇİN ÇOK UYGUN BİR DÖNEM OLACAK

Bağımlılıklarımız ile ilgili minik sınavlar verebiliriz.

Özellikle 29 Mart’tan  sonra bağımlılıklarımızdan rahatlıkla kurtulabiliriz.  

Rüyalarımız ile gelen mesajlara güvenebiliriz.

26 MART'TA VENÜS BALIK BURCU'NA GEÇİYOR

Güzel haber ile devam edeyim...

26 Mart’ta aşk, ilişki, sevgi gezegeni Venüs, çok mutlu olduğu, yüceldiği Balık Burcu'na geçiyor.

Venüs'ün Balık Burcu'na geçisinin ikili ilişkiler ve sevgi adına gerçekten harika bir etki olduğunu öncelikle belirtmeliyim.

Özellikle duygularımızı ifade edebilmek, mutlu olmak sevmek, sevgi enerjisini hayatımıza yansıtmak; aşk ve ilişkilerde romantizmi dolu dolu yaşayacağımız bir dönem başlamış olacak.

20 Nisan'a kadar Venüs bu burçta yer alırken gerçekten ilişkilere, sanata, aşka, nakit para akışına destek verecek.

İkili ilişkilerde şanslı dönem başlayacak, duygularımızla karar verip, önceliğimiz aşk olacak.

ÖNCELİĞİMİZ AŞK OLACAK

Bu dönemde ilişkilerde bağımlılık enerjiniz artabilir, karşı tarafa körü körüne aşık olup çok büyük bir aşk ve sevgi ile bağlanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise zaman zaman arabesk ruh hali geçmişteki ilişkilere yönlendirebilir modunuzu düşürebilir, ama bahar geldi yenilenme zamanı…

İŞTE AŞK ADINA ŞANSLI BURÇLAR

Eros’un oklarını yollamak için hazırlandığı burçlar ise ilk olarak Balıklar devamında Başaklar, Yengeçler, Akrepler olacak…

Ayrıca çocuk ile ilgili konularda daha şanslı olurken, hamile kalma olasılığı şanslı süreçler.

Özellikle tüp bebek uygulamaları için Nisan’ın ilk 15  günlük sürecini  değerlendirebilirsiniz.

Venüs Gezegeni, Balık Burcu'na geçer geçmez, Uranüs ile çok olumlu bir etkileşim gerçekleştirecek... 

Uranüs, sıra dışılığı, sınır dışılığı temsil eden gezegendir.

Bu etkileşim sonrasında zaman zaman özgürlüğümüze düşkün olmak istesek de daha kalıcı ilişkiler yaşayabilir, tarzımızdan farklı bir insana aşık olabiliriz.

Sezgilerimize güvenip ciddi gelirler elde edebiliriz.

Duygu durumumuzu kontrol altına alabileceğimiz bir etki olacak...

Sanatta, hayatta, giyim kuşamda, sevgi de farklı olanı, farklı olup bize güven veren seçeneklere yöneleceğiz.

Venüs, Uranüs etkileşiminin temel konusu farklılık, sevgi ve bunu hayatımıza kalıcı bir şekilde aksettirmek olacak.

Bu anlamda gerçekten kalıcı başarılar edebiliriz, gayrimenkullerimizi satmak için de çok olumlu bir etki.

HAFTANIN EN GÜZEL HABERİ MERKÜR RETROSUNUN BİTMESİ!

Haftanın en güzel  haberi se 28 Mart itibariyle Merkür; iletişim gezegeni geri hareketini bitiriyor, artık gökyüzü zor enerjilerden tamamen aralanıyor da diyebiliriz.

EVLENMEK, BÜYÜK İMZALAR VE ÖNEMLİ KARARLAR İÇİN HARİKA ZAMAN ARALIĞI BAŞLIYOR

Doğru iletişim kurmak kendi isteklerimizi anlaşılır şekilde dile getirmek, yeni başlangıçlar yapmak, zihindeki karışıklığı çözmek, elektronik eşya almak, evlenmek, büyük imzalar ve önemli kararlar almak için harika zaman aralığı da başlıyor.

 

HAFTANIN SON ETKİSİNDE MARS OLACAK! MARS İKİZLER BURCU'NA GEÇİYOR

Haftanın son etkisinde Mars ve İkizler Burcu olacak...

Mücadelemizi, nasıl savaştığımızı, nasıl mücadele ettiğimizi simgeleyen gezegen 31 Mart’ta İkizler Burcu'na geçiyor ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak.

DEDİKODULARA DİKKAT! 

Mars, İkizler Burcu'nda iken gireceğimiz mücadeleleri daha çok konuşma enerjisi üzerine yaparken, çok fazla dedikodularla uğraşabiliriz ve bu yüzden insanların konuşmaları üzerine, fikirlerimiz için özgürlük mücadelesine girebiliriz.

Mars ve İkizler'in etkisi daha dinamik ve enerjik bir yapı verecek...

Spora başlamak, fiziksel görüntümüzü değiştirmek gibi alanlarda destek almak için de güzel etkiler varken, motivasyonla, pozitif konuşmalarla çalışabildiğimizde başarılı olabildiğimiz, mücadele de edebildiğimiz etkiler varken.

Zaman zaman kararsızlıklar yaşayıp, birden fazla seçenek arasında sıkışabiliriz. 

Mars, İkizler Burcu'nda iken münazara, sunum, aktif satış işlerinde yüksek başarı elde ederiz. 

Tatlı dille yılanı deliğinden bile çıkartabiliriz fakat dediğim gibi zihniniz çok aktif olacak ve özgürlük ve inançlarımız bir tık bizi burada zorlayabilir ama tüm bildiklerimizi aktif bir şekilde kullanıp, düşüncelerini empoze edip lehimize çevirebiliriz.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİSİ

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür, Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak hayal gücünüz artarken, yeni iş girişimleri, iş ortamında yükselme adına konuşmalar gelişimler gerçekleştirebilirsiniz. Rüyalarınızın artmasından  kaynaklı olarak uyku düzeninizi sıkıntılı olabilir. Haftanın en güzel etkilerinden birisi olan Venüs'ün burç değiştirmesi ise size özellikle ruhsal anlamda çok güzel bir duruma iterken Allah'la olan bağlantınızı güçlendirme, hayatınıza yön bulma ve yine özellikle umudu kestiğiniz ilişkilerde daha olumlu bir süreç içinde olmanıza destek olurken. Venüs, Uranüs etkileşimi ise daha çok size para ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek adına fırsatlar oluşabilir, kalıcı yatırımlar yapabilir, kazanç sağlayabilirsiniz. Haftanın son etkisi Mars'ın burç değiştirmesi ile beraber kardeşleriniz ve yakın çevrenizde iletişiminiz de sıkıntılar olabilir. Kısa yolculuklarınız artabilir, trafikte de dalgınlıktan kaynaklı kazalara 16 Mayıs’a kadar dikkat etmelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu size sosyal gruplar, kalabalık ortamlarda kendi isteklerini hayallerinizi uygulama, doğru iletişim kurma adına desteklerken. Bir tık aşırı hayalperestlik sizi sıkıntıya sokabilir, ayaklarınız yere basarak yola almanız önemli. Haftanın en güzel etkilerinden birisi olan Venüs'ün burç değiştirmesi hayatınızda kimse yoksa kalabalık grupları sayesinde hayatınıza yeni bir insan gelebilir. Nakit para akışını hızlandırmak istiyorsanız da, birebir ilişkilerden ziyade kalabalıklardan kazanç elde edebilirsiniz. Burcunuzda bulunan Uranüs'ün Venüs ile etkileşimi ise fiziksel görüntünüzde radikal değişikliklere, güven odaklı güzel iletişimler kurma adına destek verecek. Mars’ın burç değiştirmesi para ile ilgili konularda konuşarak kazanç sağlama, burada girdiğiniz mücadelelerde iletişim yönüyle bir kendi fikirlerinizi ve isteklerinizi ortaya koyabileceksiniz. Konuşmak doğru, iletişim ağı oluşturmak için şanslı dönemdesiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür, Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Özellikle kariyerle ilgili konularda hayallerinizi gerçekleştirmek, doğru iletişim kurmanıza, bu konulara odaklanmanıza sebebiyet verirken. Tek dikkat etmeniz gereken nokta  büyük adımlar atma isteğinden  devamında hevesiniz kırılabilir daha küçük adımlar atmaya denemelisiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi ise  ruhsal anlamda kendi iç dünyanıza dönmenizi sebebiyet verebilir. Özellikle hayatınızda iş ortamınızdan gelen bir ilişki durumunuz varsa bu süreçte  sıkıntılar olabilir, fakat özellikle Venüs'ün burç değiştirdikten sonra Uranüs ile yaptığı etkileşim ile beklentilerinizi minimumda tutarak rahat sonuçlar elde edebilirsiniz. Hayat yönünüzü çizmek adına önemli bir dönemeçtesiniz. Marsın burcunuza geçmesi ile beraber hem konuşarak hem iletişimde olarak her şeyi olumlu sonuçlandırabilirsiniz. Hayat  sizi mücadele etmeye zorlasa da mücadelenin meyveleride toplamanız adına da destek verecek.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar seyahatler ve eğitimle ilgili konularda daha hayalperest  ruh haline sokarken, sezgilerinizle yol almanıza neden olacak. Kendinizi güzel bir seyahatte ya da  eğitim de bulabilirsiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi ise   kalabalık gruplar, sosyal ortamlarda popülerliğinizi arttırırken, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hayatınızın her alanına aşk enerjinizi yansıtabilecek sanat ve müzikle daha iç içe olabileceksiniz. Venüs Uranüs etkileşimi ise yine yurt dışı seyahat programı yapmanıza , ithalat, ihracat  işlerinde başarılı olmanıza sebep olacak. Kalabalıkların size kar getireceği bir süreç olduğunu belirtmeliyim. Mars'ın burç değiştirmesi ise sizin farklı insanlarla fikir mücadelesine sokabilir,  iş ortamında kendi hakkınızın yenmemesi için sürekli konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, krediler, borçlar alanında gerçekçi adım atmanızı konusunda uyarıcı niteliğe sahip, çünkü bu etki hayalperest bir ruh haline de büründürebilir, devamında ödemelerde sıkıntı yaşamınıza neden olabilir. Kesinlikle kalıcı ve akılcı adımlar atmalısınız. Venüs'ün burç değiştirmesi bu konuda size destek verecek, ödemelerinizi, kredilerinizi, borçlarınızı ayarlayabileceksiniz. Hatta başkalarının gelir kaynaklarından kazanç elde edebileceksiniz. Venüs, Uranüs etkileşimi ile beraber kariyer alanınızda ki çalışmalarınız iş bitiriciliğiniz ,azminiz kazanç sağlayacak. Mars'ın burç değiştirmesi ise  kalabalık ortamlarda gereksiz fikir mücadelelerine sokarken, arkadaşlık ilişkilerinizde bazı arkadaşlıklarınızı bitirmenize neden olacak, arkadaş gruplarınızı revize edebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya karşıt burcunuzda yer alan Merkür ve Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkileri evlilikler adına daha bir romantik ve hayalperest ruh halinde olmanıza neden olurken. Karşınızdaki insana aşkınızı ilan etmek için özellikle 28 Mart'tan sonra harika etkiler var. Eğer birisini seviyorsanız gerçekten gidip söylemeniz gerekiyor. Bu kadar güzel gökyüzü etkilerini aynı anda bulamazsınız. Yine Venüs’ün karşıt burcunuzda geçmesi  direkt ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklarda kazançlı olmaya sevgi enerjisi açısından destek bulmanıza neden olurken.  Venüs, Uranüs etkileşiminin de desteğiyle partnerinizle yolculuğa çıkabilir, güzel bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi kariyer de etkiliyor kariyerle ilgili konularda iş ortamında fikir mücadelesine girebilir,  aktif satış işinde yer alıyorsanız yüksek başarılar elde edebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür, Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda yorgun düşmeye gıda zehirlenmesi gibi  sizi zorlayacak etkilerle karşı karşıya bırakabilir. Ayın 28 inden sonra sağlık açısından risk kaybolurken, maddi konularda kalıcı adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi ile beraber hayatınızda birisi yoksa iş odaklı ortamlardan yeni bir aşk başlayabilir.  Venüs, Uranüs etkileşimi sizi krediler, ödemeler, borçlar adına desteklerken kalıcı yatırımlar yapma işlerinizi imkanlarınızı ayarlama doğru insanlarla doğru iletişim kurma ve bunu para ağına çevirmek için destek oluştururken  daha harcamalarınızı kısıtlamanız gerekebilir. Haftanın son etkisi Mars’ın burç değiştirmesi ise özellikle kalabalık gruplarla yeni bir eğitim programına uzun yolculuklara, yurt dışı ile ilgili bağlantılara, internet üzerinden yapacağınız işlerde başarınızı yükseltecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Merkür Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk ilişkiler hayallerinizi gerçekleştirmek kendinize vakit ayırmak sezgilerinizi kullanma ve birçok konuda  pozitif destek oluşturacak. Tek sıkıntı yavaş hareket etmek,  düşünerek ilerlemek olacak. Venüs'ün Balık burcuna geçmesi size hayatınızın her alanına aşk enerjini geçirmek, romantik olmak, sezgilerinizle yol almak adına destek verirken. Özellikle çocuk da düşünüyorsanız sizin için çok verimli bir süreç olduğunu da belirtmek isterim. Yine çocuklarınız ile ilgili konularda atılım yapmak için gökyüzü yanınızda olacak. Venüs, Uranüs etkileşimi ile beraber de zaten ikili ilişkiler evlilikler adına harika etkiler söz konusu olurken. Bu süreçte uzun süreli güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi daha çok maddi konular para ile ilgili konularda zorlayacak. Ödemelerinizi tahsil etmek için  daha fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya  Merkür Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ilişkileri, aile ile ilgili konularda daha gerçekçi olmaya, evinizin içinde değişiklikler yapmaya evinizin içini düzenlemeye yönlendirirken gerçekten. Hayat enerjinizi de  Çarşamba gününe kadar düşürebilir. Venüs'ün burç değiştirmesi ise yine aile kavramı ile sizi karşı karşıya bırakacak. Evinizin içinde minik değişiklikler yapabilir, evinizin görselini değiştirebilirsiniz. Yine ev, yuva kavramları ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Venüs, Uranüs etkileşimi ise iş ortamında kalıcı adımlar atmaya çalıştığınız insanları düzenleme adına da destek verirken. Mars'ın karşıt burcunuzda geçmesi ikili ilişkiler, evlilikler ortaklıklarda kalıcı adımlar atmaya bu konuda mücadelenizi arttırmaya ve özellikle hayatınıza yeni birisi girmesi adına destek verirken. Mücadele isteyen konularda daha güçlü bir  enerjiye sahip olup, kendi alanınızı oluşturabileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür, Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kısa yolculuklar, şehir içi trafiği ve özellikle Yakın çevrenizde olan iletişiminiz de pozitif etkilerken yolculuklarınızda artabilir.  Yolculuklarda dalgınlıktan kaynaklı kazalara dikkat etmeniz konusunda uyarıda bulunmak istiyorum. Venüs'ün burç değiştirmesi ise yakın çevrenizden gelebilecek, bir aşk ilişkisine işaret ederken, radikal hamleler  yapmak,  kararlar almak için ayın 28 inden sonraki süreci değerlendirmelisiniz. Özellikle sürpriz yolculukları da 28 inden sonra yapmanızı tavsiye ederim .Venüs, Uranüs  etkileşimi  ise aşk adına olumlu  etkilerken, hobilerinize yönelmek, aşk enerjisini doya doya hissetmek adına destek verecek. Mars’ın burç değiştirmesi sizi iş ortamı ilgili sağlıkla ilgili konularda daha fazla efor sarf etmenize neden olurken. Dolaşım sistemi rahatsızlıklarına açıksınız dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür, Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi para adına etkilerken, maddi konularda daha hayalperest bir ruh halinde olabilirsiniz, daha fazla  para kazanıp yatırım yapma isteğiniz artabilir. Venüs'ün burç değiştirmesi  maddi konularda istediğiniz hayalleri ulaşma adına destek verirken. Özellikle gelirinizi arttırmak, nakit para akışını hızlandırmak adında birden fazla fırsat ile karşı karşıya bırakacak. Venüs, Uranüs etkileşimi ise sizin evinizin içinde tadilat tamirat durumları ile uğraşma evinizi değiştirme, ev ortamını düzenleme ve nakit para akışını hızlandırma adına destek oluştururken. Mars'ın burç değiştirmesi ise ev halkı ile gereksiz fikir mücadelelerine girmenize ,sağlık açısından da larenjit farenjit tarzı rahatsızlıklara açık olmamız lazım neden olabilir. Ayrıca iletişim yeteneklerinizi kullanarak hobilerinizden yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya  burcunuzda gerçekleşen Merkür, Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki hem sezgileri kuvvetli yapıp, hem de hayalperest bir ruh haline sokarken ,Venüs’ün de burcunuza geçmesi ile beraber resmen romantik aşk dolu sevgi dolu bir insan olacaksınız. Hayat  sizin için bulutların üstünde olabilir. Venüs Uranüs etkileşimi sayesinde bir  tık daha gerçekçi hale getirse de yine de hayallerinizi gerçekleştirmek daha pozitif bir hayat kurmak için gökyüzü yanınızda olacak, bu etki ile  beraber kısa yolculuklarınız artabileceği gibi, yakın çevrenizde ile beraber güzel ilişkiler güzel birliktelikler kurabileceksiniz. Mars'ın burç değiştirmesi ise sizi aile ile ilgili konularda fikir ayrılıklarına yöneltip, aşk enerjinizi bir tık kırabilir. Fakat yine de konuşmak doğru iletişim kanalı oluşturmak için gökyüzü yanınızda olacak.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
venüs
balık burcu
ikizler burcu
merkür
Merkür Retrosu
retro
Sema Sidar
Astroloji
burçlar
gezegenler
Burç Yorumları
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot
Astro
gökyüzü

Facebook Google plus Instagram Twitter