Temiz Magazin
09 Aralık 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Özgürlük alanımızı yaratmak için çok güzel etkiler var! Yay Burçlarının dönemi başlıyor, Yay Burcu'ndaki Yeni Ay'ın etkilerine de ekstra dikkat! Astrolog Sema Sidar'la yeni hafta!

Astroloji
20 Kasım 2022
Özgürlük alanımızı yaratmak için çok güzel etkiler var! Yay Burçlarının dönemi başlıyor, Yay Burcu'ndaki Yeni Ay'ın etkilerine de ekstra dikkat! Astrolog Sema Sidar'la yeni hafta!

 

Astrolog Sema Sidar'ın 21 Kasım Haftasının Astroloji Gündemi

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, hareketli bir haftaya başlıyoruz.

Hayatımıza daha pozitif enerji getirmek, pozitif bakmak, kendi özgürlük alanımızı yaratmak için çok güzel ve verimli bir hafta.

 

Güneş ve Jüpiter'in enerjisi 24 Kasım'a kadar hayatımıza yansıyacak... 

İlk olarak 21 Kasım’da Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen ile Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni çok olumlu bir açı yapacak. 24 Kasım’a kadar devam eden bu etkiyle beraber hem duygularımız doğrultusunda harekete geçeceğiz hem de duygularımızı tatmin etmek adına fırsatları hayatımıza getirecek. Kolay bir şekilde güç gösterisi yapmadan istediklerimizi elde edebiliriz. İmkanlarımızın doğrultusunda rahat harekete geçeceğiz. Diğer taraftan sezgilerimiz çok kuvvetli olacak. Yarım kalan işleri tamamlamak için gayet uygun, çünkü Jüpiter ileri geçmek için durağan pozisyonda yeni başlangıçlar için sıkıntı yaratmaz ama sonuç almamız uzayabilir. Bu yüzden yarım kalan işleri fırsata dönüştürmek, eski işleri sonuçlandırmamız adına daha güzel bir etki ve bireysel olarak hareket ettiğimiz zaman zaten kolaylıkla sonuç elde edeceğiz.

 

22 Kasım'da Venüs & Merkür kavuşum açısı 7 Aralık'a kadar hayatımıza etki edecek. Etkileri olumlu!

22 Kasım’da ise Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni ile Merkür; iletişim gezegeni omuz omuza verecekler ve kavuşum açısı gerçekleştirecekler. Bu olumlu etki 7 Aralık’a kadar hayatımızda olurken, güzel konuşup güzel sonuçlar elde edeceğiz. Fakat çok hızlı fikir değiştirebiliriz, istikrar yakalamak zor olabilir. Uzun vadeli işleri çok tavsiye etmem. Nakit para akışımızda, uzak yollarda, yurtdışı bağlantılı işlerde yolculuk enerjisi olan girişimlerden kazanç sağlayacağız. Yolculuklar ilişkiler adına da destek verecek. Mevcut ilişkinizde sıkıntı yaşıyorsanız, seyahate çıkmanızı tavsiye ederim. Eğitimle ilgili konular, özgürlük alanı yaratmak istediğimiz yerler, önemli konuşmalar, sunumlar için oldukça zamanlar. Yabancı dil kursunu uzun zamandır düşünüyorsanız bu güzel etkili beraber adım atabilirsiniz. Güzellik estetikle ilgili değil ama sanat ve iletişimle ilgili konularda bize destek olurken, aşkta da flörtöz olacağız, böyle hızlı fikir değiştirebiliriz, beğendiğimiz insan bir anda değişebilir bir anda sevip bir anda istemeyebiliriz.

 

Yay Burçlarının dönemi başlıyor

22 Kasım’daki bir diğer etkimiz ise Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen Yay Burcu'na geçiyor.

Gökyüzünde Yay burçlarının dönemi başlarken, bize de daha enerjik, daha sempatik, daha pozitif bir bakış açısı verecek. Felsefi konular, eğitimle ilgili alanlar, dini konular kendimizi geliştirmek istediğimiz alanlar yayılmak ilerlemek istediğimiz konularda daha fazla okuyup araştırıp bilgi sahibi olmak isteyeceğiz. Tamamen bilgiyi aç bir dönemimiz başlayacak. Her şeyi öğrenmek isteyeceğiz ama en doğru kaynaktan. Öğrenme ve öğretme ile ilgili verimli bir dönem bol bol seyahat edebilir. Yolculukları çıkabilir, yurtdışı bağlantılı işlerin içinde yer alabiliriz. Farklı dinler, kültürler, farklı konular uluslararası işler bu alanda yeni insanlar tanıyabiliriz. Yay burcu dolaşım yolu ve kasla çok alakalıdır. Spora başlamak için uygun zamanlar. Bacaklarla ilgili rahatsızlıklarımız varsa bu dönemde tetiklenebilir. Enerji olarak yukarı çıkacağımız, dinamik bir şekilde hareket edeceğimiz bir dönem. Sadece çok hızlı fikir değiştirebilir ve çok ani kararlar alabiliriz. Özgürlüğümüze de ayrıca bu dönemde düşkün olacağız neredesin ne yapıyorsun gibi soruları duymaktan rahatsız olacağız. Çevrenizle de bu tarz bir iletişim kurarsanız onlarda sıkılıp bunalabilirler. Güneş, 22 Aralık’a kadar Yay burcunda olacak.

 

Yay Burcu'nda Yeni Ay 24 Kasım Perşembe günü... 

Haftanın en önemli etkilerinden birisi ise 24 Kasım saat 1:57’de 1 derece Yay Burcu'nda gerçekleşecek Yeni Ay.

Verimli bir yeni ay, hareket enerjisine destek verici, daha pozitif olmamızı sağlayacak, olumlu bir etki. Beklentilerimizi, isteklerimizi netleştirmek amaçlarımız doğrultusunda kendimizi geliştireceğimiz bir eğitime katılmak, farklı vizyonlar, farklı ufuklara yelken açmak için yine taşınmak yer değiştirmek, spora başlamak, diyete başlamak, hayat kalitemizi yükseltmek, kendi içimize dönmek bizi yoran konulardan sıyrılmak için çok çok verimli bir yeni ay.

Altı gün boyunca etkisini hissedeceğiz. Çok hızlı değişen durumlara karşı sadece önlem almalıyız, yine tez canlılık dan kaynaklı olarak zorlanabiliriz. Yeni ayla beraber dikkat etmemiz gereken, bir diğer konu ise yalan söylemek. Gökyüzünde yalanı kaldıracak tolere edecek etkiler yok. Son dakikaya bıraktığımız işler için bile karşımızdaki insana ne kadar dürüst olursak o kadar verim sağlayacağız. Dürüstlük önemli ve yine karşımızdaki insana vereceğimiz güven devamında bize fayda sağlayabilir. Yalan söylersek, maddi manevi bedel ödeyebileceğimiz etkiler var yine bacaklarla ilgili rahatsızlıklar, kalp damar dolaşım yolu rahatsızlıkları bu dönemde tetiklenebilir. Kas ağrılarımız artabilir, dediğim gibi spora başlamak için destekleyici destek gıda almanızı tavsiye ederim.

 

Haftanın son etkisinde Jüpiter var

Haftanın kapanışını 24 Kasım’da Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeninin durağan konumuyla kapatacağız. Jüpiter’in ileri harekete geçmek için, durağan konumda olacak ve 20 Aralık’a kadar balık burcundaki konumundan bize bolluk bereket dağıtacak.26 Kasım itibari ile de tam olarak ileri harekete geçmiş olacak o zaman. 24 ve 25 Kasım’da uzun vadeli işlere başlamamalıyız, sonuç almamız uzayabiliriz. 26 Kasım itibari ile fırsatları çok daha kolay elde edeceğiz, daha bereketli bir dönem de başlamış olacak.