Temiz Magazin
30 Mayıs 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seçim arefesinde gökyüzü nasıl olacak, bizi nasıl ve nereden etkileyecek? Astrolog Sema Sidar'la yeni haftanın yorumları

Astroloji
21 Mayıs 2023
Seçim arefesinde gökyüzü nasıl olacak, bizi nasıl ve nereden etkileyecek? Astrolog Sema Sidar'la yeni haftanın yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'LA

22 Mayıs Haftasının Astroloji Gündemi

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, hepimiz için güzel şeylere vesile olan harika bir hafta diliyorum. Bu hafta gökyüzündeki etkiler kendi fikirlerimizle bireysel ilerleyip, ortaklaşa girişimlerden uzak durarak, gereksiz ego savaşlarına, mücadelelere girmeden yol almamızı istiyor. Bir anda voltajımız yükselebilir. Sinirinizi, stresimizi, nerede parlayıp, nerede sakin olmamız gerektiğini iyi yönetmemiz lazım.

Haftanın ilk etkisinde Güneş ve Mars var

27 Mayıs'a kadar hedeflerimize ilerleme zamanı

Haftanın ilk etkisi ise hedeflerimiz doğrultusunda ilerlememize destek olacak. 22 Mayıs’ta Güneş ile Mars arasındaki olumlu açı ile başlıyoruz. Kendi başımıza hareket etme, planlarımız doğrultusunda ilerleme ve yakın çevremizle gireceğimiz yakın ilişkilerde fayda sağlarken, şehir içi yolculuklarımız ve gün içindeki trafiğimizde artabilir. 27 Mayıs’a kadar hayatımızda olacak bu etkiyle beraber muhakkak hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeliyiz. Bir stratejimiz olsun.  

Gün içinde modumuz ve fikirlerimiz hızlı değiştirebilir. Uzun vadeli girişimler için bizi zorlayabilir. Kendi içinde değişen durumlar için “B” planımız olursa bu olumlu açıyı yanımıza alarak, daha rahat sonuçlar elde edebiliriz.

23 Mayıs'taki zorlu açıya dikkat!

Ekmek aslanın ağzında denileni yaşayacağız...

Mars & Jüpiter inatlaşması

23 Mayıs’ta ise zorlu bir açı karşımızda, “Ekmek aslanın ağzında” dediğimiz bir tabiri yaşayacağız. Maddi konular ve beklediğimiz maddi haberlerin gelmesi için daha fazla mücadele etmek zorunda kalacağız. Mars; mücadele gezegeni ile Jüpiter, bolluk, bereket gezegeni gerçekleştirecekleri kare açı ile inatlaşma yaşayacaklar. Parasal konularda problemlerde daha fazla gayret göstermemiz gerektiğini gösteriyor ki mücadeleci bir dönem başlayacak. Hatta parasal konulardaki sıkıntılar gün içindeki modumuzu çok etkileyecek.

Etkiler 4 Haziran’a devam ederken, ülkece bankaların, borsanın, seçim sürecinden kaynaklı önümüzü göremediğimizden dolayı zaten sıkıntılı zamanlar, Mars- Jüpiter karesi de eklenince dövizde de yükselişler olabilir. Dikkatli olup risk içeren, parasal hamleler de bulunmamalıyız.

Ayrıca girdiğimiz ortamda kendimizi kanıtlamak için çok para harcamamalıyız. Parayı güç sembolü olarak görüp, gösteri yapacağım derken, bunu parayla yapmaya kalkmamalıyız. Kendi ışığımızla enerjimizle yapmalıyız.

26 Mayıs'taki Venüs & Uranüs açısı biraz da olsa dengeyi bulmaya çalışacak

26 Mayıs’ta ise biraz olsun dengeye getirecek pozitif bir açımız var. Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni ile Uranüs; sınır ve sıra dışılığını temsil eden gezegen birbirlerine destek olacak. Bu açı sürpriz aşkları hayatımıza getirebilir. Aileden gelecek parasal desteklerle hafta başında yaşadığımız sıkıntıları çözümleyebiliriz. Ailemiz yanımızda olacak.

Aynı şekilde bu olumlu açı elektronik eşya almayı düşünüyorsanız fayda sağlıyor, rahatlıkla alabilirsiniz. Evinizin içinde tadilat, tamirat, ev değiştirme, taşınma, yer değiştirme içinde destekleyici. Küçük minik estetik dokunuşlar, güzellik için de faydalanabiliriz. Lazer uygulamaları botoks, dolgu, cilt bakımları için yaptırmak istediğiniz uygulamaları 1 Haziran’a kadar etkisini sürdüreceği için bu tarihe kadar yaptırabilirsiniz.

26 Mayıs'ın diğer etkisi: "Kader diyemezsin sen kendin ettin" modunda: Kuzey Ay Düğümü & Mars zorlu açısı

26 Mayıs’taki diğer etkimiz ise oldukça kadersel fakat kendimize şu cümleyi söyleyebiliriz. “Kader diyemezsin sen kendin ettin” deyip serzenişte bulunabiliriz. Hayatta gerçekleştirmemiz gereken görevleri temsil eden karma noktamız Kuzey Ay düğümü ile Mars; mücadele gezegeni zorlu bir açı yapacak.

26-27-28 Mayıs tarihleri arasında öfke kontrol problemi yaşayabiliriz, dikkat etmeliyiz. İnatlaşmalardan uzak durmalı fırsat olarak gelen teklifler için bu bana uygun değil, ben bunu istemem deyip ayak direme yapmamalıyız. Her olayı, her deneyimi, her yaşadığımız olayı çok büyük farkındalıkla değerlendirmeli, bu benim başıma neden geldi neyi öğretiyor diye düşünmeliyiz ki bize fayda sağlasın. Hayatımızdan çıkan insanlara kesinlikle dur dememeli “güle güle” demeli. Yeni gelen insanlara da “hoş geldin” demeliyiz.

Seçim arefesinde gökyüzü nasıl olacak?

Haftanın kapanışını ise seçim arifesinde oldukça güçlü bir açı ile yapıyoruz. 28 Mayıs’ta Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen ile Satürn; zorlayıcı, sorumluluk gezegeni bir kare açı yapacak. Bu etki üst statü sahibi insanların zoraki güç kullanımını, hayatımıza getirirken, yaşça büyük figürlerle anlaşma adına zorlanabiliriz. Özgürlüklerimiz kısıtlanabilir, dini semboller bize zorlayıcı yaptırımlarla gelebilir. Herkes birbirinin konumunu, statüsünü küçük görebilir. Sosyal hayatımızda da çok egolu insanlar karşımıza gelebilir.

Ayrıca iftiralara, dedikodulara, hırsızlıklara dikkat etmeliyiz. 4 Haziran’a kadar devam eden bu etkiyle beraber baskılanmış ve nefes alamıyor hissedebiliriz. Çok kolay bir etki değil yapılabilecek en iyi şey mevcut koşulların değişeceğini unutmamak. Çünkü değişken enerjiler de yaşayacağız bu zorlu açı kadar, her zaman bir çözümün olduğunu bilmeli ve daha cesaretli olmalıyız. Başkalarının düşüncelerini değil kendimizin ne istediğine odaklanırsak bu sıkıntılı ve manipülasyon dolu enerjiyi tolere edebiliriz. Hiç beklemediğimiz insanlar bu dönemde beklemediğimiz tepkiler verebilir. Kendini ön plana çıkartabilir. Onların bu tavrından dolayı modumuzu düşürmemeliyiz. 28 Mayıs-4 Haziran’a arasında zamanımızı, projelerimizi işlerimizi kontrolü elden bırakmadan yönetmeliyiz.

Facebook Google plus Instagram Twitter