Reklam
Temiz Magazin
28 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Uzun zamandır gökyüzü bu kadar güzel enerjilere sahip olmamıştı! Astrolog Sema Sidar farkıyla 5 Ağustos haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

Astroloji
03 Ağustos 2019
Uzun zamandır gökyüzü bu kadar güzel enerjilere sahip olmamıştı! Astrolog Sema Sidar farkıyla 5 Ağustos haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları.

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Çok güzel bir haftaya başlıyoruz.

Uzun zamandır gökyüzü bu kadar rahat enerjilere sahip değildi...

Dengemizi bulabileceğimiz tutulmaların etkisini üzerimizden atacağımız nefes aldıracak mükemmel bir hafta.  

Hemen gökyüzündeki güzel gelişme ile başlayalım…

GÜNEŞ, VENÜS İLE KAVUŞUM AÇISI GERÇEKLEŞTİRECEK

Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen, Venüs; aşk, ilişki, gezegeni ile kavuşum yaparak ilk etapta bize sevgiyi gösterecek ve yine bu güzel ikili Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegenine öyle güzel bir dokunuşta bulunacak ki bize bu hafta hareket enerjisini, hayata tutunma, yaşam enerjisini getirecek.

Önümüzdeki 8 gün boyunca aktif olan bu etki fırsatları kolay elde etmemize, üzerimizdeki, rehavet enerjisini kaldırmaya hamle yaptığımız zaman rahatça, sonuç alabilmemize destek sağlayacak.

Yine bireysel olarak çıkacağımız mücadelelerde fayda sağlayacağız, ben buradayım diye bileceğiz.

Jüpiter yapı olarak her şeyi büyütebilen bir gezegendir, tabii ki de Güneş’in ve Venüs'ün Aslan Burcu'nda olması da ego problemlerini yine masaya getirecek.

Bu da aşırı “ben” diyebileceğimizi gösterirken, bunun negatif yansıması olabilir, çevremizde böyle insanların sayısı artabilir ama yine de fırsatlar açısından, büyüme, genişleme işlerimizin bereketini arttırma anlamında çok güzel bir etki. Spora başlamak, hayatımıza yön çizmek, güzel başlangıçlar için gayet uygun.

 

11 Ağustos'ta Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni Yay Burcu'ndaki yolculuğunda durağan pozisyona geçecek ve de geri hareketini bitirmek üzere...

Böylece bize desteğini tam olarak yansıtacak; ama bunun tüm pozitif yansımalarını 13 Ağustos’tan sonra göreceğiz, 13 Ağustos'tan sonra büyümesini istediğimiz, hemen gelişme göstersin dediğimiz  her şey daha rahat ilerleyecek, kendinizi daha rahat hissederken, kolay ilerleyeceğiz.

Artık hayat bize tecrübelerle bir şey öğretmeyecek ki, sadece hareket edelim hamle yapalım tek koşul bu.

Jüpiter 2 Aralık'a kadar bu burçta kalacak.

Özellikle yurt dışı ile ilgili konular uzun yolculuklar seyahatlerden beklediğimiz gelişmeler varsa çok güzel olacak. 

Eğitimle ilgili konularda daha rahat başarı sağlayacağız.

Jüpiter'in ileri hareketli olması bir şeyleri hayatımızda hızlandıracak yavaşlayan her şey daha ileri hareket daha çabuk ilerleyecek o anlamda da güzel.

MERKÜR, ASLAN BURCU'NA GEÇİYOR

Haftanın son etkisi ise yine 11 Ağustos'ta Merkür'ün Aslan Burcu'na geçmesi...

Bu etkiyi daha önce paylaşmıştık, Merkür geri gitmeden önce…

Bu yüzden biraz hatırlayacağınız bilgiler olabilir.

29 Ağustos’a kadar Merkür; iletişim, haberleşme, zihin gezegeni Aslan Burcu'nda kalacak, bu etki ile konuşmalarımızda daha yüksek ses tonu kullanabiliriz, ben demek için uğraşabiliriz, zaman zaman sabit fikirlilik bizi yorabilir daha farklı insanlar daha farklı gruplarda iletişim kurmak isteyebiliriz.

Çok fazla etiket sahibi insanlara, kurumlara önem verebiliriz.

Dış görünüşün önem kazanacağı bir süreç, yine bu dönemde bencillik problem olabilir.

Herkes benim dediğim doğru diyebilir.

Bu da Aslan Burcu'nun bize verdiği zorlu bir taraf!

Düşüncelerimizi, karşımızda ki insana empoze etmek için pohpohlamak zorunda kalabiliriz.

Diğer yandan daha coşkulu daha sevecen daha sıcak iletişim dönemi, kalbi temiz olan gerçekten stratejisiz düz kurduğumuz iletişim ile tüm işlerimizde başarılı sonuç alırız.

Kendinizi geliştirmek istediğiniz bir kursa kayıt yaptırabilir, sahne ya da sanatsal çalışmalarınız varsa, 29 Ağustos'a kadar rahatlıkla başlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz.

Organizasyon işlerinde yine başarı sağlarken,  otoriter insanlara bu hafta dikkat etmeliyiz.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ:
Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş Venüs kavuşumunun Jüpiter’e yaptığı etki ile başlıyoruz. Bu güzel etki, size çok iyi gelecek, aşk, ilişkiler ve yolculuklar adını destekleyecek. Yine kendinizi rahatlatmak için gideceğiz bir tatil fırsatı olabilir, yolculuk sizi bulabilir. Bu dönemde kendinizi geliştirecek eğitimlere özel ilgi duyabilirsiniz, yolculuklar eğitim hep öne çıkan konular olurken, bunlardan gelecek fırsatlarınız da artacak. Yurt dışı ile ilgili beklentileriniz ve beklediğin haberler varsa hafta ortasından sonra rahat sonuçlanacağını görürsünüz. Jüpiter ileri harekete geçerek sizi yine eğitimle ilgili konularda desteklerken, eğitim alanındaki planlarınız yoluna girmesine sebep olurken. Dini konulara ya da ruhsal konulara biraz daha vakit ayırabilirsiniz. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise aşk, ilişki, çocuklarla ilgili konularda destek sağlayacak partnerinizle olan sıkıntıları çözümleyebileceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter ile yaptığı çok güzel bir etki ile başlıyoruz. Size yansıması ise özellikle borçlar, ödemeler alanında olacak gelirlerinizi arttırabilirsiniz ve kazançlarınızı yatırma dönüştürebilirsiniz. Miras beklentiniz, çevrenizden beklediğiniz finansal destek varsa süreç lehinize çalışacak gayet güzel bir etki, özellikle aileden gelen parayla ev alabilir, evinize değiştirebilirsiniz. Yine taşınma ile ilgili gelişmeleri destekliyor gökyüzü sizin için. Haftanın diğer etkisinde ise Jüpiter ileri harekete geçecek başkasının finans kaynakları, ödemeler, burçlar ve geçirebileceğiniz operasyonlarda destek sağlayacak, iştahınız açık olabilir. Maddi anlamda ki bakış açınız gerçekten bolluk bereket içinde olacak. Haftanın son etkisinde ise Merkür burç değiştirecek ve ailevi konularda iletişimin öne çıkmasını sağlarken, aile ile daha çok vakit geçirebilir. Ev ortamında arkadaşlarınızla ağırlayabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun karşıt burcunuzda yer alan Jüpiter'le yaptığı mükemmel açı ile başlıyoruz. Bu size ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda parlamanıza sebep verirken. Yakın çevrenizin desteği ilişkilerdeki sıkıntıları da çözecek, yine gidebileceğiniz kısa yolculuklar size enerji olarak çok iyi gelirken. İletişim anlamında da harika bir dönem. Hayatınızda kimse yoksa çok eskiden tanıdığımız ya da aynı çevreyi paylaştığınız bir kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde karşıt burcunuzda da bulunan Jüpiter geri hareketini sonlandırıyor. Bu etki de size çok destek sağlarken. Ortaklıklar, evlilik, davalar, ilişkiler hep sonuçlanacak. Bir şeyler tam olmadı gibi hissedebilirsiniz, ilk etapta tatminsizlik duygusu verebilir bu etki ama yine de oldukça olumlu. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise size yine yakın çevreniz ile iletişiminizi artırırken daha fazla öne çıkma için gayretiniz olabilir. Bu dönemde marka takıntınız artabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter'le yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu harika etkisi para kazanmanıza, gelirlerinizi artırmanıza, iş ortamındaki süreçleri düzenlemenize, çalışma ortamında ki emeklerinizin karşılığını alma adına destekleyecek. Hem maddi hem manevi tatmin yaratırken ilk etapta olayları algılama süreciniz zor olabilir, devamında her şey oturabilir Oldukça güzel ve pozitif etki sizin adınıza para ile ilgili, sadece harcamalarınıza biraz dikkat edebilirsiniz, lüks harcamalar sizi yorabilir. Jüpiter ise ileri harekete geçecek, bu etki ile iş ortamında fırsat sağlayabilir sıkıntılı süreçleri bitirebilirsiniz, sağlık ta ise iştahınız artabilir. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise size yine gelirler alanında destek sağlayacak, paranızı talep edebileceksiniz ve alabileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, gökyüzü size hizmet etmeye devam ediyor. Gerçekten altın dönem diyebileceğim etkiler var sizin için öyle ki geride bıraktığımız her zor dönemin izlerini silebilecek anlamda pozitif etkiler var. Burcunuzda bulunan Güneş, Venüs kavuşumu Jüpiter’e çok güzel bir açı gerçekleştiriyor. Aşkı deneyimlemek, hayatı sevmek, hayatın her alanında en güzel duyguları tatmak için destekleyici etkiler var. Bir an önce harekete geçmek ve hayatı yakalamanız lazım. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise hobiler, çocuklar ve aşk adına fırsatlarla karşı karşıya bırakacak. Bu dönemde gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Özel yetenekleriniz size para kazandıracak ve fayda sağlayacak. Son olarak Merkür'de burcunuza geçiyor iletişimde, konuşmada tam Aslan dönemi, ben diye bilmeniz, sınır çizmeniz ve konuştuğunuz insanları  kategorize etmeniz size daha fazla sağlayacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter'le yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu aslında bu çok güzel etki, fakat sizin olaylara negatiften bakmanızı sebebiyet verebilir. Niye herkes bu kadar kendini düşünüyor demenize neden olabilir, burada size aileniz destek oluşturacak. Aile büyüklerinizle beraber yaşadığınız olaylara bakış açınızı rahatlıkla değiştirebileceksiniz. Kendinizi daha dengede bulacaksınız ev ortamı, aile hayatı size çok iyi gelirken. Evinizde minik değişiklikler yapabilirsiniz, iyi gelir. Diğer yandan Jüpiter ileri harekete geçerek sizi gene ailevi konularda fayda sağlarken ev taşıma, ev değiştirmek, ev almak bunlarla ilgili hep olumlu sonuç alacağınız yansımalar var. Son olarak Merkür burç değiştirecek, bu etki spritüal konulara yönelmenize, iş ortamında ise otorite figürleri ile sıkıntı yaşamınızı sebebiyet verebilir. İş ortamına dikkat etmenizi öneririm.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter'le yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Enerjinizi yukarı çekecek harika bir etki her konuda size destek oluştururken. Özellikle kalabalık gruplarda popüler olma geleceğe dair isteklerinizi elde etme ve bu konuda kardeşler, yakın çevrenizin de desteğini de yanınıza alırken. İletişim anlamında daha çok tanınıp öne çıkacaksınız. Gerçekten çok güzel, ayrıca gideceğiniz kısa yolculuklar artarken, nerede hareket orada bereket vakti. Bir yandan da Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni ileri harekete geçecek, yine yakın çevreye ve kardeşler konularında size destek oluşturacak. PR ve sosyal medya işlerinizde, eğitim programlarında fayda sağlarken. Merkür'ün burç değiştirmesi ile sizin popülerliğinizi artacak, bu sefer  biraz kalabalık gruplar da ego problemleri canınızı sıkabilir sizi yorabilir, buna dikkat etmelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter ile yaptığı harika etki ile başlıyoruz. Size yansıması ise kariyer ve para da olacak maddi konularda fırsat sağlarken gerçekten güzel bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. İş için çok güzel bir dönem bir kesinlikle hamle yapmalı, girişimde bulunmalısınız. Gelirlerinizi de arttıracağız bir dönem iken tam ne kadar kar elde edeceğiniz bilemeye bilirsiniz. Jüpiter'in ileri harekete geçmesi ile bu biraz daha netlik kazanmaya çalışsa da gelirlerinizi alacaksınız ama  hep tutar ile ilgili bir bilinmezlik karşınıza çıkabilir. Bu yüzden hani beklentilerinizi ilk etapta rakamların üzerine kurmamanızı tavsiye ederim. Haftanın son etkisinde Merkür burç değiştirecek. Bu da size yine kariyerde destek sağlarken, otorite figürleri ne daha nabza göre şerbet vermenizi tavsiye ederim. Onları pohpohlamak zorunda kalabilirsiniz patronlarınız dan bu şekilde destek görebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya sizin için harika bir hafta burcunuzda bulunan Jüpiter, Güneş ve Venüs kavuşumuna çok güzel bir açı gerçekleştiriyor. Ortaya çıkmak, parlamak, uzun yolculuklardan kar elde etmek. Eğitim programlarının size pozitif yansıması adına gerçekten mükemmel bir etki. Kendinizle gurur duyabileceğiniz bir döneme başladınız birçok konuda belirsizlikler devam etse de yine de gökyüzü sizin yanınızda. Burcunuzda bulunan Jüpiter'in ileri harekete geçmesi de süreçleri sizin için daha da hızlandıracak tecrübe dönemi bitti artık meyveleri toplama dönemi sizin için bu yüzden muhakkak harekete geçmeli ve bu zamanı değerlendirmelisiniz. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi de size enerji olarak mükemmel gelecek sadece burcunuzun da  doğasında olan “ben” sözcüğü öne çok çıkabilir. Bu sizi zarara uğratmasın bunu dengeleyerek her konuda başarı sağlayabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter ile yaptığı olumlu etki ile başlıyoruz. Bu harika etki Jüpiter'in sizi etkilediği alanlardan dolayı zaman zaman demoralize edebilir. Maddi konuları daha çok düşünüp kafanızı buna takabilirsiniz, çözüm konusunda ilk etapta bakış açınız bardağın boş tarafından olsa da devamında fırsatlar sizi bulacak. Özellikle ödemeler, borçlar ve mirasla ilgili konularda gökyüzü size destekleyecek. Sadece pozitif düşünmeye özen göstermenizi tavsiye ederim. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi meditasyon, yoga tarzı konuları çok öne çıkartacak, daha iç dünyanızı çözümlemek isterken bulabilirsiniz. Haftanın son etkisinde Merkür burç değiştirecek bunun size yansıması ise ödemeler ve aileden gelecek maddi destek anlamında olurken. Başkalarına maddi konularda tutamayacağınız sözleri vermemeniz gerekli.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya karşıt burcunuzda bulunan Güneş, Venüs kavuşumu Jüpiter’e çok olumlu bir etkide bulunacak. Sizin için harika bir dönem ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar hep kar sağlayacak. Birçok güzel ortaklığa imza atabilir geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çok hoş bir dönem ve süreç yine popüler olduğunuz etkiler söz konusu kalabalık gruplar da öne çıkıp parlayabileceksiniz. Zihniniz çok iyi çalışacak diyebilirim. Jüpiter'in ileri harekete geçmesi de  yine çok fazla projenin içinde yer almanıza kalabalık gruplar ve fayda sağlamanıza destek olurken. Merkür'ün karşıt burcunuza geçmesi ikili ilişkilerde yeni bir dönemi başlatacak, kendi sınırlarınızı çizebileceksiniz daha otoriter olabileceksiniz, bu anlamda güzel sadece başka insanların yanlış ilişkilerine müdahil olmak ara bulucu olmak isteyebilirsin bu negatif etki yaratabilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş, Venüs kavuşumunun Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Sizi iş ortamında öne çıkartırken, işle ilgili konularda nakit akışınız hızlanacak para kaynaklarımız artacak. Kariyer anlamında da güzel bir etki , işlerinizde maddi konularda güzel gelişimler olup yeni projeler alabilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Sağlıkla açısından iştahınız çok açık kilo almaya meyilli bir dönemdesiniz dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise  kariyerde fırsat tanıyacak, 2 Aralığa kadar kariyerde parlama dönemi belirsizlikler olsa da süreç lehinize. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise iş ortamında iş ilişkilerinde hem kendi sınırımızı çizmenize hem de ego problemi yaşadığınız insanlarla sorunsuz bir döneme işaret ediyor. İnsanlara politik davranmak daha kazançlı olmanızı sağlar.

Etiketler: 
Sema Sidar
güneş
aslan burcu
venüs
merkür
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter