Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yarın Venüs Kova Burcu'nda! Sosyal medyaya dikkat! Herkesin hayatında bir Murat Boz yok!

Astroloji
16 Şubat 2016

Venüs; aşk ve sevgi gezegenidir, güzelliği, sanatı, müziği, giyimi, süs eşyalarını, kozmetik ürünlerini temsil eder.

Aşkı yaşama tarzımız, görsellikte nelere önem verdiğimiz, yeteneklerimiz, bulunduğu burç ile beraber ortaya çıkar. Yine Jüpiter kadar olmasa da maddi anlamda fırsatları da gösterir.
Tüm bu temalar Kova Burcu'ndaki özgürlük, dahilik ve kalıplara sığmayan bir temayla buluştuğu zaman gerçekten de aşk çanları çalar! Özellikle Yükselen Kovalar ve Kova Burçları için oldukça önemli bir sürece başladık...
 
Genel olarak dikkat etmemiz gereken noktalar  ise; İlişkilerde sadık kalma ile ilgili problem yaşayabiliriz, birden fazla insana ilgimiz olabilir. Çapkınlık olarak olmasa da flörtöz bir ruh yapısı katarken, yine tüm ilişkilerimiz de arkadaşlık, aşk, ortaklık, özgürlük alanımız oldukça önemli olacak. Sınırlarımıza girilmesinden hoşlanmaz iken, ilişkilerde kıskançlık krizlerine dikkat etmelisiniz.

Sosyal medya aşkları , teknoloji aşkları gündemde olacak!

Şöyle ki; "Kim kimi takip etti", "sevgilimin takip ettiği bu kişi kim ben tanımıyorum", "sen benim fotoğrafımı  beğenmedin" gibi kavga sebepleriniz olabilir. MURAT BOZ gibi bir sevgili arayışımız olabilir! Sadece bizi takip etsin! Aman dikkat! Kimse Murat Boz değil; özellikle hanımlar; erkek arkadaşınızın bir Murat Boz olmasını beklemeyin!

Murat Boz'dan Aslı Enver'e jest

Bu süreçte aşk adına şanslı burçlar ise ilk olarak yükselen Kovalar ve Kova burçları; yine Terazi ve İkizler, Venüs'ün yaptığı olumlu açılarla beraber şanslı olurken; ateş Burçları Yay, Aslan ve Koç da bir nebze olsun ilişkiler ve maddiyat konusunda destek görecekler ve en azından istedikleri hamleleri yapmak için gökyüzü yanlarında olacak.
 
PARA DURUMUMUZ

Parayla ilgili konularda aşırı cömert bir tavrımız olurken, elimizin  bolluk durumundan kaynaklı parayı biriktirme ile ilgili bu süreçte sıkıntılar olacak! 

Sanatsal faaliyetlerde, yardım adına olan sosyal sorumluluk projeleri daha çok ilgimizi çekerken, sıradan olmayan farklı müzik ve sanatsal etkinlikler tercihimiz olabilir.
Giyim kuşamda tasarım ürünler, internet alışverişleri, moda olan ürünler 13 Mart'a kadar hayatımızda vurgulanıyor...

Güzellik  adına teknolojik uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Lazer uygulamaları, lazer göz ameliyatları, son trend uygulamaları deneyimleyebilirsiniz.

Etiketler: 
Murat Boz

Facebook Google plus Instagram Twitter