Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni Ay burcunuzu nasıl ve nereden etkileyecek? Astrolog Sema Sidar'ın 9 Ağustos haftası burç yorumları!

Astroloji
08 Ağustos 2021
Yeni Ay burcunuzu nasıl ve nereden etkileyecek?  Astrolog Sema Sidar'ın 9 Ağustos haftası burç yorumları!

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN 

9 AĞUSTOS HAFTASININ BURÇ YORUMLARI

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle ilişkiler, aşk, çocuklarla ilgili konularda etkilerken, enerjinizi yükseltecek. Sadece ani karar vermekten uzak durmalısınız. Tüm hafta boyunca spor yapmak size çok iyi gelecek. Venüs-Neptün karşıtlığı ise sağlıkla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini vurgularken, vücudunuza aldığınız sıvılar ve su tüketiminiz önemli. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu hem sağlık açısından hem de iş ortamınız  daha düzenli ve disiplinli olmanız söylerken,  yoksa bunu oluşturmak için gereksiz bir mücadeleye gireceksiniz. Venüs-Plüton üçgen açısı için ise özellikle kariyerde bayan figürlerinin size destek olacağını gösterirken bir yandan da yeni bir iş sürecine girebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi aileyle ilgili konularda tetiklerken, aile içindeki egosal davranışlara dikkat etmelisiniz. Herkes benim dediğim olsun diyebilir. Venüs-Neptün karşıtlığı ise partnerinizden dolayı arkadaşlık ilişkileriniz de sıkıntılar olabileceğini gösterirken, Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür Mars kavuşumu aşkta etkileyecek. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir insan gelebileceği gibi diğer yandan kendinize kalite zaman ayırabileceksiniz. İletişim adına güzel bir dönem. Venüs-Plüton üçgen açısından dolayı sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Ayrıca yine aşk açısından yine sizi destekliyor.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi yolculuklar, seyahat ve kardeşlerle ilgili alanda etkileyecek. Sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu size iyi geleceği gibi diğer yandan kardeşlerinizle olan problemleri çözmek için ekstra bir efor sarf edeceksiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı ise kariyerle ilgili konularda çok fazla hayale kapılmamanız gerektiğini ve değişken durumlara karşı hazırlıklı olmanızı söylüyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumundan dolayı ailevi konulardaki detaylara takılıp gerilebilirsiniz. Aile içindeki düzeni sağlamak bu hafta sizin sorumluluğunuzda olacak. Venüs-Plüton üçgen açısı ise maddi kaynakları düzeltmek ve sürpriz paralar gelmesi adına olumlu destekleyecek.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi parayla ilgili konularda tetiklerken, gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Venüs-Neptün karşıtlığı ise eğitimle ilgili konularda kesinlikle hayalperestlikten uzak durmanız gerektiğini ve yakın çevrenizden beklentileriniz varsa bunları minimumda tutarak ilerlemenizi söylüyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumundan dolayı kardeşlerinizle ilgili konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Ayrıca çıkacağınız yolculuklarda detayları gözden kaçırmamanız önemli. Venüs-Plüton olumlu açısı ise ikili ilişkiler ortaklıklar ve evliliklerde size çok iyi gelecek ve dengenizi bulmanızı sağlayacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya burcunuzda gerçekleşen yine ay ile başlıyoruz. Bu etki size her alanda öne çıkartırken, bir yandan sürekli kendi alanınızı korumak zorunda kalabilirsiniz. Sinirlerinize de dikkat etmeniz gerekli. Bu dönemde sakin kalmanız daha güzel başlangıçları hayatınıza getirecek. Venüs- Neptün karşıtlığı ise parayla ilgili konularda minimum beklentide olup, harcamalarınıza çok dikkat etmenizi söylüyor. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu para ile ilgili konularda sizi fayda sağlayacak ama büyük iş küçük iş demeden para kazanmaya yönelmelisiniz. Venüs- Plüton üçgen açısı ise sağlıkla ilgili konularda yeni bir dönemi başlatırken, diyete başlamak kendinize bakmak için harika dönemler.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz içinize döndürecek, sorumluluklarınızla yüzleşeceksiniz. Hayatınızı düzenlemeniz gereken alanları ortaya çıkartacak. Burcunuzdaki Venüs’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise özellikle bunun ilişkilerle ilgili olduğunu gösterirken, aşkta beklentilerinizi minimumda tutmalısınız. Daha ayaklarınız yere basmalı. Yine Merkür’ün burcunuza geçmesi ve Mars ile yapacağı kavuşum açısı detaylardan dolayı yorabilecek etkilere sahip, başkalarının isteklerine değil, kendi isteklerinize odaklanmak size iyi gelirken, Venüs’ün Plüton ile yaptığı olumlu açı ise hayatınızda kimse yok ise yeni bir aşkı getirebilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin sosyal çevreniz ile olan işlerinizde destek sağlayacak. Yeni insanlar ve yeni bir iş ortamı oluşturabilirsiniz. Venüs Neptün karşıtlığı ise sağlıkla ilgili konularda özellikle anesteziye karşı dikkat etmeniz gerektiğini gösterirken, iş ortamınız da kimseden beklentiye girmemelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu özellikle bağırsakla ilgili rahatsızlıklarınızı tetikleyebilir. Venüs-Plüton olumlu açısı ailevi konularda size fayda sağlayacak. Ailenizden gelecek maddi bir destek olabilir. Evinizle ilgili tadilat ve tamirat işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca hepsini çok uyguna ve ucuza mal edebileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya gerçekleşecek yeni ayla başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkilerken, işinizdeki insanların egosal problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. İnsanların gözleri üzerinizde olurken, yaşamın her alanında statünüzü korumaya odaklanacaksınız. Venüs-Neptün karşıtlığı ise sezgilerinizin doğruluğunu tespit etmenizi sağlayacak. Tabi burada biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz özellikle ilişkilerde partneriniz hakkında hissettiğiniz şeyler biraz üzücü de olsa doğru çıkacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu ise sizi arkadaş ilişkilerinizde tetiklerken, çok fazla insan sizden bir şey talep edebilir bu hafta yardım meleği sizsiniz. Venüs-Plüton üçgen açısı ise yolcuklar adını sizi desteklerken, misafircilik oynayabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklarda olumlu etkilerken, özellikle kendinizi değiştireceğiniz bir eğitime de başlayabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı konularda yine şans getirecek. Venüs-Neptün karşıtlığı ise ailevi konular ve kariyeri aynı anda yönetme de zorlanabileceğinizi gösterirken hem iş ortamınızda arkadaşlarınızdan hem de ailenizden minimum beklenti de olmanızı tavsiye ederim. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu ise sizi kariyerde daha detaycı olmaya daha çok çalışmaya yönlendirecek. Ancak bu şekilde sonuç olabileceksiniz. Venüs-Plüton üçgen açısı ise parayla ilgili konularda sizi desteklerken, çok çok verimli bir hafta maddi anlamda rahatlayacağınız etkiler söz konusu tabi detaylara önem verirseniz. En küçük detay bile size parada kazandırabilir.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi gelirler alanında etkilerken, gelirlerinizi arttırmak için daha popüler insanlarla bir arada olabilir, daha yüksek hedefler koyabilirsiniz. Öne çıkmak parlamak bu hafta sizin için çok önemli. Venüs-Neptün karşıtlığı ise yolculuklar ilgili konularda sıkıntıya sokarken, çıktığınız seyahatlerde özellikle gıda zehirlenmelerine karşı dikkat etmelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür-Mars kavuşumu sizi yurtdışı ile alakalı konulara yönlendirirken, yine eğitim alanında başarılı bir hafta girdiğiniz mücadeleleri rahatlıkla sonuçlandırabileceksiniz. Burcunuzdaki Plüton’un Venüs’e yaptığı olumlu açı ise aşkta değişmeniz ve dönüşmeniz gereken konularda sizi destekleyecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki "ben biz" dengesi adına zorlayabilir ve özellikle ikili ilişkiler ortaklıklarla alakalı bazı problemler yaşayabilirsiniz. İnsanların egosal problemleri sizi gerebilir ve yorabilir. Daha kendi üzerinize ve kendi sorumluluklarınıza yönelmelisiniz. Venüs-Neptün karşıtlığı ise parayla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini ve kesinlikle borç para vermemenizi vurgulayacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür Mars kavuşumu parayla ilgili konularda daha detaycı ve titiz davranmanızı söylerken, mirasla ilgili konularda sonuçlandırmak ve çözmek sizin sorumluluğunuzda olacak. Venüs-Plüton üçgen açısı ise sağlıkta diş ve diş problemleri çözüme kavuşturacağınızı gösteriyor.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya yeni ayın etkisi ile başlıyoruz. Sizi özellikle de sağlıkla ilgili konularda etkilerken, kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı dikkat etmelisiniz. Yine iş ortamında insanların problemleri sizi yorabilir. Burcunuzdaki Neptün’ün Venüs ile yapacağı karşıt açı ise aşk ve ilişkilerde beklentilerinizi minimumda tutmanız gerektiğini gösterirken, Merkür’ün burç değiştirmesi ve Merkür Mars kavuşumu ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte detayların çok önemli olduğunu vurgularken, en küçük ayrıntı bile ilişkinizde önem kazandıracak. Venüs-Plüton olumlu açısı ise sosyal çevrenizde size destekleyecek, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Güzel dostluklar haftası.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar
9 AĞUSTOS
AĞUSTOS
aslan burcu
kova burcu
Yeni Ay