Reklam
Temiz Magazin
22 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftada Boğa Burcu'nda çok önemli bir Yeni Ay ve gezegenlerin geri hareketleri var! Astrolog Sema Sidar yeni haftayı ve yeni haftada burcunuzun yorumlarını yazdı!

Astroloji
27 Nisan 2019
Yeni haftada Boğa Burcu'nda çok önemli bir Yeni Ay ve gezegenlerin geri hareketleri var! Astrolog Sema Sidar yeni haftayı ve yeni haftada burcunuzun yorumlarını yazdı!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Radikal kararlar alabileceğimiz bir hafta yaşayacağız.

Hayatımızdaki birçok konunun sağlamlıkla  ilgili test vereceği bir haftaya başladık, istikrar, güven duygusu, kalıcılık önümüzdeki haftanın ana temaları olacak.

HAYATIMIZDAKİ PEKÇOK KONU SAĞLAMLIK TESTİNDEN GEÇECEK

Bize bu etkiyi getirecek ilk gökyüzü hareketimiz 30 Nisan itibariyle Satürn'ün geri hareketi, yani Satürn Retro'su olacak.

Sorumluluk, ders, sınav gezegeni Satürn'ün geri hareketi...

Satürn, ağır hareket eden bir gezegen olduğu için geri hareketi yavaş yavaş etki edecek...

SATÜRN RETROSU 18 EYLÜL'E KADAR SÜRECEK

18 Eylül’e kadar sürecek Satürn Retro'sunda; Merkür ve Venüs de retro olduğu için yeni başlangıçları etkileyecek bir durum söz konusu olmayacak...

YAŞANTIMIZDA HER ALANDA HASAR TESPİT ÇALIŞMASI YAŞANACAK

Burada daha çok yaşamımızda her alanda hasar tespit çalışması olacak! 

İlişkilerden kariyere kadar ne kadar sağlam temel üzerine inşa etmişiz, ne kadar sorumluluk almışız, gerçekten hak etmiş miyiz bunları deneyimleyeceğiz.

Satürn geri hareketini uygularken, bizim hayatımızda gerçekleştirilen işlerde; sağlamlığı ile ilgili evren bizi uzun süreler boyunca test ediyor...

Bu konuyu hatırlatmak isterim siz sevgili okuyucularıma...

18 EYLÜL'E KADAR YATIRIMLARINIZI, İŞLERİNİZİ İLERİ TARİHE ERTELEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM 

Bu yüzden 18 Eylül’e kadar olan dönemde, uzun sürede gelir getirmesini beklediğiniz yatırımlarınız işleriniz varsa daha ileri bir tarihe ertelemenizi tavsiye ederim.  

Satürn, kendi yönettiği burç olan Oğlak Burcu'nda geri harekete başlayacağı için, paranın, kariyerin ya da hangi statüdeyiz, biz bu statüyü hak ettik mi; gayretlerimiz sonucunda mı aldık bunu, hak etmedik mi, yoksa çok kolay mı oldu bunu sorgulayacak!

2018’den beri yaşadıklarımızdan ders çıkardık mı bunları da sorgulayacak  ve de tabii ki sorgulatacak!

Eğer tüm bu sorulardan ve konularda sınıfta kaldıysak, öğretmenimiz Satürn bunu bize tecrübeyle öğretecek!

18 Eylül’e kadar hayatımızda kök salmasını istediğimiz konuları tekrar gözden geçireceğiz, sürüncemede olanlar hayatımızdan tamamen çıkabilir.

Yarım kalan işleri tamamlamak ve kendi kurallarımızı oluşturmak için de çok ideal , son olarak retro dönemi boyunca dişlerin, kemikler hassaslaşırken, kalsiyum takviyesi önemli.

HAFTANIN 2. ETKİSİNDE MERKÜR VAR

MERKÜR; MARS, SATÜRN VE PLUTO İLE ZORLAYICI BİR AÇI YAPACAK

Haftanın diğer etkisinde Merkür (iletişim gezegeni) Mars; (mücadele gezegeni) ile olumlu bir açı...

Satürn ve Pluto; (değişim dönüşüm gezegeni) ile de zorlayıcı bir açı yapacak.

Merkür’ün Mars ile yapacağı olumlu açıdan kaynaklı olarak bireysel isteklerimizi yerine getirebilme, zihnimizi aktif bir şekilde kullanabilme, doğru insanlarla güzel bir iletişim ağı oluşturmak için fayda sağlayacağız...

Retro enerjileri, Merkür'ün Satürn ve Pluto ile yaptığı zorlayıcı açılardan kaynaklı otorite figürlerinin baskısı altında kalabiliriz.

Para kaynaklarını elde etmede birden fazla kez hamle yapmak zorunda kalabiliriz.

Yine para tahsilatında problemlerle karşı karşıya kalabiliriz, maddi olanaklar çok fazla öne çıkacak.

Kredi ve faiz ile ilgili işlemleriniz varsa, 10 günlük periyot sizi zorlayabilir.

Devlet dairelerindeki işleriniz uzayabilir, eksik evrak problemleri yaşayabilirsiniz, daha disiplinli ve düzenli olursanız kısa sürede çözümlersiniz.

HAFTANIN KAPANIŞI BÜYÜK OLACAK

5 MAYIS'TA BOĞA BURCU'NDA YENİ AY VAR

Haftanın kapanışı oldukça şaşaalı olacak.

5 Mayıs'ta 14 derece Boğa Burcu'nda oldukça önemli  bir "Yeni Ay"  gerçekleşecek.

Yeni ay, kendi içimizdeki dengeleri kurup bizi yeni başlangıçlara yönlendiren gökyüzü olayıdır.  

Boğa Burcu'nda gerçekleştiği için, daha fiziksel olan konulara odaklanıp, para, statü, güven, istikrar, beceri yeteneğimiz; bu konu başlıklarında yeni başlangıçlar elde edeceğiz.

Yeni Ay, Satürn’e de olumlu açı yapıyor...

Maddi konularda yeni gelir kaynakları oluşabileceği gibi, uygulamak istediğiniz projelerde her türlü maddi şartı sağlamak kolay olacak.

Tabii Satürn Retrosu devrede olduğu için, geçen sene Haziran ve Temmuz ayında çalışma şartlarımız, çalışma koşullarımız, yapmak istediklerimiz nelerse bunlar hayatımızda yeniden yer alacak.

Yeni Ay gerçekleşirken “Menkar” sabit yıldızı ile kavuşacak, zor bir sabit yıldızdır ve disiplini ve kuralları sever, bu yüzden yapılması gereken elimizdeki her işte  kuralı, kuralları elden bırakmamamız, uygulamanız gereken neyse risk almadan onu yapmamız...

Yemek tarifini bile bile bir bir, harfiyen tarife göre yapmak; her şeyin kendi kuralında yapmak çok önemli ve böylece tam sonuç alabileceğiz.

Yoksa sabit yıldızdan da kaynaklı, mal varlığı ve  para kayıpları olabilir.

Eğer daha önce disiplinli bir para harcamanız varsa, har vurup harman savurmadıysanız, Yeni Ay bize güzel para kaynaklarını getirecek.

Yazarak harcama yapmak iyi bir seçenek olur.

YENİ AY VE SAĞLIĞIMIZ...

İŞTAHIMIZ AÇILABİLİR!

Boğa Burcu yeme içme ile iştahla çok alakalıdır,...

Yeni Ay'ın Satürn'e yaptığı olumlu açıdan dolayı da yeme-içme saatlerine dikkat edersek, kilo bile verebiliriz.

Sağlık açısından da boyun, boğaz bölgesi, tiroit  Boğa Burcu'nun hastalıklarıdır.

Bu rahatsızlıklarda tedavi için ideal etkiler varken, iştahımız açılabilir. 

Burada çok ince bir çizgi var kilo ve iştahla alakalı.

Özetle disiplin şart.

İştahımız açılabilir, ama güzel bir diyet ve yemek saatlerine dikkat edersek, kilo bile verebiliriz, yine hatırlatıyorum... 

BOYUN VE BOĞAZ BÖLGESİ HASSAS OLABİLİR

OMURGA İLE İLGİLİ PROBLEMLER ÇIKABİLİR

Diğer yandan boyun ve boğaz bölgemiz hassas olurken, omurga ile ilgili problemler öne çıkabilir.

Rahat yastık ve yatak çok önemli.

Yeni Ay'da yapılması gereken en güzel şey hayatınızda zamanı iyi kullanmaktan tutun, birçok konuda bir sistem oturtmak olacak...

GÜVEN DUYGUSUNU SİZE YAŞATMAYAN HER İNSAN İLE VEDALAŞMA ZAMANI...

Güven duygusunu hayatınızda yaşatmayan her insan ile vedalaşmak ve kendiniz için nasıl bir yaşam standartı istiyorsanız bunları belirlemek ve bu bunun üzerine neler yapılabilir projelendirmek önemli...

Önümüzdeki 10 gün boyunca etkisini bire bir hissedeceğiz Yeni Ay'ın.

Bu sürede çiçekli kıyafetler giymek, toprak ile birebir temasta olmak enerjimizi dengelemede fayda sağlar.

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Satürn'ün geri hareketi ile merhaba diyoruz. Bu etki  sizi genel olarak kariyer, iş ortamı ve statü sahibi insanlarla olan ilişkilerinizde etkileyecek. Otorite figürleri ile ilişkilerinizde zekanızı kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Merkür, Mars ile  olumlu açı yaparken, Satürn ve Pluto ile  zorlayıcı etkiler içinde olacak. Tüm bunlardan kaynaklı  yaşça büyük erkek figürleri ile sıkıntı yaşarken, otorite figürleri ile doğru iletişim kurmada aksamalar olabilir. Fakat yakın çevreniz kardeşleriniz özellikle kendi yaşındaki insanlardan alacağınız destekle süreçleri lehinize çevirebileceksiniz. Son olarak gerçekleşecek yeni ay ise para kaynaklarını hayatınıza akıtacak yeni başlangıçlar para ile ilgili kendi düzenini kurmak, güven ortamı sağlamak, kalıcı gelirler elde etmek için önümüzdeki süreci değerlendirebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, seyahat, eğitimle ilgili konularda daha fazla sorumluluk almaya, size fayda sağlayacak her türlü iş ve görüşmesini belirlemede ve belki de gelecekte yeni bir yaşam alanı sağlamak için süreyi başlatacak. Haftanın diğer etkisinde Merkür, Mars ile uyumlu, Satürn ve Pluto ile zorlayıcı açılarda bulunuyor. Tüm bunlar sizi mecburi bir seyahat programına yönlendirebilir. Kendinizi ve zihninizi dinlendirmek için eğitim programına katılabilir ya da yolculuğa çıkabilirsiniz. Para kaynakları açısından negatiften baksanız da hiç ummadığınız para kaynakları gelebilir. Haftanın kapanışı zaten burcunuzda gerçekleşen yeniay yaptığı için şekilde dengeyi bulabileceksiniz. Hayatın her anlanında “Ben buradayım “demek için güven duygusunu oturtmak için sizin döneminiz başladı. Kesinlikle birçok konuda kalıcı adımlar atılmalı ve bu doğrultuda gitmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Satürn'ün geri hareketi ile  merhaba diyoruz Bu etki sizin para kaynaklarınız, ödemeler, borçlar alanında etkili olurken. Başkasının maddi kaynakları açısından  kısıtlanmış hissedebilirsiniz, eğer başkasına bağlı bir gelir düzeniniz varsa problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk almak ve bu şekilde ilerlemeniz şart önemli. Diğer yandan burcunuzda bulunan Mars’ın Merkür ile  olumlu teması size sosyal statüde başarı sağlarken,  maddi koşullar canınızı sıkabilir. Verilen sözlerin tutulmaması alacakların tahsilatında sıkıntılar sizi yorabilir ama kuracağınız ikili ilişkiler üzerinizden, başkalarının desteğiyle bu süreci lehinize çevirebilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek yeni ay ise  kendi içinize dönmenizi, sağlık ile ilgili konularda bir yeni beslenme düzenine sizin yönlendirebilir.  

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya karşıt burcunuzda bulunan Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda ciddi bir sınava tabi tutacak. Kendinizi baskıda ve duygusal bir karmaşanın içinde bulabilirsiniz. Sorumluluk sahibi  olmak, duygu değil mantıklı hareket etmek ise süreci tamamen lehinize çevirecek. Diğer yandan Merkür'ün Mars ile olumlu, Satürn ve Pluto  ile zorlu  açılarla beraber sürüncemeli ortaklıklar  tamamen hayatınızdan gidip bitebilir, ortaklıkları sonlandırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda  hassasiyetiniz olacak, işe ara verip bir dinlenme süreci yaşayabilirsiniz, bir de misafir enerjisi çok yüksek ama onları ağırlayacak  enerjiniz yok, Mayıs ayının ortalarına program yaparsanız, harika olur. Son olarak gerçekleşecek yeniay ise size kalabalık gruplar organizasyonlarda yeni başlangıçlara güzel ve yeni bir arkadaş grubuna yönlendirecek.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu  etki sizi iş ortamı, sağlıkla ilgili konularda etkilerken, gereksiz sorumluluklar sizi bulabilir.  Ruhsal açıdan  yorgunluk oluşurken, günlük rutin işlerinizde aksamalar olabilir. olacaksınız Diğer yandan diş ve kemikleri en çok etkileyecek burçlardan birisiniz, rutin kontrolleriniz varsa ihmal etmemelisiniz. Merkür’ün Mars ile gerçekleştirdiği olumlu , Satürn ve Pluto ile  zorlu açılar , size yeni bir eğitim programına yönlendirebilir. Kalabalık arkadaş gruplarınız ile tatil programı yapabilirsiniz. Popülerliğiniz artarken, sadece iş ortamındaki ilişkiler  sıkıntılı.  Buradaki arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Gerçekleşen yeniay ise size yeni bir iş kapısı açabilir ya da ne iş yapmak istediğinizi hayatın ilerleyen dönemde nasıl yol almak istediğinizi bulmanızı sağlayacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi çocuklarla ilgili konularda ekstra sorumluluk almaya yönlendirirken, kendinize vakit ayırmak zor olabilir. Çünkü hobilerden ziyade kariyere yöneltecek bir etki. Ayrıca  kalabalık gruplar ile daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Girdiğiniz her toplulukta sorumluluğu siz almak isteyebilirsiniz. Diğer yandan Merkür'ün Mars ile gerçekleştirdiği olumlu, Satürn ve Pluto  ile zorlu açıları ile beraber, maddi kaynakları da sağlamak iç.in yeni bir iş  olanağı sağlamak. Kariyer alanınızda ki erkek figürleri ile yaşadığınız problemler varsa bunları masaya yatırmak için önemli, aşk  açısından ise şanslı bir dönemdesiniz. Hayatınızda kimse yoksa iş ortamından güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay , seyahate yönlendirecek yolculuk enerjiniz aktif olurken farkında yemekle ve gıda sektörü  ilgili bir kurs ve kendinizi yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir kursa başlayabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya  Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ortamı, yuva, ev düzeni ile ilgili   etkilerken. Evinizin içinde tadilat, tamirat durumları ile ilgilenebilirsiniz. Bir yandan da aile içinde  oturmayan bir sistem varsa, bu dönem yine bunu sonuçlandıracak. Merkür’ün  Mars ile olumlu , Satürn ve Pluto ile gerçekleştireceği zorlu açılardan dolayı sürpriz yolculuklar çıkabilir. Yaşadığınız ruhsal baskıda , ikili ilişkiler çok önemli olacak partneriniz ile beraber minik bir yolculuğa çıkıp rahatlayabilirsiniz. Ayrıca özellikle yurtdışı ile alakalı konularda destek sağlayacağız etkiler söz konusu. Son olarak gerçekleşecek yeni ay ise miras, başkalarının finans kaynakları, krediler, borçlar ve ödemelerde size destek oluşturacak. Parayı çok iyi kullanabileceğiniz , yeni bir ticari girişim içinde yer alabileceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya  Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kısa yolculuklar, kardeşleriniz ile  olan iletişiminiz, yakın çevrede alacağınız sorumlulukları gözden geçirmeniz adına minik bir teste tabi tutacak. Eğer bugüne kadar yaptığınız işlerde yolculuktan kaçtıysanız, bundan dolayı maddi olarak kayıp yaşayabilirsiniz. Harekete geçme sorumluluk alma dönemi olacak. Merkür'ün Mars ile olumlu, Satürn ve Pluto  ile gerçekleştireceği zorlu açılarla beraber sağlıkla ilgili konular çok gündeme gelecek. Minik bir operasyon geçirme durumunuz olabilir. Sinüzitle ilgili sıkıntılar varsa operasyon oluşabilir. Diğer yandan farkında olmadığınız beklemediğiniz misafir gelebilir. Karşıt burcunuzda ise yeniay gerçekleşiyor, size ikili ilişkiler ve  ortaklıklarda çok güzel bir sürece sokarken yeni bir ilişkiye ,yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Aşkta  güzel ve  oldukça başarılı bir süreç.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizin para kaynaklarınızda, gelirlerinizde  gerekli sorumluluğu alma, gelirlerinizi ayarlama, akıllı para harcama, gereksiz giderlerle ile ilgili yaşadığınız problemleri çözmenizi sağlayacak. Eğer harcamalarda düzensiz iseniz önemli bir sınav sizi bekliyor. Disiplinli ve çalışkansanız  yeni para kaynakları oluşturabilme adına destek oluşturacak.  Tabi ki de sorumluluk almanız çok önemli. Merkür’ün  Mars ile olumlu, Satürn ve  Pluto ile zorlu  gerçekleştireceği açılarla beraber güzel bir ikili ilişkiye yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Eski ilişkileri de bitirme süreci, Aşk enerjiniz  aktif fakat bir yandan da karşınızdaki insanın para ile ilgili konuları ya da işle ilgili konuları sizi buna atabilir burada sabretmeniz önemli. Gerçekleşecek yeni ay iş ortamı sağlıkla ilgili konularda size yeni başlangıçlara yöneltecek. Diyete başlayabilirsiniz, fiziksel görüntünüzde değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzda bulunan Satürn'ün geri hareketi ile başlıyorsunuz. Özellikle disiplinli olmak istediğiniz, sorumluluk almak istediğiniz  ama alamadığınız konular teste tabi olacak. Kendi yönettiği burçta  olduğu için size hayatınızda daha sağlam ne yapabilirim neleri inşa edebilirim nasıl bir hayat yaşayabilirim bu konuda ders verecek. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu, Satürn ve Pluto ile  gerçekleştireceği zorlu açılar  sizi iş ortamında yeni fikirlere yönlendirebilir. Evden çalışmak isteyebilirsiniz ve kendinizi dinlemek istediğiniz bir süreç daha sakin bir iş ortamını arzuladığımız döneme başladınız. Gerçekleşecek yeni ay ise güzel bir aşk enerjisini hayatınıza getirirken. Uzun süreli ,sabit   gelirler oluşabilir. Hobilerinizden para kazanabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya  Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi zor bir sürece sokacak sizi çünkü hayatınızda disiplin gerekecek ve bir şeyler için harekete geçmek, kendi sınırlarınızı oluşturmak zorunda kalacaksınız. Çok insancıl bir burç olduğunuz için kendi sınırınızı oluşturmakta zorlanabilir siniz. Ama  yaşadığınız tecrübeleri yönelir buradan ders çıkarsanız, süreci lehinize çevirebilirsiniz. Merkür'ün Mars ile olumlu Satürn ve Pluto ile gerçekleştireceği zorlu açılırsa farkında olmadığınız sorumluluklarla karşı karşıya bırakacak, ama inanılmaz güzel iletişim ağınız, yakın çevreniz ve hayatınızdaki insanın desteği sizi tüm ruhsal karmaşadan çıkartabilecek olumlu etkiye sahip. Gerçekleşecek yeni ay ise aile ve yuva kavramlarında sizi etkiliyor ev düzeninizi değiştirebilir, taşınabilir, evinizin mutfak bölümünü yenileyebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya  Satürn'ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar, sosyal çevre ve tanıdığınız yeni insanlarda güven konusunda, ilişkilerinizi sağlamlığı konusu, hangi arkadaşlarınız dostumuz hangi arkadaşlarınız dostunuz değil bunlar ile karşı karşıya bıraktıracak. Biraz deneyim kazanacağınız etkiler söz konusu. Diğer yandan Merkür’ün  Mars ile olumlu, Satürn ve Pluto ile gerçekleştireceği zorlu açılarla doğru arkadaş çevresinde oluşturmak için bazılarını silmek hayatınızdan çıkartmak zorunda kalabilirsiniz. Merkür'ün Mars'la olan olumlu etkileşimi ailenizden maddi ve manevi destek oluşturabileceğinizi gösterirken. Gerçekleşecek yeni ay da kardeşlerle ilgili konularda yeni başlangıçlar olabilir,  daha çok  güven duygusu sınanırken çok güzel bir yolculuğa çıkabilir yolculuk ile dengede kurabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astro
Astroloji
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
merkür
mars
satürn
retro
satürn retrosu
pluto
Yeni Ay
boğa burcu
boğa burcunda yeni ay

Facebook Google plus Instagram Twitter