Reklam
Temiz Magazin
10 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftada burcunuzu ve sizi neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Astroloji
02 Temmuz 2017
Yeni haftada burcunuzu ve sizi neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya kariyer ve ev ortamınızda ki düzenleri oturtmak adına aşırı gayretinizde başlayacaksınız;, kendinizde mecburi bir yapılanma, yeniden düzen oluşturma hissine kapılabilirsiniz ve bunun için yeni kararlar alıp, görüşmeler yapabilirsiniz.

Venüs'ün burç değiştirmesi sizi özellikle kardeşlerinizle ilgilenme, yolculuklarınızın artması ve iletişim alanında konuşabildiğiniz kadar yol alabileceğinizi gösteriyor.

Temmuz ayı boyunca kendinizi ifade etmek çok önemli olacak; neyi ne kadar sevdiğinizi  sınıflandırmak ve bunu söylemek zorundasınız.

Diğer yandan çocuklar ve çocuklarla ilgili konular da hayatınızdaki yerini alırken... Dolunay sizi kariyer alanında etkileyecek. Ailevi konulardaki problemlerden, kariyeri ihmal etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu da mecburi bir yapılanmaya sebebiyet verebilir, kariyerinizde ihmal problemleri bu hafta sizi zorlayacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, yolculuk enerjisi hayatınızda aktif olurken, bu enerji yolculuklarla ilgili problemleri de yanında getirecek.

Bu haftanın genel olarak  gergin enerjisi size, özellikle üstlerinizle iletişimde de sıkıntı çıkartırken, mecburi çıkacağınız yolculuklarda sıkıntılara  sebebiyet verecek zor bir etki.

Diğer yandan maddi konularda oldukça faydalı bir sürece girdiniz, sadece  gelir durumunuz normalde sabitken, bu ay  değişkenlik gösterebilir, şartları stabile çekmek sizin için ve yükselen burcu Boğa olanlar için çok önemli olacak, ama bunu da konuşarak yapabileceksiniz.

Aile içindeki iletişiminizde egosal durumlar size sıkıntı yaratabilir, herkes "ben" diyebilir.

Diğer yandan Dolunay ise  sizi eğitim, uzun yolculuklar, yurtdışı alakalı işlerde, mecburi yapılanmaya sebebiyet verecek; hatta bunun için kendinizden daha fazla fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Yeni bir eğitime başlayarak, hayatınızı yapılandırmak için büyük fırsat da elde edebilirsiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, maddi konular bu hafta sizi zorlayacak, beklediğiniz ödemeleri gerçekleştiremeyebilirsiniz, borçlar da artabilir. Başkalarının finans kaynaklarını kullanmak sizin için zor ve yıpratıcı olacak. Gelir- gider dengesini ayarlamanız önemli.

Venüs, (aşk sevgi gezegeni) burcunuza geçiyor, bu sizin için olumlu bir etki... 

Hayatınıza sevgiyi getirmek, sevgiyi aşılamak; sevmek ve sevilmek için gayet olumlu bir süreç başladı. Hayatınızda birisi yok ise, ay boyunca aşk çanları çalıyor.

Diğer yandan kısa yolculuklar, kardeşlerle iletişiminizde birtakım problemler; herkesin kendi sınırını aşırı sahiplenmesinden kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir.

Haftanın olayı Dolunay ise size başkasının finans kaynakları, dışarıdan destek aldığınız gelirler, ödemelerinizde  çok ciddi bir sınava tabi tutacak; mecburi bir yeniden yapılanma içinde olabilirsiniz. Maddi durumunuz sekteye uğrasa da 2018'e rahat başlamak için bu atılımı yapmak zorundasınız. Maddi konulara 10 gün boyunca dikkat etmelisiniz. Kesinlikle bu hafta borç vermemelisiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler,  "ben mi evliliğim mi, ilişkim mi" dediğiniz alanda birtakım problemlerle karşı karşıyasınız, burada bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz,  kendi alanınızı belirlemek partneriniz yüzünden zorlu olabilir.

Yine bu hafta ikili ortaklıklar ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda sıkıntı olabilir.

Diğer yandan spritüel, mistik konulara eğilmek, hatta bu konularda terapi almak, iç dünyanızdaki yolculuğu gerçekleştirmek için de bir aylık destek var size gökyüzünden.

Maddi konularda ise  "benim param senin paran" diye ayrıma gidebilir çevreniz, hayatınızdaki insanlarla gelirlerinizi bu ay konuşmamanız, size parasını öven insanlardan uzak olmanız çok önemli!

Haftanın en önemli olayı Dolunay,  ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik konularında zorluyor sizi. Partneriniz ile çözmekten kaçındığınız problemler varsa, çözümlemek zorundasınız. İkili ilişkiler adına çok zorlu bir süreç var, sakin olup, mantıklı düşünüp yol almanız sizi minimum zararla çıkartacak bu zorlu etkiden.

                              

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, ruhsal anlamda problemlerinizi çözümlemediyseniz, geçtiğimiz haftadaki olumlu etkileri  faydalı kullanılmadıysanız, bu hafta  sizi sağlık konusunda etkileyebilir. Psikolojik problemlerinizinden kaynaklı sağlığınız etkilenebilir. Ruhsal açıdan güçlü olmanız gereken bir haftadayız.

Diğer yandan arkadaşlıklar, kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar size çok iyi gelecek. Hatta kendinizle aynı fikir yapısında olan arkadaş gruplarınızı seçerseniz, daha da rahat enerjilerle karşı karşıya kalacaksınız.

Merkür (iletişim gezegeni), burcunuza geçiyor, kendinizi öne çıkartmak adına, özelliklerinizi ve potansiyelinizi konuşmak adına harika etkilerle karşı karşıyasınız ve iletişim kurduğunuz sürece faydalı bir dönem diyebilirim.

Dolunay ise sizi sağlık ve çalışma ortamında etkileyecek, daha fazla sorumluluk almak, sıkıntılı konuları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz.

Ertelediğiniz problemler  iş ortamınızda mecburi değişikliklere sebebiyet verebilir.

Sağlık olarak da özellikle diş ve kemikleriniz bu hafta oldukça hassas.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Sevgili Başaklar, arkadaş gruplarınız ve kendinize zaman ayırma adına oldukça zorlu bir hafta, bir seçim yapmak zorunda kalıp sıkıntı yaşayabilirsiniz. İlişkiniz de bundan etkilenirken, bir tarafı seçmek zorundasınız. Bu konuda duygusal değil, mantıkla yol almak sizin doğru kararı vermeniz adına önemli olacak... 

Kariyer adına oldukça güzel bir dönem; işte yükselmek, ilerisi için pozisyon belirlemek ve iyi bir işe girmek için pozitif bir etkiler ile karşı karşıyasınız...

Ruhsal açıdan bazı problemler yaşayabilirsiniz,  sevdiğiniz pozitif insanlarla bir arada olmanız size daha iyi gelecek...

Özellikle perşembe gününden itibaren zorla bir şey yapmamalısınız.

Dolunay ise sizi aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobileriniz adına olumlu etkileyecek, bu konularda mecburi bir yeniden yapılanma, sıkıntı yaşadığınız konuları ön plana çıkartarak çözüme kavuşturabilirken, mantığınızı kullanmak size pozitif etki yaratırken, sürüncemede kalan adı konmamış  bir ilişkiniz varsa ya tamamen bitebilir ya da  başlayabilir.

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, aile düzeniniz ve kariyer adına oldukça zorlu bir hafta. Aile düzenini ayarlamak için kariyerinizden  fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz, sizi çok zorlayacak bir etki var... Evden çalışmak isteyebilirsiniz.

Diğer yandan uzun yolculuklar, eğitim alanı ve yurtdışıyla alakalı konularda çok faydalı bir döneme girdiniz. Konuşabildiğiniz, isteklerinizi karşı tarafa söylediğiniz sürece, her şey size oldukça pozitif yansıyacak.

Yine kalabalık arkadaş grupları, sosyalleştiğiniz ortamlarda ise insanların egosal problemleri biraz canınızı sıkabilir, gerçekten etiket sahibi insanlarla bir arada olmanız daha doğru olacak...

Dolunay sizi ev, aile ve yuva  kavramlarında etkileyecek. Çözümünü ertelediğiniz konular varsa bu süreçte çözümleyebileceksiniz. Evinizle ilgili yeni bir yapılanma, taşınma durumu da oluşabilir... Kendi çekirdek aileniz ve aile büyükleriniz arasında kalabilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler,  bu hafta yolculuk alanız aktif olacak, fakat şöyle bir durumumuz var; şehir içi kısa yolculuklar  diye yaptığınız planlar, mecburi bir şekilde sizi yoracak, daha da doğrusu plansız programsız gelişebilecek uzun yolculuklara dönüşebilir bu kısa yolculuklar ve bu konuda maddi de bir kayıp yaşabilirsiniz. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

Diğer yandan başkalarının finans kaynakları açısından da fayda sağladığınız bir dönemdesiniz ve yeni kaynaklardan finansal gelir elde edebilir, çevrenizden maddi konularda destek görebilirsiniz.

Kariyerinizdeki insanların egosal problemleri ise  sizi zorlayacak diğer bir konu. Herkes kendini  övebilir, bu yüzden sizde yeri geldiğinde kendinizi ön plana çıkartmalısınız.

Haftanın olayı Dolunay ise  sizi kardeşlerle olan iletişiminizde, yakın çevreniz ile  problem yaşamanıza sebebiyet verebilir ve eşyalarınızın yolculuklarda kaybetmemeye dikkat etmelisiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, maddi konularda kendi gelirleriniz ve ödemelerinizi gerçekleştirmek adına önemli bir hafta, parasal konular bir şekilde hayatınızda olacak, ödemelerinizi de gelirlerinizi de yazarak işlem yapmanız devamında size fayda sağlayacak. Parasal konularda özellikle geçtiğimiz ay sonunda düzgün bir yapılanma içindeyseniz faydasını görebileceksiniz.

Diğer yandan Venüs, (aşk ,ilişki gezegeni) evlilik alanınıza giriş yaptı, evlilik kararı alabilir, ilişkinizdeki problemleri çözebilirsiniz fakat, burada konuşmak çok önemli ve partneriniz  ile eğer aynı fikir yapısına sahipseniz gayet olumlu bir ay sizi bekliyor, aşk çanları sizin için de çalıyor.

Diğer yandan uzun yolculuklarda birtakım aksaklıklar yaşabilirsiniz,  kaliteyi ve konforu seçmeniz önemli olacak.

Dolunay ise gelirler alanınızda gerçekleşiyor, gelirlerinizde ciddi bir dönem, yeni bir yapılanma olurken. Bu çok güçlü bir etki ya gerçekten maddi olarak yukarı bir ivme yakalarsınız ya da daha sıkıntılı bir sürece girersiniz. Bu sizin disiplinli olmanıza bağlı.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, sizin için tamamen kendinizi ön plana çıkartma, başkalarını düşünmeme, "ben"  diyebilme dönemi. Yalnız burada birtakım sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu da özellikle partnerinizden kaynaklı olabilir. Partneriniz ya da ortağınız ile  fikirsel ayrılıklar, birinizin daha mantıklı olması, karşı tarafın duygusal olmasından kaynaklı problemler yaşanabilir.

Sağlıkla ilgili konularda özellikle ses telleri  ve boğazla ilgili sıkıntılara dikkat etmeniz gerekiyor, sağlık problemlerinde önümüzdeki bir ay boyunca risk altındasınız. 

Maddi konularda ise aile büyüklerinden destek görebilir, maddi yardımla daha iyi duruma gelebilirsiniz.

Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor, belirttiğim gibi mecburi bir yapılanma içerisinde olmak zorundasınız.

Kendinizde radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Fakat bu ilişkinize ters yansıyacak, sürüncemede olan bir ilişki varsa bu dönemde bitebilir dikkatli olun. Çok problemleri kaldıracak bir dönemde değilsiniz, daha çok kendinizle ilgili sorumlulukları alacaksınız.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, ruhsal anlamda birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz, kendi iç yolculuğunuzdaki başarınız sizi iş ortamında ya başarıya götürecek ya da sıkıntı yaşamanıza sebep verecek.

Sağlıkla ilgili konularda ise midemizdeki problemler sizin bu hafta canınızı sıkabilir dikkatli olun.

Aşk adına ise  gayet güzel bir süreç, Venüs (aşk gezegeni) sizi çok olumlu etkiliyor, yeni bir insanla tanışabilir, mevcut ilişkinizi canlandırabilirsiniz.

Diğer yandan  bir ortaklık teklifi de cuma itibariyle gelebilir, her konuda ama kabul etmeden önce şartları kendiniz belirlemeye dikkat edin, bu hafta kafanız çok meşgul olacağı için bu detayı atlayabilirsiniz.

Dolunay ise sizin iç dünyanızı tetikliyor, ruhsal açıdan yaşadığınız sıkıntılar, hayatınız ile ilgili yeni bir yapılanmaya sebep olurken, her zaman almanız gereken kararları almak adına değişimi kesinlikle ertelememelisiniz, yoksa iş ortamınızda da problem oluşabilir.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, kalabalık ortamlar, sosyal çevre derken, kendinizi  ve partnerinizi ihmal edebilirsiniz, bu durum ilişkinizde  sıkıntıya sebebiyet verebilir... Başkalarından da istediğiniz desteği görememek size bu kararın yanlış olduğunu gösterebilir ve sizi yorabilir; bir alanı seçip o yönde ilerlemeniz önemli.

Venüs'ün pozitif etkisi ise size ev ve ailevi konularda fayda sağlarken, biraz onlarla iletişiminizi arttırmanız gerekebilir,  sorumluluk almanız önemli olacak.

Sağlık açısından ise  kalple ve damarlarla ilgili problemleriniz varsa risk altındasınız dikkat edin.

Çalışma ortamınızda ise ego yapan, özgüveni çok yüksek insanlarla çalışmak, onları idare etmek zorunda kalabilirsiniz, bu yüzden kendinizi  yeri geldiğinde övmeniz  önemli.

Dolunay sizi arkadaş grupları, sosyalleştiğiniz alanlarda etkileyecek burada bir revizyona gidebilir, kendi gücünüzü göstermek zorunda kalabilirsiniz.

Gereksiz insanları hayatınızdan çıkartmanız şart.

 

Hayatımızdaki problemlerin bitirip, istediğinizin tüm güzelliklerin sizi bulacağı bir hafta olması dileğiyle...

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
burçlar
gezegenler
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
dolunay

Facebook Google plus Instagram Twitter