Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftada Merkür Güneş'in kalbinde olacak, dualar için gökyüzünün kapıları açılacak! Astrolog Sema Sidar o çok özel tarih ve saati verdi. İşte yeni hafta!

Astroloji
09 Kasım 2019
Yeni haftada Merkür Güneş'in kalbinde olacak, dualar için gökyüzünün kapıları açılacak! Astrolog Sema Sidar o çok özel tarih ve saati verdi. İşte yeni hafta!

DUALAR, DİLEKLER İÇİN ÖZEL BİR ZAMAN YAŞANACAK

MERKÜR, GÜNEŞ'İN KALBİNDE OLACAK

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, enerjisi çok güzel bir haftaya başlıyoruz.

Gökyüzünde her ne kadar Merkür geri harekette olsa da bu hafta güzel bir dolunay ve Güneş'in Pluto ile yaptığı olumlu açı bize iyi gelecek ve daha kalıcı adımlar atmamıza, ne istediğimizi bilmemize standartlarımızı belirlememiz adına destek oluşturacak.

Haftaya Merkür'ün Güneş ile yaptığı kavuşum açısı ile başlıyoruz.

YARIM KALAN İŞLER TAMAMLANACAK

Geri harekette olan Merkür’ün Güneş ile yaptığı el birliği ile yarım kalan işlerimizi tamamlamak, iletişimde yine de sezgilerimizi kullanarak doğru yolu almak adına destek oluşturacak.

Bu kavuşum ile gerçekten özel bir zaman aralığı oluşacak.

MERKÜR GÜNEŞ'İN KALBİNDE OLACAK

DUALAR, DİLEKLER İÇİN ÖZEL BİR ZAMAN ARALIĞI YAŞANACAK

11 Kasım 17:07 den 20:01’e kadar Merkür ile Güneş tam kavuşum halinde olacak ve el birliği ile bize yarım kalan işlerimiz için, geri dönmesini istediğiniz eski partnerler için, geçmişte olmayan dilekler için yeni fırsatlar getirecek ve özellikle saat 18.19’dan 18.24’e kadar olan zaman aralığında Merkür Güneş'in kalbinde yer alacak.

GÖKYÜZÜNDE DİLEK VE DUA KAPILARI AÇILACAK

Gökyüzünde dilek ve dua kapıları bizim için açılacak.

Ama bu geri harekette olan bir Merkür'ün önderliğinde olacağı için dileklerimizi geride bıraktığımız yarım kalan işlerimize ya da önceden başlamış olan işler adına dilemek daha hızlı sonuç almanızı sebebiyet verir.

Yeni dilekler için rötar ve sıkıntıya sebebiyet verebilir.

O yüzden isteklerinizi bu doğrultuda belirlersiniz gerçekten güzel bir enerji, yarıda bıraktığınız bir iş varsa bu zaman aralığında rahatlıkla başlatabilirsiniz.

Belirtiğim zaman aralığının dışında Merkür Güneş kavuşumu 14 Kasım'a kadar devam edecek.

Retroya rağmen iletişim, haberleşme adına olumlu etkiler olacak.

HAFTANIN EN GÜZEL ETKİSİ 12 KASIM'DA

BOĞA BURCU'NDA DOLUNAY

Haftanın en güzel ve en önemli gökyüzü olayı ise 12 Kasım'da 19 derece Boğa Burcu'nda gerçekleşecek olan dolunay olacak.

Dolunay Neptün; hayal ve hayal kırıklığı gezegenine Satürn; sınavları, kısıtlamaları, sorumlulukları temsil eden gezegen ile Pluto; değişim, dönüşüm gezegenine çok güzel açılar yapacak.  

Tüm bu pozitif enerjiler dolunay olduğu için ilk olarak bizim duygularımıza hitap edecek, içimizdeki dengeleri oturtup yol almamızı sağlayacak.

Kendimizi güvende hissedip, hayallerimizin gerçeklerle buluşmasını sağlayacak.

O kadar güzel bir etki ki gerçekten bize çok iyi gelecek, güveni ve sadakati deneyimleyeceğiz, bunu elde etmek için neler yapabiliriz bunları göreceğiz.

Hayat standartlarımıza yöneleceğiz, nasıl maaşımızı, paramızı, gelirlerimizi yükseltebiliriz, planlar yapacağız.

Ekim sonunda yaşadığımız kaotik durumlardan da çok rahat bir şekilde önümüzdeki 8 gün boyunca çıkabiliriz.

Sağlık açısından ise bu dolunayda iştah açıklığı olabilir.

DİYETE BAŞLAMAK İÇİN UYGUN ZAMAN

Eğer böyle iradenizi güçlü tutabileceğinizi düşünüyorsanız ki özellikle dolunaydan sonraki 13-14-15 Kasım diyete başlamak için çok uygun biraz iştahınız açık olur ama kontrol edebilirsiniz de inanılmaz hızlı sonuç ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ayrıca boyun ve boğaz bölgesi hassas olurken, tiroit ile ilgili sıkıntılarınız, hormonal rahatsızlıklar varsa bu dönemde gün yüzüne çıkacak ama sonuçta pozitif tedavi süreci de aynı şekilde hayatınızda olabilecek.

Yine dolunayda Güneş Zuben Elschemali sabit yıldızı ile kavuşum halinde olacak enerjisi çok güzel bir yıldızdır, terfi etmek yüksek bir mertebeye ulaşmak, önemli insanlardan, nüfuzu olan insanlardan destek almak, iyi pozisyonlar için emek çaba ve para harcamak adına destek sağlar.

Arkadaşlık ilişkilerini de önemseyen yıldızdır, bu dönemde dostlarınıza yapacağınız fedakarlıklarınızın dönüşünü de rahatlıkla alabileceğiz.

Bu anlamda da destekleyici bir dolunay ne olur isteklerinizi net olması için elinizden geleni yapın çok seçenekli olayların durumların içinde yer almayıp, kafanızı karıştıran durumlar varsa bu süreçte bir kenara bırakıp, rahat ilerleyeceğiniz yönü seçin, kolay olan iyi olan demek.

Son olarak haftayı Güneş’in Pluto ile yaptığı güzel açı ile kapatıyoruz.

Bu etki ile dönüşüm sürecinde olacağız, ben yapamam dediğimiz birçok konuda çıkış noktası yakalayacağız.

Özellikle kurallarımızı belirleyerek, farkındalığımızı yükselterek yol alacağız.

Para ile ilgili konularda yine tutumlu olursak güzel sonuçlar elde ederiz. Ve otorite figürleri ile ilgili yaşadığınız problemler varsa, bu güzel etki ile çözüm bulabilirsiniz. Büyük olaylar, başarılar, büyük adımlar atmak için destekleyici güzel süreç 21 Kasım'a kadar hayatımızda yer alacak.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizin ödemeler, borçlar ve krediler alanında etkilerken, bu konularda güzel sonuçlar alabilir. Beklediğiniz geri dönüşler gelebilir. Özellikle para ile ilgili Ekim ayında yaşadığınız birçok sıkıntıyı da bu etki ile beraber çözebileceksiniz. Aynı zamanda gerçekleşecek Dolunay da gelirler alanınızı tetiklediği için kalıcı gelir kaynakları, yatırımlar ve bu anlamdaki birçok konuda fayda sağlayacağınız bir hafta. Yaşça büyük insanların bu hafta size desteği hızlı sonuç almanıza neden olacak. Son olarak Güneş, Pluto kavuşumu ise yolculuklara yönlendirirken bir yandan kariyerle ilgili de kesin adımlar büyük hamleler gelebilir. Hem paradan hem de kariyerden gelen bu destekle beraber işinizde terfi, yükselme bekliyorsanız haberi gelebilir ama tabii ki de sonuçlanması Nisan ve Mayıs ayını bulabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu olumlu etki ile ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda uzun süredir sorun yaşadığınız birçok konuyu cesurca masaya yatırabilecek ve en azından çözüm yolunu görebileceksiniz. Bu anlamda burcunuzda gerçekleşen dolunayda gerçekten hayata bakış açınızda kesin ve güzel değişimleri sebebiyet verecek her şey daha uzun süreli olsun diye gayretiniz olacak ve fiziksel görüntünüz değişiklik yapmak için güzel bir sürece başlayacaksınız. Son olarak haftayı Güneş, Pluto olumlu açısı ile kapatıyoruz. Bu etki ile yolculuklar, eğitimler hayatınızda aktif olurken. Partnerinizle beraber güzel bir yolculuğa çıkabilir ya da ortak bir eğitim programına katılabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa uzun yolculuklar sonucu yeni bir insanla ilişki durumunuz oluşabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber sorumluluklarınız artabilir. Günlük rutin işlerinizi de ekstra bir yoğunluk olabilir. Ödemeler, faturalar, market alışverişleri bu hafta sizin kontrolünüzde gerçekleşebilir. Yine bu etkiden dolayı iş ortamınızda dedikodu artabilir daha dikkatli olmanızı rica edeceğim. Sırlarınızı çok paylaşmamalısınız.  Diğer yandan dolunayın da en zor etkilediği burçlardan biride sizsiniz, kime güveneceğinizi anlamak adına geçireceğiniz bir haftalık süreç var ve bu konuda daha fazla efor sarf edeceksiniz. Son olarak Güneş, Pluto olumlu açısı destek oluşturacak, başka insanların da sırları gizli kapaklı durumları önünüze gelecek ve bir yandan da maddi kaynaklar açısından gökyüzü sizin yanınızda olacak. Hiç ummadığınız insanlardan maddi destek alabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu açı sizi çok güzel bir alandan etkiliyor. Aşk, ilişkiler, hobileriniz, çocuklar bu alanlarda doğru anlaşılma adına güzel bir süreç varken isteklerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Ayrıca bu hafta uykuya  daha fazla düşebilir, uyumak isteyebilirsiniz. Güven duygusuna da aşırı takık bir ruh hali sizi  yorabilir. Bunu gerçekleşecek Dolunay da parmak basacak, kalabalık gruplarda, sosyalleştiğiniz ortamlarda kime nasıl güveneceğinizi deneyimle bilirsiniz ve popülerliğiniz artacağı için arkadaşlarınızın dikkatini çekebilirsiniz, kıskançlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Son olarak haftaya Güneş, Pluto olumlu açısı ile kapatacağız evlilikte, ikili ilişkilerde daha güzel döneme sokacak, mecburi dönüşümler, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sürüncemede olan ilişkiniz varsa bu hafta çözüm odaklı olacaksınız. Net bir karar ile yol alacaksınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu açı sizi aile, yuva, evle ilgili konularda olumlu etkilerken. Evinizde ki elektronik eşyaları değiştirmek isteyebilirsiniz ya da bir tamirat süreci yaşayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ile ilgili değişiklik istiyorsanız da 21 Kasım'dan sonra yapmanızı tavsiye ederim. Merkür’ün geri hareketi bitsin daha güzel olsun. Gerçekleşecek dolunay ise kariyerle ilgili konular destek sağlayacak. Kalıcı bir iş fırsatı olabilir yine işinizde yükselme ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. İş arıyorsanız da bu hafta bulmak adına güzel etkiler varsa. Son olarak Güneş, Pluto olumlu etkisi ise yine iş ortamında size şans tanırken. Sağlıkla ilgili ise dişlerinizin ve kemiklerinizin hassas olacağı bir süreçtesiniz. Diş ile ilgili tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size kısa yolculuklar adına olumlu desteklerken, sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Aynı zamanda kardeşlerinizle ilgili sıkıntı bir iletişim süreciniz varsa bu hafta güzel etkiler var, bunları çözümlemek adına hamle yapabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise eğitim, yurtdışı, uluslararası işlerde destek sağlarken. Uzun yolculuklar, şehir içi trafiği, özetle her türlü seyahat adına güzel bir dönem. Buralardan size yeni fırsatlar da gelebilir. Son olarak Güneş, Pluto olumlu etkisi ise ev ve aile ile ilgili konularda sıkıntı yaşıyorsanız çözüm bulmanızı ve uzun zamandır beklediğiniz evle ilgili gelişme varsa bunları sonuçlandırmak adına destek sağlayacak. Ev alma durumunuz oluşabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş, Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Bu güzel etkinin size yansıması, para yönünde olacak. Maddi kaynaklarınızı geliştireceksiniz, uzun zamandır beklediğiniz haberler varsa para kaynakları adına gelebilecek. Bu anlamda dolunayda size destek oluşturacak hem ödemelerinizi tahsil edebileceksiniz hem de borçlarınızı ödeyebileceksiniz. Gelir gider dengesi bu hafta ana konunuz olacak. Son olarak Güneş, Pluto kavuşumu ise size yolculuklara yönlendirecek. Ayrıca aile ile vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bu etkiden kaynaklı ikili ilişkilerde ise biraz zorlanabilirsiniz. Bu hafta insanlar size çok mantık doğrultusunda yaklaşacağı için duygu durumunuzu nasıl olduğunu sormadıklarından kırılgan bir ruh halinde olabilirsiniz bunu aşarsanız gayet güzel etkiler var.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya burcunuzda ki güzel etkilerle başlıyoruz. Burcunuzda yer alan Güneş ve Merkür güç birliğinde olacak. Tüm iletişim alanlarınıza gökyüzünün tılsımlı değneği değecek ve daha anlaşılır, yol gösterici ve öğretici olacaksınız. Problem yaşadığınız konuları daha rahat çözüme kavuşturacaksınız. Bir yandan da karşıt burcunuzda dolunay gerçekleşiyor. Bu da ikili ilişkiler ortaklıklarda size destek oluşturacak. Son olarak burnunuzdaki Güneş’in Pluto ile yaptığı açıdan kaynaklı olarak da aile bireylerine daha fazla vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz ve kardeşlerinizle bir işbirliğini gireceğiniz süreç hayatınızda olacak. Aynı zamanda yolculuklarınızda artabilir seyahat etmek için yeni planlar   gündemde olacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin çok fazla içe dönmenizi neden olacak, zor şekilde etkilenen  burçlardan  birisi de sizsiniz. Ne istediğinizi bilmekle alakalı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gitmek mi kalmak mı, yola çıkmak mı biraz sürüncemeli bir hafta sizin için çok kesin kararlar almamalı, keskin cümleler kullanmanızı tavsiye edeceğim. Özellikle gerçekleşecek dolunay da stresten kaynaklı sağlık problemlerine, yeme bozukluğuna sebebiyet verebilir. Aşırı yemek yeme isteği iştah açıklığı olabilir tamamen psikolojik olduğunu belirtmek isterim. Son olarak bu etkiyi kıracak ve iyi gelecek etki ise Güneş, Pluto olumlu açısı, gelirlerinizi arttırmanıza ve kalıcı paralar elde etmenizi sağlayacağı için biraz olsun rahat nefes aldıracak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya  Güneş, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık gruplar sosyal çevre ve geleceğe dair projelerinizde karar almaya, radikal hamleler yapmanıza sebebiyet verecek. Özellikle kimlerin dost olup olmadığını anlamanızı da sağlayacak. Bu anlamda gerçekleşecek Dolunay da çok güven odaklı olmanıza kurallarınızı hayatınıza uygulama adına destek oluştururken. Özellikle çocuklarınıza, kendinize ayırdığınız vakti çok güzel ayarlamanızı sağlayacak. Son olarak burcunuzda ki Pluto’nun Güneş ile yaptığı olumlu etki ise farkındalığınızı kendinize olan değerinizi yükseltecek. Dönüşüm sürecini yapamadığınız çok katı kurallara sahip olduğunuz birçok konuda sizi çözüme ulaştıracak. Bu hafta kalıcı adımlar atma hayatınızı belli bir standardı oturma adına çok destekleyecek etkiler var.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki size kariyerde güzel haberler almaya uzun zamandır, yürüdüğünüz bir stratejik plan varsa onun meyvesinin toplama adına desteklerken yükselme dönemi başladı kariyer de bu anlamda sadece Dolunay biraz yavaşlatabilir planlarınızı. Çünkü daha böyle evden  iş yapmak  isteyebilirsiniz, hani aktif olarak sahada yer almaya bilirsiniz. Yine evinizde eğleneceğiniz, evinizin dekorasyonunu düzenini değiştirmek istediğiniz bir dolunay olacak. Son olarak Güneş, Pluto olumlu etkisi ise iş ortamında yaşadığınız sıkıntıları çözümlemeye, korkularınızla yüzleşmenize ve büyük hamleler atmak için fırsat getirecek. Bu anlamda da çok güzel ve başarılı bir döneme başladınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş, Merkür kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin uzun yolculuklar seyahat ve eğitim adına pozitif destekleyecek. Ekim ayı başından beri zorlandığınız birçok konuda çözüm bulacaksınız. Yolculukların dışında bir eğitim programınız varsa buna katılabilirsiniz. Yurtdışı ile alakalı birçok konuda da sonuç elde edeceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise kardeşleriniz ile olan iletişiminizi aktifleştirecek ve harekete geçmenize destek olacak. Bu konuda eğer sıkıntı yaşıyorsanız, birlikte yaptığınız ortaklıklar varsa bu hafta tüm sorunları kalıcı olarak çözümleyeceksiniz. Son olarak Güneş Pluto olumlu etkileşimi ise sosyalleştiğiniz gruplarda, geleceğe dair projelerinizde etkilerken. Güven duygusunun baskın olduğu gökyüzünden dolayı, arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
dolunay
merkür
retro
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter