Reklam
Temiz Magazin
26 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftaya dikkat! Gökyüzünde adeta ilahi bir kapı açılacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumu

Astroloji
08 Aralık 2018
Yeni haftaya dikkat! Gökyüzünde adeta ilahi bir kapı açılacak! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumu

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım.

Sakin bir haftaya başlıyoruz...

Geride bıraktığımız haftalara nazaran daha rahat enerjiler bizi karşılayacak.

Haftaya "merhaba" diyeceğimiz etki Şiron olacak.

ŞİRON, KUZEY AY DOĞÜMÜ VE MERKÜR'ÜN BÜYÜK ÜÇGEN AÇISI

Hayatta aldığımız yaraları ve bu yaraların tecrübesi ile başkalarına yardımcı olup, yara sardığımız şifacılık enerjimizi temsil eden asteroitin, kuzey ay düğümü dediğimiz iyicil karma göstergesi ve Merkür; iletişim gezegeni ile oluşturduğu büyük üçgen açı olacak.

Bu etki ile beraber hem aile hem de kariyer hayatında ertelediğimiz konuları masaya yatıracağız, yaralarımızı sarabileceğiz.

Destek görmek istediğimiz bağımlılıklarımız ve  yaralarımız bu etki ile beraber şifalanabilecek.

4 gün  boyunca etkisi sürecek bu olumlu etkileşim ile beraber sezgilerimiz çok güçlü olacak.

Yine çok rahat bir şekilde kendi içimizde yaşadığımız sıkıntılara derman bulabilecek ve rahat hissedebileceğiz. 

İLAHİ BİR KANAL AÇILACAK

Aslında evrenden bize ilahi bir kanal açılacak ve yön bulmak istediğimiz bir çok konuda da hem kendimize hem de başkalarına derman olacağız.

Sezgilerinize güvenmeli ve bu dönemde yaşadığınız  negatif olayın bile bize bir mesaj bıraktığını söylemek isterim... 

Mesajı alıp geçmişe takılı kalmadan önümüze bakmalıyız. 

Diğer yandan önümüzdeki 4 gün kadersel karşılaşmalara hazırlıklı olmalıyız, her şeyin bir sebebinin olduğunu belirtmek isterim.

MARS VE GÜNEŞ ARASINDAKİ ZORLU AÇI 16 ARALIK'A KADAR BİZİ ETKİLEMEYE DEVAM EDECEK

Geçen haftadan bu yana devam eden Mars ve Güneş arasındaki zorlu açı  16 Aralığa bizi etkilemeye devam edecek.

Kendimizi ortaya koymak istediğimiz bireysel çalışmalarımızda dağınıklıktan kaynaklı aksamalar, zihnimizin odaklamasında sorunlar yaşayabiliriz.

Ayrıca bağımlılıklarımızdan kaynaklı problemler olabilir.

Mars; mücadeleyi, savaşı simgelerken su elementi olan Balık burcunda bulunarak, kimliğimizi temsil eden ateş elementinde yer alan Güneş’i zorluyor.

Suyun ateşi söndürdüğünü unutmamalıyız, bu örnek bile etkiyi size doğru aktarmamı sağlıyor. 

Başlangıç yapmak, kazanmak istediğimiz konularda daha fazla çaba sarf etmek zorunda kaldığımızı, duygusal durumlardan dolayı rekabet isteyen, çalışma isteyen konularda tıkanabileceğimizi gösteriyor.

Tembellik enerjisi ortaya çıkabilir, harekete geçmek için teşvike ihtiyaç duyabiliriz.

Kendinizi motive edecek bir konu bulmalı, hedef belirleyerek bir yöne ilerlemelisiniz.

Çok alanda başarı yerine sadece bir alana ve konuya odaklanmak sonuç elde etmenizi sağlar.

MERKÜR YAY BURCU'NA GEÇİYOR

Haftanın diğer bir etkisi ise Merkür’ün Yay Burcu'na geçmesi...

13 Aralık itibariyle bu geçiş yaşanacakken, bu çok tanıdık olduğumuz bir etki olacak...

31 Ekim itibari ile Merkür yine  Yay Burcu'ndaydı ve geri hareketini de bu burçta yapmıştı.

Merkür’ün doğası ile Yay burcunun doğası çok uyumlu değildir.

Bu yüzden çok mutlu olduğu bir pozisyonda değildir.

Zararlı yerleşimde yer alır ve kendi temsil ettiği konuları, yani iletişimi, haberleşmeyi, zihin kalitesini çok rahat bir şekilde hayatımıza aktaramayacak.

Düşüncelerimiz, zihnimiz dağınık olabilir.

Başkalarının düşüncelerinin etkisi altında kalabiliriz, hayatımızda iletişim ile ilgili konularda minik aksamalar ve problemler olabilir.

Özellikle hesap kitap içeren konular da yanlış yapabiliriz.

Yolculuklarda rötarlar olabilir.

Gelelim bize olumlu etkilerine...

Basın yayın, medya ile  ilgili konular, eğitimle ilgili konularda ise fayda sağlayabileceğiz.

Özellikle tez yazımı, vize ve pasaport başvuruları için ideal dönem bud dönem.

Merkür 5 Ocak'a kadar Yay Burcu'ndaki yolculuğuna devam edecek.

Yine spora başlamak, yoga, pilates, dil kursu, kendinizi geliştirebileceğiniz bir kişisel gelişim kursuna başlamak için  harika bir süreç.

HAFTANIN SON ETKİSİ VENÜS 

Haftanın son etkisi ise Venüs.

Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni, Satürn; tecrübe, kısıtlama, sorumluluk gezegeni ile yaptığı olumlu açı.

Bu etkileşim ile beraber daha kalıcı ilişkilere yönelirken, ilişkilerimizin sınavdan geçtiği süreçlerde daha rahat etkilerle karşı karşıya olacağız.

Sorun yaşadığımız konulara kalıcı çözümler bulabileceğiz.

Aşkta beklentilerimiz artabilir,  hem mantık hem de sevginin içinde olduğu ilişkiler dönemi olacak.

İlişkilerde daha fazla sorumluluk alabileceğiz.

Yaşça büyük erkek figürleri ile daha iyi anlaşırken, çevrenizde bu figürü temsil eden insanlara sevginizi göstermelisiniz.

25 Aralık'a kadar devam eden güzel etki  ile  finans ve kariyer alanında istediğiniz pozisyonu elde edebilirsiniz.

 

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİNİ İNCELEYELİM:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, hafta başı ile beraber özellikle ailevi konular, aile içindeki finans konular ilgilenmeniz gereken odak noktanız olacak. Burada geçmişte yaşadığınız tecrübelerle hem kendi yaralarınızı hem de aile bireylerinin içindeki yaraları sarabileceksiniz. Doğru iletişim kurarak güzel yönlendirmelerle sıkıntı yaşadığınız konuları aydınlatabilecek. Maddi anlamda yine ödemelerinizi çok güzel bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise Mars, Güneş etkileşiminden dolayı seyahatler, eşyalarınızı unutabilir ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün de burç değişimi yine size aynı alanda etkileyecek. Bir yanda da eğitim, finans ve yurtdışı ile alakalı konular destek alacak, bir  yandan da Mars'ın zor temasından dolayı da odaklanma problemi ve aksamalara karşı karşıya kalabilirsiniz. Son olarak Venüs, Satürn etkileşimi ile beraber finansal konular, kariyere olumlu yansıyacak. Daha fazla çalışabilir çalıştıkça statü sahibi olabileceksiniz. Beklediğiniz bir terfi varsa aralığın sonuna kadar olumlu etkiler altındasınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya evlilik, ilişkiler ve özellikle ilişkinize  sosyal ortamlarınızın sıkıntılı yansımalarını bu yüzden yaşadığınız problemleri çözeceksiniz. Eğer ilişkinizde sosyal çevrenizden kaynaklı problemler yaşıyorsanız bunları telafi edebilecek, sıkıntıları aşabileceksiniz. Aynı zamanda yine özellikle hayatınızda kimse yoksa kalabalık ortamlardan yeni bir insan girebilir ve uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Haftanın dikkat etmeniz gereken konusu ise para, bu kalabalık ortamlar ve sosyalleşmek biraz madde dengenizi bozabilir. Yine Merkür'ün burç değişimi de  bu alandan etkiliyor sizi, maddi konular öne çıkacak. Katılacağınız  eğitim, yurt dışında gitmek istediğiniz bir seyahat varsa maddi anlamda sizi  zorlayabilir. Bütçenizi ayarlamanız önemli. Haftanın son etkileşimi Venüs, Satürn açısı ise kalıcı bir kişisel gelişim eğitimine sizi yönlendiriyor, hayatınızın bu döneminde eğitim anlamında oldukça başarılı bir dönemdesiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya iş ortamındaki problemleri çözerek başlıyorsunuz,  kendinize güzel bir  ortam ve statü sağlayarak sıkıntı bu ortamda yaşadığınız her konuyu sonuca bağlayacaksınız. Ayrıca sağlıkla ilgili konuları da çözüme kavuşturarak başlayacaksınız. Ama gerçekten kariyer adına çok parlak bir hafta sizi bekliyor. Yine özellikle ikili ortaklıklar da  problem yaşıyorsanız. Mars, Güneş etkileşiminden oluşan  zor tema ile beraber bu sorunu kökten çözebileceksiniz. Yeter ki kendinize güvenip doğru iletişim kaynaklarını bulun ve bunu paraya çevirin. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür karşıt burcunuza geçti. İkili ilişkiler ortaklıklar da aslında  sizin için test dönemi, ne beklediğinizi ne istediğinizi karşı tarafa aktaracaksınız. Haftanın son etkisi Venüs, Satürn etkileşimi ise size çok iyi bir finansal dayanak verecek. Çalışmalarınızın hepsini para olarak görüp başarılı hamleler yapabileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

 Yengeçler, haftaya burcunuzda bulunan Kuzey ay düğümünün, hem Merkür hem de Şiron ile  yaptığı olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etkileşim ile beraber özellikle ilişkiler, çocuklar, hobileriniz  adına yaşadığınız problemleri çözebileceksiniz. Yine kendi içinizde ki şifacı etki ile beraber başkalarına da yardımcı olabileceksiniz. Mars, Güneş zorlu etkileşimi ise iş ortamında sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Fazla mesai  sağlıkla ilgili problemlere o da  iş ortamına yansıyabilir. Özellikle dolaşım sistemi rahatsızlıkları, gribal enfeksiyonlara çok yatkınsınız bu hafta biraz sağlıkla ulaşabilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi de yine iletişim anlamında iş ortamında zorlayacak dikkatli olmalısınız. Bütün maillerinizi ve gönderilerinizi takip edin doğru yere ulaşıp ulaşmadığından emin olun. Venüs, Satürn etkileşimi ise size kalıcı bir ilişki güzel bir ortaklık getirebilir ve bunu  sizden yaşça büyük bir insanla yaşayabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya özellikle ruhsal anlamda yaşadığınız bir çok soruna çözüm bularak başlayacaksınız. Maddi manevi korkularınıza aile bireylerinin desteği ile sonlandıracak. Aile  beraber vakit geçirerek sıkıntılarınızı üzerinden atabileceksiniz. Özellikle bugüne kadar düzen kurmak evlenmek ya da çocukla ilgili fobileriniz varsa profesyonel destek ile beraber aşabileceksiniz. Yine bağımlılıklarınız konusunda terapi alabilir kendinizi şifalandıra bilirsiniz. Mars, Güneş zorlu etkileşimi ise ilişkiler konusunda istediğiniz tatmin elde edememenize sebep olurken, aşk  adına zorlayacak. Kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi ise  yeni bir hobiye yöneltecek, dil kursuna başlayabilir, eğitim programlarında başarı sağlayabilirsiniz. Venüs, Satürn etkileşimi ise sağlıkla ilgili konularda fayda sağlamaya özellikle dişlerinizi yaptırma, dişle ilgili tedavi süreciniz varsa başlatma kalıcı bir güzellik elde etme adına size destek olacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

 Başaklar, haftaya kalabalık gruplarda yaşadığınız sorunları, evlilikle ilgili yaşadığınız problemleri çözerek başlayacaksınız. Yakın çevreniz,  kardeşlerinizin çevresi ile kalabalık gruplarda yer alabilir. Kalabalıkla beraber yeni bir sosyal çevre oluşturabilirsiniz. Kendi içinizdeki ertelediğiniz konuları  masaya yatırırken, mücadeleleri çözmek adına önemli. Bu hafta  ilişkileriniz Mars, Güneş  zorlu etkileşiminden kaynaklı minik testler verebilir. Biraz başka insanların etkisi altında kalabilir, onların problemleri evliliğinize yansıyabilir bu durumu telafi etmek zorunda kalabilirsiniz. Diğer yandan  Merkür'ün burç değiştirmesi ile beraber evinizin içindeki teknolojik cihazları değiştirebilir, evinizin dekorasyonuna  daha çok önem verebilirsiniz. Haftanın son etkisi Venüs, Satürn teması ise size çocuklarla ilgili konularda kalıcı hamle yapmanız konusunda olumlu etkileyecek. Yakın çevrenizle çocuklarınızla güzel vakit geçirebilir onların hobileri ile ilgilenebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya kariyerde yaşadığınız problemleri çözmek, finansal olarak kaynak bulmak adına çok olumlu bir etki ile başlıyorsunuz, iş ortamınızı fazla mesaiye kalarak çözebilirsiniz ve işinizde sonuç odaklı olacağınız bir hafta. Özellikle geçmişte yaşadığınız tecrübeler burada size çok fayda getirecek ve gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Yine sağlıkla ilgili konularda çok destek bulacağınız etkiler söz konusu. Mars, Güneş etkileşimi ise daha fazla çalışmanıza sebebiyet verirken, yolculuklarınızda aksamalar olabilir, seyahat enerjisi sizi zorlayabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi ise size iletişim açısından yeni bir çevre oluşturmaya itecek, bugüne kadar konuşmadığınız insanlarla iletişimde olabileceksiniz yeni bir çevre oluşturmak zamanı diyebilirim sizin için. Son olarak Venüs, Satürn etkileşimi ise aile içindeki finansal konularda ki sorumluluklarınızı arttırırken. Maddi ve manevi olarak rahat sürece gireceksiniz parasal anlamda rahatlama dönemi.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, burcunuzda bulunan Merkür, hem Şiron hem de Kuzey ay düğümü dediğimiz kadersel nokta  ile  size  eğitim, yolculuk, kendini geliştirme, aşk, hobiler anlamında çok büyük katkı sağlayacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz gerçekten ileri doğru yol alacağınız bir süreç başladı. Özellikle nakit para akışında  yaşadığınız problemleri ek gelir kaynağı bularak çözümleyebileceksiniz. Yalnız burada yolculuğa çıkmanız önemli, seyahat ederek para kazanmaya kesinlikle üşenmemelisiniz. Merkür; iletişim gezegeninin burç değiştirmesi, yine size para anlamında doğru kaynaklar bulma doğru temasları kurma adına destek sağlayacak. Burcunuzda bulunan Venüs’ün Satürn ile yaptığı olumlu etkileşim ise özellikle maddi ve manevi olarak rahat etme. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenlerinizin destekleri ile para kazanmaya öne çıkmaya. Yine eğer hayatınızda kimse yoksa, yakın çevreniz sayesinde  güzel bir ilişkiye başlama adına olumlu etkileyecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya  ruhsal anlamda yara aldığınız konuları çözmek kredileri borçları ödemeleri ayarlamak, yine aile içindeki sıkıntıları maddi, manevi sorumluluk olarak sonuçlandırmak adına  çok olumlu. Kendi yara aldığınız konuları da çözüp şifa bulabileceksiniz. Kendinizi enerji anlamında çok iyi hissedeceksiniz. Burcunuzda bulunan Güneş’in Mars ile  yaptığı zorlu etkileşimler  aile fertlerinin problemlerinin size yansımasına sebep olabilir. Kendinizi bu anlamda kenarda kalmış hissedebilirsiniz. Ama burcunuza geçen Merkür'ün size verdiği destekle, kiminle iletişim kurmanız kiminle konuşmanız ve kendinizi nasıl öne çıkartacağınızı bilerek yol alacaksınız. Çok olumlu bir etki son olarak. Venüs, Satürn ile etkileşimi sizi finansal anlamda yaşadığınız krizden çıkartacak kalıcı gelirler kalıcı başarılar elde edebileceksiniz. Maddi ve manevi olarak destek sağlayacaksınız gelirlerinizi arttırabileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya aşk ve ilişkilerde çözüm bulma, güzel bir ortaklık sosyalleşerek, kazanç sağladığınız etki ile başlayacaksınız. Maddi ve manevi olarak çok olumlu bir döngüdesiniz yine özellikle yolculuk enerjisinde aktive ederek güzel bir ortaklığa geçebilirsiniz. Mars, Güneş zorlu etkileşimi ise size başkalarına borç vermeme konusunda uyarıyor  paranıza sahip çıkmalısınız. Ayrıca olaylara daha pozitif bakabilme ve kendinizi dengede tutmak adına önemli bir etki yaratacak. Sezgilerinizi kullanarak  isteklerinize daha kararlı adımlar atmalısınız. Merkür'ün burç değiştirmesi sizi iç dünyanıza ve iş dünyasına yöneltecek, burada ki sorunları  daha fazla çalışarak gerekirse  zorla mesaiye kalarak çözeceksiniz. Burcunuzda bulunan Satürn Venüs ile  çok güzel bir etkileşimde bulunacak ve bu etki ile beraber yeni arkadaş gruplarına yönelebilir, güzel bir çevre oluşturabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya maddi ve manevi olarak yaşadığınız sıkıntıları çözmek, kariyerde  aldığınız yaraları sarmak ve daha fazla çalışarak kendinizi öne çıkartacağız bir süreçte olacaksınız. Sağlık açısından mide ve göğüs bölgeniz hassas, sıkıntılarınız varsa muayene olmanızı tavsiye ederim. Mars, Güneş zorlu etkileşimi ise kalabalık gruplarda söz verdiğiniz insanlardan kaynaklı parasal kayba sebebiyet verebilir. Para anlamında bu açıdan zorlu bir hafta. Bir yandan para  yeni gelir kaynakları oluştururken, bir yandan da başkalarının yüzünden bunların gitmesine sebep olabilir. Maddi konularda algılarınızı açmanızı tavsiye ederim iletişim gezegeninin burç değiştirmesi ise size  harekete geç ve harekete geçtikçe gelirlerini hayatını düzenleye bileceksin mesajı veriyor. Son olarak Venüs, Satürn etkileşimi ise kariyerle ilgili korkularınızın bitmesine kalıcı bir çözüm bulmada nasıl destek sağlayacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

 Balıklar, haftaya burcunuzda bulunan Şiron’un, Kuzey ay düğümü ve Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyorsunuz. Bu etki ile beraber sezgileriniz çok kuvvetli olacak, bağımlılıklarınızın üstünden gelebileceksiniz. Uzun yolculukların desteği ile ilişkinizi çözebileceksiniz, hayatınızda kimse yoksa çok kadersel bir etki ile hayatınızı uzun yolculuklar sonucu yeni birisi gelebilir. Burcunuzda bulunan Mars'ın güneş ile yaptığı zorlu etkileşim ise sizi kariyerde sıkıntılar yaşamaya, daha fazla gayret göstermenize sebep olacak. Kariyerinize odaklanmanız gereken bir dönem ve kesinlikle hamle yapmalısınız. Venüs, Merkür'ün burç değiştirmesi ise bir yandan da size bu konuda destek sağlayacak. Venüs, Satürn etkileşimi ise özellikle yaşça büyük erkek figürlerinden destek almayı ve onlarla ortaklaşa bir girişimde bulanabileceğinizi gösteriyor.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
şiron
kuzey ay düğümü
merkür
mars
Sema Sidar
Astrolog
Ankara
Astroloji
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter