Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftaya "güneş" damgasını vuracak! Güneş yaptığı gezegen etkileşimleriyle hayatımızı etkileyecek! 11 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları Astrolog Sema Sidar'dan.

Astroloji
09 Mart 2019
Yeni haftaya "güneş" damgasını vuracak! Güneş yaptığı gezegen etkileşimleriyle hayatımızı etkileyecek! 11 Mart haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları Astrolog Sema Sidar'dan.

Yepyeni bir haftayla yine buluştuk Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;

Sosyal medya hesaplarımı hatırlatmak istiyorum size, henüz takip etmeyenler için sosyal medya da buluşalım... 

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

GÖKYÜZÜNDEKİ ETKİLEŞİMLER NEDENİYLE KİMLİĞİMİZİ BULACAĞIZ!

Geride bıraktığımız haftanın izleri Çarşamba'ya kadar devam ederken, bu  hafta gökyüzündeki etkileşimler bize kimlik tespitinde bulunacak...

Güneş’in yaptığı açılar hayatımıza damgasını vururken, bireysel olarak ne istediğimizi, nasıl bir yol çizmek istediğimizi keşfedeceğiz.

Yine zorluklara rağmen kendimize yeni çıkış yolları bulmayı deneyimleyeceğiz…

YENİ HAFTANIN İLK ETKİSİ GÜNEŞ OLACAK. 

GÜNEŞ, PLUTO İLE OLUMLU BİR ETKİLEŞİM İÇİNDE OLACAK

İlk olarak Güneş değişim dönüşüm gezegeni Pluto ile çok olumlu bir etkileşim içinde olacak.

Bu güzel etki  ile beraber dönüşmek istediğimiz, kendimizi değiştirmek istediğimiz alanlarda başarı sağlayabileceğiz.

Kim olduğumuzu hangi konumda olduğumuzu sorgulayacağız...

Hayatımıza  katı kurallar  getirmek zorunda kalabiliriz ki bu kurallar bizi başarıya götürme adına çok önemli çıkış noktası olacak.

Motivasyonumuzu yukarda tutmak, kendimize fırsatlar oluştururken, ne kadar güçlü bir psikolojiye sahip olup olmadığımızı  deneyimleyebileceğiz.

Başlattığımız  işlerin  sonunu getirebilecek kadar güçlü iradeye sahip olacağız.  

Sadece küçük adımlar atmamız gerektiğini belirtmek isterim.

Güneş Neptün kavuşumunun etkisi devam ediyor.

Olayları tüm gerçekliği görsekde  yine de kendimizi zaman zaman kandırabiliriz.

 

GÜNEŞ VE MERKÜR DE YENİDEN BİR KARŞILAŞMA YAŞAYACAKLAR...

Güneş geri harekette olan Merkür ile yeniden bir karşılaşma yaşayacak.

İLETİŞİMDE DUYGULARIMIZ ÖNE ÇIKACAK

İletişimde duygular öne çıkarken, duygularımıza temas edilmesini isteyeceğiz.

MERKÜR RETROSU NEDENİYLE DEDİKODUYA, İLETİŞİM PROBLEMLERİNE DİKKAT!

Merkür geri harekette olduğu için, kandırılmalara, dedikoduya, kendimizi karşı tarafa doğru aktaramamaya, iletişim problemlerine sebebiyet verecek.

Çok önemli görüşmeleriniz bireysel olarak yaptığınız iş görüşmeleriniz varsa ay sonuna yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Bu hafta yanlış anlaşılmaların çok olduğu, randevularda aksamaların meydana geleceği bir hafta olacak...

Yolculuklarda, eğitim programlarında aksamalar olabilir.

Eşya kayıplarına ekstra dikkat etmelisiniz.

 

GÜNEŞ'İN YENİ HAFTADAKİ SON AÇISI JÜPİTER İLE OLACAK!

Güneş’in son açısı ise Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni ile olacak.

Zorlayıcı bu açı ile, tırnağımız varsa başımızı kaşıyacağız!

İstediklerimizi  elde etmek için daha fazla gayret göstermemiz gerekecek!

Özgürlüğümüz, sınırlarımız ile ilgili baskı hissederken, çevremizdeki insanlarla hayata aynı çerçeveden bakamayabiliriz...

İşbirliklerinde zorluk yaşama, para kaybı, maddi kaynaklarda, alım-satım işlerinde sıkıntılara sebebiyet verecek bir etki bu!

İstediklerimiz sürekli değişkenlik gösterebilir ne istediğimizi bilemeyebiliriz.

 

Ani verilen kararlar yine maddi sıkıntılara sebebiyet verirken.

Eğitimlerde uzun yolculuklarda, seyahatlerde istediğimizi elde etme, fırsatları sonuca dönüştürme açısından problemli bir etki.

 

HAFTANIN SON ETKİSİ VENÜS VE MARS ARASINDA YAŞANACAK

Haftanın son etkisinde Venüs; aşk, ilişki, sanat gezegeni Mars; mücadele gezegeni ile zorlayıcı bir açı gerçekleştirecek.

İkili ilişkilerde maddiyatı öne çıkmasına, bizi ilişkinin içinde gereksiz mücadelelere sokarken, sürüncemede olan ilişkiler bitme noktasına gelebilir.

İlişkilerde kimse sorumluluk almak istemeyebilir.

Önümüzdeki 10 gün boyunca sanatla ilgili faaliyetlerde de sıkıntılar olurken, yaratıcılık isteyen girişimlerde ilham perileri bizi terk edebilir.

Bu etkinin tek avantajı fiziksel görüntümüze kafamızı takıp, spora ve diyete başlayabiliriz.

Ama onun dışında bu hafta tüm etkileri değerlendirirsek iç dünyamızda takılmak, hayat amacımızı belirlemek, dua etmek, meditasyon yapmak için olumlu etkilere sahip...

Yeni hafta evlilik, büyük iş anlaşmaları, estetik operasyonlar için kesinlikle uygun değil.

YENİ HAFTADA BURCUNUZUN YORUMLARI

Burçlara etkilerini incelersek:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in açıları damga vururken, sizi ilk olarak kendinizle yüzleşme, korkularınızı belirleme ve bu doğrultuda hamleler yapma adına olumlu destekleyecek. Dikkat etmeniz gereken konu ise iş ortamı, iş ilişkileri ve eğitimle ilgili konular, bu konularda sonuç almak kendi istediklerinizi ortaya çıkartmak karşınızdaki insanlara bunu doğru bir şekilde aktarmak adına oldukça zorlu etkilere sahipsiniz. Eğer vize, pasaport, yurt dışı ile girişimleriniz varsa normalden daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden  evrak işlerinizi tam ve eksiksiz bir şekilde yapmak önceliğiniz olsun. Haftanın diğer etkisi olan Venüs ve Mars arasında ki zorlu açı ise size ilişkilerde maddiyat adına sınava sokarken. Kalabalık arkadaşlar gruplarında da  ne yapmak istediğinizi karar vermeniz sıkıntı olurken,  menfaat üzerine kurulu dostlukları bitirmenize sebebiyet verecek olumlu tarafı da var  fakat Merkür retro olduğunu belirtmek isterim devamında yeniden bu insanla iletişime geçmek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftayı Güneş’in açıları damga vuracak, bu etki ile  kendi sosyal çevrenizi belirlemek isteyebilir. Nasıl insanlarla arkadaşlık kurmanız gerektiğini anlayabilirsiniz ve özellikle uzun yolculuklar adına yeni fırsatlar, yeni iş girişimleri elde ederken, hiç ummadığınız gelir kaynakları oluşabilir. Diğer yandan  geçireceğiniz sağlık operasyonlarında istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bu hafta  kredi çekmek borçlanmak adına destekleyici değil,  para işlerinizde bireysel hareket ederseniz, kazançlı çıkarsınız. Haftanın son etkisi burcunuzda bulunan Mars, Venüs ile  gerçekleştirdiği zorlu açı olurken, bu etki ile beraber kariyerinizdeki bayan figürleri ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. Daha sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Yine kariyerle ilgili konularda öne çıkmak isterken istediklerinizi elde edemeyebilirsiniz, bu hafta plan yapabilirsiniz ama icraata nisan başında geçmenizi tavsiye ederim.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in açıları damga vururken, sizi ilk etapta kariyer, eğitimde rota çizmeniz beklentilerinizi netleştirmeniz konusunda etkileyecek, gerektirece. Gökyüzünde değişken burçlarda gerçekleşen etkilerden kaynaklı yönünüzü ve isteklerinizi tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Maddi kaynaklar açısından da çok enteresan bir hafta hiç beklemediğiniz paralar gelebilir, ummadığınız para kaynakları  sizi bulabilir bu anlamda gayet olumlu bir etki varken. Haftanın son etkisi olan Venüs, Mars etkileşimi ise sizi yaşadığınız sıkıntılardan dolayı sürpriz bir yolculuğa çıkartabilir, güzel bir eğitim programına yönlendirebilir. Farklı alanlarda, farklı insanlarla isteğiniz fırsatları yaratabilirsiniz fakat bu kadar kolay ve bir anda olacak bir şey olmayabilir, şartları ve imkanları zorlamak zorunda kalabilirsiniz. Yine hafta sonuna doğru mideyle ilgili sıkıntılar gıda zehirlenmeleri ile ilgili risk altında olacaksınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in  açıları  şekillendirirken, sizi ilk etapta uzun yolculuklar, seyahatlerle ilgili yeni gündem oluştururken, hiç beklemediğiniz bir eğitim programı ile kariyerinizde bir açılım yaşayabilirsiniz. Diğer yandan  ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler  adına oldukça pozitif etkiler söz konusu. Dikkat etmeniz gereken nokta ise iş ortamı ve burada ki ilişkileriniz, bu konuda doğru anlaşılmak adına  daha fazla efor sarf ederken,  mesaiye kalma durumunuz oluşabilir.  Sağlık açısından özellikle dolaşım sistemi rahatsızlıkları öne çıkabilir. Haftanın son etkisi olan Venüs, Mars etkileşimi ise  sizin maddi kaynaklar adına radikal kararlar alma, sosyal çevreden kaynaklı maddi zarara uğrama yine başkasının borç alacak işlerinde sorumluluk  almak zorunda bırakabilir. Sezgilerinize güvenerek buradan çıkış yakalayabilirsiniz,   parasal konularda ayaklarınız yere basarak karar almanız şart.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar,  Haftaya burcunuzun da yönetici gezegeni Güneş’in açıları damga vuracak, bu etki ile beraber özellikle krediler borçlar anlamında hayatınızı düzenleyebilecek problemleri aşabileceksiniz. Yine çalışma düzeninizi kurup  yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Sağlık açısından geçirmek istediğiniz bir operasyon varsa olumlu sonuç alırken, sıkıntı yaratacak konu ise aşk ilişkileri biraz ikili ilişkilerde problemli bir hafta sizin için doğru anlaşılma karşı tarafın sizi doğru anlaması adına zorlu etkiler mevcut. Haftanın son etkisi olan Venüs Mars etkileşimi sizin için ikili ilişkileri öne çıkartırken, ilişkilerden kaynaklı kariyer de problem yaşama  iş ve aşk arasında gelgite sebebiyet verirken. Kariyer de özellikle girdiğiniz mücadelelerde istediğiniz sonuç almakta daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş’in açıları damga vururken, sizin ikili ilişkiler evlilik ve ortaklıklar adına oldukça karlı bir haftaya başlamanız da sebebiyet verecek. Özellikle partnerinizle adı konmayan bir ilişki durumunuz söz konusuysa bu hafta adını koyabilirsiniz. Ayrıca hiç ummadığınız bir ortaklık teklifi de bu hafta yine sizi bulabilir. Dikkat etmeniz gereken konu ise aile ilişkileri, ikili ilişkiler, aile ile ilgili konularda problemler söz konusu, onların sizi  doğru algıması ve anlaması adına zorlanırken, iletişimde zorlanabileceğiniz etkiler söz konusu. Haftanın son etkisi olan Venüs Mars etkileşimi ise sağlıkla ilgili konularda dikkat etmenizi özellikle baş ağrıları ve migrenle ilgili sıkıntılar yaşamamıza sebebiyet verebilir. Ayrıca gideceğiniz yolculuklarda mikrobik rahatsızlıklar geçirebilirsiniz, bağışıklık sisteminizin zayıf olduğu bir hafta.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in açıları damga vururken. Sizi etkileyecek konu sağlık ve iş ortamı olurken, özellikle sağlıkta ayaklarınızın  hassas olduğu bir dönemdesiniz. Yine iş ortamında yönümüzü bulmak rota belirlemek adına zorla etkiler, söz konusuyken aile içinde de radikal kararlar alabilir ve bu kararı uygulamaya götürebilirsiniz. Özellikle yeni bir yere taşınma durumu olabilir dikkat etmeniz gereken nokta ise kardeşleriniz olan iletişiminiz, kısa yolculuklarda işleriniz aksayabilir, rötarlar oluşabilir. Sıkıntılı burası, bu anlamda ve yine yolculuklar da kaybolan eşyalarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Haftanın son etkisi Venüs, Mars zorlu açısı ise  hobilerinizden dolayı daha fazla para harcamanıza yine krediler, borçlar adına bir düzenlemeye gitmenize sebebiyet verecek. Özel zevkleriniz den kaynaklı parasal anlamda zorlanabilirsiniz ve eğer dikkat etmezseniz eylül ayına kadar devam edebilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Güneş’in açıları damga vuracak. Özellikle sizi etkileyecek konu ikili ilişkiler ve aşk hisleriniz kuvvetli olurken. Bir tık başkalarının fikirleri ve duyguları yüzünden biraz manipüle edilebilirsiniz. Kısa yolculuklar seyahat yakın çevrenizde beraber olmak bu etkiyi daha olumluya çevirebilir. Dikkat etmeniz gereken konu ise  gelir kaynaklarınızı tahsil edememe, paralarınızı alamama yine harcamalarda farkında olmadan elinizden fazla para çıkışı olabilir, dikkatli olmalısınız. Haftanın son etkisi Venüs Mars karesi ise sizi ikili ilişkiler evlilikler ve aile ile ilgili konularda zorlayacak. Evliliğinizdeki problemleri aileye, ailedeki problemler evliliğe yansıyabilir daha kendi fikirlerinizin dinleneceği koşulların oluşmasını dikkat etmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

 Yaylar,  Haftaya Güneş’in açıları damga vuracak, sizi  aile ilişkileri ile ilgili konularda etkileyecek. Ayrıca  ev ve yuva kavramı önem kazanacak, evinizin içinde bir düzenleme yapabilirsiniz.  Aile ilişkilerinizde ki sorunları da çözümleyebilirsiniz. Yine maddi kaynaklar açısından yeni kazanç kapıları oluşabilir para adına şanslı bir haftadasınız fakat burcunuza bulunan Jüpiter'in Güneş ile  gerçekleştireceği zorlu etki, eviniz için gereksiz para harcamaya tadilat işlerine yöneltebilir. Ayrıca evinizin  içindeki elektronik cihazlar bozulabilir. Haftanın son etkisi Venüs, Mars karesi ise  yakın çevreniz tarafından farklı algılanmanıza, gereksiz angarya işler ile karşı karşıya bırakılmanıza neden olabilir. Kısa yolculuklarınızda zorluklar ve beklemediğiniz değişiklikler olabilir. Sağlık konusunda da özellikle boyun ve boğaz bölgesindeki rahatsızlar adına risk altındasınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

 Oğlaklar, haftaya Güneş’in açıları damga vururken, sizi ilk etapta kısa yolculuklar ve kardeşlerle olan iletişiminiz de yeni bir yön bulmaya biraz olsun sezgilerinizi kullanarak kimin sizin yanınızda doğru bir şekilde konumlandığı anlamanıza sebebiyet verecek. Dikkat etmeniz gereken nokta ise ruhsal durumunuz, kendi iç dünyamızda hiç ummadığınız anda çekilebilir. Sahnede olmanız  gerekirken geri planda kalabilirsiniz. Burada burcunuzda bulunan Pluton'un desteğini alarak gerektiği zaman dönüşüme ve değişme giderek bu etkiyi negatif yönlerini kırabilirsiniz. Haftanın son etkisi ise Venüs Mars etkileşimi size hem yeni maddi kaynakları açarken yeni kaynakları da gereksiz harcamanıza sebebiyet verebilecek. Para ile ilgili konularda  risk altındasınız gereksiz harcamalarınız  Eylül ayına kadar problem yaratabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in açıları damga vururken, sizi maddi kaynaklarda etkileyecek beklemediğiniz paralar gelebileceği gibi yeni gelir kaynakları  içinde aktif bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz. Zaman zaman motivasyonunuz  birden düşebilir. Bunu ancak yakın çevrenizin desteğiyle tolere edip aynı enerjinizi aynı noktaya getirebilirsiniz. Yine kalabalık gruplar da  doğru anlaşılma adına gayret göstereceksiniz efor sarf edeceğiz etkiler söz konusu Haftanın önemli etkilerinden burcunuzda bulunan Mars'ın Venüs ile  gerçekleştirdiği etkiden kaynaklı aile içinde bir takım sıkıntılar olabileceği gibi yine mevcut ilişkinizin evlilik yoluna taşımak için partnerinizi baskı altına alabiliriz. İkili ilişkilerde daha baskıcı bir taraf olup problem çıkartabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftayı burcunuzda bulunan  Güneş’in açıları şekillendiriyor. Bireysel olarak karar verme ve yön bulma adına aşırı bir gayret içinde olabilirsiniz. Kalabalık gruplar eşliğinde arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Fakat aşırı iyimser ve hayalperest ruh hali zaman zaman gerçekleri görmenizde sıkıntı yaratabilir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise kariyerde, daha fazla çalışmak ve gayret göstermek bir seferde yapacağınız işi belki üç seferde yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru  bardağın boş tarafından bakabileceğiniz bir ruh hali oluşabilir,  sizi yorabilir. Bunu da yakın çevrenizde de gideceğiniz bir yolculukla üstesinden gelebilirsiniz. Venüs, Mars etkileşimi sizin yolculuklar açısından olumlu etkilerken, kardeşlerinizle bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Ayrıca iş ortamınızda da maddi konular gereğinden fazla konuşabilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
Ankara
İstanbul
güneş
Bilinçaltı Eğitmeni
bilinçalıt terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter