Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftaya Mars ve etkileri damga vuracak! Mars yaptığı açılarla hayatımızı şekillendirecek! Astrolog Sema Sidar'dan 26 Kasım haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
24 Kasım 2018
Yeni haftaya Mars ve etkileri damga vuracak! Mars yaptığı açılarla hayatımızı şekillendirecek! Astrolog Sema Sidar'dan 26 Kasım haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım,  

Geçen haftanın devamı niteliğinde bir haftaya başlıyoruz.

Bir yandan İkizler Burcu'ndaki Dolunay'ın etkileri devam ediyor, bir yandan da Mars, yaptığı açılarla haftayı şekillendirmeye devam edecek...

YENİ HAFTANIN İLK ETKİSİNDE MARS VE GERİ HAREKETİNE DEVAM EDEN MERKÜR VAR.

MARS VE MERKÜR ZORLU BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEKLER

İlk olarak Mars, geri hareketine devam eden  Merkür; (iletişim, haberleşme gezegeni) ile zorlu bir açı gerçekleşecek.

Mars mücadeleyi ve savaşı simgeleyen sıkıntılı bir gezegen, bu yüzden bu hafta söylemlerimiz zaman zaman yanlış anlaşılabileceği gibi iletişimde aksamalar olurken; problemler artacak ve dalgınlıktan kaynaklı randevularda yanlış anlaşılmalar olabilir.

Ayrıca elektronik cihazlarda bozulmalara, yolculuklarda rötarlara hazırlıklı olalım.

Çok kontrollü bir şekilde yol almamız gereken bir hafta, telefonunuzun hatırlatmalarını iyi programlayın, alarmınızı birkaç opsiyonu içinde barındıracak şekilde kurun. Çünkü uyku enerjisinde sebebiyet verebilecek enerji de ortaya çıkacak.

MARS, BU ETKİLERİ BALIK BURCU'NDA GERÇEKLEŞTİRİYOR

GIDA ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT!

Mars Balık Burcu'nda iken gerçekleştirdiği için bu etkileşimi; gıda zehirlenmeleri, mide ile ilgili sıkıntılar, ilaçların yan etkisine karşı hassasiyete karşı dikkatli olmalısınız.

 

GÜN İÇİNDE ÇOK DEĞİŞKEN OLACAĞIZ

Zihin yapımız ise oldukça değişken olurken, gün içinde hem modumuz hem kararlarımız değişebilir.

Vereceğimiz tepkilerde aşırıya kaçabiliriz, taraf tutmaktan kaynaklı devamında ilahi adalet dengesini bozabileceğimiz  durumlar olabilir.

Dengede kalmaya çalışmak, önce karşı tarafı dinleyip sonra karar vermek, sıkıntı yaşamamıza engel olacak.

Bu etki perşembe gününe kadar sürecek.

MARS'IN ETKİLERİ BİTMİYOR... 

Mars'ın etkileşimde olacağı diğer gezegen ise Satürn. 

Gökyüzünün 2 kötücül gezegeninin yaptığı olumlu iş birliği ile beraber hayatımızda kalıcılığını istediğimiz alanlarda başarı sağlamak daha kolay olacak.

Ayrıca kısıtlandığımız konularda gerçekleştirdiğimiz mücadeleler de sonuç verecek.

Çalışma isteğimiz, enerjimiz daha iyi olacak.

Hırsımızı, isteklerimizi kontrol altına alabileceğiz.

Kendimizi  uzun vadeli planlar yaparken bulabileceğiz.

Diğer yandan fiziksel olarak kondisyonumuzu yukarı çekebileceğimiz çok olumlu bir etki bu.

Bu etkinin püf noktası ise “disiplin”, kurallara uyup, disiplinli bir şekilde çalıştığımız zaman, daha  hızlı yol alacağız.

HAFTANIN EN POZİTİF ETKİSİ: GÜNEŞ, JÜPİTER VE MERKÜR ARASINDA

Geldik haftanın en pozitif etkisine...

Güneş: Kimliğimizi temsil eden gezegen

Jüpiter: Bolluk, bereket gezegeni

Merkür: İletişim gezegeni

GÜNEŞ, JÜPİTER VE MERKÜR'ÜN OLUŞTURDUĞU "STELYUM AÇI KALIBI" YENİ HAFTANIN EN POZİTİF ETKİSİ

Gökyüzünde harika bir güç birliği meydana gelecek.

Bu 3 güzel gezegen de bize pozitif enerjisini yansıtırken, özellikle uluslararası ilişkiler, yurtdışı ile ilgili konular, eğitim, öğrenim, öğrenmek, bilgi, seyahatler, yolculuklar ve dini konularda bize farkındalık kazandıran çok olumlu bir etki.

Hayatımızdaki bu 3 gezegenin güzel ortaklığı ile beraber bakış açımız da daha pozitif olacak, daha enerjik ve hayat dolu olabileceğiz.

Tek başımıza olduğumuz alanlarda yüksek başarı elde edebileceğiz, pazar gününe kadar devam edecek bu etki ile beraber gerçekten başlattığınız işler daha hızlı ilerleyebilecek ve  elimizdeki işler yukarı yönlü bir ivme kazanabilecek.

Jüpiter stelyumun lideri olduğu için olaylara ne kadar pozitif bakarsak o kadar güzel etkiler hayatımıza yansıyacak.

YENİ HAFTANIN SON ETKİSİ YİNE MARS İLE OLACAK.

MARS VE NEPTÜN KAVUŞUMU VAR 

Haftanın kapanışı ise yine Mars'ın yaptığı açı ile kapatacağız.

Mars, hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden gezegen Neptün ile kavuşum yapacak.

Bu etki 17 Aralık’a kadar devam edecek bir olurken, hayallerimizi gerçekleştirmek üzerine bir hayat stratejisi kurabileceğiz.

Mistik konular daha çok ilgimizi çekecek, rüyalarımız önemli olurken, içsel olarak mana arayacağız.

Uyku isteğimiz artsa da uykularımız bölünebilir, daha böyle uyku düzeni ile ilgili sıkıntılar yaşayabileceğimiz etkiler var, yazımın başında belirttim, atlamış olabilirsiniz...  

Kendimizi rahatlatacak çaylar ile uyku öncesi çok fazla kafein almamaya dikkat ederek uyku düzenimizi dengeleyebiliriz.

Pozitif bir etki olsa da, dikkat etmemiz gereken konularda var!

MARS VE NEPTÜN ENERJİSİNDE DİKKAT ETMEMİZ GEREKENLER

Alkol kullanımı tesirini daha çabuk gösterecek.

Anestezi ile ilgili sıkıntılar olabilir. Vücudumuz çok kolay uyuşmayabilir, hassasiyet artabilir.

Yine  vücudumuz çok su tutucu bir döneme girdiği için tuzu minimumda  kullanmaya dikkat etmenizi tavsiye ederim.

En güzel tarafı ise hayata  pembe gözlüklerden bakabileceğiz.

Daha yapıcı bir tavır içinde  olurken, mücadele etmek yerine insanların ne düşündüğünü, ne duymak istediğini onların bakış açısıyla beraber anlayıp bu doğrultuda hamle yapacağız.

Özetle empati devrede olacak.

 

YENİ HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

 Koçlar, haftaya Mars’ın Merkür ile gerçekleştirdiği zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkinin yansımasını  özellikle yolculuklarda hissedeceksiniz, gecikmeler sıkıntılar yaşamanıza sebep olurken. Eğitim ile ilgili konularda beklediğiniz tatmini bulamamakla beraber  ve iş ortamına da zor konsantre olmanıza sebebiyet verecek. Fakat çarşamba günü itibariyle iş yeriniz de arkadaşlarınızın desteği ile beraber bu süreci daha kontrollü ve güvenli bir şekilde çözebileceksiniz. Patronlarınızdan sevdiğiniz insanlardan iş ortamında destek alabilirsiniz. Perşembe günüyle beraber  kendinizi rahatlatacak fiziksel faaliyetlerle vücudunuzdaki enerji dengeleyerek yine haftayı güzel bir şekilde yönlendirebilirsiniz haftanın size en fayda sağlayacak konulardan biridir birisi ise yolculuk enerjisi olurken Çarşambadan sonra sürpriz bir seyahat programınız oluşabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya  Mars'ın, Merkür ile gerçekleştirdiği zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size özellikle finansal konularda daha kalıcı adına atmanız konusunda uyarılar ile karşı karşıya kalabilir. Gireceğiniz sosyal ortamlardan kaynaklı parasal harcamalarınızda ki artışlar sizi zorlayabilir. Sizi çarşamba gününe kadar zorlarken, Çarşamba gününden sonra bu zorlu etkiyi daha yapıcı enerjilerle değiştireceksiniz. Finansal anlamda krediler borçlar ödemeleri adına fırsat sağlayacağınız, olumlu etkiler sizi yönlendirecek. Ayrıca kalabalık arkadaş grupları ile beraber yeni bir seyahat programı gerçekleştirebilirsiniz ya da katılacağınız bir eğitim programı ile beraber güzel yeni bir sosyal çevreye kendiniz adapte edebilirsiniz. Bu hafta en başarılı olacağınız alan ise ticaret, ithalat ve ihracat konuları olurken, bu tarz bir işle uğraşıyorsunuz kendinize ve iç sesinize güvenmelisiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars ve Merkür  arasında gerçekleşecek zorlu etki ile başlıyoruz. Size ilişkilerinizde ve evliliğinizde ki problemlerin, kariyerinize sıkıntı olarak yansımasını sebebiyet verecek bir etki doğururken. Yine böyle kariyer ortamındaki iş yükü ve sorumluluklar sizin üzerinizde olacak. Bu hafta plansız ve programsız ilerlememeniz çok çok önemli  haftalığı dengesi kurmak iyi program yapmanıza bağlı olacak. Çarşamba günü itibariyle ise hayatınızda kimse yoksa gerçekten uzun süreli bir ilişkinin ilk

adımları atılabilir.  Bu anlamda aşk adına çok destek verecek olumlu etkilere sahip sizin, gökyüzündeki güç birliği karşıt burcunuzda gerçekleşiyor, size bu anlamda yardımcı olacak ve güzel bir ortaklık güzel bir ilişki için olumlu etkileri hayatımıza getirecek. Kendinizi yoğunlaştıracağız konu ise eğitim ve yurt dışı olurken, güzel sürpriz bir seyahat programı gerçekleşebiliriz. Yine katılacağınız bir eğitim programı size kazanç sağlayabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya  Mars ve Merkür  arasında gerçekleşecek zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki özellikle iletişim anlamında iş ortamında yanlış anlaşılmalara, mecburi angarya işlerle sizi karşı karşıya bırakabilir. Gönderdiğiniz maillere ve aldığınız randevulara  çok dikkat etmeli, irtibat kurduğunuz insanlardan  muhakkak  teyit almalısınız. Gökyüzünde  size destek sağlayacak  konulardan en önemlisi sağlık olacak, rutin bir sağlık probleminiz varsa tedavi sürecinden  olumlu sonuç alabileceğiniz gibi yine kendinizi diyet ve sporun içinde bulabilirsiniz. Bu anlamda da gayet olumlu bir süreç sizi bekliyor. Hafta sonu itibariyle ise  başkasından elde ettiğiniz parasal kaynakları, ödemelerinizi revize edip bir düzene sokabilirsiniz. Kredi  çekmeyi düşünüyorsanız Ocağın ikinci  haftasından sonra böyle bir hamle yapabilirsiniz. Bu tarz bir borçlanmayı ancak  o zaman gidebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür ve Mars arasında gerçekleşecek zorlu açı ile başlıyoruz. Geçen haftadan devam eden bu etki sizi ile yine  finansal konuların yoğunluğu hayatınızda olurken, partnerinizle ve çocuklarınızla yaşadığınız sıkıntıları para ile çözmek isteyebilirsiniz,  başkalarıa destek olmak amaçlı daha fazla borçlanabilirsiniz. Hafta ortası bu borçlanmayı kendinize çevirip, hobilerinize yönelik alışverişlerde ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca hobilerinizden para kazanmayı düşündüğünüz bir kulvar varsa gökyüzündeki ortaklıkların etkisiyle bunun için fırsat yakalayabileceksiniz. Haftayı full konsantre bir şekilde finansal durumunuza yönelerek, kapatacaksınız. Maddi açıdan bir çok konuda kendinizi düzenleyebilecek ve para ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözebileceksiniz. Krediler borçlar adına da oldukça önemli bir hafta bunları da çok rahat bir şekilde kontrol altında alabileceksiniz. Perşembe gününden sonra kapılar sizin için açılmaya başlayacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya karşıt burcunuzda bulunan Mars’ın, Merkür ile yaptığı zorlu etkileşim ile başlıyoruz bu etkiden kaynaklı olarak  aile hayatına odaklanma,  evliliğinizde ya da uzun süreli ilişkinizde yaşadığınız problemleri aileye yansıması devam edecek. Birazcık ailevi dengeleri kurmakta çarşambaya kadar zorlanabilirsiniz. Çarşambadan sonra ise bu durumu tamamen lehinize çevrilecek ve istediğiniz ev düzeni oluşturabileceksiniz. Yine gelecek için yeni bir düzen kurmak kendinize ait bir ortam hazırlama adına da fırsatlar elde edeceksiniz. Perşembe ve Cuma günü çok fazla misafiriniz gelebilir evde vakit geçirme oranınız diğer haftalara göre artabilir. Haftanın sizin için önemli konularından bir tanesi ise evliliğiniz ve evinizde yaşadığınız problemleri sezgilerinize güvenerek çözmek olacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars ile Merkür arasında gerçekleşen zorlu etki ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak mecburi yolculuklar iş ortamınızda yaşadığınız sıkıntılar gündeme gelebilir. Özellikle sağlıkla ilgili yaşadığınız sıkıntılar işlerinizi  doğru ve zamanında yapmadınız adına sizi zorlayabilir. Bu anlamda zorlanacaksınız yine gideceğiniz kısa yolculuklar size ekstra güzel fırsat getirecek fakat bunu Çarşambadan sonra hayatımıza yansıması göreceksiniz. Çarşamba itibari ile kardeşleriniz ile olan ilişkileriniz daha fazla öne çıkarken. Hafta sonuna doğru aşk ve ilişkilerde fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yine özellikle kariyerle ilgili konularda fırsat sağlamak adına da  ile fertlerinden destek alabilirsiniz. Hafta sonunu ise tamamen kendinize ayıracaksınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya  Mars ve Merkür  arasında gerçekleşen zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Geçen haftadan bu yana devam eden bu etki sizin için  maddi konuların öne çıkmasına gelirlerinizi revize edip daha çok harcama yoluna itebilir. Hem ihtiyaçlarınız artacak hem gelirleriniz. Yatırım için değil de ihtiyaçlarınız için gelirlerinizi arttırmayı seçeceksiniz ki Çarşambadan itibaren bu anlamda olumlu fırsatlar hayatınızda olacak. Yeni iş fırsatları, yeni gelir kaynakları elde edebileceksiniz. Destek sağlayabileceğiniz ise kendi yaş grubunuza yakın insanlar olurken, güç birlikteliği yaparak işlerinizi büyütebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise hayatınızda öne çıkacak konu başlığı ise hobileriniz, kendinize yeni bir hobi seçip bir kursa başlayabilir, hafta sonunu çok güzel bir şekilde geçirebilirsiniz tamamen size uygun enerjiler söz konusu.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya burcunuzda bulunan Merkür'ün Mars ile gerçekleştireceği zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak ailevi konular öne çıkabilir ve aile içinde yaşadığınız problemler artabilir. Evinizin içindeki elektronik cihazlarda bozulmalar aksamalar özellikle mutfakta ki minik ev aletlerinde problemler çıkabilir. Çarşambadan itibaren bu etki hayatınızda kırılırken, kendinize vakit ayırmak. Ben diyebilmek ve öne çıkmak için harika bir etki var. Kendinizi çok rahat hissedeceğiniz her alanda fayda sağlayabileceğiniz  olumlu etki gökyüzünde burcunuzda gerçekleşiyor. Oldukça pozitif ve enerjik olurken, hafta sonuna doğru ise seyahat gündeminiz artarken. Bu seyahati aileniz ile gerçekleştirebilirsiniz, bu konuda maddi yükümlülük de onların kontrolünde olurken onlardan maddi manevi destek görebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Mars’ın  Merkür ile gerçekleştirdiği zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı ruhsal  anlamda kendinizde çıkış bulmak için  gayret göstermenize  sebep olacak bir etki. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle vakit geçirerek üzerinizde hissettiğiniz baskıyı azaltabilir, daha rahat bir sürece girebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle üzerinizde ki baskılar azalırken,  maddi konular öne çıkacak ve kalıcı hamleler yapabileceksiniz. Burcunuzda bulunan Satürn’ün Mars ile olumlu etkileşimi , gelirlerinizi olumlu yönde arttıracağız bir süreci hayatınıza getirecek. Bir yandan kalabalık gruplar sosyal çevre ve arkadaşlarınızla beraber daha rahat olacaksınız, bir yandan da para kazanacaksınız. Hafta sonuna doğru size en fazla rahatlatacak nokta ise kendi iç dünyanızdaki yolculuk, kendiniz ile ilgili sorun yaşadığınız bir çok konuda çıkış noktası bulabileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya  Mars’ın Merkür ile gerçekleştirdiği zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Bu etki size gelir kaynaklarında yaşadığınız sıkıntılarla ilgili kalabalık gruplardan çözüm bulmaya yöneltecek, fakat ilk etapta bu konuda oldukça yorulacaksınız. Çarşambadan gününden sonra ise  fırsat sağlayacağınız etkileri getirecek. Çarşambaya kadar size verilen sözler tutulmayabilir, arkadaş ortamınızda sizi  zorlayabilir. Burada size fayda sağlayacak en güzel nokta ise geleceğe dair projeleriniz net olduğu için bunları gerçekleştirmek adına sarf ettiğiniz çaba, hafta sonuna doğru insanları bulabilecek doğru temaslarda yer alacaksınız. Hafta sonu maddi imkanlarımız da daha iyi bir konuma gelirken kalıcı iş bağlantıları ve iş girişimleri hayatınıza olumlu etkileyecek.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzda bulunan Mars’ın Merkür ile gerçekleştireceği zorlu etkileşim ile başlıyoruz. Sizin için ş ortamında, iş odaklı ortamlarda doğru algılanmak doğru hamleler yapmak zor olacak.  Randevularınızı ve çalışmalarınızı programlı yapmamız gerekecek, program dışına çıktığınızda anda çarşamba günü itibariyle  maddi zararlar olabilir. Yine çarşamba günü sizin için önemli, kırılma etkisine sahip bir gün çünkü haftaya ondan önce ve sonra diye ikiye bölebiliriz. Çarşambadan sonra  şehir dışından gelecek misafirler, kalabalık arkadaş grupları size yeni gelir kaynağı oluşturabilecek. Birebir ilişkilerden ziyade kalabalık ortamları  seçmeniz kazanç sağlamanıza  destek olurken. Burcunuzda gerçekleşecek, Neptün Mars kavuşumu, sezgilerinizi kuvvetli yaparken, hafta sonuna doğru uyku düzeninizde bozulmalar görebilirsiniz.

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
mars
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
neptün
merkür
yay burcu
balık burcu
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter