Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni haftayı Venüs şekillendirecek! Astrolog Sema Sidar'dan 10 Şubat haftasının ve burcunuzun yorumları

Astroloji
09 Şubat 2020
Yeni haftayı Venüs şekillendirecek! Astrolog Sema Sidar'dan 10 Şubat haftasının ve burcunuzun yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım çok mutlu bir hafta diliyorum hepimize...

Gökyüzü bu hafta bizi sakin karşılıyor.

Bir yandan geçen hafta gerçekleşen dolunayın etkileri devam ederken, bir yandan da haftayı Venüs’ün açılarının şekillendireceğini belirtmek isterim...

Sevgi, aşk, nakit para akışı ile ilgili konularda radikal kararlar alabileceğimiz etkiler var.

Hemen cümlelerimi uzatmadan haftaya başlıyorum.

VENÜS VE ŞİRON KAVUŞUM HALİNDE OLACAK

İlk olarak Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeni) Şiron; hayatta yara aldığımız ve bu yarıyı sarmak için  kazandığımız tecrübelerle başkalarına şifa verdiğimiz konuları gösteren asteroit ile 10 Şubat-13 Şubat arasında kavuşum halinde olacak.

Bu etkiyle beraber ilişkiler konusundaki yaralarımız gün yüzüne çıkarken, sevgiye olan ihtiyacımız, sevgiyi talep etme biçimimiz değişkenlik gösterebilir. Çok ani kararlar alıp ilişkimizi bitirebiliriz ya da çok hızlı ilişkiye başlayabiliriz.

VENÜS VE ŞİRON ETKİSİYLE AĞRILARA DİKKAT!

Bu etkiden dolayı baş ve göz bölgesi ile ilgili sıkıntılar olabilir ama tedavi için de destekleyici etkiler var.

Aslında bu etki hem derdi hem de şifayı getirecek.

Eğer danışmanlık almak istediğiniz insanlar varsa, sıkıntılarınıza profesyonel destek arıyorsanız, psikolog, yaşam koçu gibi bu dönemde rahatlıkla fayda sağlarsınız.

SPORA BAŞLAMAK İÇİN DESTEKLEYİCİ ZAMAN...

Şifa enerjisi aktive olduğu için meditasyon, yoga, meditasyon için oldukça ideal iken, spora başlamak için bile destekleyici...

11 ŞUBAT SALI GÜNÜ KARMA NOKTALARA DİKKAT... 

VERDİĞİMİZ KARARLARIN GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYACAK...

Venüs’ün diğer bir açısı ise 11 Şubat Salı günü itibari ile yaşanack...

Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü dediğimiz karma noktaları ile kare açı olacak.

3'ü "T-kare"  dediğimiz zorlu açı kalıbını oluşturacak.

11-15 Şubat tarihleri arasında verilen kararların hiçbir zaman geri dönüş olmayacağını belirtmek isterim.

Partnerinize atar gider yaparken daha dikkat edin devamından telafisi olmayan sonuçlar olabilir. :)

İLİŞKİLERDE KADERSEL DÖNEMEÇLERDE GEÇECEĞİZ

Yine ilişkilerde kadersel dönemeçlerden geçeceğiz.

Para akışı ile ilgili de "ya tamam ya devam" diyeceğiz.

Ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! 

Bu 4 günlük sürede hayatımıza kim gelirse ilk başta zorlansak da, gerçekten bir şeyler katacak bir ilişki olduğunu da belirtmek isterim.

Bu yüzden kimle çalışıyorsanız ya da yeni başlayacağınız bir ortaklık, sadece ilişki olarak bakmamak lazım önce zorlu engeli var ama devamında gerçekten kaderimizde önemli bir rol oynayabilir.

PARA AKIŞINA DİKKAT! ÇOK MANTIKLI HAREKET EDİN RİSK ALMAYIN!

Parayla ilgili konularda çok mantıklı gitmek gerekiyor; çok hızlı karar verip hızlıca hareket etmemek rahat sonuç almanızı sağlar ki sıkıntı yaşamayın.

Bu 4 gün iş değiştirmek, borç paranızı istemek için uygun değil...

Dediğim gibi verilen kararların dönüşü yok. "Hayır" dendiğinde sonuç elde edemeyebiliriz.

Bu dönemde ne yaşarsak tamamen kadersel etki ile hayatımıza gelecek.

MARS 16 ŞUBAT'TA OĞLAK BURCU'NA GEÇECEK

Haftayı güzel bir etki ile kapatıyoruz.

16 Şubat’ta Mars, hem yüceldiği hem de üçlü yöneticiliğe sahip olduğu Oğlak Burcu'na geçecek.

Mars, 30 Mart’a kadar Oğlak Burcu'nda kalacak.

Mars; mücadeleden, savaştan, savaşma şeklimizden, hırsımızdan sorumludur.

İŞLERİMİZ RAHAT SONUÇLANACAK...

İŞİMİZE VE PROJELERİMİZE RAHAT KONSANTRE OLACAĞIZ

Tabii ki de bu burçta çok güzel bir konumda yer alması başladığımız işleri daha rahat sonuçlandırmamıza, işimize ve projelerimize konsantre olmamıza daha disiplinli yol almamızı sağlayacak.

Motivasyonumuzu güçlendirecek inanılmaz güzel bir etki akıllı çözümler bulabileceğiz, pratik yollar keşfedeceğiz, başarı odaklı olacağız, genç yaşlı demeden daha fazla gayret içinde olmamızı sağlarken, daha rahat uyanmamıza, sporumuzu daha disiplinli yapmamızı, hayatımızı programlamamızı sağlayacak etkiler yaşayacağız...

İstikrar önemli...

Mars ne kadar bize bunu sağlasa da bizim de sabırlı ve çalışkan olmamız şart; yoksa başladığımız mücadeleleri değil kazanmak devam bile ettirmekle ilgili sıkıntı yaşarız, bunu da unutmamak gerekir.

Bu dönemde dişler kemikler daha hassas olacak, rutin kontrolleriniz varsa dişçiye gitmek dişlerinizi yaptırmak için bu pozitif etkiden faydalanabilirsiniz.

YENİ HAFTADA BURCUNUZU VE SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek, ilk olarak Venüs, Şiron ile kavuşum halinde olacak, bu sevgi ile ilgili beklentilerinizi netleştirmenize, ilişki ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız bir danışmandan destek almanızı sağlarken, biraz kendi içinize dönmenin de zamanı diyebilirim. Yine hafta ortası Venüs, kuzey ve güney ay düğümü ile önemli açı da bulunacak. Bu da radikal bir düzen değişikliği işle ilgili aldığınız önemli kararlara işaret ederken, bu hafta sizin için gerçekten önemli etkiler var karar haftası diyebilirim. Kariyer ve aile konularında partnerinizle beraber bir yola çıkabilirsiniz. Yeni bir düzen kurma işte hedefinizi belirleme bu anlamda oldukça önemli, son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Kariyerle ilgili yolculuğa çıkmanızı bu yolculukla ilerlemenizi sağlayacak, yükseliş dönemi , mücadeleden kaçınmamanız gerekiyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Venüs, Şiron ile kavuşacak bu etkiyle beraber tamamen içe dönme nadasa çekilme süreci diyebilirim. İş ortamında neler yapabilirsiniz, sağlıkla ilgili hayatınızda neleri değiştirebilirsiniz. Bunun kararını alma ve uygulama zamanı diyebilirim. Bir yandan da yine hafta ortası Venüs kuzey ve güney ay düğümü ile zor açılarda bulunacak, özellikle eğitimle ilgili bir konuda radikal bir hamle yapabilir, kendinizi geliştirecek dönüştürecek ama ilk etapta sizi zorlayacak, gelişim sürecine başlayabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili karar almak istiyorsanız Mars’ın burç değiştirmesi ile bu hayatınızda olacak haftaya zaten onunla kapatıyoruz. Mars’ın burç değiştirmesi ile yurtdışı ile ilgili yapmak istediğiniz tüm işler, eğitimle ilgili konulardaki mücadelelerde sonuç alacaksınız, uzun yolculuklar için destekleyici bir süreç başladı.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Venüs Şiron ile kavuşum halinde olacak, popüler olduğunuz gruplarda arkadaşlarınızı gözden geçirmenizi hatta bu konuda yara alıp sonra başka  dostunuz ile yarınızı sarmanıza sebebiyet verebilir. Arkadaşlarınızı kategorize etmek size iyi gelecek. Venüs’ün kuzey ve güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ise daha maddi konularda kimin yanınızda olduğunu anlamanıza sebebiyet verecek. Bu hafta kesinlikle borçlanma, kendi nakit para akışının dışındaki başkalarının finansal kaynaklarını kullanmak için olumlu etkilere sahip değil ama kendi geliriniz artırmak için uğraşabilirsiniz, daha kalabalık gruplarda yapacağınız işler bu konuda destek olabilir. Haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki ödemeler, borçlar, krediler alanında yeni bir mücadele sokuyor. Maddi konularda düzenlemeye gitmek ödeme takvimi çıkartmak para biriktirmek için uygun koşullar var.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Venüs, Şiron ile  kavuşum halinde olacak, bu kariyerle ilgili konularda bugüne kadar yapmak istediklerinizi yapmak, yaralarınızı sarmak ile destekleyici olacak. Kariyer ile ilgili olarak güvendiğiniz dostunuz da yardımcı olabilir. Yine Venüs’ün Kuzey ve Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açılar ise evlilikle ilgili radikal kararlar almanıza problemleri gözden geçirmenize sebebiyet verecek. İlişkilerinizde karar süreci diyebilirim. Bu anlamda zorlu bir süreç mantıkla gitmeniz öfke kontrolüne kapılmamanız önemli, bu konuda destek almanızı tavsiye ederim. Haftayı Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatacağız bu etki de zaten yine size evlilik, ikili ilişkiler, ortaklık konusunda etkilerken, 30 Mart’a kadar olan süreçte tüm bu konu başlıklarında mücadele edecek ve kazanan siz olacaksınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etki size ödemeler, borçlar, krediler alanında yara almanıza devamında ise destek sayesinde yaranızı sarmanızı sağlayacak. Borçlar açısından hassas bir hafta gereğinden fazla harcama isteğiniz devamında sıkıntıya sebebiyet verebilir. Venüs’ün Kuzey Güney ay düğümü ile yapacağı zorlu açı ise yine size bu konuda da partnerinizin ve iş ortağımızın desteğini sunacak. Bu arada gideceğiniz uzun yolcuklar size ekstra para kaynağı getirirken. Sağlık açısından da Mars’ın burç değiştirmesi de beraber tetikte olacaksınız iş ortamı, sağlıkla ilgili konular 30 Mart’a kadar mücadele ettiğiniz ama aynı zamanda mücadeleyi kazandığınız noktalar olduğunu belirtmek isterim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek, ilk olarak Venüs-Şiron kavuşumu ile başlayacağız. Bu etki sizin maddi konularda radikal kararlar almanıza sebebiyet verebilir. Yine sağlıkla ilgili uzun zamandır geçirmeyi düşündüğünüz bir operasyon varsa tetikleyici, operasyon önce sizi yorsa da devamında sıkıntısız bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Haftanın devamın Venüs’ün Kuzey Güney ay düğümü ile yaptığı açılarla devam edeceğiz. Sosyalleştiğiniz arkadaşlarınız ve ilişkiniz arasında kalmanıza, aşkınız ve arkadaşlarınız arasında sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verse de, seçimi partnerinizden yana kullanacaksınız. Özellikle Mars’ın burç değiştirmesiyle beraber partnerinizle ilgili konular çok öne çıkacak. Aşk, çocuklar, ilişkiler mücadele verdiğiniz efor sarf ettiğiniz konu başlığı olacak ama aynı zamanda mücadeleyi de kazandığınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etki karşıt burcunuzda gerçekleştiği için ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar hem yara aldığınız hem de yaranızı sardığınız bir etki olurken. Evliliğiniz, ilişkiniz için profesyonel destek alabilirsiniz. Tamamen ilişkilerinizi temizleme süreci. Hafta ortası Venüs’ün kuzey ve güney ay düğümü ile yaptığı zorlayıcı açı ise yine ilişkinizdeki problemlerin, kariyerinize hatta ev düzeninize yansımasına, bu konuda radikal kararlar almanıza sebebiyet verebilir. Mars’ın burç değiştirmesi ile haftayı kapatırken. Bu etki de sizi aile ve ev konularında konut tetikleyecek. İlişkinizi sonlandırıp ev düzeni kurmak ya da ilişkinizi daha başka bir boyuta taşıyıp evlenip ev düzeni kurmak için 30 Mart’a kadar daha fazla efor sarf edeceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etkiyle beraber sağlıkla ilgili konular iş ortamı yara aldığınız hem de yaranızı saracağınız konu olurken, hızlı karar vermemeniz lazım. Sağlık açısından migren ve baş ağrıları adına risk altındasınız, çok fazla yaş kafayla dışarı çıkmamanızı tavsiye ederim. Hafta ortası Venüs, Kuzey ve Güney ay düğümü ile zorlayıcı bir açı da olacak bu etkiyle beraber yolculuklarınız artabilir, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi de yine size kardeşlerle ilgili konularda tetikleyecek radikal kararlar alabilir ve onlara karşı maddi ve manevi olarak mücadele içinde olabilirsiniz. Bu arada yolculuklarınızı son dakikaya bırakıp daha fazla para harcama durumunuz oluşabilir. İstikrarlı davranmalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etki size aşk ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözmeye, çocuk düşünüyorsanız bir türlü olmuyorsa, bunun için destek almanızı sağlayacak. Tabi ilk önce bu konu başlıklarındaki yaralarınız ile yüzleşip sonra yaralarınızı şifalandıracaksınız. Hafta ortası Venüs’ün, Kuzey Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı size ödemeler, borçlar alanından tetikleyecek. Önce ödemelerinizi düzenleyip sonra borca girmenizi tavsiye ederim. Vergi, kredi ödemeleri sorumluluğunuzu arttıracak. Mars’ın burç değiştirmesi de size 30 Mart’a kadar maddi konularda bir mücadeleye sokarken bu daha çok gelirlerinizi artırma yönünde olacak ki bunda da oldukça başarılı olacaksınız. Yalnız yazarak çalışmanız daha rahat süreç geçirmenizi sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etki aile, yuva ile ilgili konularda sıkıntı yaşadığınız problemleri çözmenize, ev değiştirme, tadilat ve tamirat ile ilgili adım atmanızı sağlayacak. Hafta ortası Venüs, Kuzey Güney ay düğümü ile zorlu açı da bulunacak. Bu etki size ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar açısından etki ederken, bu konuda kime güvenmeniz gerektiğini anlamanız adına zorlu bir dört günü hayatınıza getirebilir. Evlilik ve ilişkilerle ilgili radikal kararlar verebilirsiniz. Son olarak haftayı Mars’ın burcunuza geçmesiyle tamamlıyoruz. Bu da hayatınızdaki her konu ile mücadele etmeniz gerektiğini, muhakkak hedef belirlemelisiniz ve çünkü gökyüzü yanınızda, mücadele edip sonuç almalısınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etkiyle beraber kardeşler, yakın çevre ile olan ilişkilerinizdeki yaraları sarabileceksiniz. Onların problemlerine merhem olacaksınız, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşma, yakın çevrenizin problemlerini çözme adına destekleyecek. Hafta ortası Venüs’ün Kuzey, Güney ay düğümü ile yaptığı zorlayıcı açı ise çalışma ortamınızı gözden geçirmenizi ve sağlık alanlarını etkileyecek. Dişleriniz ve kemikleriniz oldukça hassas, iş ortamında ise dedikodulara karşı tetikte olmalısınız. Son olarak haftayı Mars’ın burç değiştirmesi de kapatacağız ki bu etki size iş ortamınız ile daha fazla uğraşmanızı, hakkınızı almak için gereğinden fazla efor sarf etmeniz yönünde tetiklerken. Mücadeleniz büyük olacak ama sonuç elde edebileceksiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Şiron ile kavuşum halinde olacak. Bu etkiyle beraber maddi konularda ki sıkıntılarınızı çözümleyebileceksiniz, nakit akışınız bayağı artacak, para konusunda şanslı bir dönem uzun zamandır sıkıntı yaşadığınız parasal konular çözüme kavuşacak. Yakın bir dostunuz destek olabilir. Venüs’ün Kuzey Güney ay düğümü ile gerçekleştirdiği zorlu açı ise arkadaş gruplarınız ve partneriniz arasında gelgitler yaşamanıza neden olurken, arkadaş gruplarını seçmenize onlardan yana olmanızı sağlayacak. Kalabalık gruplarda oldukça rahat ilerleyeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesi da yine size popülerlik adına destek oluşturacak ama arkadaşlarınızı kategorize etmenizi tavsiye ederim. Maddi konulardaki çıkar ilişkilerini anlayabileceğiniz için bazı insanları hayatınızda daha farklı bir yere koyabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
venüs
kuzey ay düğümü
Güney Ay Düğümü
Sema Sidar
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter