Reklam
Temiz Magazin
03 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yeni yılın ilk haftasında burçları neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Astroloji
02 Ocak 2017
Yeni yılın ilk haftasında burçları neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Herkese Merhaba,

Yepyeni bir yıla başladık; umarım hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz tüm güzellikler bu yıl gelir...

Bakalım 2017'nin ilk haftasında bizi ne bekliyor.

VENÜS, BALIK BURCU'NA GEÇİYOR!

Bu hafta gökyüzünde  ilk olarak 3 Ocak'ta Venüs Balık Burcu'na geçiş yapacak aşk, ilişki, sevgi, sanat gezegenidir Venüs. 3 Şubat'a kadar bu burçta kalacak...

Venüs Balık burcunu sever, tüm güzelliklerini, gezegen özelliklerini rahat rahat sergiler.

Bu dönemde sevgiyi, aşkı daha yoğun yaşarken; merhamet duygusuna önem vereceğiz. Empati yeteneğimiz gelişirken, sevgi enerjisine sahip insanlarla sevgi bağımız güçlenirken ve yine hislerimizi aktif olarak kullanabileceğiz.

Dini konulara olan sevgimiz, Allah'a olan inanç ve sevgimiz bizi mevcut sıkıntılardan çıkaracak. Bunu tüm yaşamımıza yayarsak "Yaratılanı severiz Yaratan’dan ötürü" diyeceğiz.

Venüs Gezegeni, Balık Burcu'nun temasını net bir şekilde anlatıyor. Bu dönem çocuk sahibi olmak isteyenler içinde gayet uygun... 

 

Finansal konularda yüksek yaratıcılık getirece, nakit akışımız hızlanabilir. Dikkat etmemiz gereken nokta ise; aşırı fedakar olabiliriz, ve birden hayatımızı bir beyaz atlı prens gelip kurtaracak diye hayal kurabiliriz, gereksiz beklentiler riskli kısmı. Bu dönemde aşk açısından en şanslı burçlar ise; Balık, Başak, Akrep ve Yengeçler.

 

GÖKYÜZÜNDEKİ DİĞER ETKİ MERKÜR'ÜN YAY BURCU'NA GEÇMESİ

Diğer bir etki ise  4 Ocak itibari ile Merkür geri hareketine devam ederken Yay Burcu'na geçiş yapacak, artık problem yaratan retro konuların başlığı değişecek! 

Özellikle  uzun yolculuklarınız, gideceğiniz yolculuklarda, yurtdışı ile ilgili konularda ve yoldan kaynaklı randevularınıza dikkat edin rötarlar artabilir. Eşyalarınızı kayıp etmemeye özen gösterin randevularınızda teyitleşmeniz önemli.

YENİ YILIN İLK HAFTASINDA, İLK HAFTANIN BURÇ YORUMLARINA GEÇELİM... 

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesi ile beraber hisleriniz çok kuvvetli olacak ve birazcık dini konulara eğiliminiz artacak...

Eğitim konularında yeni başlangıçlar için fırsatların oluşacağı bir hafta. İş ortamında ise dengelerin sağlanması ile  ilgili problemler yaşayabilirsiniz, işe odaklanmakta zorluk çekerken.

Gideceğiniz uzun yolculuklara da ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreç var. Eşya kayıplarınız gerçekleşebilir. Haftanın anahtar sözcüğü, son dakikaya  iş bırakmamanız gerektiği...zAyrıca randevularınızda da aksamalar olabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesi sizler için ilk olarak, eğer hayatınızda birisi yoksa gireceğiniz kalabalık ortamlardan tanışacağınız insanla aşk hayatınızı hareketlendirecek.

Katılacağınız sosyal ortamlar size hem kısa süreli kısa kazançlar hem de hayatı yaşama anlamında iyi gelecek. Size gelen tüm davetleri değerlendirmelisiniz. Geri hareketteki Merkür'ün Yay Burcu'na  geçmesiyle beraber ise özellikle maddi konularda ödemeleriniz de bir takım aksamalar, ödemelerden kaynaklı başınızın ağrıma süreci var. Kontrolü elden bırakmayın, atladığınız ödeme bu dönemde ileride  sıkıntıya sebebiyet verebilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesi ile  kariyerinizde güzel bir dönem başladı, gökyüzü sizler için özellikle yükselmeyi destekliyor. Hem sevgi hem de takdir gördüğünüz bir hafta. Yalnız küçük hedefler koymak bu süreçte önemli sizin, ancak böyle bir strateji ile uzun süreli başarı veriyor; rahat hareket edebileceksiniz.

Diğer yandan hayatınızda birisi yoksa iş ortamınız vasıtasıyla bir partner  adayı hayatınıza girebilir.

Dikkat etmeniz gereken konu ise Merkür'ün Yay burcuna girmesinden kaynaklı ikili ilişkiler,  yanlış anlaşılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta dikkat edin.
 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Sevgili Yengeçler, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesiyle birlikte, seyahat alanınız aktifleşti; seyahatler yolculuklar artarken bu süreçte özellikle partnerinizi  görmek aşk ve ilişkiler adına bir yolculuk gerçekleşebilir.

Yine eğitim programları açısından da hem başlamak hem de devam ettirmek için olumlu bir süreç var. Dikkat etmeniz gereken konu ise sağlığınız; özellikle  damarlarla ilgili problemler, dolaşım sisteminiz, sakarlıklarla ile ilgili problemler sizin bunaltabilir, ayrıca bacaklarınıza  dikkat etmenizde fayda var.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Venüs'ün  Balık Burcu'na geçmesi ile beraber yeni finans kaynakları açısından güzel bir süreç başladı. Sevdikleriniz aracılığı ile yeni kaynaklar ve maddi durumunuzda yükselme olurken. Beklediğiniz bir dava ile ilgili olumlu sonuçlanırken. Yine sağlık açısından operasyon gerektiren bir  probleminiz var ise yaptırmak  için oldukça uygun bir aya giriyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken konu ise  kendinize vakit ayıramamak, hep ertelediğiniz işlerden kaynaklı olarak, aşırı yük ve sorumluluk üstünüze binebilir. Haftayı  programlamanız önemli, zamanı doğru kullanmanız çok önemli.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Venüs'ün  Balık Burcu'na geçmesiyle beraber sizin için aşk, ilişkiler, ortaklıklar  adına  harika bir dönem başladı. Bekar Başaklar bu dönemde hayatınıza birisi girebilir ve güzel, uzun süreli bir ilişkiniz başlayabilir.

Diğer yandan ortaklı projelerde rahatlıkla yer alabilirsiniz, süreç destekleyici.

Dikkat etmeniz gereken konu ise ev ve yuva kavramları, kendi aileniz içinde,  anne babanızla minik iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Onların sizin özgürlük alanınızı kısıtlamasından kaynaklı sorunlar oluşabilir dikkat. 5 Ocak-10 Ocak arası daha sakin ve anlayışlı olmalısınız.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesiyle, iş ortamınızda yeni bir düzene, istediğiniz durum ve pozisyonlara kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda üstünüzdeki aşırı sorumluluklar bu hafta hafiflemeye başlayacak.

Diğer yandan sağlığınızla ilgili de olumlu gelişmeler var. Güzellik, kozmetik ve bakıma  aşırı merak sarabilirsiniz :))

Dikkat etmeniz gereken konu ise kardeşlerinizle olan iletişiminiz ve gerçekleştireceğiniz yolculuklar. Aksamalar ve rötar  problemleri olabilir, aynı zamanda iletişim olarak kardeşleriniz ile  aranızda bir takım yanlış anlaşılma olabilir dikkatli olun. Israrcı olmamalısınız kendi görüşünüzde.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, aşk ve ilişkiler adına güzel bir süreç başladı sizin için, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesi ile beraber aşk hayatınız hareketlendi.

Genel  olarak hayata karşı bir sevgi, aşk ve maneviyatla bağlanacaksınız. Çocuk düşünen Akrep burçları, süre sizin için destekleyici; bilgilendirmek isterim. Diğer yandan kendinize vakit ayırabileceğiniz özel vakitler için fırsatlar oluşacak.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu ise parasal konular, sağlık sektörüne biraz fazla para harcayabilirsiniz. Aynı zamanda ödemelerinizi alma adına gecikmeler söz konusu, garantici davranmalısınız.

 
 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesi ile beraber bu hafta hayatınızda aile ve yuva kavramları aktif olacak. Evinizde  yeni bir düzenlemeye gidebilir evle ilgili dekorasyonda değişiklik yapabilirsiniz.

Bu hafta misafircilik oynayabilirsiniz, hem siz misafir olabilir hem de bol bol misafir ağırlayabilirsiniz.

Diğer yandan burcunuza Merkür geri hareketi ile geçiş yaptı, bu yüzden  iletişim tarafınız aktifleşti. Fakat geri harekette olduğunu belirtmek isterim, doğal olarak işlerinizde aksamalar olabilir, yapacaklarınız için birden daha fazla kez hamle yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesiyle birlikte  yolculuklar alanınız aktifleşirken, yakın çevreniz ve  kardeşleriniz ile de iş yapmak için fırsatlar oluşabilir. Yine yakın çevreniz vasıtasıyla hayatınıza yeni bir insan girebilir.

Dikkat etmeniz gereken konu ise  iş ortamınızdaki durumlar, daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

Aynı zamanda hastalıklara yatkın bir döneme gidiyorsunuz. Özellikle gribal enfeksiyonlara  dikkat etmelisiniz. Vitamin ve gıda takviyesi almayı ihmal etmeyin, bünyeniz önümüzdeki 15 gün boyunca zayıf olacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Venüs'ün Balık Burcu'na geçmesi ile beraber paranız ve gelirleriniz artarken, kısa süreli nakit akışınız açısından hızlı bir hafta olacak. Bu hafta gelirlerinizi  yatırıma dönüştürebilirsiniz. 

Arabanızı değiştirebilir, yeni bir araba alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise kalabalık sosyal gruplar, bu alanda iletişimsel problemler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız tarafından bir yanlış anlaşılma olabilir, Merkür'ün Yay Burcu'na  geçmesiyle beraber,  kalabalık gruplar tarafından teste tabi olacaksınız, bu hafta güvenmediğiniz insanlarla kesinlikle iş yapmayın.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, Venüs'ün burcunuza geçmesiyle beraber aşk, ilişki ve genel olarak hayatınızda da birçok alanda fırsatı yakalayabileceğiniz bir süreç başladı. Hayata karşı pembe gözle bakmak adına gökyüzü size destek verecek. Nakit akışınızda gözle görülür bir artış olacak.

Dikkat etmeniz gereken konu ise iş ortamınızdaki konuşmalarınız, yanlış anlaşılmalara çok açık, bundan kaynaklı krizler olabilir. 5-10 Ocak arasına özellikle dikkat etmelisiniz, Merkür'ün Yay burcunda olması sizi bu anlamda sıkıntıya sokabilir. Yine aile bireylerinize karşı sorumluluklarınız artacak.

 

Harika bir yıl ve hafta olması dileğiyle; bana her konuda sosyal medya hesaplarım aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Etiketler: 
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
venüs
balık burcu
yay burcu
Merkür Retrosu
retro
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter